5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 4 kusy za túto cenu
Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment predšampónová kúra na veľmi poškodené vlasy 190 ml
30,30 €
159,47 € / 1kg
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Šampóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml23,00 €/1l
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilňujúci šampón na suché a lámavé vlasy 1000 ml21,50 €/1l
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Tresemmé | Šampón - Keratin Repair - 828 ml - Regeneračný - Bez parabénov - Posilňujúca starostlivosť o vlasy13,27 €/1l
10,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml22,75 €/1l
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo posilujúci šampón pre farbené, chemicky ošetrené a zosvetlené vlasy 300 ml
91,67 €/1kg
27,50 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

Šampón Redken Haircare Extreme
54,85 €/1l
54,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šampón Redken Haircare All Soft
82,82 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

Redken Blondage High Bright Shampoo rozjasňujúci šampón pre blond vlasy 300 ml
77,87 €/1l
23,36 €
Predajca: PerfumTraders

Redken šampón Redken Haircare Extreme Shampoo
102,73 €/1l
30,82 €
Predajca: somnia24

Redken Šampón na vlasy Acidic Bonding Concentrate Shampoo
109,27 €/1l
109,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Syoss Repair Therapy Shampoo posilňujúci šampón na veľmi poškodené vlasy 500 ml
9,98 €/1l
4,99 €
Predajca: NutraBestBG

Matrix Biolage Bond Therapy šampón na veľmi poškodené vlasy 250 ml
57,00 €/1l
14,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Redken Acidic Bonding Curls Shampoo 1000 ml
47,80 €/1l
47,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Matrix Biolage Bond Therapy Intensive Treatment predšampónová starostlivosť pre veľmi poškodené vlasy 150 ml
98,27 €/1l
14,74 €
Predajca: BRASTYGroup

Šampón Phyto Shampoo Phytocyane Densifying Treatment Shampoo
52,92 €/1l
13,23 €
Predajca: Pharmacygreek

Ronney Keratin Complex Rebuilding odbudowujący do włosów osłabionych i cienkich, 1000 ml
7 427,27 €/1kg
8,17 €
Predajca: Katomix

Redken Acidic Bonding Curls Shampoo 300 ml
133,77 €/1l
40,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Schwarzkopf Professional Wzmacniający szampon do włosów zniszczonych, 200ml
46 766,66 €/1kg
14,03 €
Predajca: Katomix

Joico HydraSplash Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre hydratáciu vlasov 300 ml
51,13 €/1l
15,34 €
Predajca: Visage
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ACIDIC BONDING CONCENTRATE Intenzívna kúra bez sulfátov na vlasy 190 mlRedken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment je kyslá predšampónová kúra pre veľmi poškodené vlasy, ktorá je vhodná pre všetky typy vlasov, dokonca aj pre tie najviac poškodené, ošetrené vlasy. Predšampónová kúra má najvyššiu koncentráciu komplexu Bonding Care v rade Acidic Bonding Concentrate, a preto prináša viditeľné výsledky. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov by sa Pre-Shampoo Treatment mala používať spolu so šampónom a kondicionérom Acidic Bonding Concentrate.
Použitie intenzívnej kúry Redken Acidic Bonding Concentrate
Aplikujte Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment. Nechajte pôsobiť 5 až 10 minút. Opláchnite. Potom použite šampón Acidic Bonding Concentrate a kondicionér Acidic Bonding Concentrate.
O Redken Acidic Bonding
Koncentrovaný rad starostlivosti o vlasy na dokonalú regeneráciu, starostlivosť a ochranu farby a zlepšenie zdravia vlasov. Rad Acidic Bonding Concentrate posilňuje oslabené väzby na zlepšenie pevnosti a pružnosti vlasov po bieliacich alebo farbiacich službách. Najvrchnejšia vrstva vlasov je zapečatená a vlasy sú chránené pred vyblednutím a vypadávaním. Intenzívna starostlivosť s najvyššou koncentráciou vôbec. Výsledkom aplikácie je o 82 % menej viditeľných rozštiepených končekov, posilnené vlasy a zanecháva ich 11x hladšie a lesklejšie.
| Množstvo | 190 ml |
|---|---|
| Značka | Redken |
| Typ výrobku | Vlasová kúra |
| Typ vlasov | farbené vlasy, poškodené vlasy, namáhané vlasy |
| Zloženie | AQUA / VODA / EAU ? CETEARYLALKOHOL ? GLYCERIN ? BEHENTRIMONIUM CHLORID ? STEARYLALKOHOL ? KYSELINA CITROVÁ ? CETYLESTERY ? CITRÁT SODNÝ ? IZOPROPYLALKOHOL ? PARFUM / VÔŇA ? FENOXYETANOL ? POLYQUATERNIUM-10 ? POLYSORBÁT 20 ? HYDROXYPROPYL GUAR ? LIMONEN ? LINALOOL |
| EAN | 3474637248666 |
Tento ľahký stylingový sprej obsahuje kombináciu texturalizačných kopolymérov, ktoré poskytujú dlhotrvajúci objem a pohyb pre rozstrapatený, svieži a plný vlnitý vzhľad.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Masky na vlasy Redken v kolekcii boli vytvorené pre všetky typy vlasov špeciálne pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem 190 ml.
Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Fortifying Pre-T
- Hmotnosť
- 190 g
- Objem
- 190 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- EAN kód
- 3474637248666
- Číslo od výrobcu
- 47475
- Hmotnosť
- 190 g
- Objem
- 190 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- EAN kód
- 3474637248666
- Číslo od výrobcu
- 47475
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Redken Acidic Perfecting Concentrate Leave-in Treatment Bezoplachová starostlivosť na posilnenie vlasov 150 ml
179,66 €/1kg
31,44 €
Predajca: Glamperfeu

Redken Acid Bonding Concentrate 5min Liquid Mask maska s regeneračným účinkom 250 ml
176,60 €/1l
44,15 €
Predajca: somnia24

Redken Acidic Protein Amino Concentrate koncentrovaná obnovujúca starostlivosť pre veľmi suché a poškodené vlasy 10 x 10 ml
420,20 €/1l
42,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo posilujúci šampón pre farbené, chemicky ošetrené a zosvetlené vlasy 300 ml
91,67 €/1kg
27,50 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Redken - Acidic Bonding Concentrate Conditioner 300ml
95,67 €/1l
28,70 €
Predajca: PerfumTraders

Redken Acidic Bonding Concentrate 24/7 Night & Day Serum 100 ml
377,50 €/1l
37,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Redken Acidic Moisture Concentrate bezoplachová starostlivosť s hydratačným účinkom 500 ml
160,21 €/1kg
83,63 €
Predajca: somnia24

Kondicionér Redken Extreme Length 300 ml
118,40 €/1l
35,52 €
Predajca: somnia24

Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
66,92 €
Predajca: M_plus_L

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilňujúca maska pre veľmi suché a poškodené vlasy 150 ml
709,80 €/1l
106,47 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostriedok na vyhladenie vlasov, 100 ml, Unisex, Kučeravé vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti krepovitosti, Vyhladenie, Flakón s pumpičkou
194,40 €/1l
19,44 €
Predajca: MANADA

Komoda Malwa M6/140 BIAŁY
148,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WellStoreJTS

L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Bi-Phase Oil 30 ml
917,00 €/1l
27,51 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Redken - Volume Injection Conditioner 300ml
96,33 €/1l
28,90 €
Predajca: somnia24

Londa Professional Fiber Infusion 5 Minute Treatment regeneračná keratínová kúra na veľmi suché a poškodené vlasy 100 ml
92,10 €/1l
9,21 €
Predajca: Tersorte

Fanola Vitamins Energy Detox Fluid na pokožku hlavy 195 ml
63 435,90 €/1l
12,37 €
Predajca: Tersorte

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Sérum na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti zamotávaniu, Lesk, Flakón s pumpičkou
137,50 €/1l
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Acidic Bonding Concentrate (24/7 Night & Day Serum), 45 ml
504,44 €/1l
22,70 €
Predajca: PerfumTraders

Bosch TSM6A017C, Čepeľový mlynček, 75 g, Krém, Plast, 180 W, 220 - 240 V
23,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Redken Extreme Anti-Snap Treatment na poškodené vlasy 250 ml
150,76 €/1kg
37,69 €
Predajca: somnia24

Davines Olejek przeciw puszeniu do włosów suchych, 50ml
1 374 166,70 €/1kg
82,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo Refill 500 ml
70,70 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Kondicionér Redken Extreme 1000 ml
50,00 €/1l
50,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Redken Cerafill Retaliate Hair Re-Densifying Tr. 90ml
505,00 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
23,00 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,25 €
Predajca: MAGUHAAR
22,17 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,50 €
Predajca: MAGUHAAR
20,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l