3,9



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Insulinorm, Glucotinic, Diabetes, Shiitake, extrakt zo zeleného čaju, berberín, doplnok stravy738,31 €/1kg
50,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
PARAZAX complex 30 kapsúl originál3 339,11 €/1l
54,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl31 990,00 €/1l
39,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Premium Shiitake - s hubami shiitake, antioxidantmi a mikroživinami (30 kapsúl)31,14 €/1kg
34,60 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,14 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Abslim
1 333,00 €/1kg
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Erexol SET 3x60 kapsúl
2 324,75 €/1kg
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

ABslim
29,95 €
Predajca: Natucap

Revita l Prost 20 kapsúl | doplnok stravy | kurkuma, brusnice, tekvicové semienka, ľanové semienko, saw palmetto
566,67 €/1kg
39,00 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,00 €
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Doplnky stravy Sanctuary B+ Weight management, 30 kapsúl
29 990,00 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Kapsuly VOLT
1 300,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NoviluniumHerbalis

Normadex
77,67 €/1l
34,95 €
Predajca: Natucap

Erexol doplnok stravy pre mužov 10 ks | Ginsenosidy Maca Zen Shen Zinok
38 610,00 €/1l
38,61 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

C Plus Kapsule | 30 kapsúl
37 630,00 €/1l
38,66 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,63 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Dietol 20 kapsúl | výživový doplnok | malina, L-karnitín, sladký pomaranč
975,00 €/1kg
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Nutrim zodpovedná váha zázvor zelený čaj zelená káva kardamón
80 660,00 €/1kg
40,33 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Gluvafit 60 kapsúl
39 000,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: NoviluniumHerbalis

Neradin active kapsuly špeciálne pre potreby mužov, 70 kapsúl
868,15 €/1kg
46,88 €
Predajca: AbisZ-Markt

Predstonorm
72,09 €/1l
32,44 €
Predajca: Natucap

Dr Wolz Cardio care kapsuly pre zdravie srdca, 60 kapsúl
430,31 €/1kg
27,97 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doplnok stravy SET 3x30 kapsúl Indiva System
2 475,00 €/1kg
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
SILNÉ ZLOŽENIE: Naša Black Maca Premium obsahuje okrem čiernej maky aj výťažky z paliny (Tribulus Terrestris), ženšenu (Panax Ginseng), L-arginínu a zinku.
PRÍRODNÝ ZOSILŇOVAČ: Tento doplnok kombinuje čierny koreň maca (Lepidium meyenii) a peruánsky ženšen, známy ako silný prírodný adaptogén, ktorý sa už tisíce rokov používa pre svoje vlastnosti posilňovať a podporovať tvorbu bielkovín u mužov, ako aj bojovať proti únave, zvyšovať energiu, silu, vytrvalosť a regeneráciu svalov.
- L-arginín, esenciálna aminokyselina pre fyzický výkon a vitalitu.
- Ideálny na zlepšenie hladiny testosterónu a podporu pohody u mužov.
- 100% vegánsky výrobok.
- Bez laktózy, lepku, genetického inžinierstva a nežiaducich prísad.
- Laboratórne testovaná kvalita a biologická dostupnosť.
Návod na použitie:
Užívajte 1 kapsulu dvakrát denne pred jedlom. Najúčinnejšie pri liečbe trvajúcej 4-6 týždňov alebo dlhšie.
Zloženie:
Extrakt z koreňa Maca, extrakt z plodov paliny (Tribulus terrestris), kyselina L-askorbová, L-arginín, dihydrát citrátu zinočnatého, extrakt z listov ženšenu, extrakt z koreňa žihľavy, extrakt z koreňa zázvoru, extrakt z kôry borovice, extrakt z citrusových plodov, extrakt zo semien guarany, extrakt z čierneho korenia, extrakt z kajenského korenia.
BlackMaca Premium - Čierny mak je vzácna cenná zložka, ktorá obsahuje veľké množstvo vitamínov a mikroprvkov.
Ako užívať:Užívajte 1 kapsulu 2-krát denne pred jedlom.
Účinok závisí od individuálnych reakcií na zložky doplnku. Nepoužívať ako lieky alebo namiesto liekov na akékoľvek ochorenie, v prípade potravinových alergií používať s opatrnosťou a po konzultácii s lekárom. doplnky stravy by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a pestrej stravy! Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Neodporúča sa pre deti a tehotné ženy.
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- ako v popise
- Hmotnosť
- 30 g
- Potravinársky podnik
- ngs
- Obchodný názov
- ngs
- Výrobca
- NGS
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- 1
- EAN kód
- 4751037501270
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- ako v popise
- Hmotnosť
- 30 g
- Potravinársky podnik
- ngs
- Obchodný názov
- ngs
- Výrobca
- NGS
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- 1
- EAN kód
- 4751037501270
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl
31 990,00 €/1l
39,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,99 €
Predajca: WR-Products

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

SONGMICS Manažérska stolička, ergonomická, sklopné podrúčky, čierna
273,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Erexol doplnok stravy pre mužov 10 ks | Ginsenosidy Maca Zen Shen Zinok
38 610,00 €/1l
38,61 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Originálny 2m kábel Apple Lightning USB na nabíjanie dát MD819ZM/A pre iPhone iPod iPad
12,72 €
Predajca: NamdarStore

Abslim
1 333,00 €/1kg
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Doplnok stravy | SET Indiva System 2x30 kapsúl
2 333,33 €/1kg
70,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Erexol SET 3x60 kapsúl
2 324,75 €/1kg
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

ABslim
29,95 €
Predajca: Natucap

Kapsuly VOLT
1 300,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NoviluniumHerbalis

ArmoLipid, 60 tabletek
502 285,70 €/1kg
35,16 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Serica

Neradin active kapsuly špeciálne pre potreby mužov, 70 kapsúl
868,15 €/1kg
46,88 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doplnky stravy Sanctuary B+ Weight management, 30 kapsúl
29 990,00 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Vitamaze Maca 4:1 vysoká dávka + L-arginín kapsuly, 240 kapsúl
109,37 €/1l
22,53 €
Predajca: AbisZ-Markt

Revita l Prost 20 kapsúl | doplnok stravy | kurkuma, brusnice, tekvicové semienka, ľanové semienko, saw palmetto
566,67 €/1kg
39,00 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,00 €
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Figurol doplnok stravy
975,00 €/1kg
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Výživový doplnok Indiva System 30 kapsúl
37 630,00 €/1l
38,66 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,63 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

PARAZAX complex 30 kapsúl originál
3 339,11 €/1l
54,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products

Insulinorm, Glucotinic, Diabetes, Shiitake, extrakt zo zeleného čaju, berberín, doplnok stravy
738,31 €/1kg
50,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,99 €
Predajca: WR-Products

PROSTAKTIV 30 kapsúl originál
3 171,72 €/1l
103,15 €
-57,16 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,99 €
Predajca: WR-Products

Micardium doplnok stravy 20 kapsúl
2 966,36 €/1l
32,63 €
Doprava zdarma
Predajca: UnicornGroup

C Plus Kapsule | 30 kapsúl
37 630,00 €/1l
38,66 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,63 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Doplnok stravy Nixol
42 570,00 €/1l
42,57 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Dietol 20 kapsúl | výživový doplnok | malina, L-karnitín, sladký pomaranč
975,00 €/1kg
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

3X W-Loss - doplnok stravy 30 ml
69 930,00 €/1l
69,93 €
Doprava zdarma
Predajca: UnicornGroup

GLUCONAX 30 kapsúl | Originál | Podpora metabolizmu glukózy
1 099,67 €/1kg
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Weiprost 60 kapsúl doplnok stravy
17 000,00 €/1l
34,99 €
-51%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,00 €
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Colonpax
130,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%100% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
100%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
314,60 €/1l

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Vita Elements Horčíkový Komplex 180 Kapsúl Bisglycinát Citrát Malát Výživový Doplnok
26,95 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
163,33 €/1kg

Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)
Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
44,99 €
Predajca: WR-Products
99,98 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
2 097,33 €/1l

NEOflorax – 30 kapsúl | Prírodná podpora trávenia a dobrého pocitu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
314,60 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
2 097,33 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Sedamin 30 kapsúl – upokojenie a podpora nervového systému



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
1 498,10 €/1kg

Diapril – podpora hladiny cukru v krvi a celkovej pohody, 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
1 498,10 €/1kg

SX66 – doplnok stravy pre mužov na podporu zdravia a vitality, 30 kapsúl



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
1 498,10 €/1kg