Snack a Jacks Dreamy Chocolate Chip Rice Cracker, 166 g – ľahké občerstvenie

5,92 €

35,66 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 10. – pi 16. októbra
Naše najlepšieponuky
Slané pečivo a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER
Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER
14,11 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 11
2,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lorenz 676241 Lorenz Saltletts Vollkorn 175g
Lorenz 676241 Lorenz Saltletts Vollkorn 175g
14,51 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantný lahodný snack 160g
Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantný lahodný snack 160g
24,25 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lorenz 335959 Lorenz Saltletts Sesam 175g
Lorenz 335959 Lorenz Saltletts Sesam 175g
14,51 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre XOX Kukuričné občerstvenie na grile
XOX Kukuričné občerstvenie na grile
17,50 €/1kg
2,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Cheetos Chipito Party Pack 170 g – Chrumkavé kukuričné občerstvenie na párty a na cesty
Cheetos Chipito Party Pack 170 g – Chrumkavé kukuričné občerstvenie na párty a na cesty
34,82 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Conimex Kroepoek Cassave 75 g – chrumkavé, tradičné občerstvenie a príloha
Conimex Kroepoek Cassave 75 g – chrumkavé, tradičné občerstvenie a príloha
54,27 €/1kg
4,07 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Crackzel Pretzel Pieces Hot Buffalo Wings 85 g
Crackzel Pretzel Pieces Hot Buffalo Wings 85 g
17,65 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
1,50 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Inproba Vegetarian Kroepoek Naturale 80 g – chrumkavý bezlepkový snack
Inproba Vegetarian Kroepoek Naturale 80 g – chrumkavý bezlepkový snack
41,25 €/1kg
3,30 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Lucullus Rengginang Kroepoek 250 g – Chrumkavý bezlepkový ryžový snack
Lucullus Rengginang Kroepoek 250 g – Chrumkavý bezlepkový ryžový snack
25,44 €/1kg
6,36 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Snack-a-Jacks Mini ryžové koláčiky na grilovanie s paprikou | Krabica 8 kusov
Snack-a-Jacks Mini ryžové koláčiky na grilovanie s paprikou | Krabica 8 kusov
1 910,87 €/1kg
43,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Olivotti, chrumkavé pochutiny s olivami, 200 g - Gilli
Olivotti, chrumkavé pochutiny s olivami, 200 g - Gilli
19,80 €/1kg
3,96 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Lajkonik Mini-keksíky s príchuťou grilovanej omáčky, 100 g
Lajkonik Mini-keksíky s príchuťou grilovanej omáčky, 100 g
19 100,00 €/1kg
3,42 €
-44%
1,91 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Lajkonik Junior Chipsy 180 g
Lajkonik Junior Chipsy 180 g
7,42 €/1kg
3,19 €
-55%
1,41 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Treets Crispy Vegan Snack 187 g – Chrumkavé, rastlinné, chutné
Treets Crispy Vegan Snack 187 g – Chrumkavé, rastlinné, chutné
30,48 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Jorda Quinoa Chrumkavé chrumkavé quinoa snacky 225 g - bezlepkové, vegánske, s vysokým obsahom bielkovín
Jorda Quinoa Chrumkavé chrumkavé quinoa snacky 225 g - bezlepkové, vegánske, s vysokým obsahom bielkovín
112,44 €/1kg
25,30 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Bezlepkové praclíky 45g
Bezlepkové praclíky 45g
37,25 €/1kg
1,49 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Patak's Pappadum Snack, jemne solené, 70 g – chrumkavé indické občerstvenie
Patak's Pappadum Snack, jemne solené, 70 g – chrumkavé indické občerstvenie
94,00 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Hellma 70103472 Snacks Pretzel Cracker 28 x 35 g
Hellma 70103472 Snacks Pretzel Cracker 28 x 35 g
27,76 €/1kg
27,20 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Samasaya Kentang Manis Pedis 70 g – Pikantné, chrumkavé sladké zemiakové pochutiny
Samasaya Kentang Manis Pedis 70 g – Pikantné, chrumkavé sladké zemiakové pochutiny
81,43 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

  • Chcete sa každý deň potešiť niečím chutným? Vyskúšajte snacky Jack Rice Wafels! Pretože snacky A Jacks sú ľahké ryžové koláčiky, plné chuti a... pekné a zároveň zodpovedné.
  • Snacky A Jacks sú dostupné v sladkých aj slaných príchutiach, takže si môžete vychutnať zodpovedný snack kedykoľvek počas dňa. Sú skvelé k káve, ako slaná desiata, na konci popoludnia alebo jednoducho ako niečo chutné medzi jedlami. *Táto verzia má čokoládovú príchuť.


Snack a Jacks Dreamy Chocolate Chip Ryžové krekry, 166 g – Chrumkavé, ľahké celozrnné ryžové krekry s jemnými čokoládovými lupienkami. Každý kreker obsahuje iba 52 kcal a je ideálny ako lahodný snack medzi jedlami alebo na cestách. Kombinácia celozrnnej ryže, kukurice a jemnej mliečnej čokolády zaisťuje lahodnú chuť pri zodpovednom vychutnávaní. Jedna rolka obsahuje 13 chrumkavých vaflí. Ideálne pre každého, kto hľadá sladké, ale ľahké občerstvenie.
Zloženie
Celozrnná ryža (22%), kukurica (odklíčená) (22%), ryžová múka, vláknina z koreňa čakanky, kúsky MLIEČNEJ ČOKOLÁDY (12%) [cukor, sušené plnotučné MLIEKO, kakaové maslo, kakaová hmota, sušená srvátka (z MLIEKA), sušené odstredené mlieko, cukor, emulgátor (SÓJOVÁ LEKÁTKA, škrobová aróma SÓJA] kakaové maslo, chudé kakaový prášok, aróma (obsahuje MLIEKO), soľ.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1 617 kJ (383 kcal) Tuky: 5,2 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,5 g Sacharidy: 72 g z toho cukry: 19 g Vláknina: 13 g Bielkoviny: 5,9 g Soľ: 0,16 g
Hmotnosť
166 g
Potravinársky podnik
Snack A Jacks Nederland, Antwoordnummer 2460, 3600 Maarssen, NL
Obchodný názov
Pochutnajte si na čokoládových lupienkoch Jacks Dreamy
Výrobca
Snack a Jacks
Počet kusov
1
EAN kód
8710398523389

Zloženie
Celozrnná ryža (22%), kukurica (odklíčená) (22%), ryžová múka, vláknina z koreňa čakanky, kúsky MLIEČNEJ ČOKOLÁDY (12%) [cukor, sušené plnotučné MLIEKO, kakaové maslo, kakaová hmota, sušená srvátka (z MLIEKA), sušené odstredené mlieko, cukor, emulgátor (SÓJOVÁ LEKÁTKA, škrobová aróma SÓJA] kakaové maslo, chudé kakaový prášok, aróma (obsahuje MLIEKO), soľ.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1 617 kJ (383 kcal) Tuky: 5,2 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,5 g Sacharidy: 72 g z toho cukry: 19 g Vláknina: 13 g Bielkoviny: 5,9 g Soľ: 0,16 g
Hmotnosť
166 g
Potravinársky podnik
Snack A Jacks Nederland, Antwoordnummer 2460, 3600 Maarssen, NL
Obchodný názov
Pochutnajte si na čokoládových lupienkoch Jacks Dreamy
Výrobca
Snack a Jacks
Počet kusov
1
EAN kód
8710398523389
Hodí sa k tomu

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Zelené olivy s kôstkou – talianska pochúťka 250 g zo Sardínie
Zelené olivy s kôstkou – talianska pochúťka 250 g zo Sardínie
10,03 €
Predajca: EDANTI
40,12 €/1kg
Obrázok produktu pre Zelené olivy s kôstkou – talianska pochúťka 500 g zo Sardínie
Zelené olivy s kôstkou – talianska pochúťka 500 g zo Sardínie
11,74 €
Predajca: EDANTI
23,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Tradičné zemiakové chipsy LaProve – autentické mexické snackové plátky, 2000 g
Tradičné zemiakové chipsy LaProve – autentické mexické snackové plátky, 2000 g
39,00 €
Predajca: LaProve
19,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantný cesnak, ideálny na grilovanie
Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantný cesnak, ideálny na grilovanie
19,95 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: Kpictiah
75,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Granforno Grissini Pizza s olivovým olejom recept 125g balenie 12
Granforno Grissini Pizza s olivovým olejom recept 125g balenie 12
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
26,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
209,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Pražená kukurica s medom a horčicou 500g Brat.pl
Pražená kukurica s medom a horčicou 500g Brat.pl
5,59 €
Predajca: BRAT_PL
10,85 €/1kg
Obrázok produktu pre Arašidy obalené chilli 500g Brat.pl
Arašidy obalené chilli 500g Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
9,69 €/1kg
Obrázok produktu pre Pečený cícer so syrovou príchuťou 500g
Pečený cícer so syrovou príchuťou 500g
7,79 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Zmiešané orechy v strúhanke 500g Brat.pl
Zmiešané orechy v strúhanke 500g Brat.pl
5,89 €
Predajca: BRAT_PL
11,46 €/1kg
Obrázok produktu pre Arašidy v paprikovej poleve 500g Brat.pl
Arašidy v paprikovej poleve 500g Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
9,67 €/1kg
Obrázok produktu pre Solené pražené bôbové zrná 500g Brat.pl
Solené pražené bôbové zrná 500g Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
12,19 €/1kg
Obrázok produktu pre Grilovaná pražená fazuľa 500g Brat.pl
Grilovaná pražená fazuľa 500g Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
12,19 €/1kg
Obrázok produktu pre Grilované orechy 500g Brat.pl
Grilované orechy 500g Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
9,98 €/1kg
Obrázok produktu pre Arašidy obalené wasabi 500g Brat.pl
Arašidy obalené wasabi 500g Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
9,98 €/1kg
Obrázok produktu pre Arašidy v smotanovo-cibuľovej poleve 500g Brat.pl
Arašidy v smotanovo-cibuľovej poleve 500g Brat.pl
5,19 €
Predajca: BRAT_PL
10,32 €/1kg
Obrázok produktu pre Fonzies The Original, kukuričný snack so syrom 100g vrecko
Fonzies The Original, kukuričný snack so syrom 100g vrecko
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 9
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
199,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 10 x 2 ks 400g
Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 10 x 2 ks 400g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,12 €/1kg
Obrázok produktu pre Grissini Natur 125G
Grissini Natur 125G
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
151,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Pretzel Pieces Cinnamon Brown Sugar sladké chrumkavé a aromatické 160g
Pretzel Pieces Cinnamon Brown Sugar sladké chrumkavé a aromatické 160g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,25 €/1kg
Obrázok produktu pre Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,88 €/1kg