4,5



Na základe 2 hodnotení
Hermès Hermes Terre Edp Spray 75ml Súpravy
133,35 €
1 778,00 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Darčekové sady parfumov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hermes Un Jardin Sur Le Nil darčeková súprava 100ml/telesné mlieko 80ml939,30 €/1l
93,93 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès H24 EDT 100 ml + EDT MINI 12,5 ml M619,47 €/1l
69,69 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Rabanne 1 Million EDT 100 ml + EDT 20 ml M664,92 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Rabanne Olympéa EDP 80 ml + EDP 20 ml W764,90 €/1l
76,49 €
Predajca: PerfumTraders

Edp Spray 75ml/Edp Spray 12,5ml/After Shave Lotion 40ml Hermes Terre D'Hermes Giftset
1 702,67 €/1l
127,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Edt Spray 100/Edt Spray 15ml/Sprchový gél na vlasy a telo 40ml Hermes Terre D'Hermes Giftset
146,50 €
Predajca: IdoBuy

Hermes Terre D`Hermes toaletná voda 100ml + 15ml a sprchový gél 40ml
731,81 €/1l
113,43 €
Predajca: Parfumtoi

Hermes Terre D'Hermes Zestaw Woda toaletowa, 100ml + Żel pod prysznic 80ml
801,50 €/1l
80,15 €
Predajca: VISO

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 50 ml + Woda toaletowa, 50 ml
1 031,70 €/1l
103,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Hermès Terre d'Hermès toaletná voda pre mužov, 50 ml. Hermès sprchový gél, 40 ml
1 627,00 €/1l
81,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Terre D'Hermes toaletná voda v spreji 100 ml sada 3 ks
645,57 €/1l
98,45 €
Predajca: EasoMagno

Hermès Un Jardin Sur le Nil EDT 100 ml + tuhé mýdlo 50 g UNISEX
159,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Hermès Terre d'Hermès Eau Givrée darčeková sada pre mužov Set I. 100 ml
1 439,70 €/1l
143,97 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Edt sprej 50ml/sprchový gél 50ml Gucci Guilty Pour Homme Darčeková sada
929,80 €/1l
92,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Súprava Burberry Hero Men Edp 100ml Edp 10ml@
860,91 €/1l
107,78 €
-13,08 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,70 €
Predajca: VISO

HERMES TERRE D'HERMES EDP 75ML Set
1 604,93 €/1l
141,00 €
-20,63 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
120,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

TOUS | LOVEME | Súpravy
102,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

MUGLER Alien EdP Set 100 ml
1 132,58 €/1l
135,91 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Hermes Terre D'Hermes, parfum, miniatura, 5 ml
8 280,00 €/1l
41,40 €
Predajca: IdoBuy

Hermes Eau Des Merveilles Woda toaletowa, 7.5 ml
5 952,00 €/1l
44,64 €
Predajca: IdoBuy
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hermès Terre Edp, darčeková sada pre pánov – 75 ml
Parfém Terre d'Hermès je intenzívna pánska vôňa, ktorá symbolizuje spojenie medzi človekom a Zemou. Bol vytvorený v roku 2009 Jean-Claudom Ellenom a vyznačuje sa teplými, drevitými tónmi. Vôňa spája obklopujúcu prítomnosť cédru so sviežou vôňou pomaranča a živou, osviežujúcou notou shiso.
Podrobnosti o produkte
- Značka: Hermès
- Produkt: Hermès Terre Edp, darčeková sada pre pánov – 75 ml
- Cieľová skupina: Muži
- Objem: 75 ml
- Charakter vône: Teplá a zmyselná
- EAN: 3346130433743
Darčeková súprava Terre D'Hermes obsahuje 75 ml parfumu, 15 ml parfumu a 40 ml sprchového gélu.
Vôňa Terre d'Hermes predstavuje nový pohľad na mužnosť. Vôňa parfumu je navrhnutá tak, aby ukázala často skryté stránky mužnosti - citlivosť, eleganciu a jemnosť. Drevito-cyprusová vôňa zvádza ženy a dodáva nositeľovi viac sebavedomia.
Tónyvône:
Hlava: pomaranč, grapefruit
Srdce : kremeň
Základ : drevité tóny, dubový mach, benzoin
Edp sprej 75ml/Edp sprej 15ml/Sprchový gél 40ml Hermes Terre D'Hermes Giftset
Hermès Hermes Terre Edp Spray 75ml Súpravy
- Hmotnosť
- 0.812 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Parfumy > Súpravy
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 3346130433743
- Hmotnosť
- 0.812 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Parfumy > Súpravy
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 3346130433743
Hodí sa k tomu

Hermès Terre D'Hermes čistý parfém pre mužov 75 ml
1 198,80 €/1l
89,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes Un Jardin Sur Le Nil darčeková súprava 100ml/telesné mlieko 80ml
939,30 €/1l
93,93 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes - Terre D `Hermes Pure Perfume 200ml
656,90 €/1l
131,38 €
Predajca: PerfumTraders

Eleven Australia šampón Keep My Colour Blonde Shampoo
72,73 €/1l
22,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,82 €
Predajca: Tersorte

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Hermes Terre D'Hermes Zestaw Woda toaletowa, 100ml + Żel pod prysznic 80ml
801,50 €/1l
80,15 €
Predajca: VISO

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 50 ml + Woda toaletowa, 50 ml
1 031,70 €/1l
103,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Parfém Pure 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Hermes Terre D'Hermes Giftset
860,80 €/1l
107,60 €
Predajca: PerfumTraders

Hermès Terre D'Hermes darčeková sada pre mužov Set III.
1 280,00 €/1l
115,94 €
-19,94 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
96,00 €
Predajca: VISO

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Hermes Terre D`Hermes toaletná voda 100ml + 15ml a sprchový gél 40ml
731,81 €/1l
113,43 €
Predajca: Parfumtoi

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Edt Spray 100/Edt Spray 15ml/Sprchový gél na vlasy a telo 40ml Hermes Terre D'Hermes Giftset
146,50 €
Predajca: IdoBuy

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes Terre d'Hermès Intense, 50 ml, Tekutý parfém, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., Francúzsko, 1 kusov
1 311,40 €/1l
65,57 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Terre d' Eau Intense Vetiver, 200 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., Francúzsko, 1 kusov
633,15 €/1l
126,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,90 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Hermes Terre d'Hermès Eau Intense Vetiver, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
992,00 €/1l
99,20 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Hermès H24 EDT 100 ml + EDT MINI 12,5 ml M
619,47 €/1l
69,69 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes - Terre D'Hermes Darčeková sada EDT 30 ml a náplň Terre D'Hermes 125 ml 30 ml
606,84 €/1l
94,06 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt
Nádherné darčekové balenie za výhodnú cenu. Vôňa vydrží naozaj dlho. Jednoducho Terre d'Hermès.
Hodnotenie z 22. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
119,99 €
Predajca: pttonline
1 199,90 €/1l

Xerjoff Amber Gold & Rose Gold Set Perfum, 2 x 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
461,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 613,60 €/1l

Kilian Love Don't Be Shy Parfumovaná voda 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
2 434,10 €/1l

BVLGARI Wood Essence, Muži, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Koriander, Citrus, Cypress, Benzoin
173,72 €
Predajca: PerfumTraders
1 737,20 €/1l

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum 80ml + Eau de Parfum 12,5ml sada
128,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 390,27 €/1l

Histoires de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1.7 EDP 115 ml UNISEX
118,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 027,39 €/1l

Edp sprej 80ml / telové mlieko 100ml Paco Rabanne Olympea Giftset
139,90 €
-12,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
127,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
127 049,99 €/1l

Acqua di Parma Mirto di panarea la riserva, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
160,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 600,10 €/1l

Edt Spray 100ml/Deo Spray 150ml Paco Rabanne Phantom Giftset



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
117,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 174,50 €/1l

Prada Infusion de Rhubarbe Eau de Parfum Spray (100 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
140,39 €
Predajca: PerfumTraders
1 403,90 €/1l

Gucci Flora Gorgeous Magnolia, Ženy, 2 kusov, Eau de parfum, 50 ml, 10 ml, Sprej
97,97 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Bad Boy darčeková sada pre mužov Set II. 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
-34,45 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,80 €
Predajca: PerfumTraders
858,00 €/1l

Hermes H24, Muži, 2 kusov, Eau de parfum, 30 ml, 125 ml, ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - BHT - ETHYLHEXYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(29)Počet hodnotení: 29
92,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hunq 001 Gardener, parfémová voda, unisex, 100 ml
88,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
885,00 €/1l

Luna Rossa Ocean - EDP - nplH - Obsah: 150 ml
115,14 €
Predajca: PerfumTraders
767,60 €/1l

Gucci Bloom EDP 50 ml + BL 50 ml (žena)
87,87 €
Predajca: PerfumTraders
1 757,40 €/1l

Dolce&Gabbana Q, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Fľaša, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
105,59 €
Predajca: PerfumTraders
703,93 €/1l