4,6



Na základe 185 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml265,00 €/1l
26,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe Eau de Parfum 100ml320,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Pisa, Ženy, 100 ml450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml400,50 €/1l
40,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
347,20 €/1l
34,72 €
Predajca: Tersorte

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
444,33 €/1l
39,99 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Perfumes - Art of Arabia III EDP 100ml
356,50 €/1l
35,65 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Pride Vintage Radio EDP 100 ml UNISEX
297,10 €/1l
29,71 €
Predajca: Tersorte
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis:
Objavte vôňu, ktorá sa nezmestí do žiadnej škatuľky a dokonale podčiarkne vašu osobnosť. Unisex parfumovaná voda Lattafa Pride Art Of Arabia I je vôňa, s ktorou môžete podčiarknuť svoju originalitu tým najkrajším spôsobom.
Čistá, svieža vôňa
aromatická vôňa s bylinnými tónmi
Originálna vôňa pre originálne osobnosti
Ingredients:
- Vrchná časť:mäta, bergamot
- Srdce: čierny čaj, zázvor, levanduľa
- Základ: ambroxan, škorica, kadidlo
Zloženie: alkohol denat, parfum (vôňa), voda (Aqua), linalool, limonén, geraniol, citronellol, benzyl alkohol, amyl cinnamal. Upozorňujeme, že zoznamy zložiek výrobkov sa pravidelne aktualizujú. Najaktuálnejší zoznam zložiek nájdete v zozname zložiek na obale výrobku.
Objem: 100 ml
Krajina pôvodu: Spojenéštáty americké
ová vôňa sa otvára jasným a pikantným nádychom bergamotu, citrusovej nóty známej svojimi sviežimi a povzbudzujúcimi vlastnosťami. V spojení s neuveriteľnou, sviežou vôňou mäty je tento prvý dojem osviežujúci a povzbudzujúci a pripravuje pôdu na cestu vpred. Ako sa vôňa rozvíja, prechádza do svojich srdcových tónov, kde na vás čaká symfónia jedinečných a zaujímavých akordov. Vďaka hlbokému a voňavému profilu sa do popredia dostáva čierny čaj, ktorý vytvára auru hrejivosti a sofistikovanosti. Zázvor dodáva korenistý a mierne pikantný charakter, zatiaľ čo levanduľa dodáva nádych bylinnej sviežosti. V základe parfumu Art Of Arabia I sa odhaľuje jeho hĺbka a komplexnosť. Ambroxan, syntetická nóta pripomínajúca jantár, prispieva pižmovým a sladkým aspektom, ktorý zvyšuje trvanlivosť a celkovú zmyselnosť vône. Olibanum, známe aj ako kadidlo, dodáva kompozícii živicovú a duchovnú kvalitu a evokuje podstatu arabskej kultúry. Škorica svojou teplou a korenistou vôňou dodáva záverečnú vrstvu hĺbky a pôvabu. Parfém Art Of Arabia I je unisexová vôňa, ktorá prekračuje hranice pohlaví. Vďaka mnohotvárnej a fascinujúcej zmesi tónov je vhodná pre tých, ktorí vo vôňach oceňujú komplexnosť. Či už ju budete nosiť cez deň alebo večer, táto vôňa vyžaruje atmosféru elegancie a sofistikovanosti. Ak to zhrnieme, parfém Art Of Arabia I je poctou kráse a mystike arabských tradícií. Jeho harmonické spojenie citrusov, čaju, korenia a živíc vytvára podmanivú a nezabudnuteľnú vôňu, ktorá oslavuje umeleckosť a pôvab Arábie.
Pánska parfumovaná voda bergamot, mäta čierny čaj, zázvor, levanduľa ambroxan, kadidlo, škorica
- Značka: Lattafa Pride
- Vhodné pre: Muži
- Množstvo: 100ml
- Typ: parfumovaná voda
- Vrchné tóny: mäta, bergamot
- Srdcové tóny: čierny čaj, zázvor, levanduľa
- Základné tóny: ambroxan, škorica, kadidlo
- Miesto pôvodu: Spojené arabské emiráty
- Objem: 100 ml
- Určenie: Unisex
- Typ: parfumovaná voda
- Vrchná nóta: bergamot, mäta
- Srdcové tóny: levanduľa, zázvor, čierny čaj
- Základné tóny: amboxan, labdanum, škorica
- GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavý., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
Parfémovaná voda od značky Lattafa Pride bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Lattafa Pride Art Of Arabia I EDP U 100 ml
- Rozmery
- 500
- Model
- Pride Art of Arabia I
- Hmotnosť
- 0.927 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 6290360591988
- Číslo od výrobcu
- ARABIA I
- Rozmery
- 500
- Model
- Pride Art of Arabia I
- Hmotnosť
- 0.927 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 6290360591988
- Číslo od výrobcu
- ARABIA I
Hodí sa k tomu

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
347,20 €/1l
34,72 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
444,33 €/1l
39,99 €
Predajca: Glamperfeu

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Pride Vintage Radio EDP 100 ml UNISEX
297,10 €/1l
29,71 €
Predajca: Tersorte

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Pisa, Ženy, 100 ml
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Lattafa Perfumes - Art of Arabia III EDP 100ml
356,50 €/1l
35,65 €
Predajca: NutraBestBG

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe Eau de Parfum 100ml
320,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
78% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
78%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%4% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
4%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prišiel rýchlo a bezpečne zabalený.
Za 30 € celkom solídne. Ak si chcete kúpiť parfém ako klon Imagination, určite nebudete sklamaní, ale originálu sa naozaj nepribližuje. Napriek tomu si za 30 € môžete kúpiť naozaj dobre voňavý a dlhotrvajúci výrobok. Chcela by som pochváliť aj dizajn, aj keď mnohým ľuďom sa nepozdáva.
Hodnotenie z 16. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som spokojný
V prvom rade by som chcela povedať, že som objednávku dostala pomerne rýchlo a bez oneskorenia, čo ma veľmi teší. Samotný parfém bol dobre zabalený - je vidieť, že predajcovi na výrobku záleží. Čo sa týka samotného parfumu, hodí sa do teplého počasia, je živý a osviežujúci.
Hodnotenie z 9. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som šťastný
Veľmi dobrý parfém, vôňa sa mi veľmi páči. Doručenie bolo rýchle a všetko bolo perfektné. Určite môžem odporučiť.
Hodnotenie z 20. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Art of Arabia 1
Skvelý produkt. Vynikajúca kvalita. Balík dorazil rýchlo. Ďakujem veľmi pekne.
Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé ceny a veľmi rýchle dodanie
Od ponuky až po doručenie bolo všetko tip-top. Veľmi rád to zopakujem a jednoznačne odporúčam.
Hodnotenie z 1. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sladké a ovocné
Parfém môžem určite odporučiť. Veľmi pekná vôňa ako vždy od výrobcu.
Hodnotenie z 18. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasné, úžasné
Tak super, super kvalitné balenie a lepšie ako môj Google Pixel 7 Pro. Obal váži 920 g! Najlepšia vôňa, akú som kedy mal a páči sa aj mojej manželke.
Hodnotenie z 25. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super duplikát
Dodanie bolo veľmi rýchle. Vôňa nevydrží príliš dlho.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l