4,3



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Marc Jacobs Daisy Wild telové mlieko (150 ml)250,93 €/1l
37,64 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Mixa Ceramides Protect telové mlieko 400 ml54,97 €/1l
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Versace Pour Femme Dylan Turquoise telové mlieko pre ženy 200 ml158,20 €/1l
31,64 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Telové mlieko M.Brown Rose Dunes114,47 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci, Guilty, Moisturizing, Body Lotion, 50 ml
18,16 €/1kg
9,69 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,08 €
Predajca: NutraBestBG

Lactovit Activit Protector telové mlieko 400ml
32,35 €/1l
12,94 €
Predajca: somnia24

Zwitsal telové mlieko (200 ml)
34,75 €/1l
6,95 €
Predajca: Friseurtotal

Telové mlieko Sebamed
34,81 €/1l
26,11 €
Predajca: somnia24

Sebamed telové mlieko 50 ml
37,20 €/1l
1,86 €
Predajca: AbisZ-Markt

Telové mlieko M.Brown Bodylotion
121,90 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Pour Femme telové mlieko 200 ml
183,70 €/1l
36,74 €
Predajca: PerfumTraders

Telové mlieko L'Occitane Verbena
172,86 €/1l
12,10 €
Predajca: VISO

Parfumované telové mlieko (Musk Body Lotion) 250 ml
124,88 €/1l
31,22 €
Predajca: PerfumTraders

Babaria Telové mliekoVit C 400 ml
28,05 €/1l
11,22 €
Predajca: somnia24

telové mlieko 150 ml | APEIRON
150,00 €/1l
22,50 €
Predajca: taleoo

Retterspitz telové mlieko 125 ml
63,97 €/1kg
9,34 €
Predajca: AbisZ-Markt

Aigner for Women Telové mlieko 200 ml
114,20 €/1l
22,84 €
Predajca: NutraBestBG

BVLGARI Aqua Divina telové mlieko 100ml
2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Minerálne telové mlieko Tendiva 200 ml
70,73 €/1kg
19,38 €
Predajca: AbisZ-Markt

ALLERGIKA Lipolotio Urea 5% telové mlieko, 200 ml
48,14 €/1kg
13,19 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bruno Banani Magnetic Man Body Lotion 150ml - Telové mlieko - Hersteller: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295 Darmstadt - 1er Pack
Pánske telové mlieko
bergamot, mandarínka, šalvia muškátová, ružové korenie
muškátový oriešok, čierne korenie, kardamón
rum, drevo akigala, benzoin, fazuľa tonka
- Hmotnosť
- 180 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Aqua/Water/Eau, glycerin, Cetearyl Isononanoate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum/Fragrance, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tetrasodium glutamát diacetát, sorban draselný, limonén, kumarín, hydroxycitronellal, hexyl cinnamal, linalool, alfa-izometyl iónón, eugenol, geraniol, hydroxid sodný.
- Výrobca
- EAN kód
- 3616305181015
- Číslo od výrobcu
- 882753
- Hmotnosť
- 180 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Aqua/Water/Eau, glycerin, Cetearyl Isononanoate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum/Fragrance, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tetrasodium glutamát diacetát, sorban draselný, limonén, kumarín, hydroxycitronellal, hexyl cinnamal, linalool, alfa-izometyl iónón, eugenol, geraniol, hydroxid sodný.
- Výrobca
- EAN kód
- 3616305181015
- Číslo od výrobcu
- 882753
Hodí sa k tomu

Gucci, Guilty, Moisturizing, Body Lotion, 50 ml
18,16 €/1kg
9,69 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,08 €
Predajca: NutraBestBG

Bruno Banani Dangerous Woman Mgiełka do ciała, 250ml
30,16 €/1l
7,54 €
Predajca: MANADA

Bruno Banani Magnetic Man Woda toaletowa, 30ml
449,00 €/1l
13,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Rabanne Million Gold For Her, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 200 ml, Fľaša
169,50 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vibračný trenažér Gymtek® s vibračnou doskou - do 180 kg - 5 tréningových programov, 99 úrovní - 2 rozširujúce pásy - Bluetooth, diaľkové ovládanie, LCD displej, reproduktor
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Nodium-Group

H.Koenig GSX24, Pomalý odšťavovač, Čierna, 1 L, Vertikálna závitovka, Otočné, Nerezová oceľ
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Bruno Banani Woman Antyperspirant, 150 ml
19 200,00 €/1kg
3,84 €
Predajca: MANADA

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
174,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bruno Banani Nebezpečná Žena - Toaletná Voda 30ml - Kvintesencia Inšpirujúcej Ženskosti
366,67 €/1l
11,75 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,00 €
Predajca: LifeMeansBeauty

SensaHome - Led dotykové nástenné zrkadlo okrúhle - Kúpeľňové zrkadlo bez rámu s LED osvetlením - Nástenné zrkadlo - Stmievateľné - Studená biela - 80 cm
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Buxibo

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

INF Inteligentné hodinky s monitorom srdcovej frekvencie, spánku, teploty a 50 športovými režimami čierna
39,69 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Mijolnir, Circle - Grey, rohožka do vane, sivá, polyester, 60 x 100 cm
26,86 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

SONNI skrinky do obývačky komody s led osvetlením biely vysoký lesk príborník s 3 dvierkami 116x35x93cm
177,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24

Matrac 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
209,99 €
Predajca: hatservice

Makita Adventskalender 24 Türchen
99,26 €
Predajca: RA-Trading

Leonardo PB/2 LD+2 slamky na pitie -Love-
32,71 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Bruno Banani Mužská Toaletná Voda, 50ml
345,20 €/1l
17,26 €
Predajca: PerfumTraders

LARS360, 3 kusy, záhradné vaky s objemom 272 litrov, vaky na záhradný odpad, stabilný PP materiál, 150 g/m², zelené záhradné vaky s rúčkami, vaky na lístie, opakovane použiteľné, odolné proti trhlinám, záhradné vaky
21,69 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

vidaXL 4-dielna kuchynská linka Lyon biela na báze dreva
287,85 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Bruno Banani Absolute Man, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Ambery Woods, Tonka Beans, Vanilla, Sprej, 1 kusov
369,00 €/1l
18,45 €
Predajca: Glamperfeu

Medová torta MARLENKA® s vlašskými orechmi 800 g
15,34 €/1kg
12,27 €
Predajca: eMarlenka

Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, čierna - štýlový vintage dizajn, elegantné čalúnené stoličky k jedálenskému stolu - kuchynské stoličky alebo stoličky do jedálne s vysokou nosnosťou
179,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

Licorne Bike Effect prémiový horský bicykel 26, 27,5 a 29 palcov - bicykel pre chlapcov, dievčatá, mužov a ženy - 21-rýchlostné prevody Shimano - pánsky bicykel
309,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
33% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
33%67% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
67%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
dobrý produkt
pretože sa mi veľmi páčil, tentoraz som si objednal hneď 2 kusy
Hodnotenie z 24. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks








3% od 2 ks
2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
844,44 €/1kg

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
45,98 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

Jurlique Activating Water Essence+ 150 ml
52,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
352,67 €/1l

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

Hondroten – krém na podporu pohodlia kĺbov a pohyblivosti – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

ARTRO LUX - Kozmetický krém na svaly a kĺby, 50 ml Určený na vonkajšie použitie. Ideálny na masáž a každodennú starostlivosť o telo.
49,90 €
Predajca: AltaShop
998,00 €/1l

Krém Varikosette – podpora pre nohy, krvný obeh a každodennú starostlivosť o pokožku, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,05 €
Predajca: AltaShop
701,00 €/1kg

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,95 €
Predajca: Serica
68 227,85 €/1kg

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,28 €
Predajca: Serica
126,40 €/1l

VariHelp – Chladivý krém na starostlivosť o nohy a žily pre unavené nohy – 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: PremiumHealth24
760,00 €/1kg

Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
33,49 €
Predajca: medpak_shop
95,69 €/1kg