5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Annick Goutal Eau D´Hadrien toaletná voda pre ženy 100 ml1 589,50 €/1l
158,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Hermès H24 toaletná voda pre mužov Refillable 175 ml619,26 €/1l
108,37 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès Equipage toaletná voda pre mužov 100 ml861,80 €/1l
86,18 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès Rocabar toaletná voda pre mužov 100 ml861,80 €/1l
86,18 €
Predajca: PerfumTraders

Abercrombie & Fitch - Authentic Self Man EDT 100ml
339,70 €/1l
33,97 €
Predajca: BRASTYGroup

Abercrombie & Fitch Authentic Night Man toaletná voda pre mužov 100 ml
413,20 €/1l
41,32 €
Predajca: Glamperfeu

Abercrombie & Fitch Authentic Moment Man toaletná voda pre mužov 50 ml
453,20 €/1l
22,66 €
Predajca: Glamperfeu

Authentic Man - EDT 100 ml + sprchový gél 200 ml + EDT 15 ml
156,41 €/1l
49,27 €
Predajca: somnia24

Abercrombie & Fitch Authentic Moment Men Edt 100ml
514,50 €/1l
51,45 €
Predajca: somnia24

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
810,90 €/1l
81,09 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Abercrombie&Fitch First Instinct Pre mužov, Toaletná voda, 50ml
595,00 €/1l
29,75 €
Predajca: BRASTYGroup

Abercrombie & Fitch Away Man toaletná voda pre mužov 100 ml
421,50 €/1l
42,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Abercrombie & Fitch First Instinct Together toaletná voda pre mužov 100 ml
358,50 €/1l
35,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Abercrombie & Fitch Away Tonight toaletná voda pre mužov 100 ml
325,70 €/1l
32,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gisada Uomo toaletná voda pre mužov 50 ml
1 373,60 €/1l
68,68 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Sentiment pour Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
742,50 €/1l
74,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Reminiscence Patchouli Pour Femme toaletná voda pre ženy 30 ml
2 864,33 €/1l
85,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Givenchy Pí toaletná voda pre mužov 100 ml
487,60 €/1l
55,59 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,76 €
Predajca: BRASTYGroup

Fcuk Men toaletná voda pre mužov 100 ml
127,20 €/1l
14,48 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,72 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Authentic Self Man by Abercrombie & Fitch je pánska toaletná voda s výrazným aromatickým charakterom. Ukážte svetu svoje autentické ja a nebojte sa vyjadriť, kto ste. Dynamika celej kompozície spočíva v úvode, kde sa aromatický, chladivý tón cyprusu spája s korenistými akordmi kardamónu a zázvoru. Pelargóniu v srdci vône sprevádza frézia a chladivý list fialky. Ich potenciál umocňuje virginské cédrové drevo a jeho kombinácia s madagaskarskou vanilkou a fazuľou tonka vám bude neustále pripomínať, kto ste. Authentic Self Man je oslavou života, sebaprijatia a ľahkosti, s akou preplávate životom, ak si skutočne dovolíte byť sami sebou. Táto pánska toaletná voda, ktorá tvorí dokonalú dvojicu s dámskou verziou Authentic Self Woman, bola uvedená na trh v roku 2023 a jej autorom je Frank Voelkl.
Toaletná voda od značky Abercrombie & Fitch bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Abercrombie & Fitch Authentic Self Homme Edt Spray
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, VÔŇA/PARFUM, VODA/VODA (AQUA), ETYLHEXYLMETOXYCINNAMÁT, BHT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, ETYLHEXYLSALICYLÁT, ALFA-IZOMETYLIONÓN, CITRAL, CITRONELLOL, KUMARÍN, GERANIOL, LIMONÉN, LINALOOL
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 857151681150085715168115085715168115
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, VÔŇA/PARFUM, VODA/VODA (AQUA), ETYLHEXYLMETOXYCINNAMÁT, BHT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, ETYLHEXYLSALICYLÁT, ALFA-IZOMETYLIONÓN, CITRAL, CITRONELLOL, KUMARÍN, GERANIOL, LIMONÉN, LINALOOL
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 857151681150085715168115085715168115
Hodí sa k tomu

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Escentric Molecules Molecule 01, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Iso E Super, Sprej, Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water)
1 534,30 €/1l
153,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Valentino - Uomo Born in Roma Intense 100 ml parfumovaná voda
1 101,90 €/1l
110,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Prada - Luna Rossa Sport EDT 100ml
919,50 €/1l
91,95 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
810,90 €/1l
81,09 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Gucci Rush Edt 75ml
605,33 €/1l
45,40 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Libre Parfum, 90ml
1 450,11 €/1l
130,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Nikos Sculpture Homme toaletná voda v spreji 100ml
264,50 €/1l
26,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
520,85 €/1l
104,17 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Bottled Pacific, toaletná voda, 100 ml
740,10 €/1l
74,01 €
Predajca: ADI_Global_Store

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt 200ml
470,00 €/1l
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Bulgari Omnia Crystalline 100 ml Eau de Toilette + 15 ml balzam na telo + vzorka
743,23 €/1l
115,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce & Gabbana The One Pour Homme toaletná voda 50 ml – elegantná a rafinovaná vôňa pre moderného muža.
985,80 €/1l
49,29 €
Predajca: PerfumTraders

Diptyque L'Eau Papier EDT 100 ml UNISEX
1 802,50 €/1l
180,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
262,50 €/1l
26,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Skok k ľahkosti a sviežosti - Toaletná voda, 200ml
146,75 €/1l
29,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Van Cleef & Arpels Orchidèe Vanille, Unisex, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Litchi, Mandarínka, Mandle, Ruže, Fialový
2 467,20 €/1l
185,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Limitovaná edícia Escada Taj Sunset
603,40 €/1l
39,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,17 €
Predajca: somnia24

Sawaar Vanille Blanc 100 Ml Parfémový Extrakt Sprej Pre Ženy
220,00 €/1l
37,13 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dsquared2 Green Wood Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
343,70 €/1l
34,37 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
919,10 €/1l
91,91 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Pi Woda toaletowa, 100ml
493,50 €/1l
49,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml
2 647,07 €/1l
198,53 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste Touch of Pink Woda toaletowa, 90 ml
432,78 €/1l
38,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

TOM FORD Eau d'Ombré Leather, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Koriander, Zázvor, Koža, Vanilka, Ambroxan
1 755,40 €/1l
87,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Moschino Pour Femme, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Frézia, Galbánum, Zemolez, Slivka, Karafiát, Gardénia, Muškátový orech, Korenie, Ruže, Ylang-ylang, ambra, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka
1 033,20 €/1l
77,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
573,50 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l