Blackview Acebook 10, 18,5-palcový displej, FHD IPS, notebook s procesorom Intel, 16 GB RAM + 512 GB úložiska, operačný systém Windows 11 Pro, model N6000, displej FHD+ IPS, silikónová ochrana klávesnice (pre nemecký trh)
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(23)Počet hodnotení: 23
529,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
SoBuy Kúpeľňová skrinka - Úzka kúpeľňová skrinka s 3 zásuvkami, 4 priehradkami, držiakom na uteráky, komodou - Kompaktný kúpeľňový nábytok z bieleho dreva 30x90x30cm BZR29-W
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(34)Počet hodnotení: 34
88,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy
Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
17,89 €
5% od 2 ks
Predajca: Nutrisslim
Rohová sedacia súprava na každodenné spanie FREDERIK - čierna / šedá
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
555,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ
EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(49)Počet hodnotení: 49
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, úložné boxy, sada úložných boxov (24 kusov), antracitová farba, plast, 10 x 10 x 24,5 cm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(110)Počet hodnotení: 110
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
9,32 €
Predajca: CORWELL
Masážny prístroj na nohy s vyhrievaním
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(42)Počet hodnotení: 42
57,46 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-6%
53,94 €
Predajca: Dareknaklik
Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
316,10 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(70)Počet hodnotení: 70
33,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Leifheit Clean Twist Disc Mop, Mop & bucket set, Modrá, Samostatná nádrž, 1 kusov
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(555)Počet hodnotení: 555
43,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
BESTLAB VitaMinBest (komplex vitamínov a minerálov) 60 kapsúl
60,18 €/1l
30,09 €
Predajca: medpak_shop
8 párov bielych tenisových ponožiek pre ženy a mužov, športových ponožiek, pracovných ponožiek, bavlnených ponožiek a ponožiek do mokasín, biela farba, veľkosť 39–42
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,72 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(132)Počet hodnotení: 132
30,65 €
Predajca: esol
Flieks Čalúnená posteľ 160x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring so zásuvkou a úložným priestorom, zamatová manželská posteľ s úložným priestorom Funkčná posteľ, sivá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(283)Počet hodnotení: 283
353,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(860)Počet hodnotení: 860
Použité
1 465,80 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: SIMPLETEK
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l
Gynex, 30 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l
Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l
Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l
Bestseller
Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg
Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-15%
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l
ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg
EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml