5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková19,27 €/1kg
12,99 €
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)17,04 €/1l
40,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Homann šalátová majonéza 10000g5,09 €/1kg
50,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml7,49 €/1kg
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
9,52 €/1l
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Majonéza Vegan vegánska šalátová majonéza stláčacia fľaša 875ml
14,77 €/1l
12,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Miracel Whip Dressing pripravený na lyžičku krémovej príchute vegánsky 250ml
17,56 €/1l
4,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml
6,82 €/1l
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's ľahká majonéza 405 ml
12,59 €/1l
7,24 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,10 €
Predajca: Megasam24PL

HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
15,02 €/1l
12,02 €
Predajca: somnia24

Hellmanns Real Majonéza na namáčanie Originál na hranolky 430ml
12,07 €/1l
5,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz hľuzovková majonéza s kúskami hľuzoviek stláčacia fľaša 875 ml
16,69 €/1kg
14,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Majonez wegański Develey bezglutenowy źródło Omega-3 390 ml
8,56 €/1l
5,22 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,34 €
Predajca: Megasam24PL

Develey The Light MYO 500ml
8,40 €/1l
4,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz majonéza stredne hustá sladká krémová pikantná jemná omáčka 875ml
13,10 €/1l
11,46 €
Predajca: Pantry_Intl

Vegánska šalátová majonéza bez vajec 50% tuku 250ml
20,92 €/1l
5,23 €
Predajca: taleoo

Organická vegánska majonéza
5 800,00 €/1kg
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vegánska majonéza aioli bez lepku250 ml Byodo
13,84 €/1l
3,46 €
Predajca: taleoo

Kewpie Japonská kultová majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bezlepková
18,89 €/1kg
6,99 €
Predajca: Heartforcards
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hellmann's Vegan Mayo alternatíva k majonéze fľaša 430 ml
Hellmann's Vegan Mayo vo fľaši s objemom 430 ml je vynikajúcou vegánskou alternatívou tradičnej majonézy. S obsahom 52 % tuku ponúka rovnakú krémovú konzistenciu a plnú chuť ako tradičná majonéza, ale je úplne rastlinného pôvodu. Táto vegánska majonéza je ideálna pre vegánov alebo pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť živočíšnym produktom zo zdravotných alebo etických dôvodov.
Vlastnosti výrobku:
- Táto majonéza je výbornou voľbou prevegánov a vegetariánov.
- 52 % tuku: Napriek vysokému obsahu tuku, ktorý zabezpečuje bohatú a sýtu konzistenciu, výrobok neobsahuje živočíšne tuky.
- Krémová konzistencia: Táto majonéza ponúka obvyklú krémovú konzistenciu, akú očakávate od výrobkov Hellmann's, takže je dokonalou náhradou za bežnú majonézu.
- Všestranná: Je ideálna ako nátierka na sendviče, základ dipov, dresingov alebo na akékoľvek iné kulinárske použitie, kde sa tradične používa majonéza.
- Praktické balenie: Fľaša s objemom 430 ml je ľahko ovládateľná a dávkovateľná, čo uľahčuje jej používanie v kuchyni.
Tipy na použitie:
Hellmann's Vegan Mayo sa môže používať rovnako ako tradičná majonéza. Je ideálna na prípravu sendvičov, hamburgerov a wrapov alebo ju možno použiť na prípravu krémových šalátových dresingov a dipov. Možno ju ľahko upraviť pridaním korenín alebo byliniek a vytvoriť tak širokú škálu chutí.
O spoločnosti Hellmann's:
Vegánska majonéza Hellmann's, značka známa svojimi vysokokvalitnými majonézami a omáčkami, dokázala, že dokáže uspokojiť potreby všetkých spotrebiteľov. Značka je celosvetovo uznávaná pre svoju kvalitu a inovatívne výrobky a zostáva základom kuchýň na celom svete.
Unilever Germany GmbHKnorrstraße 174074 Heilbronnneutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Objem
- 0.43 l
- Zloženie
- 51% rastlinné oleje (repkový, slnečnicový), pitná voda, ocot brandy / vínny ocot, modifikovaný škrob, cukor, kuchynská soľ, prírodná aróma (obsahuje MUSTARD), koncentrát citrónovej šťavy, zahusťovadlo (xantánová guma), antioxidant (E 385), paprikový extrakt.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 475 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1986 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 4,5 g Sacharidy vrátane cukru: 1,7 g Tuky: 50 g Tuky vrátane nasýtených tukov: 3,7 g Vláknina: 0,5 g Bielkoviny: 0,5 g Soľ: 1,4 g
- Alergény
- Horčica a výrobky z nej
- Potravinársky podnik
- Unilever Deutschland GmbHKnorrstraße 1 74074 Heilbronn
- Obchodný názov
- Vegánska alternatíva majonézy 52 % tuku
- Výrobca
- Neutral
- Číslo od výrobcu
- 834580
- EAN kód
- 8720182902085
- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Objem
- 0.43 l
- Zloženie
- 51% rastlinné oleje (repkový, slnečnicový), pitná voda, ocot brandy / vínny ocot, modifikovaný škrob, cukor, kuchynská soľ, prírodná aróma (obsahuje MUSTARD), koncentrát citrónovej šťavy, zahusťovadlo (xantánová guma), antioxidant (E 385), paprikový extrakt.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 475 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1986 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 4,5 g Sacharidy vrátane cukru: 1,7 g Tuky: 50 g Tuky vrátane nasýtených tukov: 3,7 g Vláknina: 0,5 g Bielkoviny: 0,5 g Soľ: 1,4 g
- Alergény
- Horčica a výrobky z nej
- Potravinársky podnik
- Unilever Deutschland GmbHKnorrstraße 1 74074 Heilbronn
- Obchodný názov
- Vegánska alternatíva majonézy 52 % tuku
- Výrobca
- Neutral
- Číslo od výrobcu
- 834580
- EAN kód
- 8720182902085
Hodí sa k tomu

Seeberger Mango 2766807 100g
136,80 €/1kg
13,68 €
Predajca: somnia24

Heinz Majonéza Vegan vegánska šalátová majonéza stláčacia fľaša 875ml
14,77 €/1l
12,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meica 6 vegetariánskych párkov bez mäsa 200g
20,80 €/1kg
4,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusov
12,00 €/1kg
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore

Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz hľuzovková majonéza s kúskami hľuzoviek stláčacia fľaša 875 ml
16,69 €/1kg
14,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Citrónová torta Dr. Oetker pripravená na pečenie s citrónovou tukovou polevou 140g
28,86 €/1kg
4,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Klarstein Jet Set, sušička bielizne, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biela
336,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Klarstein

Pausa Ciok bezlepkový kakaový koláč 35 g zásobník
439,43 €/1kg
15,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Sriracha Mayoo Sauce príjemne pikantná pálivá omáčka Obsah 200 ml
77,10 €/1l
15,42 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Diamantová vaječná zmes na jemné pečenie rafinovaná a jednoduchá 250g
1,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

FAIR TRADEVANILKOVÁ DOSKA 80 g - ICHOC (VIVANI)
33,66 €/1kg
3,13 €
Predajca: BioCare

Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
8,72 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pán Brownie Galaktické koláčiky s čokoládovou šošovicou jednotlivo balené 200g
24,10 €/1kg
5,14 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,82 €
Predajca: LAVONIO

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Knižnica, regál, 6 políc, lesklá biela 30x60x90 cm, MDF, Škandinávsky štýl
51,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Fodymski

LEADZM Nočný stolík, 2-dielna sada, s zásuvkami, príkonový stolík, nočný stolík, 39 x 28 x 41 cm
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Hellmann's Caesar Dressing fľaša chutná omáčka 1000ml
18,46 €/1l
96,53 €
-80%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,46 €
Predajca: Pantry_Intl

Flying Goose - Chilli majonézová omáčka - 455 ml
12,02 €/1l
5,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Miracel Whip Dressing pripravený na lyžičku krémovej príchute vegánsky 250ml
17,56 €/1l
4,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

nutella 4173 nutella PLANT BASED Nougatcreme, 350,0 g
32,40 €/1l
11,34 €
Predajca: somnia24

Kuchynská polica VASAGLE so 6 S-háčikmi, stojan na korenie, tmavohnedá
133,97 €
Predajca: Lumarko

Lotus 75696 Lotus Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
32,61 €/1kg
32,61 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,32 €
Predajca: Biogo

Vrchná práčka Midea Europe MF100T70B-12A
452,38 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro

7Days Rogal Max o smaku kakaowo-kokosowym 110 g
10,62 €/1kg
1,38 €
Predajca: Katomix

Niederegger Vegan Caramel Crunch čokoláda s kúskami karamelu 100g
46,80 €/1kg
4,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
11,05 €/1kg
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
24,06 €/1kg
12,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Kečup paradajkový paradajkovo ovocný klasická fľaša 500 ml
9,44 €/1l
4,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
12,99 €
Predajca: Heartforcards
19,27 €/1kg

Homann šalátová majonéza 10000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
50,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,09 €/1kg

Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,94 €/1l

Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,49 €/1kg

neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,64 €/1l

Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
40,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,04 €/1l

Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 100 ml balenie po 15 ks
38,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 €/1l

Delikatesná majonéza Thomy s krémovou pikantnou príchuťou 200 ml, balenie 12 ks
44,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,69 €/1l

Nadler 80% majonéza



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
7,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1l

Homann šalátová majonéza 500ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,86 €/1l

Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
6,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,46 €/1l

Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,82 €/1l

Majonéza Hamker Deli 80 %



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,62 €/1l

Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 3-balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,94 €/1l

Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(43)Počet hodnotení: 43
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,49 €/1kg

Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,52 €/1l

Homann Delikatess Remoulade 80%



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,11 €/1l

Nadler Remoulade 80



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,42 €/1l

Homann omáčka na čipsy jemne ochutená 34% repkovým olejom 875 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1l

Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,92 €/1l