5,0



Na základe 1 hodnotenia
Anua Heartleaf LHA hydratačný peelingový gél 120 ml
16,69 €
139,08 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
9h 16m 37s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní
Nenechajte si ujsť!
Pleťové peelingy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dermabrázia Darphin proti starnutiu1 050,40 €/1l
52,52 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
The Ordinary Peelingový roztok s obsahom 30 % AHA a 2 % BHA731,67 €/1l
21,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Ďalšie informácie o reklame
Exfoliačné tonikum Doctor 200 ml156,55 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Babor Resurface Exfoliačný antioxidačný gél 50ml1 434,20 €/1l
74,74 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
71,71 €
Predajca: PerfumTraders

ma:nyo - Galactomy Enzyme Peeling Gel - enzymatický peeling, 75ml
157,07 €/1l
12,98 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,78 €
Predajca: LaRoseCare

Anua BHA 2% jemné exfoliačné tonikum
29,18 €
Predajca: somnia24

CLEANANCE COMEDOMED Exfoliačný čistiaci gél 400 ml
23,13 €
Predajca: Tersorte

Anua Heartleaf LHA Moisture Peeling Gel peelingový gél na tvár 120 ml
143,00 €/1l
17,16 €
Predajca: Glamperfeu

Iossi Ficin Čistiaci a rozjasňujúci enzymatický peeling, 50 ml
495,67 €/1kg
29,74 €
Predajca: MANADA

Enzymatický pleťový peeling Apis, 200 ml
75,60 €/1l
15,12 €
Predajca: Katomix

Nacomi Peeling do twarzy przeciwtrądzikowy, 85 ml
105,87 €/1l
7,94 €
Predajca: Katomix

Ziaja Ulga Peeling enzymatyczny, 60 ml
68 000,00 €/1kg
6,80 €
Predajca: MANADA

Tolpa Dermo Face Sebio+ Peeling 3 kyseliny, 50 ml
242,86 €/1kg
17,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rexaline, Derma, Purifying, Exfoliating Lotion, 30 ml
560,67 €/1l
16,82 €
Predajca: NutraBestBG

Dermacol ACNEclear Výživný čistiaci gél s jojobou na tvár 150 ml
45,07 €/1l
6,76 €
Predajca: Glamperfeu

Solverx Dermopeel Peeling z kwasem azelainowym 20%, 30ml
460 000,01 €/1kg
23,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

SKINACTIVE SALICYLIC Exfoliating Liquid 120 ml
153,08 €/1l
18,37 €
Predajca: somnia24

Sylveco Peeling oczyszczający do twarzy 75 ml
149,73 €/1l
12,89 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,23 €
Predajca: Katomix

Apis Depigmentujący peeling z kwasem traneksamowym 1% i ficyną, 200ml
58,65 €/1l
11,73 €
Predajca: MANADA

CETAPHIL Jemný peelingový čistiaci gél 236 ml
99,03 €/1l
23,37 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Heartleaf LHA Moisture Peeling Gel, 120 ml je jemný exfoliačný prípravok, ktorý pomáha odstraňovať odumreté kožné bunky a zároveň hydratuje a vyživuje pleť. Jeho zloženie založené na výťažku z Houttuynia Cordata (rastlina známa svojimi upokojujúcimi vlastnosťami) pôsobí jemne, ale účinne a podporuje čistenie a regeneráciu pleti.
Výhody:
- Jemný peeling odumretých kožných buniek bez podráždenia.
- Hydratácia a upokojenie vďaka rastlinným výťažkom.
- Podporuje regeneráciu a zlepšuje celkovú štruktúru pokožky.
- Ideálny pre citlivú pleť, podporuje čistenie pórov.
- Pomáha v boji proti nedokonalostiam pre hladšiu a žiarivejšiu pleť.
Ako používať:
- Naneste primerané množstvo peelingu na suchú a vyčistenú tvár, vyhnite sa oblasti očí.
- Jemne masírujte pleť krúživými pohybmi približne 1 - 2 minúty, aby ste odlupovali odumreté kožné bunky.
- Po skončení masírovania tvár dôkladne opláchnite vlažnou vodou.
- Používajte 1-2 krát týždenne alebo podľa potreby v závislosti od citlivosti pokožky.
VÝHODY:
- Jemný peeling - odstraňuje odumreté kožné bunky bez podráždenia.
- Bojuje proti nečistotám - účinne redukuje pupienky a čierne bodky.
- Upokojuje a regeneruje - výťažok z kdoule srdcovej a alantoín upokojujú podráždenie a podporujú obnovu pleti.
- Antioxidačná ochrana - výťažok z brokolice chráni pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.
- Hĺbková hydratácia - hyaluronát sodný zaisťuje, že vaša pleť zostane hydratovaná a svieža.
KĽÚČOVÉ ZLOŽKY:
- výťažok z tulipánu srdcového - upokojuje podráždenie, má protizápalové účinky a regeneruje
- kyselina LHA - exfoliuje, redukuje pupienky a čierne bodky a má protizápalové vlastnosti
- extrakt z brokolice- má antioxidačné vlastnosti a chráni pred pôsobením vonkajších vplyvov
- alantoín - upokojuje a má protizápalové vlastnosti
- hyaluronát sodný - hydratuje, chráni pred vysušením a zjemňuje
POUŽITIE:
Naneste peeling na vyčistenú a suchú pokožku tváre a nechajte pôsobiť niekoľko minút. Niekoľko minút krúživými pohybmi masírujte. Nakoniec opláchnite vodou.
VHODNÝ PRE:
Vhodné pre všetky typy pleti, najmä pre citlivú.
Hydratačný gélový peeling
- Hmotnosť
- 120 g
- Objem
- 120 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- EAN kód
- 8809640733666
- Hmotnosť
- 120 g
- Objem
- 120 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- EAN kód
- 8809640733666
Hodí sa k tomu

Anua Heartleaf Quercetinol™ Pore Deep Cleansing Foam 150 ml
14,90 €
Predajca: BYSARAH

Upokojujúce tonikum Anua Heartleaf
19,95 €
Predajca: Juui

ANUA Heartleaf 70 % intenzívny upokojujúci krém 50 ml
0,47 €/1l
23,29 €
Predajca: LaRoseCare

Anua Heartleaf Pore Control čistiaci olej 200 ml
89,75 €/1l
17,95 €
Predajca: Juui

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Medicube Collagen Night Wrapping Mask nočná kolagenová maska 75 ml
257,20 €/1l
19,29 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
19,90 €
Predajca: BYSARAH

Beauty of Joseon 8809875906477, Unisex, 30 ml
399,67 €/1l
11,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809738312728, Ženy, 30 ml
350,00 €/1l
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
0,24 €/1l
26,67 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

ANUA Peach 70% Niacinamide Serum hydratačné a rozjasňujúce sérum 30 ml
687,00 €/1l
20,61 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

ANUA - Heartleaf Pore Control Cleansing Oil, 200ml - Čistiaci olej na tvár
20,66 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Beauty of Joseon 8809738310960, Ženy, 150 ml, Univerzálna pleť, Hydratačné, Výživný, Fľaša, 1 kusov
75,00 €/1l
11,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Krása Joseon Glow sérum Propolis + Niacinamid 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

SKIN1004 Madagaskar Centella ľahký čistiaci olej 200 ml
63,85 €/1l
12,77 €
Predajca: Visage

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

Anua Peach 77 niacín Kondicionovanie mlieka
126,27 €/1l
18,94 €
Predajca: LaRoseCare

Anua - Rozjasujci istiaci prok s ryovm enzmom - 40 G
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Anua Peach 77% Niacín Essence Toner 250 ml
23,61 €
Predajca: BYSARAH

Beauty of Joseon 8809968130246, Upokojujúca maska, Ženy, Univerzálna pleť, Zjasnenie, Výživný, Upokojujúci, Krém, 150 ml
97,27 €/1l
14,59 €
Predajca: medpak_shop

SKIN1004 Centella Ampoule Foam, Čistiaca pena, Ženy, Normálna pleť, Citlivá pokožka, Hydratačné, Upokojujúci, Rúra, 125 ml
111,92 €/1l
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

ANUA-PDRN Hyaluronic Acid Capsules 100 Serum 30 ml - Hydratačné sérum s kyselinou hyalurónovou
970,00 €/1l
29,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bezdrôtový kavitálny peeling EMS ION – čistenie tváre pomocou ultrazvuku
28,00 €
Predajca: MediSleep
0,00 €/1l

MARY KAY Peeling na tvár Volu Firm Repair Revealing Radiance Facial Scrub 48g
66,95 €
Predajca: lithuaniashop
1 394,79 €/1kg

Ultrazvukový peelingový prístroj 2 v 1, Skin Srcubber GESS YOU



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
43,99 €
Predajca: GESS
43 990,00 €/1l

Farmona | Rozjasňujúci peeling - 200 ml - S kolagénom - Pre všetky typy pleti - Svieža citrusová vôňa
12,99 €
Predajca: Lemonbite
64,95 €/1l

Farmona Professional Špecializovaný peelingu pre pokožku hlavy, 200 ml
17,05 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,15 €
Predajca: Lemonbite
60 750,00 €/1kg

Beauty of Joseon 8809738312872, Ženy, Univerzálna pleť, Rovnomerná pleť, 1 kusov, Gél, Rúra



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR
90,00 €/1l

Jemné exfoliačné tonikum (The Resurfacing Treatment) 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
137,30 €
Predajca: PerfumTraders

MARY KAY Telový peeling TimeWise Microdermabrasion Refine 70g
38,11 €
Predajca: lithuaniashop
544,43 €/1kg

Babor Resurface Exfoliačný antioxidačný gél 50ml
74,74 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
71,71 €
Predajca: PerfumTraders
1 434,20 €/1l

Dermabrázia Darphin proti starnutiu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
52,52 €
Predajca: PerfumTraders
1 050,40 €/1l

Celimax Ji Woo Gae Heartleaf BHA Peeling Pad exfoliačné tampóniky s upokojujúcim účinkom 60ks
14,45 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Azjasklep
3 239,34 €/1l

MARY KAY Exfoliačný peeling na tvár pre všetky typy pleti 88ml
25,64 €
Predajca: lithuaniashop
291,36 €/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Scalp Rebalance Gentle Exfoliating Scrub čistiaca maska a peeling proti lupinám 150 ml
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR
60,00 €/1kg

Ahava Apple Of Sodom Enzyme Facial Peel 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
393,90 €/1kg

Sisley Gentle Facial Buffing Cream, Denný krém, Ženy, Univerzálne, Tvár, Krk, Exfoliácia, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, 50 ml
60,77 €
Predajca: PerfumTraders
1,22 €/1kg

Declaré 'Olu 'Olu čistiaca pena (150 ml)
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
208,73 €/1l

Annemarie Börlind ABZPENZP30, Ženy, Normálna pleť, Citlivá pokožka, Clarity, Vyhladenie, 1 kusov, Fľaša



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,37 €
Predajca: PerfumTraders
706,17 €/1kg

The Ordinary Peelingový roztok s obsahom 30 % AHA a 2 % BHA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,95 €
Predajca: Kpictiah
731,67 €/1l

Elemis Papaya Peeling enzymatyczny z papają, 50ml
31,06 €
Predajca: PerfumTraders
517 666,68 €/1kg

Čistiace exfoliačné sérum na pokožku hlavy Purifying Cleanse
33,31 €
Predajca: PerfumTraders
222,07 €/1l