DKNY Energizing Woman tělový spray pro ženy 250 ml

15,07 €

60,28 € / 1l

plus 2,99 € poštovné

Doprava k vám domov

ut 6. – pi 9. októbra

Dostupná množstevná zľava:

Nenechajte si ujsť!
Telové spreje a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Sol de Janeiro Cheirosa 59 telový sprej 240 ml (žena)
Sol de Janeiro Cheirosa 59 telový sprej 240 ml (žena)
163,13 €/1l
39,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Philipp Plein, No Limits, Body Spray, 150 ml
Philipp Plein, No Limits, Body Spray, 150 ml
195,27 €/1l
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
29,29 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
73,76 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 28
18,93 €
-2%
18,44 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml
83,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
20,75 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Donna Karan DKNY Be Delicious Mgiełka do ciała, 250 ml
Donna Karan DKNY Be Delicious Mgiełka do ciała, 250 ml
59,68 €/1l
14,92 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Donna Karan Golden Delicious Mgiełka do ciała, 250 ml
Donna Karan Golden Delicious Mgiełka do ciała, 250 ml
45,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,40 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre DKNY Be Delicious Fresh Blossom tělový spray pro ženy 250 ml
DKNY Be Delicious Fresh Blossom tělový spray pro ženy 250 ml
49,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
12,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre DKNY - DKNY Be Delicious Pool Party Bay Breeze Body Spray 250ml
DKNY - DKNY Be Delicious Pool Party Bay Breeze Body Spray 250ml
33,28 €/1l
8,32 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Guess Seductive tělový spray pro ženy 250 ml
Guess Seductive tělový spray pro ženy 250 ml
42,08 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
10,52 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Jennifer Lopez JLust tělový spray pro ženy 240 ml
Jennifer Lopez JLust tělový spray pro ženy 240 ml
43,54 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Scalpers Her y Her Eau De Parfum 30 Spray
Scalpers Her y Her Eau De Parfum 30 Spray
968,33 €/1l
29,05 €
Predajca: Parfumtoi
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
84,08 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 13
21,58 €
-2%
21,02 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Coconut Passion 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Coconut Passion 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
85,08 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 34
21,27 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Guess Sexy Skin Metallique Rose tělový spray pro ženy 250 ml
Guess Sexy Skin Metallique Rose tělový spray pro ženy 250 ml
49,24 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,31 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Lattafa Teriaq telový sprej pre ženy 250 ml
Lattafa Teriaq telový sprej pre ženy 250 ml
72,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,05 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Guess Pink telový sprej pre ženy 250 ml
Guess Pink telový sprej pre ženy 250 ml
36,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Guess 1981 Indigo For Women Mgiełka do ciała, 250 ml
Guess 1981 Indigo For Women Mgiełka do ciała, 250 ml
43,36 €/1l
10,84 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Guess - Seductive Blue Tělový sprej 250ml
Guess - Seductive Blue Tělový sprej 250ml
49,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Armaf Club de Nuit Women deospray pre ženy 200 ml
Armaf Club de Nuit Women deospray pre ženy 200 ml
52,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
10,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Bruno Banani Dangerous Woman Mgiełka do ciała, 250ml
Bruno Banani Dangerous Woman Mgiełka do ciała, 250ml
30,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
7,55 €
Predajca: MANADA

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Donna Karan Dnky Women Energizing Fragrance Mist 250 ml – dámska osviežujúca vôňa v spreji, 250 ml

Donna Karan Dnky Women Energizing Fragrance Mist je osviežujúca verzia ikonickej dámskej vône DKNY Women Eau de Parfum. Kombinuje kvetinové a ovocné tóny do ľahkej, povzbudzujúcej kompozície, ktorá zachytáva urbanistický duch New Yorku. Je ideálna na každodenné používanie a dodáva pokožke jemnú, dlhotrvajúcu vôňu.

Vrchné tóny pozostávajú z šťavnatej pomaranče, chladného vodky a zrelého paradajkového arómy, ktoré spoločne vytvárajú povzbudzujúci pocit. V srdci sa rozvíja omamný kvetinový akord z nenásytky, orchideje a narcisu, zatiaľ čo základné tóny s bielym brezovým drevom a tulipánovým drevom pripomínajú pocit čistej, jemnej bavlnenej košele.

Detaily produktu

  • Značka: Donna Karan
  • Produkt: Donna Karan Dnky Women Energizing Fragrance Mist 250 ml
  • Určené pre: Dámy
  • Objem: 250 ml
  • Vôňa: Čerstvá, kvetinová
  • EAN: 0085715950581


Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Donna Karan DKNY 250 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Donna Karan!



  • Pohlavie: Dámske a pánske nohavice, ktoré sú súčasťou balenia: Dámske
  • Objem: 250 ml
Od 13,07 / 100 ml

Tělový spray Energizing Woman od značky DKNY. Vámi vybrané balení má objem 250 ml.

Telový sprej z kolekcie Energizing Woman od značky DKNY. Vami zvolené balenie obsahuje 250 ml.

Donna Karan Dnky Women Energizing Fragance Mist 250ml
Model
Women Energizing Eau de Parfum
Hmotnosť
0.267 kg
Objem
250 ml
Zloženie
Viz popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Unisex
Dámy
Dámy
EAN kód
85715950581
0085715950581
085715950581
Číslo od výrobcu
DK95058

Model
Women Energizing Eau de Parfum
Hmotnosť
0.267 kg
Objem
250 ml
Zloženie
Viz popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Unisex
Dámy
Dámy
EAN kód
85715950581
0085715950581
085715950581
Číslo od výrobcu
DK95058
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre DKNY Energizing Woman parfumovaná voda pre ženy 100 ml
DKNY Energizing Woman parfumovaná voda pre ženy 100 ml
382,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 67
38,22 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre DKNY Women Energizing, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
DKNY Women Energizing, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
352,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 160
35,27 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 297
43,13 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre DKNY Donna Karan Energizing for Men EDT 100 ml M
DKNY Donna Karan Energizing for Men EDT 100 ml M
278,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 23
27,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre DKNY - DKNY Man EDT 100ml
DKNY - DKNY Man EDT 100ml
284,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 21
28,45 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Clinique Happy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
Clinique Happy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
345,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 121
34,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Donna Karan DKNY Be Delicious Mgiełka do ciała, 250 ml
Donna Karan DKNY Be Delicious Mgiełka do ciała, 250 ml
59,68 €/1l
14,92 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre DKNY Women Energizing 2011 parfémovaná voda pre ženy 30 ml
DKNY Women Energizing 2011 parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 045,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 23
31,35 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre DKNY Donna Karan Women Energizing EDP 50 ml W
DKNY Donna Karan Women Energizing EDP 50 ml W
825,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 59
41,29 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Donna Karan Golden Delicious Mgiełka do ciała, 250 ml
Donna Karan Golden Delicious Mgiełka do ciała, 250 ml
45,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,40 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 2047
60,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Donna Karan Dkny Women Energizing Eau De Parfum Spray 30ml
Donna Karan Dkny Women Energizing Eau De Parfum Spray 30ml
1 068,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
32,06 €
Predajca: NutraBestBG
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Donna Karan Dkny Women Energizing Eau De Toilette Spray 50ml
Donna Karan Dkny Women Energizing Eau De Toilette Spray 50ml
531,40 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
28,13 €
-5%
26,57 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre DKNY Be Delicious Fresh Blossom tělový spray pro ženy 250 ml
DKNY Be Delicious Fresh Blossom tělový spray pro ženy 250 ml
49,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
12,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre DKNY Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 50ml
DKNY Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 50ml
410,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
20,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 826
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Dkny Be Delicious Fresh Blossom Edp 100ml
Dkny Be Delicious Fresh Blossom Edp 100ml
310,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
31,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre DKNY Be Delicious Pool Party Bay Breeze toaletná voda pre ženy 50 ml
DKNY Be Delicious Pool Party Bay Breeze toaletná voda pre ženy 50 ml
525,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 16
26,26 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre DKNY Dámska parfémová voda v spreji 100ml Limitovaná edícia
DKNY Dámska parfémová voda v spreji 100ml Limitovaná edícia
668,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
66,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1138
65,12 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre DKNY Golden Delicious parfumovaná voda 100ml
DKNY Golden Delicious parfumovaná voda 100ml
309,40 €/1l
2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5Počet hodnotení: 3
30,94 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre DKNY DKNY 24/7 parfumovaná voda pre ženy 50 ml
DKNY DKNY 24/7 parfumovaná voda pre ženy 50 ml
478,60 €/1l
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
23,93 €
Predajca: BRASTYGroup
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Donna Karan Dkny Be Delicious parfumovaná voda v spreji 30ml
Donna Karan Dkny Be Delicious parfumovaná voda v spreji 30ml
971,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
30,22 €
-3%
29,14 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Abercrombie & Fitch Naturally Fierce parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Abercrombie & Fitch Naturally Fierce parfumovaná voda pre ženy 30 ml
428,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Guess Guess 1981 tělový sprej 250 ml W
Guess Guess 1981 tělový sprej 250 ml W
43,84 €/1l
10,96 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Guess Seductive Kiss toaletná voda pre ženy 75 ml
Guess Seductive Kiss toaletná voda pre ženy 75 ml
339,07 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 9
25,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Clinique Happy, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, citrus, red grapefruit, bergamot, Hawaiian wedding flower, spring mimosa, Sprej, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
Clinique Happy, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, citrus, red grapefruit, bergamot, Hawaiian wedding flower, spring mimosa, Sprej, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
776,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 121
23,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Guess Sexy Skin Solar Warmth Mgiełka do ciała, 250 ml
Guess Sexy Skin Solar Warmth Mgiełka do ciała, 250 ml
38,64 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
9,66 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Christian Audigier Ed Hardy For Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Christian Audigier Ed Hardy For Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
265,60 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 51
26,56 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Eau De Perfume Spray 75ml
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Eau De Perfume Spray 75ml
218,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,35 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 hodnotení
Hodnotenie z 18. augusta 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Telový sprej
Hodnotenie z 22. júna 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Sprej, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Spojené kráľovstvo
TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Sprej, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Spojené kráľovstvo
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
68,09 €
-2%
66,35 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
442,33 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
73,90 €
-4%
70,39 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
469,27 €/1l
Obrázok produktu pre Aqc | Telový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osviežujúci - Unisex - Dlhotrvajúca letná vôňa
Aqc | Telový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osviežujúci - Unisex - Dlhotrvajúca letná vôňa
5,99 €
-8%
5,49 €
Predajca: Lemonbite
23,26 €/1l
Obrázok produktu pre Zmyslová telová hmla AMBER TOUCH AQC FRAGRANCES BODY MIST 200 ml
Zmyslová telová hmla AMBER TOUCH AQC FRAGRANCES BODY MIST 200 ml
5,49 €
Predajca: Lemonbite
21,96 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
22,71 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
90,84 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
27,77 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
111,08 €/1l
Obrázok produktu pre Dávkovač s pumpičkou na tekutiny, zlatý, 150 ml
Dávkovač s pumpičkou na tekutiny, zlatý, 150 ml
19,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
133,27 €/1l
Obrázok produktu pre Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
26,60 €/1l
Obrázok produktu pre Rituals The Ritual of Sakura Shimmering Body Spray, 150 ml, Ženy, Univerzálna pleť, Čerešňový kvet, 1 kusov
Rituals The Ritual of Sakura Shimmering Body Spray, 150 ml, Ženy, Univerzálna pleť, Čerešňový kvet, 1 kusov
20,83 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
138,87 €/1l
Obrázok produktu pre Rituály Rituál ajurvédy Vlasová a telová hmla 50 ml
Rituály Rituál ajurvédy Vlasová a telová hmla 50 ml
26,26 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
525,20 €/1l
Obrázok produktu pre Molly Nails Art Ease Base bez HEMA 15 g číry
Molly Nails Art Ease Base bez HEMA 15 g číry
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 30
20,41 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
81,64 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml W
Victoria's Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml W
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
20,67 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
82,68 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
20,75 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
83,00 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 13
21,58 €
-2%
21,02 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
84,08 €/1l
Obrázok produktu pre Philipp Plein, No Limits, Body Spray, 150 ml
Philipp Plein, No Limits, Body Spray, 150 ml
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
29,29 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
195,27 €/1l
Obrázok produktu pre TESORI d'Oriente Biely pižmo Telesný sprej 200 ml
TESORI d'Oriente Biely pižmo Telesný sprej 200 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,53 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
82,65 €/1l
Obrázok produktu pre Nuxe - Body Care Reve De The Fragrant Water 100ml
Nuxe - Body Care Reve De The Fragrant Water 100ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,28 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
282,80 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 28
18,93 €
-2%
18,44 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
73,76 €/1l
Obrázok produktu pre Tekutý akrylový monomér MollyLac Master Acrylic 100ml
Tekutý akrylový monomér MollyLac Master Acrylic 100ml
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
239,90 €/1l