GUT&GÜNSTIG 4930187000 GUT&GÜNSTIG Zitrone Instanttee 400,0 g
10,14 €
25,35 € / 1kg
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Čajové vrecúška a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Čajník Glühfix106,00 €/1kg
1,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
TEEKANNE 7666 TEEKANNE NamasTee® GlücksgefühleTee 15 Portionen4,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Teekanne Tee Waldbeere 7035 80St68,17 €/1kg
12,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4009300013075, 2 kcal, 0,3 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,2 g, 0,2 g36,50 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

pure 509821 pure KAMILLETee 20 Portionen
489,69 €/1kg
15,67 €
Predajca: somnia24

TGQ Herbata Rumiankowa 25 sztuk
43,57 €/1kg
4,24 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,05 €
Predajca: Katomix

TEEKANNE 7991 TEEKANNE Frisch & MunterTee 18 Portionen
321,67 €/1kg
11,58 €
Predajca: somnia24

Vitax Inspiracja Herbatka Pokrzywa i Limonka 20 torebek
44,20 €/1kg
3,52 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,21 €
Predajca: Katomix

pure 527771 pureDarjeelingTee 25 Portionen
217,94 €/1kg
13,73 €
Predajca: somnia24

Meditovať - Levanduľa a valeriána 20 vrecúšok 20g
261,50 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

pure 509823 pure MinzeTee 25 Portionen
412,37 €/1kg
15,67 €
Predajca: somnia24

Bioprograma Mtov bylinn aj
273,33 €/1kg
8,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Trúfľová pochúťka – balenie 6 kusov, hmotnosť 110 g
90,82 €/1kg
59,94 €
Predajca: taleoo

Zioła Mnicha na trawienie - wsparcie przewodu pokarmowego 20 torebek
22 900,00 €/1kg
2,29 €
Predajca: BRAT_PL

Herbata czarna Tetley w torebkach ekspresowych 440 sztuk
23,81 €/1kg
24,29 €
Predajca: Katomix

Dilmah Herbata Czarna Cytryna 20 Torebek
55,11 €/1kg
5,50 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,96 €
Predajca: Katomix

Irv Herbata brzoskwiniowa 20 torebek
40,13 €/1kg
3,21 €
Predajca: Katomix

pure 509959 pure Waldbeere Tee 25 Portionen
157,82 €/1kg
13,73 €
Predajca: somnia24

Meßmer 291774 Meßmer KräuterTee 18 Portionen
3,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vychutnajte si obľúbený citrónový čaj od spoločnosti Gut & Günstig - rýchly nápoj na horúce aj chladné dni.
- Zloženie
- Zloženie: cukor, kyselinotvorná látka: kyselina citrónová, extrakt z čierneho čaju (3 %), aróma
- Hmotnosť
- 400 g
- Potravinársky podnik
- Edeka - New-York-Ring 6, 22297 Hamburg (DE)
- Obchodný názov
- Tričko
- Výrobca
- Gut & Günstig
- Počet kusov
- 25
- EAN kód
- 4311501727454
- Zloženie
- Zloženie: cukor, kyselinotvorná látka: kyselina citrónová, extrakt z čierneho čaju (3 %), aróma
- Hmotnosť
- 400 g
- Potravinársky podnik
- Edeka - New-York-Ring 6, 22297 Hamburg (DE)
- Obchodný názov
- Tričko
- Výrobca
- Gut & Günstig
- Počet kusov
- 25
- EAN kód
- 4311501727454
Hodí sa k tomu

Každý deň citrónový čaj instantný nápoj v prášku 400g 6-pack
15,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorazový obal
10,00 €/1kg
29,99 €
Predajca: Euroshare

Automatická práčka LG F-11WM17TS2 / FH
948,37 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Etrona

Caotina Original nápojový prášok z pravej švajčiarskej čokolády 500g
117,20 €/1kg
11,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Friesinger Mühle Küchenmeister zmes na pečenie slnečnicového chleba 1000g
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gorenje GS643C90W, Voľne stojaci, Úplná veľkosť (60 cm), Biela, Dotyk, 3 košík/košíky, Horný
599,00 €
-176,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
423,00 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je C.
Predajca: _Haushaltsparadies_

animonda GranCarno Original, Dospelý, Hovädzie mäso, Jahňacie, 800 g, Bez cukru, Neobsahuje sóju
6,39 €/1kg
5,71 €
Predajca: STREFA

Toppits 1504047009 60 Toppits Butterbrottüten
9,05 €
Predajca: M_plus_L

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Kellogg Company Tresor Milk Choco, Vankúšiky, 410 g, Čokoláda
41,73 €/1kg
17,11 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Zmes korenia Vegeta, vrecko 200g
23,00 €/1kg
18,99 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl

HARIBO Fruchtgummi Phantasia 7622563 750g
17,87 €/1kg
13,40 €
Predajca: somnia24

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Penový cukor 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

Kaba originálny nápoj v prášku banánové náplne 400g
15,70 €/1kg
6,28 €
Predajca: Store-Germany

Haribo Bananas, Tvrdé gumové cukríky, 1,05 kg, Banán, Žltá, 1603 kJ, 377 kcal
18,49 €
Predajca: somnia24

HARIBO 10051583 HARIBO Kinder-Party Fruchtgummi 250,0 g
40,64 €/1kg
10,16 €
Predajca: somnia24

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g
42,84 €/1kg
48,32 €
Predajca: M_plus_L

Šatníková skriňa DANIELLA 4 - šírka 200 cm, biela
377,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

MEDION 100,3 cm (40 palcov) Full HD televízor (trojitý tuner DVB-T2 DVB-C DVB-S2, 2 x HDMI, USB, časovač vypnutia, prehrávač médií, VESA, CI+, MD 840000)
319,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Technowelt

Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
92,26 €/1kg
10,61 €
Predajca: somnia24

Pringles Original (19 x 165 g)
22,55 €/1kg
94,50 €
Predajca: Kleinkantoor

BOXILAND® nostalgický adventný kalendár 2026, 24 retro sladkosti, klasika
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,10 €
Predajca: somnia24

Favorit Einweg-Grill ca 600g mit Holzkohle und Anzünder 2999, Grill
12,25 €
Predajca: M_plus_L

Gorenje GS643C90X, Voľne stojaci, Úplná veľkosť (60 cm), Strieborná, Dotyk, 3 košík/košíky, Horný
633,79 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je C.
Predajca: Dragtek-com

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 ks 1125g
141,50 €/1kg
28,30 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Televízor Kiano – 55 palcov – TV Smart – UHD 55" – 4K UHD – 3840 x 2160px – VIDAA – WiFi – Miracast – PVR rekordér – Tuner DVB-T2/S2 – DLED
325,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: 7way

Open Food 4052700069203, 275 ml, Sugar, aroma, soluble bean coffee (10%), salt, 369 kcal, 0,196 g
10,65 €/1kg
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
168,23 €/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
218,70 €/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,43 €
Predajca: lithuaniashop
368,60 €/1kg

HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products
374,75 €/1kg

Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Hibiscus 75g 12 balení
37,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
495,73 €/1kg

Sada paraguajského čaju yerba maté EL PAJARO 10x50g - Rôzne odrody paraguajského yerba maté - silný čaj yerba maté



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: Yerbamarket_
18,00 €/1kg

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
119,77 €/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
324,92 €/1kg

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
225,50 €/1kg

Ahmad Tea - príchuť jabĺk 40g, 20 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Čierny čaj s príchuťou broskyne 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
601,33 €/1kg

Meßmer Classic Moments ochutený ovocný čaj lesné plody 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
58,68 €/1kg

Čaj Yerba Mate Cocido Detox 25x3g
2,00 €
Predajca: Yerbamarket_
26,67 €/1kg

Mätový bylinný čaj Meßmer osviežujúci a korenistý 4 balenia



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
83,56 €/1kg

Meßmer Pražené mandle 20 čajových vrecúšok Čajová zmes Rooibos 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
114,00 €/1kg

Meßmer Apple Strudel sladkokyslý ovocný čaj 18 čajových vrecúšok 40g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
84,69 €/1kg

Meßmer 00215424 Čaj Meßmer „Rumanček“, jemne aromatický, balenie po 25 ks



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
125,33 €/1kg

Meßmer Organický harmančekový čaj s aromatickou príchuťou najjemnejší harmanček 27g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies