4,8



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hofgut Delikatess červená kapusta klasika pripravená na konzumáciu v pohári 720ml2,28 €/1l
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Hofgut egreše sladené ovocné sladkosti v pohári Dobré jedlo 720ml3,64 €/1l
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Hofgut čierna šalotka čerstvo zozbieraná Dobré potraviny 580ml5,16 €/1l
2,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Uhorky Hofgut Schlemmer s medom v pohári dobrého jedla 580ml4,76 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Spreewaldhof jablkový kompót jablková omáčka s kúskami cukru 360g
6,31 €/1kg
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit hubová krémová polievka s prírodnými prísadami 57g
23,68 €/1kg
1,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut mladý hrášok a mrkva mladá a jemná predvarená 370ml
4,73 €/1l
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus konzervy na jahody Jahody ideálne na dezert 2650ml
5,47 €/1l
14,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus egreše sladené v pohári ovocné sladkokyslé 720ml
5,87 €/1l
4,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus horúce čerešne jemné ovocie pripravené na podávanie v plechovke 850ml
8,96 €/1l
7,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Divoké čučoriedky 370ml
18,47 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Steinhaus jablkové pyré jemné ovocné potešenie bez pridaného cukru 850ml
4,32 €/1l
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus horúce čerešne jemné sladké ovocie pripravené na podávanie 2650ml
8,89 €/1l
23,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus slivky polovica ovocia cukor jemné ovocie 720ml
4,42 €/1l
3,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cornichons 370ml
15,85 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Hengstenberg Mildessa jemná vínna kyslá kapusta v plechovke 2650g
3,67 €/1l
9,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus grapefruitové odrezky jemné ovocie jemne pocukrované 3100ml
7,41 €/1l
22,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jablká kapary
14,26 €/1kg
4,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut slivka polovica ovocia sladká ovocná sladená v pohári 720ml
6,67 €/1kg
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hrášok - konzerva 340g
7,68 €/1kg
2,61 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hofgut jablkové pyré jemne pretlačené a osladené v pohári dobrej potraviny 370ml
Obľúbený dezert ku všetkým druhom jedál, jablková omáčka sa podáva čistá alebo s ryžovým nákypom - výborná aj k slaným jedlám, ako sú zemiakové placky.
I.Schroeder KG (GmbH & Co.),Am Sandtorkai 3720457 Hamburg- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.37 l
- Zloženie
- Jablká 92 %, cukor, glukózo-fruktózový sirup, okysľujúca látka: kyselina citrónová; antioxidant: kyselina askorbová. Poznámka Jemne očistené.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 344 kj 81 kcal Sacharidy: 18 g, z toho cukor: 18 g Bielkoviny: 0,5 g Tuky: 0,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: <0,1 g Soľ: 0,03 g
- Alergény
- Žiadne
- Potravinársky podnik
- I.Schroeder KG (GmbH & Co.)Am Sandtorkai 37 20457 Hamburg
- Obchodný názov
- Jablkové pyré
- Výrobca
- I.Schroeder KG
- Číslo od výrobcu
- 883763
- EAN kód
- 4306205047328
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.37 l
- Zloženie
- Jablká 92 %, cukor, glukózo-fruktózový sirup, okysľujúca látka: kyselina citrónová; antioxidant: kyselina askorbová. Poznámka Jemne očistené.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 344 kj 81 kcal Sacharidy: 18 g, z toho cukor: 18 g Bielkoviny: 0,5 g Tuky: 0,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: <0,1 g Soľ: 0,03 g
- Alergény
- Žiadne
- Potravinársky podnik
- I.Schroeder KG (GmbH & Co.)Am Sandtorkai 37 20457 Hamburg
- Obchodný názov
- Jablkové pyré
- Výrobca
- I.Schroeder KG
- Číslo od výrobcu
- 883763
- EAN kód
- 4306205047328
Hodí sa k tomu

Hofgut Delikatess červená kapusta klasika pripravená na konzumáciu v pohári 720ml
2,28 €/1l
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut jablková omáčka jemne pyré a sladené v pohári dobrého jedla 720ml
2,92 €/1l
2,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut egreše sladené ovocné sladkosti v pohári Dobré jedlo 720ml
3,64 €/1l
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Krakus bravčové mleté mäso 300 g
10,77 €/1kg
3,23 €
Predajca: Katomix

Hofgut mladý hrášok veľmi jemný a mrkva predvarená v pohári 720ml
3,31 €/1l
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jablkový kompót Hofgut s malými kúskami, jemne pocukrovaný 370ml
5,03 €/1l
1,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálska dusená šošovica rafinovaná s octom 800g
6,01 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob so zeleninou pripravená na konzumáciu pre vegánov 800g
7,76 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Ovocné plátky manga Diamond ľahko pocukrované 425g
7,92 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

Hofgut mladý hrášok a mrkva mladá a jemná predvarená 370ml
4,73 €/1l
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sladkokyslá horúca 400ml
9,10 €/1l
3,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Bravčové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
11,03 €/1kg
3,31 €
Predajca: Katomix

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 4200g
6,95 €/1kg
29,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Nemecké slivky Mirabelle sladené s kôstkovým ovocím 720ml
5,89 €/1l
4,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

RUF bezlepkový citrónový koláč
9,92 €/1kg
5,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Feine Cornichons chrumkavé s pikantnými bylinkami v pohári 720ml
4,12 €/1l
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
0,08 €/1kg
15,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Červené koktailové čerešne La Comtesse 225g
16,47 €/1kg
6,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Mildessa jemná kyslá kapusta v praktickom vrecku 400g
7,51 €/1kg
2,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ramirez sardinky v olivovom oleji - 125g plechovka, prvotriedna kvalita z Portugalska
128,56 €/1kg
16,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Barilla Spaghettini n.3, Špagety, Dlhé cestoviny, 500 g, 5 min, CE
3,44 €/1kg
1,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Philips EasySpeed GC1751/80, Naparovacia žehlička, Keramická žehliaca plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Podravka Lino Lada Duo, 350 g sklenená nádoba
12,87 €/1kg
5,79 €
Predajca: Katomix

Jürgen Langbein Feine Küche Hovädzí vývar na omáčky a polievky 500ml
8,16 €/1l
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
10,15 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle odoslanie
Dobrý tovar
Hodnotenie z 10. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zimmermann 4 typické mníchovské biele párky ATG 250g Classic 530g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,03 €/1l

Fleischwerke Zimmermann pikantná bavorská polievka s pečeňovými knedličkami 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,90 €/1l

Mutti Aromatická omáčka na pizzu 210g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
90,43 €/1l

Bonduelle obedová miska Bulgur 250g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
61,50 €/1kg

Steinhaus grapefruitové odrezky jemné ovocie jemne pocukrované 3100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,41 €/1l

Diamond ovocné plátky mango s cukrom 425g 6-pack



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,20 €/1kg

Oro di Parma omáčka na pizzu z paradajok dozrievajúcich na slnku s oreganom 425g



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,00 €/1kg

Sofko Djuwetsch miešaná zelenina dusená v pare v kúskoch typická balkánska 800ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,84 €/1kg

Divoké brusnice Valenzi 220g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,45 €/1kg

El Faro Konzervované zelené olivy s celým chilli 350g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,77 €/1kg

Steinhaus Kaiserkirschen višne v pohári červené bez kôstok 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,12 €/1l

Zimmermann Pravá bavorská pečeňová polievka spaetzle koncentrovaná 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,67 €/1l

Steinhaus horúce čerešne jemné ovocie pripravené na podávanie v plechovke 850ml
7,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,96 €/1l

Divoké brusnice plastové vedro 1000g
12,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Böklunder Knacker klobásy 8 kusov osušené hmotnosť 720g nádoba 1400g
12,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,87 €/1kg

Steinhaus baby čerešňové jablká so stopkou jemne pocukrované 425ml
2,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,40 €/1l

Steinhaus slivky polovica ovocia cukor jemné ovocie 720ml
3,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,42 €/1l

Lacroix - Rinder Consommé Suppe - 400 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,00 €/1l

Risso Chanty Duo Náhrada smotany na varenie Vegetarian Kosher Halal 1000ml
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,67 €/1l

Delikatesy Dittmann Červená paprika na macedónsky spôsob 250g
3,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,24 €/1kg