Kľúčové informácie v kocke

  • Objavte dámsku parfumovanú vodu s objemom 90 ml.
  • Užite si kvetinovú, drevitú a pižmovú vôňu, ktorá je zároveň osviežujúca a hrejivá.
  • Táto vôňa je elegantná, mimoriadne ženská a moderná, stvorená pre sebavedomé ženy.
  • Je ideálna na každodenné použitie a prispôsobí sa každej príležitosti.
  • Dodá Vám energiu, radosť a optimizmus pre každý deň.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml

40,75 €

452,78 € / 1l

plus 2,99 € poštovné

Doprava k vám domov

st 30. septembra – po 5. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Dostupná množstevná zľava:

Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml
Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml
656,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
65,65 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Estée Lauder Beautiful Magnolia parfumovaná voda v spreji 30 ml
Estée Lauder Beautiful Magnolia parfumovaná voda v spreji 30 ml
2 255,67 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 8
67,67 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
333,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 20
33,33 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 972
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lacoste - Lacoste pour Femme EDP 50ml
Lacoste - Lacoste pour Femme EDP 50ml
609,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 94
30,46 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90ml
Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90ml
571,11 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 134
51,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
747,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 49
37,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Lacoste L.12.12 Rose parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Lacoste L.12.12 Rose parfémovaná voda pro ženy 100 ml
466,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
46,61 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lacoste L.12.12 Rose Eau De Parfum Spray 35ml
Lacoste L.12.12 Rose Eau De Parfum Spray 35ml
815,43 €/1l
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 7
28,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1167
81,22 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,27 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 244
43,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 2036
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo
Obrázok produktu pre Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 295
43,13 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre Lacoste Eau de Femme, Ženy, 90 ml, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO,..., 1 kusov
Lacoste Eau de Femme, Ženy, 90 ml, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO,..., 1 kusov
1 655,56 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
Obrázok produktu pre Dolce & Gabbana The One Women Edp 75ml
Dolce & Gabbana The One Women Edp 75ml
1 017,47 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 90
76,31 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Kenzo Flower by Kenzo Woda perfumowana z możliwością napełnienia, 100 ml
Kenzo Flower by Kenzo Woda perfumowana z możliwością napełnienia, 100 ml
554,60 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 112
55,46 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lacoste For Women Elixir parfumovaná voda 30 ml
Lacoste For Women Elixir parfumovaná voda 30 ml
3 633,33 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
Obrázok produktu pre Hugo Boss Woman - Parfumovaná Voda 50ml
Hugo Boss Woman - Parfumovaná Voda 50ml
999,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 92
49,96 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Giorgio Armani Eau de Parfum She Eau de Parfum
Giorgio Armani Eau de Parfum She Eau de Parfum
1 398,67 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 28
41,96 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Lacoste

Elegancia a ležérnosť v jednom - to charakterizuje značku Lacoste. Oblečenie, doplnky a parfumy Lacoste sú spojené s históriou značky, ktorá vznikla v športe a dnes je jednou z najznámejších ných značiek. Všetko sa začalo v roku 1929, keď tenista Rene Lacoste vymyslel vlastné tričko, v ktorom súťažil na športových podujatiach. Biele tričko s krátkymi rukávmi, vyrobené z francúzskej bavlny, dalo Renému Lacosteovi vyniknúť na kurte, kde v tých rokoch vyzeralo oblečenie úplne inak ako dnes. Časom René na počesť svojej prezývky "aligátor" navrhol s priateľom kresbu aligátora, ktorá bola prišitá na jeho dres a dnes je neodmysliteľným symbolom spoločnosti Lacoste. V roku 1933 Rene Lacoste a Andre Gillier oficiálne založili vlastnú značku, ktorá je dnes známa po celom svete. Popularita oblečenia Lacoste spôsobila, že módny dom nevyrábal len slávne tričká, ale aj ďalšie kreácie a parfumy. V roku 2003 mal premiéru parfém Lacoste Pour Femme vytvorený pre ženy.

Parfém Lacoste Pour Femme

Lacoste Pour Femme je parfumovaná voda s kvetinovou, drevitou a pižmovou vôňou. Za vytvorenie parfému Lacoste Pour Femme je zodpovedný slávny parfumér Oliver Cresp. Elegantný, mimoriadne ženský, moderný a optimistický parfém bol vytvorený pre ženy, ktoré si uvedomujú samy seba, svoju silu a krásu. Vôňa Lacoste Pour Femme je osviežujúca a hrejivá zároveň, jemne sladká, hlboká, ale nevtieravá, zmyselná a ľahká. Hlavové tóny vône Lacoste Pour Femme tvoria korenie, frézia a jablko. Srdcové tóny napĺňajú fialka, ibištek, jazmín, ruža a heliotrop. Základné tóny tvorí labdanum, santalové drevo, kadidlo, céder a veľmi výrazný semiš. Parfém Lacoste Pour Femme je vďaka svojim vonným tónom ideálny na sezónu jar/leto na každodenné použitie.

Pocíťte harmóniu s vôňou Lacoste Pour Femme!

Parfém Lacoste Pour Femme je zaujímavá, svieža a zároveň hrejivá kompozícia, ktorej tóny vytvárajú nezabudnuteľnú harmóniu stimulujúcu zmysly. Vôňa Lacoste Pour Femme určite osloví ženy, ktoré sú sebavedomé, vedomé si svojich kvalít a pripravené čeliť každej výzve. Lacoste Pour Femme dodáva energiu, radosť a umožňuje pozerať sa na všetko s optimizmom. Žena, ktorá používa Lacoste Pour Femme, vie, čo chce, a vždy to dostane.

Informácie o vôni Lacoste Pour Femme:

Kvetinová, drevitá a pižmová vôňa pre ženy, uvedená na trh v roku 2003.

Vrchné tóny: korenie, frézia, jablko
Srdcové tóny: fialka, ibištek, jazmín, heliotrop, ruža
Základné tóny: labdanum, santalové drevo, kadidlo, céder, semiš



Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Lacoste Pour Femme EDP 90 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Lacoste!



  • Typ vône: Parfumovaná voda s vôňou Lacoste: TYP PRODUKTU: EDP
  • Pohlavie: Dámske a pánske oblečenie, ktoré je súčasťou balenia: Dámsky
  • Dôležité informácie: V závislosti od reklamných akcií výrobcu alebo ročného obdobia sa môže líšiť dizajn balenia výrobku. Rozdielne balenia sa uchovávajú .
  • Type: Typ balenia: EDP (parfumovaná voda)
  • Názov vône: Pour Femme (dámska vôňa)
  • Objem: 90 ml
Od 100,47 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Lacoste S.A.S
31-37 boulevard de Montmorency, 75016 París
75016 - Paris
+33911204242690
[email protected]



Pour Femme je parfumovaná voda pre ženy od značky Lacoste. Kvetinová, drevitá a pižmová vonná kompozícia bola vydaná v roku 2003. Vôňa, ktorá sa prispôsobí každej príležitosti: na rande, do práce alebo na stretnutie s priateľmi... 


.

Gisada Ambassador 100ml je symbolom modernej ženskosti a elegantnej charizmy. Tento parfém sprevádza štýlové ženy v práci aj vo voľnom čase, vždy s nádychom u. Pre všetky, ktoré dokonale spájajú sebavedomie a pôvab. Spoločník pre silné osobnosti.



Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml

Vrchnú nótu vône Lacoste Pour Femmes tvoria akordy jamajského korenia a fialovej frézie. V srdcovej nóte sa biely heliotrop a iránsky jazmín spájajú s kvetom ibišteka, bulharskou ružou a absolútnym semienkom ambrette. V základnej nóte sa himalájske cédrové drevo, "zamatová pokožka" a santalové drevo z Mysore spájajú s kadidlom. Vrchol : korenie, frézia, jablko Srdce : fialka, ibištek, jazmín, heliotrop, ruža Základ : labdanum santalové drevo kadidlo cédrové semišové drevo

Lacoste pre ženy Edp sprej

Lacoste Pour Femme parfumovaná voda 90ml
Model
Pour Femme
Hmotnosť
0 kg
Druh vône
Kvetinové, drevité
Objem
90 ml
Zloženie
Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
Výrobca
Rozsah dodávky
Lacoste Pour Femme parfumovaná voda 90 ml
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
3386460149358
Číslo od výrobcu
G0007914829

Model
Pour Femme
Hmotnosť
0 kg
Druh vône
Kvetinové, drevité
Objem
90 ml
Zloženie
Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
Výrobca
Rozsah dodávky
Lacoste Pour Femme parfumovaná voda 90 ml
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
3386460149358
Číslo od výrobcu
G0007914829
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90ml
Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90ml
571,11 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 134
51,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 30 ml
Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 30 ml
934,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 94
28,02 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
747,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 49
37,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Lacoste - Lacoste pour Femme EDP 50ml
Lacoste - Lacoste pour Femme EDP 50ml
609,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 94
30,46 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 295
43,13 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1167
81,22 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
371,89 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 376
33,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 304
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 516
40,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 2036
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo
Obrázok produktu pre Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 580
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,27 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 244
43,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 354
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
810,90 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 239
81,09 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes
Obrázok produktu pre ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
389,07 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 141
29,18 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Cacharel Noa Toaletná Voda 100ml - Jemnosť s Tónmi Dreva
Cacharel Noa Toaletná Voda 100ml - Jemnosť s Tónmi Dreva
337,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 186
33,73 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Štandardné hlavice pre sonické kefky 8 ks Philips Sonicare Optimal White HX6068/12
Štandardné hlavice pre sonické kefky 8 ks Philips Sonicare Optimal White HX6068/12
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 693
74,99 €
Predajca: Dragtek-com
Bestseller
Obrázok produktu pre Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 76
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Obrázok produktu pre Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
380,50 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 230
38,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 820
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre 2 x lítiová guľatá batéria CR2450 značky WILHELM, 3V, 600mAh, priemer 24 mm, hrúbka 5,0 mm, ekvivalent DL2450
2 x lítiová guľatá batéria CR2450 značky WILHELM, 3V, 600mAh, priemer 24 mm, hrúbka 5,0 mm, ekvivalent DL2450
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 1874
33,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 177
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax
Obrázok produktu pre Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Biela, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Biela, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 428
61,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 188
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Hugo Boss Femme parfumovaná voda 50 ml
Hugo Boss Femme parfumovaná voda 50 ml
655,60 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 56
32,78 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 170
118,69 €
-2,40 €
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 453
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Bestseller
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
255,65 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 309
51,13 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Bestseller
Obrázok produktu pre Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 77
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 365 hodnotení

Obrázky od zákazníkov

Hodnotenie z 20. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi rýchle doručenie
Hodnotenie z 8. júna 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Moja vôňa
Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Jemná vôňa
Hodnotenie z 5. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Špičkový parfum za skvelú cenu
Hodnotenie z 2. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Spoľahlivý dodávateľ!
Hodnotenie z 5. júna 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Nové balenie, stará obľúbená vôňa
Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelý tovar
Hodnotenie z 12. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Môj osobný vkus
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 46
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,95 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 98
20,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l