Eludril Extra - Ústny roztok 0,20% 300 ml

15,45 €

51,50 € / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

st 7. – po 12. októbra
Naše najlepšieponuky
Krémy na tvár a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Babor SeaCreation Sérum
Babor SeaCreation Sérum
4 178,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dermz Healpsorin Krem na łuszczycę i egzemę, 50ml
Dermz Healpsorin Krem na łuszczycę i egzemę, 50ml
285 571,42 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Removio - Brustwarzencreme || 10 ml
Removio - Brustwarzencreme || 10 ml
19 990,00 €/1l
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,99 €
-33%
19,99 €
Predajca: WR-Products
Obrázok produktu pre Paranit Sensitive, krém, 150 ml
Paranit Sensitive, krém, 150 ml
105 823,53 €/1kg
17,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre The Ordinary Argireline roztok 10 %
The Ordinary Argireline roztok 10 %
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,95 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah
Obrázok produktu pre Weleda 009661, 50 ml
Weleda 009661, 50 ml
242,40 €/1l
12,12 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Bakanasan Propolis Mundgel 20 ml
Bakanasan Propolis Mundgel 20 ml
717,50 €/1l
14,35 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Nacomi Olej rokitnikowy z pipetą, 50 ml
Nacomi Olej rokitnikowy z pipetą, 50 ml
147 142,85 €/1kg
10,30 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Bielaka na zuby Elgydium 75ml
Bielaka na zuby Elgydium 75ml
204,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,30 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre REGENERUM gél 40ml
REGENERUM gél 40ml
600,00 €/1l
24,00 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Pasta do Zębów Sensodyne Wrażliwych Dziąseł Wybielająca 75 ml
Pasta do Zębów Sensodyne Wrażliwych Dziąseł Wybielająca 75 ml
199,33 €/1l
14,95 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Sterimar Nosov hygiena 100ml
Sterimar Nosov hygiena 100ml
177,70 €/1l
17,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Lactovit LactoOil – Intenzívna starostlivosť
Lactovit LactoOil – Intenzívna starostlivosť
13,10 €/1l
3,93 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Swissdent Extreme Mouthspray 9 ml
Swissdent Extreme Mouthspray 9 ml
1 574,44 €/1l
14,17 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre CLEANANCE čistiaci gél 400 ml
CLEANANCE čistiaci gél 400 ml
66,95 €/1l
26,78 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Weleda 004246, 50 ml
Weleda 004246, 50 ml
242,40 €/1l
12,12 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Sebamed hydratan krm 50ml
Sebamed hydratan krm 50ml
444,00 €/1l
22,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Ziaja Żel do nóg kasztanowy, 100 ml
Ziaja Żel do nóg kasztanowy, 100 ml
54,70 €/1l
5,47 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Krémový gél na pokožku C&#43 C Vitamín &#40 &#214 bezalkoholový gél&#41  75 ml
Krémový gél na pokožku C&#43 C Vitamín &#40 &#214 bezalkoholový gél&#41 75 ml
1 649,33 €/1l
123,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Asequrella Forte, 20 tabletek
Asequrella Forte, 20 tabletek
303 500,01 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
12,14 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Eludril Extra - Ústny roztok 0,20% 300 ml / / Eludril Extra ústny roztok je účinný liečebný prostriedok určený na prevenciu a liečbu zápalových ochorení v ústnej dutine. Obsahuje 0,20% chlorhexidínu, ktorý pomáha bojovať proti baktériám a zabraňovať vzniku zápalových procesov. Tento 300 ml roztok je dostačujúci na dlhodobú používanie a poskytuje spoľahlivú ochranu zubov a ďasien. Vďaka svojim antiseptickým vlastnostiam je ideálny pri liečbe a predchádzaní paradentóze, zápalom ďasien a ďalším ústnym infekciám. Začnite starostlivosť o svoju ústnu hygienu s Eludril Extra a udržujte svoj úsmev zdravý a krásny.
Hmotnosť
0.3 g
Objem
300 ml
Zloženie
Mandleľový olej, Eukalyptový olej, Levanduľový olej, Chlórhexidin diglukonát, Citronelol, Eugenol, Mentol, P-Mentha-1,4(8)-dién, Hydroxycitronelal, Geraniol, Eugenyl acetát, Geranyl acetát, Beta-karyofylén, Pulegón, Dihydroeugenol, Anethole, Funkciu celku, Benzaldehyde, Citral, Kyselina citrónová.
Výrobca
Pierre Fabre
Cieľové skupiny
Unisex
EAN kód
3577056019845

Hmotnosť
0.3 g
Objem
300 ml
Zloženie
Mandleľový olej, Eukalyptový olej, Levanduľový olej, Chlórhexidin diglukonát, Citronelol, Eugenol, Mentol, P-Mentha-1,4(8)-dién, Hydroxycitronelal, Geraniol, Eugenyl acetát, Geranyl acetát, Beta-karyofylén, Pulegón, Dihydroeugenol, Anethole, Funkciu celku, Benzaldehyde, Citral, Kyselina citrónová.
Výrobca
Pierre Fabre
Cieľové skupiny
Unisex
EAN kód
3577056019845
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 113
40,02 €
Predajca: Glamperfeu
ELUDRIL Classic 500ml płyn do płukania ust PierreFabre higiena podrażnienia
Eludril Klasický ústny výplach, 500 ml
43,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
21,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Eludril Classic stna voda na krvcanie asien, 90 ml
Eludril Classic stna voda na krvcanie asien, 90 ml
165,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,88 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Klasický ústny výplach Eludril, 200 ml
Klasický ústny výplach Eludril, 200 ml
74,75 €/1l
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 174
71,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Eludril, ústna voda, proti zubnému povlaku, 200 ml
Eludril, ústna voda, proti zubnému povlaku, 200 ml
49,10 €/1l
12,30 €
-20%
9,82 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre ZMH LED pásik 20 m svetla Smart RGB páska nastaviteľná pre vianočnú párty Bar Interiérový dizajn
ZMH LED pásik 20 m svetla Smart RGB páska nastaviteľná pre vianočnú párty Bar Interiérový dizajn
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 336
36,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ZMH
Obrázok produktu pre Bavlnený vankúš Madison Garden 50 x 170 cm sivo-biely
Bavlnený vankúš Madison Garden 50 x 170 cm sivo-biely
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Trend-Laden_5
Obrázok produktu pre Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 512 GB, 200 MP, Zelená, Titán
Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 512 GB, 200 MP, Zelená, Titán
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 549
Generálne opravený
640,90 €
Predajca: JANADO
Obrázok produktu pre DELL Precision 7780, Intel® Core™ i9, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 px, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
DELL Precision 7780, Intel® Core™ i9, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 px, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
16 536,74 €
Predajca: Technology-Germany
Obrázok produktu pre Carrefour 904786, Mestský bicykel, Deti, Samec, Vzpriamene, Hliník, Čierna, Zelená
Carrefour 904786, Mestský bicykel, Deti, Samec, Vzpriamene, Hliník, Čierna, Zelená
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 178
115,70 €
Predajca: KUBISPORT
Obrázok produktu pre Lattafa Musamam unisex parfumovaná voda 100 ml
Lattafa Musamam unisex parfumovaná voda 100 ml
275,50 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 21
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 410
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce
Obrázok produktu pre Samsung Galaxy S24 , 15,8 cm (6.2"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Čierna
Samsung Galaxy S24 , 15,8 cm (6.2"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 356
545,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: MOBII-X
Obrázok produktu pre Kontaktný gril Olvy XXL 2000W - sendvičovač na 4 sendviče, panini maker so 7 programami, stolný gril s displejom, bez PFAS, nastaviteľný do 230°
Kontaktný gril Olvy XXL 2000W - sendvičovač na 4 sendviče, panini maker so 7 programami, stolný gril s displejom, bez PFAS, nastaviteľný do 230°
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 61
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre LARS360 12x profilovaný trapézový plech, pozinkovaný oceľový plech - vlnitý profil v zelenej farbe, oceľové vonkajšie strešné panely, na strechy, prístrešky pre autá
LARS360 12x profilovaný trapézový plech, pozinkovaný oceľový plech - vlnitý profil v zelenej farbe, oceľové vonkajšie strešné panely, na strechy, prístrešky pre autá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 129
79,99 €
5% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome
Obrázok produktu pre BVLGARI Splendida Magnolia Sensuel, Ženy, 100 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Benzyl Salicylate;...
BVLGARI Splendida Magnolia Sensuel, Ženy, 100 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Benzyl Salicylate;...
909,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
90,90 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Vitamaze Vitamín D3 1 000 IU Denná vysoká dávka - 200 tabliet
Vitamaze Vitamín D3 1 000 IU Denná vysoká dávka - 200 tabliet
133,77 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
9,23 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Záclona s univerzálnou stuhou (300 x 145 cm, vzor: Monique) – záclona z voile s jacquardovým vzorom, priehľadná s efektom čipky, prepúšťajúca svetlo, nenáročná na údržbu
Záclona s univerzálnou stuhou (300 x 145 cm, vzor: Monique) – záclona z voile s jacquardovým vzorom, priehľadná s efektom čipky, prepúšťajúca svetlo, nenáročná na údržbu
10,26 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 144
17,95 €
Predajca: Bestlivings
Obrázok produktu pre BVLGARI Rose Goldea, Ženy, 90 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Citronellol;..., 1 kusov
BVLGARI Rose Goldea, Ženy, 90 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Citronellol;..., 1 kusov
1 354,44 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 23
121,90 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma
Obrázok produktu pre Licorne Bike Effect prémiový horský bicykel 26, 27,5 a 29 palcov - bicykel pre chlapcov, dievčatá, mužov a ženy - 21-rýchlostné prevody Shimano - pánsky bicykel
Licorne Bike Effect prémiový horský bicykel 26, 27,5 a 29 palcov - bicykel pre chlapcov, dievčatá, mužov a ženy - 21-rýchlostné prevody Shimano - pánsky bicykel
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 164
309,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE
Obrázok produktu pre Ručný mixér TURBO 1200W LEHMANN Mixér z nehrdzavejúcej ocele Šľahacia metla, miešací hák SET 9v1
Ručný mixér TURBO 1200W LEHMANN Mixér z nehrdzavejúcej ocele Šľahacia metla, miešací hák SET 9v1
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 789
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Plátno obraz magnólia abstraktné kvety 100x70 cm XXL spálňa obývacia izba plátno obrazy stena umenie tlač obraz na plátne pripravené na zavesenie
Plátno obraz magnólia abstraktné kvety 100x70 cm XXL spálňa obývacia izba plátno obrazy stena umenie tlač obraz na plátne pripravené na zavesenie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
35,59 €
Doprava zdarma
Predajca: WALLARENA
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Detský bicykel 14 palcov 3-5 roky Heart Bike ružová Sun Baby
Detský bicykel 14 palcov 3-5 roky Heart Bike ružová Sun Baby
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 167
125,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Babyboutik
Obrázok produktu pre BVLGARI Rose Goldea, Ženy, 25 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Citronellol;..., 1 kusov
BVLGARI Rose Goldea, Ženy, 25 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Citronellol;..., 1 kusov
1 829,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 23
45,74 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Obraz na plátne Fialové jazero 4-dielny 130x80 cm
Obraz na plátne Fialové jazero 4-dielny 130x80 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
39,95 €
Predajca: Bilder_und_Einrichtung
Obrázok produktu pre Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,86 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 151
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Slnečnicový olej Bartek, 1 liter, na vyprážanie
Slnečnicový olej Bartek, 1 liter, na vyprážanie
4,68 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
4,68 €
Predajca: Katomix

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...
AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
65,64 €
-8%
60,20 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 204,00 €/1l
Obrázok produktu pre Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA
Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l
Obrázok produktu pre Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l
Obrázok produktu pre Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml
Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,85 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l
Obrázok produktu pre GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g
GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
79,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79 610,00 €/1l
Obrázok produktu pre Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml
Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 55
48,00 €
Predajca: MAGUHAAR
213,33 €/1l
Obrázok produktu pre Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml
Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l
Obrázok produktu pre Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml
Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 62
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l
Obrázok produktu pre Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml
Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,54 €
2% poukaz
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan
Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
23,99 €
-16%
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l
Obrázok produktu pre Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
2% poukaz
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l
Obrázok produktu pre La Mer Hydratačný svieži krém
La Mer Hydratačný svieži krém
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l
Obrázok produktu pre VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg
Obrázok produktu pre MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml
MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l
Obrázok produktu pre Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam
Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l
Obrázok produktu pre Babor SeaCreation Sérum
Babor SeaCreation Sérum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l
Obrázok produktu pre Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
107,06 €
-5,05 €
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l
Obrázok produktu pre VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml
VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l
Obrázok produktu pre SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera
SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
17,50 €
30% poukaz
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l
Obrázok produktu pre Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 14
97,41 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l