5,0



Na základe 2 hodnotení
Varená brokolica, rozmixovaná pre deti staršie ako 4 mesiace
2,97 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,73 €-41%
11,53 € / 1kg
plus 14,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Iné polotovary a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
PLANTWAY BRASATO BEZLEPKOVÝ RASTLINNÝ BURGER 200 g - PLANTWAY0,05 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Šproty v paradajkovej omáčke 170g9,95 €/1kg
1,89 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Šunkové rolky s mexickou náplňou 480 g4,43 €/1kg
3,28 €
Predajca: Zbrojownia

GymBeam - FIT Kuracie karí s ryžou (hotové jedlo) 420 g
25,78 €/1kg
12,63 €
Predajca: LAVONIO

Yabra pečené fazule 800 g
5,36 €/1kg
5,63 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,29 €
Predajca: Katomix

Mrazom sušené potraviny LYOFOOD Strogonov 370 g
29,14 €/1kg
14,57 €
Predajca: Skalnik

Kurczak w galarecie Rolnik 150 g
8,90 €/1kg
2,86 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,78 €
Predajca: Katomix

Pudliszki Thajská polievka s kuracím mäsom 440 g
5,69 €/1kg
4,94 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,87 €
Predajca: Katomix

Staropolské hovädzie dršťky 700 g
4,37 €/1kg
4,54 €
Predajca: Megasam24PL

Knedlíky v paradajkovej omáčke, Kuchnia Staropolska, 700 g
3,31 €/1kg
4,55 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,31 €
Predajca: Katomix

TGQ Zemiakové pyré 4 kg
7,43 €/1kg
40,90 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,74 €
Predajca: Megasam24PL

Pulpety w sosie pomidorowym 700 g
3,25 €/1kg
4,55 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,31 €
Predajca: Katomix

Leczo pieczarkowe Urbaniak 2,59 kg
3,51 €/1kg
12,80 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,10 €
Predajca: Katomix

BoboVita Warzywa z Kurczakiem dla Dzieci po 1. roku 250 g
9,22 €/1kg
4,87 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,69 €
Predajca: Katomix

Fasolka po bretońsku Szubryt 470 g
3,74 €/1kg
2,73 €
Predajca: Zbrojownia

Leczo pieczarkowe Bonduelle pikantne 780 g
4,36 €/1kg
5,01 €
Predajca: Megasam24PL

Bon Appetit Pečené fazule 430 g
6,96 €/1l
4,72 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,96 €
Predajca: Megasam24PL

Pudliszki Bravčové dršťky v paradajkovej omáčke 450 g
7,03 €/1kg
5,94 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,78 €
Predajca: Katomix

Smalec Kurpiowski z Mięsem Pekpol 200 g
9,67 €/1kg
2,03 €
Predajca: Megasam24PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nečakajte, dajte svojmu dieťaťu to najlepšie! Objednajte si teraz a tešte sa zo zdravia svojho dieťaťa!
- Objem
- 80000 ml
- Zloženie
- Brokolica (80 %), voda.
- Výživové údaje
- nájdete v popise
- Hmotnosť
- 150 g
- Potravinársky podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Obchodný názov
- Iné
- Výrobca
- Model
- Brokkoli Mittagessen
- EAN kód
- 7613034930842
- Objem
- 80000 ml
- Zloženie
- Brokolica (80 %), voda.
- Výživové údaje
- nájdete v popise
- Hmotnosť
- 150 g
- Potravinársky podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Obchodný názov
- Iné
- Výrobca
- Model
- Brokkoli Mittagessen
- EAN kód
- 7613034930842
Hodí sa k tomu

Nestle 5900452078020, 80 g, 6 mesiace, Bez gluténu
0,03 €/1kg
3,60 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,05 €
Predajca: Megasam24PL

HiPP Jabłka Banany Biszkopty EKO dla Dzieci po 6 miesiącu 190 g
7 966,67 €/1kg
4,06 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,39 €
Predajca: Megasam24PL

Nestle 5900452078129, Banán, 125 g, Nádoba, 4 mesiace, Farbivo, Konzervačná látka, 323 kJ
10,90 €/1kg
2,86 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,29 €
Predajca: Katomix

Nestle 5900452072158, 125 g
11,19 €/1kg
2,35 €
Predajca: Katomix

Nestle 5900452071014, Jablko, 125 g, Nádoba, 4 mesiace, Farbivo, Konzervačná látka, 209 kJ
10,90 €/1kg
2,86 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,29 €
Predajca: Katomix

Gerber Detská výživa Jablko Banán Marhuľa 125 g
10,90 €/1kg
2,86 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,29 €
Predajca: Katomix

Nestle 5900452072141, 190 g
32,73 €/1kg
9,82 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Nestle 5900452072448, Hruška, 125 g, Nádoba, 4 mesiace, Farbivo, Konzervačná látka, 266 kJ
10,90 €/1kg
2,86 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,29 €
Predajca: Katomix

Nestle 5900452071045, 125 g, Bez gluténu
10,90 €/1kg
2,86 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,29 €
Predajca: Katomix

Nestle 5900452071052, Jablko, Broskyňa, 125 g, Nádoba, 4 mesiace, Farbivo, Konzervačná látka, 203 kJ
10,90 €/1kg
2,86 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,29 €
Predajca: Katomix

Nestle 5900452078631, Sušená slivka, 125 g, Nádoba, 4 mesiace, Farbivo, Konzervačná látka, 333 kJ
10,90 €/1kg
2,86 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,29 €
Predajca: Katomix

Nestle 5900452071724, 190 g, Bez gluténu
11,23 €/1kg
4,56 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,48 €
Predajca: Katomix

Bezlepkov zeleninov pyr od 6 mesiacov DEMETER190 g (pohr) - HOLLE
47,42 €/1kg
9,01 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Nestle 5900452072127, 125 g, Bez gluténu
10,62 €/1kg
2,86 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,23 €
Predajca: Katomix

Gerber Zeleninový kvetinový košík s lososom pre deti od 6 mesiacov, 190 g
11,03 €/1kg
4,54 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,31 €
Predajca: Katomix

Veľká detská ohrádka Detská zábrana Detská ohrádka, 1,81 x 1,22 x 0,61 m
58,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin

BoboVita Mliečna a ryžová kaša s banánom pre dojčatá od 6 mesiacov, 230 g
20,67 €/1kg
6,16 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,96 €
Predajca: Katomix

Nestle 7613033512377, 125 g, Bez gluténu
8,76 €/1kg
3,09 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,84 €
Predajca: Megasam24PL

Ryžová kaša pre deti od 4 mesiacov, 160 g
18,50 €/1kg
3,45 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,96 €
Predajca: Katomix

BoboVita Kaszka Ryżowa z Maliną dla Dzieci po 6. miesiącu 230 g
21,21 €/1kg
5,09 €
Predajca: Katomix

Detská pestúnka ZELURXX s kamerou, 2,8", monitorovanie teploty, funkcia interkomu, IR nočné videnie, 18,4 x 14,8 x 7 cm, biela
46,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zelurxx

Detská stolička 2v1 Baby Vivo Design - Oscar Turquoise
77,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MA-Trading

Detská váha do 20 kg Novorodencov Digitálna váha Plochá LCD Pre domáce zvieratá Váha kojenecká Presnosť 10 gr do 20 kg Funkcia tary Biela Retoo
25,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Lionelo Bianka 3v1 Kočík, autosedačka, skladací, cestovný systém Opierka chrbta 360o nastaviteľná Čalúnenie kolies, strieška XXL-čierna
299,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku truskawkowym dla dzieci 230 g
20,67 €/1kg
6,16 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,96 €
Predajca: Katomix

Mlynček na mäso MEATLOAF 73041
36,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Jar - Šošovicová zelenina s teľacím mäsom 220g
14,23 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Tulano Hop 30 Beige | Detská hojdačka Bear Baby Swing | Vnútorná vonkajšia | Bezpečnostné popruhy | Nosnosť do 60 kg | od 6 do 36 mesiacov
45,22 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

Braun ThermoScan 3, Kontaktný, Biela, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
36,47 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Háčik - Čerstvá kyslá kapusta, 1 kg vedro



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(18)Počet hodnotení: 18
16,75 €
Predajca: Fuduu-Shop
16,75 €/1kg

PLANTWAY BRASATO BEZLEPKOVÝ RASTLINNÝ BURGER 200 g - PLANTWAY
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,05 €/1kg

ÖZ yufka – tenké cesto Kadayif – ideálne pre čokoládu Dubai STYLE



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(43)Počet hodnotení: 43
16,24 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,89 €
Predajca: AllYouNeed
34,72 €/1kg

Nite na cesto Öz-yufka Kadayif - (2x 400g)



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
21,98 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,81 €
Predajca: AllYouNeed
23,51 €/1kg

strava LYOFOOD Farfalle so špenátom a gorgonzolou 94g
9,90 €
Predajca: Zbrojownia
105,32 €/1kg

RASTLINNÁ NÁHRADA VAJEC ZA PIŠANÉ VAJCIA, OMLETY, QUICHE A INÉ JEDLÁ Z VAJEC, BEZLEPKU 180 g - PESTOVANÉ POTRAVINY
7,51 €
Predajca: superbrandshop
0,04 €/1kg

Lyofilizovaný nápoj LYO Food Koktail (249) Mango Lassi 50 g
4,19 €
Predajca: Zbrojownia
83,80 €/1kg

Lyofilizovaný nápoj LYO Food Koktail (248) Ruby Smoothie 30 g
3,45 €
Predajca: Zbrojownia
115,00 €/1kg

Lyofilizované jedlo LYO Food Polievka (226) Hubová krémová polievka s gorgonzolou a cestovinami 65 g
7,67 €
Predajca: Zbrojownia
118,00 €/1kg

Šproty v paradajkovej omáčke 170g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,89 €
Predajca: BRAT_PL
9,95 €/1kg

KARO šproty v oleji 170g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,79 €
Predajca: BRAT_PL
9,42 €/1kg

Šunkové rolky s mexickou náplňou 480 g
3,28 €
Predajca: Zbrojownia
4,43 €/1kg

15-balenie SAMYANG Buldak Hot Chicken Ramen s príchuťou syra 140 g
36,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,86 €
Predajca: AllYouNeed
16,12 €/1kg

Oyakata Noodle Cup Instantné rezance s príchuťou kari 90g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,00 €/1kg

YumYum Instant Asian Nudelsuppe Cup mit Shrimp Geschmack 70g
1,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,71 €/1kg