Objem:

40 ml

KENZO Flower Ikebana Mimosa, Ženy, 40 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov

50,62 €

1 265,50 € / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

pi 2. – ut 6. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Comme Des Garcons Amazingreen, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
Comme Des Garcons Amazingreen, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
1 356,10 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 16
135,61 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Sisley Eau du Soir, Ženy, 100 ml, Jantár, Pačuli, Sprej
Sisley Eau du Soir, Ženy, 100 ml, Jantár, Pačuli, Sprej
1 861,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 42
186,18 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Chopard Santal Odeyar parfémovaná voda unisex 100 ml
Chopard Santal Odeyar parfémovaná voda unisex 100 ml
2 120,10 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 20
212,01 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Penhaligon's Eau The Audacity, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, *** Penhaligon’s Eau the Audacity Eau de Parfum *** ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA..., 1 kusov
Penhaligon's Eau The Audacity, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, *** Penhaligon’s Eau the Audacity Eau de Parfum *** ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA..., 1 kusov
2 040,20 €/1l
204,02 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre KENZO Flower Ikebana Mimosa, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
KENZO Flower Ikebana Mimosa, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
720,13 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
54,01 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Kenzo Flower By Kenzo L'Absolue Woda perfumowana, 30 ml
Kenzo Flower By Kenzo L'Absolue Woda perfumowana, 30 ml
1 305,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
39,16 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Kenzo Flower Ikebana by Kenzo, Woda perfumowana, 75ml
Kenzo Flower Ikebana by Kenzo, Woda perfumowana, 75ml
862,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 14
64,71 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Kenzo Flower by Kenzo Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 200 ml
Kenzo Flower by Kenzo Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 200 ml
527,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 13
105,56 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Kenzo Jeu D´Amour parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kenzo Jeu D´Amour parfémovaná voda pre ženy 50 ml
2 360,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
118,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox
Obrázok produktu pre Kenzo Flower by Kenzo, Woda perfumowana, 30ml
Kenzo Flower by Kenzo, Woda perfumowana, 30ml
1 062,33 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 36
31,87 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet Woda perfumowana, 100 ml
Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet Woda perfumowana, 100 ml
651,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
65,15 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Kenzo Amour Parfémovaná Voda, 100ml
Kenzo Amour Parfémovaná Voda, 100ml
572,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 89
57,24 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet Woda perfumowana, 50 ml
Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet Woda perfumowana, 50 ml
1 111,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 12
55,55 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Penhaligon's Highgrove Bouquet, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, *** Highgrove Bouquet Eau de Parfum *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE),..., 1 kusov
Penhaligon's Highgrove Bouquet, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, *** Highgrove Bouquet Eau de Parfum *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE),..., 1 kusov
2 209,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
220,90 €
Predajca: IdoBuy
Obrázok produktu pre Penhaligon's Artemisia, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
Penhaligon's Artemisia, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
1 925,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
192,54 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Kenzo Flower by Kenzo parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kenzo Flower by Kenzo parfémovaná voda pre ženy 50 ml
866,60 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 7
45,03 €
-3%
43,33 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Guerlain Vetiver, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, 1 kusov
Guerlain Vetiver, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, 1 kusov
1 189,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
118,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre KENZO Flower, Ženy, 100 ml
KENZO Flower, Ženy, 100 ml
665,80 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 18
66,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Le Couvent Mimosa Eau de Parfum, 100 ml
Le Couvent Mimosa Eau de Parfum, 100 ml
608,30 €/1l
60,83 €
Predajca: Parfumtoi

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Vhodné pre:
Ženy
Hlasitosť:
40 ml
Model:
Tekutý parfém
Typ dávkovača:
Sprej
Množstvo v balení:
1 kusov


Dámská parfémová voda




Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Kenzo FLOWER BY KENZO EDP 40 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Kenzo!



  • Zloženie:
    • Zloženie: Farnesol
    • Vonná zložka (parfum)
    • Hexylcinnamal
    • Hydroxycitronellal
    • Limonén
    • Linalool
    • Citral
    • Benzylbenzoát
    • Geraniol
    • Alkohol
    • Metyl 2-oktynoát
    • Kumarín
    • Citronellol
    • Voda (Aqua)
    • Benzylsalicylát
    • Butylmetoxydibenzoylmetán
  • Charakteristiky: 1: Prírodné zložky
  • Pohlavie:
    • Muži
    • Lady
    • Unisex
  • Kapacita: 40 ml
  • Typ: EDP (parfumovaná voda)
  • Dôležité informácie: V závislosti od reklamných akcií výrobcu alebo ročného obdobia sa môže líšiť dizajn balenia výrobku. Rozdielne balenia sa uchovávajú .
  • Typ vône: Parfumovaná voda, parfumovaná voda, parfumovaná voda, parfumovaná voda, parfumovaná voda: TYP VÔNE: EDP
Od 246,25 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
KENZO S.A.
18, rue Vivienne
75002 - Paris
+33173042139
[email protected]



Parfémovaná voda  od značky Kenzo bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 40 ml vami vybraté vône.

Ponorte sa do hrejivého objatia jasného zimného slnka s parfumovanou vodou Kenzo Flower Ikebana Mimosa. Tradičný japonský citrus kumkvát sa stretáva s púdrovými tónmi juhofrancúzskej mimózy, zlatý sezamový extrakt sa spája s vôňou kdoule a hrejivým japonským drevom hinoki. Nechajte sa uprostred temnej zimy pohltiť búrkou slnečných lúčov!

Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Mimosa, parfumovaná voda, 40 ml

Kenzo Flower Ikebana Mimosa Edp Spray

Flowerbykenzo Ikebana Ep 40 Vap
Model
Flower Ikebana Mimosa
Hmotnosť
0.213 kg
Objem
40 ml
Zloženie
Viz popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
3274872469365
Číslo od výrobcu
K000112

Model
Flower Ikebana Mimosa
Hmotnosť
0.213 kg
Objem
40 ml
Zloženie
Viz popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
3274872469365
Číslo od výrobcu
K000112
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 206
9,79 €
-2%
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Knižnica VASAGLE, robustný stojaci regál s 5 úrovňami políc, jednoduchý
Knižnica VASAGLE, robustný stojaci regál s 5 úrovňami políc, jednoduchý
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 86
167,51 €
-36,95 €
130,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Parfums de Marly Althair parfumovaná voda pre mužov 125 ml
Parfums de Marly Althair parfumovaná voda pre mužov 125 ml
2 527,36 €/1l
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 24
315,92 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre KENZO Flower Ikebana Mimosa, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
KENZO Flower Ikebana Mimosa, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
720,13 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
54,01 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 279
101,52 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Kenzo Flower By Kenzo L'Absolue Woda perfumowana, 30 ml
Kenzo Flower By Kenzo L'Absolue Woda perfumowana, 30 ml
1 305,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
39,16 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Kenzo Flower Ikebana by Kenzo, Woda perfumowana, 75ml
Kenzo Flower Ikebana by Kenzo, Woda perfumowana, 75ml
862,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 14
64,71 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre KENZO Flower By Kenzo Ikebana parfumovaná voda 40ml
KENZO Flower By Kenzo Ikebana parfumovaná voda 40ml
1 143,25 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
45,73 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre KENZO Flower La Récolte Parisienne, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
KENZO Flower La Récolte Parisienne, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
725,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
54,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Kenzo Flower By Kenzo L'Absolue, Woda perfumowana, 50ml
Kenzo Flower By Kenzo L'Absolue, Woda perfumowana, 50ml
1 291,60 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
64,58 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Kenzo Flower by Kenzo Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 200 ml
Kenzo Flower by Kenzo Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 200 ml
527,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 13
105,56 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Kenzo Flower by Kenzo Woda perfumowana z możliwością napełnienia, 100 ml
Kenzo Flower by Kenzo Woda perfumowana z możliwością napełnienia, 100 ml
554,60 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 112
55,46 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Kenzo Flower by Kenzo parfémovaná voda pre ženy Refillable 15 ml
Kenzo Flower by Kenzo parfémovaná voda pre ženy Refillable 15 ml
1 838,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
27,58 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 318
179,33 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2413
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 2036
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo
Obrázok produktu pre Kenzo Amour Parfumovaná Voda 50ml - Esencia Rafinovanej Elegancie. Originálne Kenzo Amour parfumy v sebe ukrývajú jemnú harmóniu orientálnych vôní, ktoré dotvárajú vašu jedinečnú atmosféru. Objevte je
Kenzo Amour Parfumovaná Voda 50ml - Esencia Rafinovanej Elegancie. Originálne Kenzo Amour parfumy v sebe ukrývajú jemnú harmóniu orientálnych vôní, ktoré dotvárajú vašu jedinečnú atmosféru. Objevte je
707,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 89
35,35 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Kenzo Amour Parfémovaná Voda, 100ml
Kenzo Amour Parfémovaná Voda, 100ml
572,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 89
57,24 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Kenzo Flower by Kenzo, Woda perfumowana, 30ml
Kenzo Flower by Kenzo, Woda perfumowana, 30ml
1 062,33 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 36
31,87 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 222
24,60 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1167
81,22 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 336
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Estée Lauder White Linen, Ženy, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Muguet, Ruže, Orris, Fialový, Jantár, Moss, Vetiver
Estée Lauder White Linen, Ženy, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Muguet, Ruže, Orris, Fialový, Jantár, Moss, Vetiver
673,33 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 121
40,40 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 820
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
417,33 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 339
31,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 726,00 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 112
172,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Kenzo Parfum d'Ete - Voda Parfum, 75ml
Kenzo Parfum d'Ete - Voda Parfum, 75ml
735,47 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 45
55,16 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 130
27,65 €
Predajca: FragraDE

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 6 hodnotení

Obrázky od zákazníkov

Hodnotenie z 12. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Originál
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 23. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super vôňa
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 25. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Ako vždy, vynikajúce
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 6. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Flower by Kenzo Ikebana Mimosa je veľmi príjemná vôňa.
Objem 0,04 l
Hodnotenie z 7. júna 2026 na
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 2. februára 2026 na
Overený nákup
Objem 0,075 l
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 46
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,95 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 98
20,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2413
28,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l