1,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg8,99 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Fondor 200g21,30 €/1kg
4,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Garam Masala 250g18,45 €/1l
3,69 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Ubena Bruschetta korenie na zjemnenie pokrmov 350g28,77 €/1kg
10,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kotanyi Mieszanka przypraw grill do karkówki 22g
36,33 €/1kg
2,37 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,09 €
Predajca: Megasam24PL

Vločky pivovarských kvasníc so sladom 200g
31,40 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Korenie do špekulatív, 50 g | LEBENSBAUM
83,60 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Ostmann 3436945008 Ostmann Raclette Gewürzmischung, 45,0 g
227,11 €/1kg
10,22 €
Predajca: somnia24

Korenená soľ – hranolky 200 g | LEBENSBAUM
31,20 €/1kg
6,24 €
Predajca: taleoo

Korenie Kimchi80 g, balenie
65,38 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Przyprawa do karkówki grillowej Kamis 20 g
72,50 €/1l
2,47 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,45 €
Predajca: Katomix

Przyprawa do sosu Tzatziki Kamis 20 g
55,50 €/1l
2,37 €
-53%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,11 €
Predajca: Katomix

Przyprawa do łososia z cytryną i ziołami Kamis 18 g
37,50 €/1kg
2,42 €
-69%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,75 €
Predajca: Megasam24PL

Koriander - celý 30g
129,67 €/1kg
3,89 €
Predajca: taleoo

Mlynček na korenie Brecht Wok, 65g
92,62 €/1kg
6,02 €
Predajca: taleoo

Marináda na slaninu 150 g
44,95 €/1kg
19,99 €
-55%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Kucharek Univerzálne dochucovadlo tekuté 5 litrov
3,86 €/1l
23,49 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,29 €
Predajca: Megasam24PL

Mieszanka Przypraw Harissa Kotányi 20 g
4,76 €/1kg
2,37 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,19 €
Predajca: Katomix

Przyprawa do grzanek złocistych Kamis 15 g
96,67 €/1l
2,47 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,45 €
Predajca: Katomix

Emmas - Gulášové korenie 50g
82,20 €/1kg
4,11 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Destilačné kvasnice - Coobra 48 Extreme
|
- Objem
- 25 l
- Zloženie
- Turbo kvasinky
- Výživové údaje
- Turbo kvasinky
- Hmotnosť
- 35 g
- Potravinársky podnik
- Alcofermbrew
- Obchodný názov
- Turbo kvasinky
- Výrobca
- Alcofermbrew
- Rozsah dodávky
- Bylinná zmes na konzervovanie mäsa
- EAN kód
- 5904816916935
- Objem
- 25 l
- Zloženie
- Turbo kvasinky
- Výživové údaje
- Turbo kvasinky
- Hmotnosť
- 35 g
- Potravinársky podnik
- Alcofermbrew
- Obchodný názov
- Turbo kvasinky
- Výrobca
- Alcofermbrew
- Rozsah dodávky
- Bylinná zmes na konzervovanie mäsa
- EAN kód
- 5904816916935
Hodí sa k tomu

Soľ na nakladanie 1 kg
1,56 €/1kg
1,59 €
Predajca: BRAT_PL

Destilačné kvasinky Turbo 21,3% alk. 135g
0,40 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Vínne kvasnice Turbo Distillery 19% 48 h
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Kôra ihličnatých drevín 20L 10-20mm
0,64 €/1l
12,87 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Wiltec BBQ Sparbrand 22x20,5x4,5cm generátor studeného dymu z nehrdzavejúcej ocele, doba horenia až 8 hodín, generátor studeného dymu pre udiareň na studené údenie
60,83 €/1kg
13,99 €
Predajca: WilTec

Plot z drôteného pletiva 1m x 25m veľkosť oka 19mm
2,84 €/1m
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EinsPreis

Záhradnícky perlit 10 l kypria osivové lôžko
9,64 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,70 €/1l
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ankerkraut Magic Dust, Práškové korenie, Smoked jalapeno, čierne korenie, kajenské korenie, kmín, cesnak, Ground mustard, Surová..., Konzervačná látka, 230 g, Plastová nádoba, 1 kusov
40,43 €/1kg
9,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bioaktivátor do septikov Tableta 20g Čistí a neutralizuje zápach
9,95 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Univerzálny jasmínový tekutý prostriedok, objem 1l
3,53 €/1l
3,53 €
Predajca: LAVONIO

vianočná šablóna 35x22x0,2cm PVC BÍ mix dekorov
1,22 €
Predajca: MAT-Group

Dekoratívny úložný box Eko 35x26x21 cm
12,25 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

VBChome Podlahové WC keramické kompletná súprava s nádržkou WC sedátko z polypropylénu pre horizontálne pripojenie na odtok vody
194,99 €
Predajca: VBChome

Biovita prírodný expandovaný íl frakcie 8-16 mm 2l do kvetináčov a drenáží
1,45 €/1l
2,90 €
Predajca: BrickBloom

Oceľové lano na bielizeň 60 m
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Pôdny substrát pre palmy yucca a dracény 5L
1,99 €/1l
9,97 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

0,5l filtračná fľaša na vodu Dafi + 1 viacfarebný filter
11,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

tOMA olejový popisovač 4ks na oceľ, gumu, drevo, plast a sklo - SILVER
11,96 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO

Dvojdrezový oceľový drez 80x50 saténový so sifónom Apollo
62,75 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

SCHÜSSEL Sklenená šalátová misa EDWANEX COLOR BOX 24 cm
18,47 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,47 €
Predajca: Katomix

Celoročná perina 4 ročné obdobia 160x200 cm mikrovlákno biela
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

DomoDomo Kúpeľňová skrinka biela 80x50 nástenná bez umývadla horná komoda
145,25 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Záhradnícky perlit 1 l kypriaci záhon
7,99 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: SuperMerchant

Bestway Fast Set 57266, 3638 L, Nafukovací bazén, Modrá, 8,31 kg
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Záhradné hojdacie kreslo ANDREWS - šedé
235,00 €
-5,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
230,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

LED polárna hviezda s efektom blesku vonkajšia dia45cm 72L čierna/klasická teplá
38,01 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Suché droždie, Vínne kvasinky 71B™ - Lalvin™ - 5g
10,27 €
Predajca: ichzapfe
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%100% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
100%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prekročenie dátumu minimálnej trvanlivosti
Dátum minimálnej trvanlivosti prekročený, výrobok sa nepoužije.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

RAPS Korenie na steaky Porterhouse, plechovka 850 g – pikantná zmes korenín na steaky, hovädzie mäso, grilovanie a BBQ
40,27 €
Predajca: Fuduu-Shop
47,38 €/1kg

Repkové steakové korenie na grilovanie - 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,92 €
Predajca: Fuduu-Shop
35,92 €/1kg

Čínske korenie 5 príchutí 200g Brat.pl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,09 €
Predajca: BRAT_PL
15,07 €/1kg

Mletý chren 500g
10,29 €
Predajca: BRAT_PL
10 290,00 €/1l

Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,99 €/1kg

Krakovské korenie na klobásy 50 g – prírodná zmes korenín
12,08 €
Predajca: SuperMerchant
241,60 €/1kg

Sušené šampiňóny 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,80 €/1l

FURIKAKE (ZMES SEZAMU A MORSKÝCH RIAS)100 g - TERRASANA
12,97 €
Predajca: superbrandshop
0,13 €/1kg

SUŠENÁ ZELENINA 500 g Prírodná zeleninová zmes Royal Brand
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

Chmeli Suneli Originálne gruzínske korenie v pohári 240 G Fine
5,99 €
Predajca: PHRoyal
119,80 €/1l

Fuchs Foodservice Cibuľa jemne nasekaná sušená vrecko 1000g
24,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,96 €/1kg

Fuchs Professional muškátový oriešok mletý ohnivo sladká pikantnosť 500g
28,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
57,66 €/1kg

Kurkuma mielona 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,79 €
Predajca: BRAT_PL
6,66 €/1kg

Zelený chubrique 1kg Brat.pl



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,08 €/1kg

Santa Maria - Zmes korenia na taco - 532g
35,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
67,65 €/1kg

Santa Maria - Fajita zmes korenia - 532g
37,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
67,65 €/1kg

Wiberg Hendl Knuspri korenie soľ pikantná zmes balenie 1250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,78 €/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná zmes korenia 650g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: AllYouNeed
44,54 €/1kg

Wiberg Grill Argentina Style zmes korenia v nádobke na ochutenie 550g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
41,89 €/1kg

Wiberg Prípravok na prípravu kreolského korenia 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,36 €/1l