4,8



Na základe 13 hodnotení
Salvatore Ferragamo - Ferragamo Red Leather EDP 100ml
42,86 €
428,60 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Loewe 001 Woman Woda perfumowana, 100ml1 148,00 €/1l
114,80 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Initial EDP 100 ml M647,10 €/1l
64,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Lalique Leather Copper Woda perfumowana, 100 ml1 111,50 €/1l
111,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml4 848,00 €/1l
145,44 €
Predajca: PerfumTraders

Salvatore Ferragamo - Ferragamo Spicy Leather EDP 100ml
657,00 €/1l
65,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Salvatore Ferragamo Ferragamo Intense Leather, Muži, 100 ml, Leathery Aromatic Salty, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,..., 1 kusov
463,90 €/1l
46,39 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Salvatore Ferragamo Uomo Signature, Muži, 100 ml, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), COUMARIN, LIMONENE, ETHYLHEXYL..., Taliansko, 95 mm, 50 mm
576,00 €/1l
57,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Salvatore Ferragamo - Calimala EDP 100ml
1 525,10 €/1l
152,51 €
Predajca: PerfumTraders

Ajmal - Patchouli Wood EDP 50ml
1 319,80 €/1l
65,99 €
Predajca: Glamperfeu

Lalique - Imperial Green EDP 100ml
619,60 €/1l
61,96 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Ferragamo Ferragamo Intense Leather EDP 100 ml M
681,00 €/1l
68,10 €
Predajca: IdoBuy

Ferragamo Signorina Misteriosa EDP 50 ml W
839,00 €/1l
41,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ferragamo Signorina Ribelle EDP 100 ml W
456,00 €/1l
45,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Yara EDP 50ml
168,20 €/1l
8,41 €
Predajca: Glamperfeu

Salvatore Ferragamo Parfum Subtil EDP 50 ml
2 180,00 €/1l
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Guerlain Nahema, Woda perfumowana, 75ml
1 345,47 €/1l
100,91 €
Predajca: PerfumTraders

Boucheron - Boucheron pour Homme EDP 100ml
359,60 €/1l
35,96 €
Predajca: PerfumTraders

Saphir Ancora Man Woda perfumowana, 50ml
260,60 €/1l
13,03 €
Predajca: somnia24

Escada - Magnetism EDP 25ml
1 045,20 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Xerjoff - Torino22 EDP 50ml
2 929,20 €/1l
146,46 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánska parfumovaná voda
bergamot, zázvor, mandarínka
rozmarín, koreň kosatca, jazmín
koža, santalové drevo, vetiver
Salvatore Ferragamo - Ferragamo Red Leather EDP 100ml Standard package. For men.
Parfémovaná voda od značky Salvatore Ferragamo bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
- Model
- Ferragamo Red Leather
- Hmotnosť
- 0.437 kg
- Druh vône
- Koža
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 8052464896028
- Číslo od výrobcu
- 2048482
- Model
- Ferragamo Red Leather
- Hmotnosť
- 0.437 kg
- Druh vône
- Koža
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 8052464896028
- Číslo od výrobcu
- 2048482
Hodí sa k tomu

Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale EDT 100 ml M
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Salvatore Ferragamo Ferragamo Intense Leather, Muži, 100 ml, Leathery Aromatic Salty, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,..., 1 kusov
463,90 €/1l
46,39 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Mamlakaat Al Oud ORO 100ml VOLAR Estä Oro VOLARÉ parfumovaná voda 100ml
383,90 €/1l
38,39 €
Predajca: CosmeChicFr

Salvatore Ferragamo Uomo Signature, Muži, 100 ml, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), COUMARIN, LIMONENE, ETHYLHEXYL..., Taliansko, 95 mm, 50 mm
576,00 €/1l
57,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
265,10 €/1l
26,51 €
Predajca: Glamperfeu

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Salvatore Ferragamo Ferragamo Intense Leather, Muži, 30 ml, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,..., 1 kusov
1 093,00 €/1l
32,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
444,33 €/1l
39,99 €
Predajca: Glamperfeu

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Salvatore Ferragamo Ferragamo Red Leather parfumovaná voda pre mužov 50 ml
647,00 €/1l
32,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,40 €/1l
36,34 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Salvatore Ferragamo - F by Ferragamo pour Homme Black EDT 50ml
1 045,40 €/1l
52,27 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Mercedes Benz - Ultimate EDP 120ml
266,75 €/1l
32,01 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
347,20 €/1l
34,72 €
Predajca: Tersorte

Salvatore Ferragamo "F" Free Time, Muži, 100 ml
263,20 €/1l
26,32 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
85% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
85%15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší pomer ceny a výkonu
Objem 0,1 l
Parfém som si kúpila znova, pretože mi vôňa pripadala veľmi jedinečná a skvelá. V porovnaní so známymi dodávateľmi na internete bol Kaufland ďaleko najlacnejší, som veľmi spokojná!
Hodnotenie z 10. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
TOP!
Objem 0,03 l
Vôňa mi bola známa; svieža, nevtieravá vôňa Ferragamo.
Hodnotenie z 15. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spitze
Objem 0,1 l
Wow mýto!
Hodnotenie z 25. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fischer vôňa za výhodnú cenu
Objem 0,03 l
Doručenie bolo skvelé. Vôňa je na začiatku svieža a elegantná, ale po chvíli sa objavia púdrové tóny, ktoré ja osobne nemám rada.
Hodnotenie z 19. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
RAS
Objem 0,1 l
bežný produkt RAS
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 11. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 4. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l