4,4



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml237,50 €/1l
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Creed Erolfa Woda perfumowana, 100 ml2 454,30 €/1l
245,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Carmina Woda perfumowana, 75 ml2 976,13 €/1l
223,21 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Golden Dallah Perfumy, 50 ml3 968,20 €/1l
198,41 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Armaf Odyssey Mega parfémovaná voda pre mužov 100 ml
231,90 €/1l
23,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Odyssey Homme White Edition EDP 100ml
268,50 €/1l
26,85 €
Predajca: somnia24

Armaf - Odyssey Oud EDP 100ml
237,90 €/1l
23,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Odyssey Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

ARMAF Odyssey Tyrant Special Edition, Muži, 100 ml, Citrus, Grapefruit, elemi, Geranium, Levanduľa, Korenie, Ambroxan, Céder, Vetiver, Drevo, Sprej
222,20 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Odyssey Aqua parfémovaná voda pre mužov 100 ml
274,20 €/1l
27,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Odyssey Limoni EDP 100ml
269,40 €/1l
26,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Hunter Killer Red EDP 100ml
312,40 €/1l
31,24 €
Predajca: Denpoli-Venda

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf - Odyssey Homme White Edition EDP 200ml
218,85 €/1l
43,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Odyssey Dubai Chocolat parfémovaná voda unisex 100 ml
223,50 €/1l
22,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Hunter Jungle Green EDP 100ml
242,40 €/1l
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf - Odyssey Candee EDP 100ml
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Odyssey BA HA MAS parfémovaná voda unisex 100 ml
277,40 €/1l
27,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Armaf Odyssey Wild One Eau De Parfum Gold Edition 100 ml sprej – 100 ml
Armaf Odyssey Wild One Gold Edition je drevito-korenistá pánska vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2023. Kombinuje svieže citrusové tóny s korenistými a drevitými akcentmi, čo jej dodáva moderný a výrazný charakter.
Vôňa:
- Vrchné tóny: korenie, bergamot, citrón, mäta
- Stredné tóny: ružové korenie, levanduľa, zázvor, vetiver
- Základné tóny: céder, pačuli, elemi, santalové drevo, pižmo, vetiver
Táto vôňa je určená pre mužov, ktorí chcú vyžarovať silnú a sebavedomú prítomnosť.
Charakter vône: svieža, korenistá a drevitá.
Detaily produktu
- Značka: Armaf
- Produkt: Armaf Odyssey Wild One Eau De Parfum Gold Edition 100ml Spray
- Objem: 100 ml
- EAN: 6294015160727
Odyssey Wild One Gold Edition od spoločnosti Armaf prebudí vaše skryté túžby. Svieže duo bergamotu a citróna sa snúbi s chladivým akordom mäty a pikantnou stopou čierneho korenia. Harmonické tóny levandule sú v srdci zahalené intenzívnymi drevitými tónmi vetiveru a pikantnými akordmi zázvoru a ružového korenia. Kompozíciu uzatvára mužná zmes pižma, drevitých tónov a pačuli a elemi. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2023.
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym pánskym parfémom Armaf Odyssey Wild One EDP 100 ml a definujte svoju osobnosť vďaka jedinečnej, individuálnej vôni. Objavte 100 % originálne produkty Armaf!
- Dôležité informácie: Balenie výrobku sa môže líšiť v závislosti od propagačných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Rôzne balenia sú k dispozícii .
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Pohlavie: muži
- Názov parfumu: Odyssey Wild One
- Typ vône: EDP
- Objem: 100 ml
Odyssey Wild One Gold Edition od značky Armaf je drevito-korenistá vôňa pre mužov. Ide o novú vôňu. Odyssey Wild One Gold Edition bola uvedená na trh v roku 2023.
Vrchné tóny sú korenie, bergamot, citrón a mäta;
Srdcové tóny sú vetiver, levanduľa, zázvor a ružové korenie;
Základné tóny sú vetiver, santalové drevo, pačuli, živica elemi, céder a pižmo.
Armaf - Odyssey Wild One Gold Edition EDP 100ml Standard package. For men.
Parfémovaná voda od značky Armaf bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Armaf Odyssey Wild One Gold Edition je esenciou mužnosti obsiahnutou v jedinečnom flakóne, ktorý pripomína divoké a dobrodružné svety. Je to výnimočná parfumovaná voda vytvorená špeciálne pre mužov, ktorí hľadajú intenzívny zážitok a jedinečné vyjadrenie svojej osobnosti. Táto parfémovaná voda je ako závan divokej prírody, plný sily a energie, ktorý vás prenesie do srdca divokého dobrodružstva. Je ako vibrujúca ozvena divokého safari, ktorá vás zvádza svojím tajomným šarmom a silou. Je to vôňa pre odvážnych mužov, ktorí sa neboja riskovať a ísť vlastnou cestou.
- Model
- Odyssey Wild One Gold Edition
- Hmotnosť
- 0.451 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., VÔŇA (PARFUM), VODA (AQUA), LIMONÉN, LINALOOL, CITRONELLOL, BENZYL BENZOÁT, KUMARÍN, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL, GERANIOL, BENZYL SALICYLÁT, EUGENOL, ALFA ISOMETHYL IONÓN, HEXYL CINNAMAL.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6294015160727
- Číslo od výrobcu
- ARM
- Model
- Odyssey Wild One Gold Edition
- Hmotnosť
- 0.451 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., VÔŇA (PARFUM), VODA (AQUA), LIMONÉN, LINALOOL, CITRONELLOL, BENZYL BENZOÁT, KUMARÍN, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL, GERANIOL, BENZYL SALICYLÁT, EUGENOL, ALFA ISOMETHYL IONÓN, HEXYL CINNAMAL.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6294015160727
- Číslo od výrobcu
- ARM
Hodí sa k tomu

Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Armaf Odyssey Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Armaf - Odyssey Homme White Edition EDP 100ml
268,50 €/1l
26,85 €
Predajca: somnia24

ARMAF Odyssey Tyrant Special Edition, Muži, 100 ml, Citrus, Grapefruit, elemi, Geranium, Levanduľa, Korenie, Ambroxan, Céder, Vetiver, Drevo, Sprej
222,20 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Odyssey Mega parfémovaná voda pre mužov 100 ml
231,90 €/1l
23,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Al Dur Al Maknoon, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Pineapple, Bergamot and Apple, Birch, Patchouli and Jasmine, Leather, Musk, Oakmoss and Amber
164,90 €/1l
16,49 €
Predajca: NutraBestBG

Armaf - Odyssey Oud EDP 100ml
237,90 €/1l
23,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Armaf Odyssey Aqua parfémovaná voda pre mužov 100 ml
274,20 €/1l
27,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
40,72 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,30 €/1l
52,86 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra - Hercules EDP 100ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Pisa, Ženy, 100 ml
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf - Odyssey Mega EDP 200ml
222,30 €/1l
44,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Odyssey Candee EDP 100ml
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Bottled Unlimited toaletná voda 100ml
395,40 €/1l
39,54 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Armaf Odyssey Mandarin Sky Elixir Edp 100ml
331,00 €/1l
33,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
1 399,90 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Bimaro

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
393,00 €/1l
39,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Afnan Supremacy In Oud Woda perfumowana, 100ml
713,30 €/1l
71,33 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
44% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
44%56% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
56%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výhodná alternatíva k Dior Sauvage
Objem 0,1 l
Mne osobne sa táto dvojica vôní veľmi páči. Najlepší pomer ceny a kvality.
Hodnotenie z 22. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku.
Objem 0,1 l
Objednávka, dodanie a tovar špičkový. Nič, na čo by sa dalo sťažovať.
Hodnotenie z 17. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší parfum
Objem 0,1 l
Veľmi dobrý parfum za nízku cenu
Hodnotenie z 10. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko bolo v poriadku.
Objem 0,1 l
Všetko je v poriadku, s radosťou znova.
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá kvalita
Objem 0,1 l
Vonné tóny sú vynikajúce a trvanlivosť je vynikajúca.
Hodnotenie z 3. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ok
Objem 0,1 l
Super
Hodnotenie z 19. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
RALF
Objem 0,1 l
VŠETKO IŠLO SKVELE!!!!!!!!!
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l