Už len 3 kusy za túto cenu
Šampón na vlasy a telo po opaľovaní 200 ml
1,21 €
605,00 € / 1l
plus 4,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Masážne oleje a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Olej na pokožku a vlasy SANDALWOOD340,00 €/1l
34,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Incia detský olej (110 ml)231,82 €/1l
25,50 €
Predajca: Exporgin

Ďalšie informácie o reklame
PROXERA EMULSION PRE TĚLO, 400 ml71,87 €/1l
29,55 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Bioelixire Argan Oil Serum do włosów z olejkiem arganowym, 50 ml259,80 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Aveda 18084820674, 50 ml, Telo
579,00 €/1l
28,95 €
Predajca: Friseurtotal

Alkmene My Nettle balzam na vlasy 250 ml
18,48 €/1l
4,62 €
Predajca: AbisZ-Markt

Equilibra, Hydratačný Olej pre Pleť, 100 ml
364,00 €/1l
36,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Ľubovníkový olej na pokožku - 125 ml
98,00 €/1l
12,25 €
Predajca: taleoo

Regeneran maska na vlasy s arganovm olejom 500ml
19,48 €/1kg
12,66 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Olej na kloktanie – bio kúra s olejom 145 ml
77,55 €/1l
15,51 €
Predajca: taleoo

Somatoline Cosmetic, fangoová, bahňová, modelujúca a hydratačná maska na telo, 500 ml
57,14 €/1l
28,57 €
Predajca: NutraBestBG

Relaxačné telové olejové sérum 50 ml | PRIMAVERA
299,20 €/1l
14,96 €
Predajca: AbisZ-Markt

Supertan balzam po opaľovaní po opaľovaní 200ml
59,40 €/1kg
29,70 €
Predajca: TanningParadise

Retterspitz masážne mlieko 125 ml
74,59 €/1kg
11,04 €
Predajca: AbisZ-Markt

Masážny olej na telo Kneipp
349,50 €/1l
40,95 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Arteolin – Ohrejujúci a osviežujúci balzam na masáž tela – 50 ml
760,00 €/1l
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PremiumHealth24

Sebamed Baby Lotion
133,30 €/1l
13,33 €
Predajca: Zeitburg

Ziaja, Výživná masážna olejová emulzia, 500 ml
20,86 €/1l
10,43 €
Predajca: Katomix

Organický arganový olej, 30 ml
367,33 €/1l
11,02 €
Predajca: taleoo

Puressentiel Arnikový olej 100 ml
318,00 €/1l
31,80 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Multifunkčný olej Nuxe Huile Prodigieuse je pozoruhodná olejová inovácia v oblasti starostlivosti o pleť, ktorá má vylepšiť vašu kráľovskú rutinu. Toto elixír vám ponúka dokonalú kombináciu vedy a prírody, starostlivo vytvorenú na výživu a omladzovanie vašej pokožky. Vďaka svojej hodvábnej textúre a vynikajúcej formulácii obalí olej Nuxe Huile Prodigieuse vašu pleť nádhernou vrstvou hydratácie a poskytne vám skutočne rozmaznávajúci zážitok. Ponorte sa do oslnivých výhod multifunkčného oleja Nuxe Huile Prodigieuse. Ľahko sa nanáša na pokožku a zanecháva ju jemnú, žiarivú a hlboko hydratovanú. Tento premenlivý olej jemne vyrovnáva tón pleti, revitalizuje ju a dodáva jej prirodzenú, zdravú žiaru, ktorá vyžaruje zvnútra. Multifunkčný olej Nuxe Huile Prodigieuse presahuje hranice tradičnej starostlivosti o pleť a ponúka harmonickú zmes ľahkých, no účinných rastlinných látok. Jeho inovatívna formula sa ľahko vstrebáva do pokožky a poskytuje jej hydratačný vstrek, pričom nezanecháva mastný film. Tento olej je prepojený s múdrosťou prírody a neúnavne pracuje na obnovení prirodzenej rovnováhy vašej pokožky a podporuje mladistvý vzhľad a nový pocit vitality. Uvoľnite silu multifunkčného oleja Nuxe Huile Prodigieuse vo vašej rutine starostlivosti o pleť a zažite pozoruhodné výhody, ktoré prináša. Vďaka svojej jedinečnej kombinácii starostlivo vybraných olejov pomáha vyživovať, hydratovať a chrániť vašu pleť, čím zabezpečuje, že bude pôsobiť jemne, intenzívne hydratovane a pozoruhodne žiarivo. Objavte mágiu a ponorte sa do sveta oslnivého krásu.
Použitie: Predstavte si nádherný rituál používania multifunkčného oleja Nuxe Huile Prodigieuse, vášho novozískaného pokladu v starostlivosti o pleť. Začnite umytím tváre a odstránením denných nečistôt. Po jemnom vysušení pokožky sa zvyšuje očakávanie premenlivého zážitku, ktorý vás čaká. Teraz je v centre pozornosti multifunkčný olej Nuxe Huile Prodigieuse. V moment, keď vezmete do ruky elegantne navrhnutú fľašu, pripravujete sa odhaliť jej tajomstvá. Jedným pohybom zápästia sa olej vyleje ako tekuté zlato do vašej čakajúcej dlane. Tento olej, starostlivo vytvorený z kombinácie vzácnych rastlinných látok, si zaslúži chvíľu tepla. Jemne si potrite dlane a nechajte olej ožiť a rozvinúť svoj plný potenciál. Jemná vôňa vás obklopí a vyvolá pocit pokoja. S každým použitím multifunkčného oleja Nuxe Huile Prodigieuse sa vaša pleť stáva dôkazom jeho sily. Jeho ná textúra a láskavé dotyky botanických zázrakov z neho robia neoddeliteľnú súčasť vašej cesty starostlivosti o pleť. Nechajte sa teda inšpirovať umením multifunkčného oleja Nuxe Huile Prodigieuse a nechajte sa ním viesť premenlivým zážitkom. Nechajte sa uniesť do ríše krásy, kde sa žiarivosť a starostlivosť prelínajú, vďaka jeho hodvábnej jemnosti. Objavte skutočnú žiaru vašej pokožky a objavte svet fascinujúcej krásy s každou vzácnou kvapkou multifunkčného oleja Nuxe Huile Prodigieuse.
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 2 ml
- Zloženie
- Caprylový/kaprylový triglycerid, olej zo semien makadamie (Macadamia integrifolia), olej zo semien liesky (Corylus avellana), olej zo semien borievky obyčajnej (Borago officinalis), olej zo sladkých mandlí (Prunus amygdalus dulcis), olej zo semien kamélie čajovníkovej (Camellia oleifera), extrakt z kvetov Hypericum perforatum, extrakt z listov rozmarínu lekárskeho (Rosmarinus officinalis), tokoferol, parfum, kokokaprylát/kaprylát, dimetikon, linalool, limonén, citronelol, geraniol, benzylsalicylát, alfa-izometyl jonón, citrál
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3264680016509
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 2 ml
- Zloženie
- Caprylový/kaprylový triglycerid, olej zo semien makadamie (Macadamia integrifolia), olej zo semien liesky (Corylus avellana), olej zo semien borievky obyčajnej (Borago officinalis), olej zo sladkých mandlí (Prunus amygdalus dulcis), olej zo semien kamélie čajovníkovej (Camellia oleifera), extrakt z kvetov Hypericum perforatum, extrakt z listov rozmarínu lekárskeho (Rosmarinus officinalis), tokoferol, parfum, kokokaprylát/kaprylát, dimetikon, linalool, limonén, citronelol, geraniol, benzylsalicylát, alfa-izometyl jonón, citrál
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3264680016509
Hodí sa k tomu

Aktívny krém 100 g
152,90 €/1kg
15,29 €
Predajca: medpak_shop

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml
29,85 €/1l
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Mentolová krabička mentolový kameň, mentolová krabička, migréna, osviežujúci a chladivý mentolový makarón, na roztieranie na čelo a krk, kúpeľná masáž, 1x6g
7 386,67 €/1kg
44,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Collistar Intensive Firming Plus, Krémová, Ženy, Hydratačný, Posilnenie, 400 ml, Kolagén, Kyselina hyalurónová, Hrniec
101,42 €/1l
40,57 €
Predajca: Glamperfeu

KOMFROSTOVÝ OLEJ S KOMFORTOM 100 ml - ASTRON
63,90 €/1l
6,39 €
Predajca: medpak_shop

Kneippova parfumovaná sviečka Goodbye Stress
213,45 €/1kg
44,95 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

WUNDmed® 18-003 WUNDmed® Pferdebalsam 500,0 ml
29,78 €/1l
14,89 €
Predajca: somnia24

OLBAS kvapky, 50 ml roztoku
320,80 €/1l
16,04 €
Predajca: AbisZ-Markt

KALAHARI Arnika 98% gél - extrémne a extra silný - intenzívny účinok na masáže svalov a kĺbov - chladivý gél, vyrobený v Taliansku - 500 ml
113,02 €/1l
56,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Ducray Dexyane Emolientný krém proti svrbeniu, 400 ml
63,62 €/1l
25,45 €
Predajca: Friseurtotal

Unterweger organický esenciálny olej, švajčiarsky borovicový olej 20 ml
164,46 €/1kg
10,69 €
Predajca: AbisZ-Markt

Olej na kloktanie – bio kúra s olejom 145 ml
77,55 €/1l
15,51 €
Predajca: taleoo

Wick VapoRub masť za studena (50 g)
175,20 €/1l
8,76 €
Predajca: AbisZ-Markt

OGX Coconut Miracle Oil Penetran olej na such vlasy, extra siln, 100 ml
186,70 €/1l
18,67 €
Predajca: Zeitburg

Sprchový šampón Prija - povzbudzujúci čistiaci prostriedok na telo a vlasy so ženšenom - 100% prírodný, vhodný pre vegánov, testované (3 kusy)
59,34 €/1l
22,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Provantis

Čínsky olej s inhalátorom, 25 ml esenciálneho oleja
399,20 €/1l
9,98 €
Predajca: AbisZ-Markt

Pleťový olej s vitamínom E - 125 ml
115,76 €/1l
14,47 €
Predajca: taleoo

Mustela masny olej detsk masny olej s avokdovm olejom 100ml
10 540,00 €/1l
11,82 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,54 €
Predajca: VISO

Riviera Hh La Kie Franz Bw, 500 ml FBW
32,92 €/1l
16,46 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Masážny gél s včelím jedom 600 ml
11,67 €/1kg
7,00 €
Predajca: Rosaimpex

Herbolive telové maslo olivový olej, olej z opuncie a hroznových jadierok 250ml/ 40472
49,97 €/1kg
14,99 €
Predajca: DutchBeautyHouse

ALPA Lesana masážny bylinný gél 100 ml
34,20 €/1l
3,42 €
Predajca: LAVONIO

Marmot Arlberg Marmot masť 200 ml
88,05 €/1l
17,61 €
Predajca: AbisZ-Markt

Klosterfr.Franzbr.Wein Latschenkie.
14,52 €/1l
5,81 €
Predajca: AbisZ-Markt

Farmona Professional Expert Massage Pure Oil Hypoalergénny masážny olej, 500 ml
15,36 €/1kg
9,52 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,45 €
Predajca: AllYour

Weleda Pomegranate Regenerating Body Oil masážny olej 100 ml
111 100,00 €/1kg
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Len eukalyptový olej pre energiu a voľnejšie dýchanie, 10 ml
96,00 €/1l
24,00 €
Predajca: Fine-experience

Alkmene My Nettle balzam na vlasy 250 ml
18,48 €/1l
4,62 €
Predajca: AbisZ-Markt

Ľadové športové tonikum 250 ml
42,95 €/1kg
23,58 €
Doprava zdarma
Predajca: OutdoorParadise

Mamasanft masážny olej proti celulitíde a striám Sensitive pre ženy 100 - Hipp
167,10 €/1l
16,71 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Prírodné ametystové kryštálové geódy 3,53 libier liečivé kamene meditácie Fengshui
424,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
265,45 €/1kg

Riviera Wood Chipper Franzbranntwein 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(38)Počet hodnotení: 38
15,66 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
31,32 €/1l

Victoria Vynn | Hybridný lak 417 Boss Babe - 8 ml - intenzívna ružová - vysoká odolnosť - UV gél
8,24 €
Predajca: HAIRSALE
1 030,00 €/1l

Olej na pokožku a vlasy SANDALWOOD
34,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
340,00 €/1l

Upokojujúce telové masážne sérum na zmiernenie stresu DE-STRESS
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
310,00 €/1l

Upokojujúce telové masážne sérum na podporu spánku SLEEP INTENSE
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
310,00 €/1l

Harmonizujúca hmla v spreji s obsahom esenciálnych olejov DE-STRESS



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Hmla na telo a vankúš SLEEP



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Hmla na telo a vankúš SENSUAL SANDALWOOD



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Hmla v spreji s obsahom esenciálnych olejov SLEEP INTENSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Telová hmla CARDAMOM ROSE
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Kúpeľový a masážny olej SENSUAL SANDALWOOD



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
280,00 €/1l

Masážny balzam citrónová tráva - PEACE
28,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
280,00 €/1l

Masážny a kúpeľový olej - kardamóm s ružou - CARDAMOM ROSE
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
260,00 €/1l

Masážny a kúpeľový olej RED SANDAL & LEMONGRASS
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
260,00 €/1l

Masážny a kúpeľový olej SLEEP
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
260,00 €/1l

Esenciálny olej z rozmarínu, prírodný, 0,5 litra



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
48,32 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
96,64 €/1l

Incia detský olej (110 ml)
25,50 €
Predajca: Exporgin
231,82 €/1l

Masážny olej na boľavé a unavené svalstvo Aliver - 250 ml
14,30 €
Predajca: Aliver
57,20 €/1l

masážny stôl vidaXL Skladací 2-zónový hliníkový rám čierno-béžový
176,99 €
Predajca: vidaXL