5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
NUTRALASH Vodoodolná maskara - 5 ml5 240,00 €/1l
26,20 €
Predajca: Nutralash

Ďalšie informácie o reklame
NUTRABROW Eyebrow Enhancer 2.0 - 2 ml15 725,00 €/1l
31,45 €
Predajca: Nutralash

Ďalšie informácie o reklame
NUVEGA maskara - 5 ml4 190,00 €/1l
20,95 €
Predajca: Nutralash

Ďalšie informácie o reklame
Revitalash - RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner - Eyelash Serum 2 ml34 250,00 €/1l
68,50 €
Predajca: MAGUHAAR

L'ORÉAL PARIS Telescope-Maskara 8 ml
3 081,25 €/1l
24,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alcina Brow Mascara riasenka na obočie 3 ml
4 423,33 €/1l
13,27 €
Predajca: BRASTYGroup

L'Oreal Paris, Air Volume, Mascara, Black, 9.4 ml
2,29 €/1l
20,66 €
Predajca: Zeitburg

GORGEUS VOLUME Mascara 10 ml
890,00 €/1l
8,90 €
Predajca: NutraBestBG

L´Oréal Paris Panorama Mascara riasenka pre predĺženie rias a objem Bordeaux 9,9 ml
13,80 €
Predajca: Tersorte

Objemová maskara Stendhal 010 Noir 8,5 ml
3 175,29 €/1l
26,99 €
Predajca: Parfumtoi

Objemová riasenka Kylash (Volume Mascara) 12 ml, čierna
2 919,17 €/1l
40,06 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,03 €
Predajca: somnia24

Makeup Revolution, The Mascara Revolution, riasenka, čierna, 12 ml
3 915,83 €/1l
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: KBruSHOP

Riasenka Panorama #modrá L'Oréal Paris 10,5 ml
18,63 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,59 €
Predajca: Parfumtoi

Delia Mascara s vyživujúcim olejom, 14 ml
157,00 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

TIGHTLINE riasenka 3 v 1 #black 3,5ml
10 857,14 €/1l
38,00 €
Predajca: Bugelo

L´Oréal - Base base under the mascara Paradise Extatic (Primer) 7.2 ml
15,48 €/1kg
15,48 €
Predajca: Glamperfeu

Dlhotrvajúca maskara 8 ml - Farba: čierna
2 341,25 €/1l
24,24 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,73 €
Predajca: Denpoli-Venda

Lift Mascara 10ml - čierna
1 235,00 €/1l
12,35 €
Predajca: somnia24

Maybelline, Lash Sensational Luscious, Mascara, Very Black, 9.5 ml
0,65 €/1l
6,21 €
Predajca: NutraBestBG

MAX INTENSITÉ maskara 12 ml
1 225,83 €/1l
14,71 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
L´Oréal - Panorama Mascara - Objemová řasenka 10,5 ml Cosmetics. For women.
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 10 ml
- Zloženie
- voda, propylénglykol, kopolymér styrénu/akrylátov/metakrylátu amónneho, polyuretán-35, cera alba / včelí vosk, syntetický fluoroflogopit, glycerol stearát, cetylalkohol, PEG-200 glycerol stearát, kopolymér etylendiamínu/stearyl dimerinolinoleátu, Copernicia cerifera cera / karnaubský vosk, kyselina stearová, kyselina palmitová, kopolymér etylénu/VA, denaturovaný alkohol, parafín, aminometylpropanediol, fenoxyetanol, kaprylylglykol, glycerín, hydroxyetylcelulóza, butylénglykol, metylpropándiol, xantánová guma, triglycerid kaprylovej/kapríkovej kyseliny, lauryl etylsulfát sodný, viskóza, kyselina myristová, tetrasodná EDTA, pentaerytrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnámát, sorbát draselný, fenylpropanol, oxid kremičitý, extrakt z Bambusa vulgaris
- Výrobca
- L'Oréal
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 301586720000030158672
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 10 ml
- Zloženie
- voda, propylénglykol, kopolymér styrénu/akrylátov/metakrylátu amónneho, polyuretán-35, cera alba / včelí vosk, syntetický fluoroflogopit, glycerol stearát, cetylalkohol, PEG-200 glycerol stearát, kopolymér etylendiamínu/stearyl dimerinolinoleátu, Copernicia cerifera cera / karnaubský vosk, kyselina stearová, kyselina palmitová, kopolymér etylénu/VA, denaturovaný alkohol, parafín, aminometylpropanediol, fenoxyetanol, kaprylylglykol, glycerín, hydroxyetylcelulóza, butylénglykol, metylpropándiol, xantánová guma, triglycerid kaprylovej/kapríkovej kyseliny, lauryl etylsulfát sodný, viskóza, kyselina myristová, tetrasodná EDTA, pentaerytrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnámát, sorbát draselný, fenylpropanol, oxid kremičitý, extrakt z Bambusa vulgaris
- Výrobca
- L'Oréal
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 301586720000030158672
Hodí sa k tomu

Elektrická kolobežka s homologizáciou ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická kolobežka s homologizáciou eKFV skladacia kolobežka EScooter - čierna
299,00 €
-71,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
227,10 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

L'Oreal Paris Zwiększający objętość tusz do rzęs Black, 9.9ml
1 083 000,03 €/1kg
10,83 €
Predajca: Visage

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maybelline, Lash Sensational Sky High, Mascara, Black, 7.2 ml
1 401,39 €/1l
10,09 €
Predajca: MANADA

L´Oréal Paris Panorama Mascara maskara na predĺženie a zväčšenie objemu rias All Night Black
1 209,09 €/1l
11,97 €
Predajca: Visage

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 21 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
92,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Samsung Galaxy S22 , 15,5 cm (6.1"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 12, Čierna
Generálne opravený
251,90 €
Predajca: JANADO

SONGMICS Zamatový vešiak na kabáty, sada 50 ks, vešiak, protišmykový, malá tyč na kravaty, 360° otočný háčik, hrúbka 0,6 cm, šetrí miesto, dĺžka 43,5 cm
24,80 €
Predajca: Jurhan

Vivienne Sabo - riasenka Artistic Volume Cabaret Premiere - čierna
2 160,00 €/1l
19,44 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MadiHealth

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

HDeye manikúra na nechty, výkon 65 W, 6 brúsnych hláv, s nožným spínačom
23,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Maybelline Lash Sensational Sky High Wydłužujúci tuz na riasy Black, 6ml
998 000,03 €/1kg
9,98 €
Predajca: Visage

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 244,60 €/1l
62,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Strieborná, Biela
871,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Clinique Moisture Surge gélový krém 100H Auto-Replenishing Hydrator 125 ml
467,44 €/1l
58,43 €
Predajca: PerfumTraders

Prada La Femme Intense parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 499,00 €/1l
74,95 €
Predajca: PerfumTraders

Kréme na tvár Clinique Moisture Surge 100H s technológiou automatického dopĺňania, 50 ml
469 000,01 €/1kg
28,14 €
Predajca: PerfumTraders

Projektor MP20, mini LED projektor, žltý a biely, podporuje video v rozlíšení 720p/1080p, európsky štandard (s potlačou alebo bez potlače)
47,23 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Samsung Galaxy S22 SM-S901B, 15,5 cm (6.1"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 12, Biela
Použité
279,99 €
Predajca: www_fs-t_de

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
Použité
1 465,80 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: SIMPLETEK

Flieks Sedacia súprava 5-dielna, jedálenský stôl so 4 stoličkami, čalúnené stoličky, sada 4 stoličiek Velvet, jedálenský stôl obdĺžnikový, 117 cm, sivá
338,99 €
-39,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
299,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Detský overal s kapucňou zimný flanelový overal na hranie s nožičkami kreslený overal(hnedý)0-3 mesiace)
27,27 €
Predajca: odsellingaaa

Michael Kors Sexy Amber Edp 100ml
363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Maskara Loreal
Som veľmi spokojná....top
Hodnotenie z 25. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Super
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NUTRALASH Vodoodolná maskara - 5 ml
26,20 €
Predajca: Nutralash
5 240,00 €/1l

NUTRALASH Vodoodolná maskara - cestovná veľkosť 3 ml
15,70 €
Predajca: Nutralash
5 233,33 €/1l

NUTRABROW Eyebrow Enhancer 2.0 - 2 ml
31,45 €
Predajca: Nutralash
15 725,00 €/1l

NUVEGA maskara - 5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,95 €
Predajca: Nutralash
4 190,00 €/1l

NUTRALASH maskara - 5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,95 €
Predajca: Nutralash
4 190,00 €/1l

NUTRALASH Eyelash Formula ADVANCED Sérum na riasy Eyelash Booster 3ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
83,95 €
Predajca: Nutralash
27 983,33 €/1l

NUTRABROW Tvar a výplň obočia - 4 ml - Gél na obočie Svetlé/svetlé tóny vlasov - tmavý
31,45 €
Predajca: Nutralash
7 862,50 €/1l

NUTRALASH Eyeliner with Eyelash Formula with Nutra Peptide Formula - 1,5 ml - čierna
41,95 €
Predajca: Nutralash
27 966,67 €/1l

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara (01 Extreme Black) 8 ml
36,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 545,00 €/1l

Revitalash - RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner - Eyelash Serum 2 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
68,50 €
Predajca: MAGUHAAR
34 250,00 €/1l

Maybelline Colossal Bubble, čierna riasenka, 10 ml
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 499,00 €/1l

M2 Beauté Eyelash sérum na mihalnice Activating Serum 4 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
70,45 €
Predajca: PerfumTraders
3 522,50 €/1kg

Olaplex sérum na mihalnice LashBond Building Serum 4,5 ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
47,27 €
Predajca: PerfumTraders
10 504,44 €/1l

Mary Kay Lash Intensity maskara 9 g
26,67 €
Predajca: lithuaniashop
2 667,00 €/1l

Avon riasenka Genius čierna black
13,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,32 €
Predajca: TinaBeauty
1 332,00 €/1l

Sisley Phyto-Noir, Hnedá, Deep Brown, Definícia, Revitalizačný, Posilnenie, Zväčšenie objemu, 7 ml, AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETIC...
69,69 €
Predajca: PerfumTraders
9 955,71 €/1l

Sisley Phyto-Noir, Čierna, Deep Black, Definícia, Revitalizačný, Posilnenie, Zväčšenie objemu, 7 ml, AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETIC...
69,69 €
Predajca: PerfumTraders
9 955,71 €/1l

Vodoodolná riasenka Mary Kay Great Heights – ČIERNA
23,58 €
Predajca: lithuaniashop

Helena Rubinstein - Lash Queen Feline Blacks Mascara Waterproof (01 Deep Black) - luxusná vodoodolná maskara



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 070,00 €/1l

Elizabeth Arden Prevage Clinical Lash + Brow Enhancing Serum, Sérum na mihalnice a obočie, Ženy, 1 kusov, WATER/AQUA/EAU, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ALOE..., 4 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
53,53 €
Predajca: PerfumTraders
13 382,50 €/1l