5,0



Na základe 3 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Čerstvo mletá káva 250 g – Kimbo46,17 €/1kg
13,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Jacobs Kawa Mielona Krönung 100 g197,40 €/1kg
19,74 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva76,72 €/1kg
19,18 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Dallmayr Káva Classic, mletá, 500 g18,54 €/1kg
10,50 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,27 €
Predajca: AllYouNeed

Douwe Egberts - Décafé Mletá káva - 500 g
46,16 €/1kg
23,08 €
Predajca: Pantry_Intl

Douwe Egberts Aroma Rood Grof Gemalen Filterkoffie 250g – silná chuť
43,04 €/1kg
10,76 €
Predajca: Pantry_Intl

Douwe Egberts – Mocca (7) Mletá káva – 250 g
55,36 €/1kg
13,84 €
Predajca: Pantry_Intl

Douwe Egberts – Select (4) Mletá káva – 250 g
55,36 €/1kg
13,84 €
Predajca: Pantry_Intl

Douwe Egberts Décafé Caféïnevrije Filterkoffie 250 g – jemná a aromatická
48,32 €/1kg
12,08 €
Predajca: Pantry_Intl

Douwe Egberts – Excellent Aroma Variácie Mletá káva – 250 g
55,36 €/1kg
13,84 €
Predajca: Pantry_Intl

Lavazza Caffe Decaffeinato gemahlen
30,28 €/1kg
7,57 €
Predajca: Zyrafka

Dallmayr prodomo filtrovaná káva 12x500gr.
465,26 €/1kg
232,63 €
Predajca: Katomix

Jacobs Kronung Kawa Mielona 250 g
41,48 €/1kg
10,37 €
Predajca: Katomix

Melitta káva "Gastronomie R "stkaffee mild", mletá
36,46 €/1kg
18,71 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,23 €
Predajca: somnia24

Jacobs Espresso Zrno 500g
20,63 €/1kg
12,50 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,52 €
Predajca: Katomix

Káva LAVAZZA QUALITA ORO, 250g mletá v plechovke
34,08 €/1kg
8,52 €
Predajca: CoffeeFriend

Káva illy Classico mletá, 250 g
34,68 €/1kg
8,67 €
Predajca: Zyrafka

Espresso káva FairTrade - mletá bez kofeínu 250g
31,96 €/1kg
7,99 €
Predajca: taleoo

Kawa Eduscho mielona tradycyjna 500 g
14,06 €/1kg
21,97 €
-66%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,31 €
Predajca: Megasam24PL

Mletá káva Tchibo Family, 100 g
44,20 €/1kg
4,42 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Douwe Egberts Aroma Rood Mletá káva, veľmi obľúbená v Holandsku. Káva Aroma Rood je v Holandsku už roky známa vďaka svojej guľatej, harmonickej chuti a voňavej aróme.
- Zloženie
- Pražená mletá káva
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Foodworld
- Obchodný názov
- Korenie
- Výrobca
- Počet kusov
- 25
- EAN kód
- 8711000803240
- Zloženie
- Pražená mletá káva
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Foodworld
- Obchodný názov
- Korenie
- Výrobca
- Počet kusov
- 25
- EAN kód
- 8711000803240
Hodí sa k tomu

Douwe Egberts - Aroma Rood Gemahlener kaffee - 500g
39,56 €/1kg
19,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Douwe Egberts - Aroma Rood GROB Mletá káva - 6x 500 g
219,90 €/1kg
109,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Douwe Egberts – rozpustná káva Instant Pure Gold
104,34 €/1kg
104,34 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Káva Douwe Egberts zrná Excellent Arome | 1 balenie | 4 kusy
171,90 €/1kg
101,95 €
-16,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Jacobs Kawa Mielona Krönung 100 g
197,40 €/1kg
19,74 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g
52,64 €/1kg
13,16 €
Predajca: Dragtek-com

Nafukovací pontón Excursion 4 pre 4 osoby, s pumpou, 2 veslami a taškou – INTEX 66324
202,31 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Illy 7189, 250 g, Espresso, 24 mesiace, 1 kusov, 91,2 mm, 91,2 mm
29,90 €/1kg
8,67 €
Predajca: Zyrafka

Melitta Auslese Mild mletá filtrovaná káva, pre kávovary na filtrovanú kávu, v sade
22,72 €/1kg
136,34 €
Predajca: Store-Germany

Jacobs Filtračná káva Krönung jemná | mletá | 500g
34,90 €/1kg
17,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

JACOBS Káva Krönung Signature 4091341 mletá 500g
35,16 €/1kg
17,58 €
Predajca: somnia24

Ergonomický komfortný penový topper | 100 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
46,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Westmann Boxa S, kryt pre tepelné čerpadlo, vzhľad dreva, 100x50x92 cm
302,00 €
Predajca: mygardenhome

Čerstvo mletá káva 250 g – Kimbo
46,17 €/1kg
13,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ergonomický komfortný penový topper | 140 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
58,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

TIMBELA M150B H232x336x263 cm/6 m2, veľká multifunkčná záhradná barová predajná chatka drevené predajné stánky
1 647,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Timbela

E Bike Tricycle Fat Folding E-bike cargo bike 20 palcov 48V 21Ah , Hydraulické kotúčové brzdy elektrický bicykel, elektrický nákladný bicykel 180kg Blue
2 252,99 €
-186,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2 066,98 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Michel Schn.Chardonnay nealkoholické
7,67 €/1l
5,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

3D stenové panely | polystyrénové obklady s prírodným tehlovým vzhľadom | ideálne do kuchyne, obývačky, spálne | 9 panelov 100 x 50 cm (40" x 20")
160,40 €/1m
162,00 €
Doprava zdarma
Predajca: onebv

LG MR20GA, TV, Ttlačidlá / koliesko, Nabíjateľný, Čierna
23,49 €
Predajca: BRANDS_39

Šatníková skriňa PRISCILA - biela
140,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

EEK A Kuchynský sporák Sporák na drevo Prity 1P34 - 10 kw
539,00 €
-19,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
520,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A++ do GPredajca: KAMINKO

Poly ratanová sedacia súprava jedálenský stôl obývačka záhradný nábytok záhradná súprava 1x stôl + 2x stoličky + 1x lavica + 2x stoličky - sivá
379,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Káva
Milujem túto kávu, ktorú som prvýkrát pil v Holandsku. Stala sa mojou najobľúbenejšou kávou.
Hodnotenie z 27. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Veľmi aromatický
Hodnotenie z 22. januára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Douwe Egberts
Výrobok je jednoducho chutný
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Slim Coffee 125g



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
16,90 €
Predajca: Nutrisslim
135,20 €/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – stredne pražená, jemne mletá
17,50 €
Predajca: Exporgin
175,00 €/1kg

BEZLEPKOVÁŽALUDOVÁ KÁVA 200 g - DARY NATURY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,69 €
Predajca: BRAT_PL
33,45 €/1kg

Káva Arabica a kardamón 250g mletá. Zmes so zeleným kardamónom pre lahodnú chuť.
20,99 €
Predajca: LaProve
83,96 €/1kg

Čerstvo mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,39 €
Predajca: Serica
46,17 €/1kg

Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Stredne pražená, Espresso, Taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
6,49 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,52 €
Predajca: Caffarro
21,31 €/1kg

Púpavová káva s adaptogénmi - ASHWAGANDA 150g
10,79 €
Predajca: BRAT_PL
56,79 €/1kg

Púpavová káva s bodliakom, brukvou a artičokom 150g POLSKÝ MNÍŠEK
10,09 €
Predajca: BRAT_PL
53,11 €/1kg

Lavazza Qualità Rossa, 250 g, Stredne pražená, Káva, Taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
13,62 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,09 €
Predajca: Caffarro
1,02 €/1kg

KÁVA MLETÁ ARABICA 100% PERU FAIR TRADE250 g - OXFAM
11,80 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg

Beketo Instantkaffee Chillout | mit Reishi & Ashwagandha
17,59 €
Predajca: medpak_shop
70,36 €/1kg

Liečivo vyrobené z praženej, mletej kávy bez kofeínu a púpavy
9,09 €
Predajca: BRAT_PL
47,84 €/1kg

Alce Nero 324804, 250 g, Mocha, Taliansko, Taška
10,49 €
Predajca: Biogo
0,04 €/1kg

Kawa mielona Pedros 100 g
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
79,90 €/1kg

Akumulátorová striekacia pištoľ na farby Elektrická 21V lítiová batéria Nabíjateľná 1000ml Zástrčka EÚ 200?240V
92,99 €
Predajca: Zanjo24

Súprava na prípravu kávy Espresso Mini mlynček s filtračným papierom
47,99 €
Predajca: Zanjo24

CYCORRYKÁVA 200 g - DARY NATURY
7,19 €
Predajca: BRAT_PL
0,04 €/1kg

Jacobs Gold mletá káva 250 g
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,96 €/1kg

ZELENÁ MLETÁ KÁVA 250 g -PLANÉTA
12,00 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg