5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)1 357,47 €/1l
101,81 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Helena Rubinstein Prodigy Cellglow Oilglow Oilixir 30 ml4 286,67 €/1l
128,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
ANUA Heartleaf 70 % intenzívny upokojujúci krém 50 ml0,47 €/1l
23,29 €
Predajca: LaRoseCare

Ďalšie informácie o reklame
LEBELAGE - Centella Moisture Cream - Výživný a upokojujúci krém s Centellou - 70 ml121,00 €/1kg
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Axis-Y Heartleaf My Type upokojujci krm, 60 ml
269,33 €/1l
16,16 €
Predajca: PerfumTraders

Torriden DIVE-IN Low Molecular Hyaluronic Acid Cream krém s kyselinou hyalurónovou 80 ml
284,50 €/1l
22,76 €
Predajca: somnia24

Dr.Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream 50ml, Ženy, 50 ml, Krém, Suchá koža, Matná pokožka, All ages, Hydratačný, Posilnenie, Vyhladenie
744,60 €/1l
37,23 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Torriden Dive In Mild Sun Cream SPF 50 PA++++
403,50 €/1l
24,21 €
Predajca: somnia24

Isntree Aqua gélový krém s kyselinou hyalurónovou
192,80 €/1l
19,28 €
Predajca: somnia24

SKIN1004 Madagaskarský upokojujúci krém Centella 75 ml
198,00 €/1l
15,18 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,85 €
Predajca: Pharmacygreek

Isntree Gélový krém na problematickú pleť, 50 ml
534,80 €/1l
26,74 €
Predajca: somnia24

Skin1004 Madagascar Centella upokojujúci krém Soothing Cream 75 ml
192,11 €/1kg
17,29 €
Predajca: medpak_shop

Jumiso Waterfull krém s kyselinou hyalurónovou
358,80 €/1l
17,94 €
Predajca: LaRoseCare

Cosrx Pleťový krém s kyselinou hyalurónovou 100g
0,15 €/1l
14,84 €
Predajca: LaRoseCare

PHYSIOGEL upokojujúci krém na tvár
507,50 €/1l
20,30 €
Predajca: AbisZ-Markt

Eucerin AtopiControl upokojujúci intenzívny krém
413,25 €/1kg
16,53 €
Predajca: MANADA

COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream hydratačný a upokojujúcí krém s ceramidmi 80 ml
0,21 €/1kg
16,99 €
Predajca: medpak_shop

Krém Babaria Hyaluronic Hydrafresh, 50 ml
285,00 €/1l
14,25 €
Predajca: somnia24

Krémy s kyselinou hyalurónovou Equilibra proti starnutiu 50 ml
960,00 €/1l
48,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Biffidi
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Upokojujúci hydratačný krém na tvár
Torriden DIVE-IN Soothing Cream je kórejský krém na tvár špeciálne vyvinutý pre ľudí s citlivou a podráždenou pleťou. Jeho hlavným účelom je upokojenie zápalu, hydratácia a regenerácia pleti. Krém je určený pre tých, ktorí hľadajú intenzívnu hydratáciu bez zaťaženia, takže je vhodný pre všetky typy pleti. Tento upokojujúci krém obohatený o zmes rastlinných výťažkov bohatých na živiny presahuje rámec hydratácie. Oživuje pleť tým, že ju napĺňa 6 druhmi patentovaných rastlinných výťažkov, ktoré ponúkajú obnovený a revitalizovaný vzhľad.
Kľúčové aktívne zložky:
Výťažok z rias je bohatý na živiny, vitamíny a minerály, ktoré podporujú regeneráciu pleti, hydratujú ju a chránia pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.
Alantoín - má protizápalový účinok, upokojuje podráždenie a urýchľuje proces hojenia pokožky.
Kyselina hyalurónová intenzívne hydratuje pokožku, zlepšuje jej pružnosť a vyhladzuje ju.
Spôsob použitia: Po vyčistení pokožky tváre naneste na pleť potrebné množstvo krému a jemne vmasírujte, kým sa úplne nevstrebe. Môže sa používať ráno a večer. Krém je ideálny ako podklad pod make-up alebo ako záverečný krok večernej starostlivosti o pleť.
Denný krém Torriden DIVE-IN 100 ml je určený pre náročných ľudí, ktorí dbajú o svoj vzhľad a hľadajú tú najlepšiu kozmetiku na zvýraznenie svojej krásy. Ak patríte medzi nich, 100 % originálne výrobky Torriden sú určené práve vám.
- Vlastnosti produktu: - Vhodné pre ženy, ktoré sa chcú stať súčasťou svojho života:
- Vegan
- Hypoalergénny
- Netestované na zvieratách
- Neobsahuje alkohol
- Pohlavie:
- Dámske
- Unisex
- Textúrovanie: gél
- Vlastnosti: Bez parabénov
- Odporúčané použitie:
- Mastná pleť
- Citlivá pleť
- Pleť náchylná na akné
- Všetky typy pleti
- Zloženie:
- Pvm/ma kopolymér
- Hyaluronát sodný
- Acetylovaný hyaluronát sodný
- Krížový polymér hyaluronátu sodného
- Sorbitanizostearát
- Trehalóza
- Trometamín
- Voda (Aqua)
- Xantánová guma
- Alantoín
- Výťažok z Borago officinalis
- Butylénglykol
- C12-20 alkylglukozid
- C14-22 alkoholy
- Karbomér
- Výťažok z kvetov Centaurea cyanus
- Výťažok z kvetov Chamomilla recutita
- Corallina officinalis extrakt
- Výťažok z koreňa Curcuma longa
- Edta disodná
- Etylhexylglycerín
- Glutatión
- Hydrogenovaný didecén
- Výťažok z levandule úzkolistej (Lavandula angustifolia)
- Extrakt z listov Melia azadirachta
- Pantenol
- Pentylénglykol
- Glycerín
- Cetearylalkohol
- 2-hexándiol
- Kyselina hyalurónová
- Triglycerid kaprylový/kapricový
- Objem: 100 ml
VÝHODY:
1.
2. Okamžité upokojenie - alantoín a pantenol rýchlo zmierňujú podráždenie a začervenanie pleti. 3. Antibakteriálne a samoregulačné účinky - výťažok z pŕhľavy virginskej pomáha udržiavať pleť čistú a zdravú. 4. Intenzívna hydratácia - päť druhov kyseliny hyalurónovej poskytuje hĺbkovú hydratáciu a zanecháva pleť pružnú a vypnutú
protizápalové účinky - harmanček účinne bojuje proti zápalom, podporuje hojenie a chráni pokožku pred negatívnymi vplyvmi prostredia. 5. Ľahká a nemastná textúra - krém sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný film, takže je ideálny na použitie kedykoľvek počas dňa.
KEY INGREDIENTS:
- kyselina hyalurónová - viaže vodu v pokožke, čím zabezpečuje dostatočnú úroveň hydratácie a vyhladenie
- trehalóza - antioxidant; zadržiava vodu v pokožke
- alantoín a pantenol - upokojuje a zvyšuje úroveň hydratácie
- výťažok z pŕhľavy virginskej - má antibakteriálne vlastnosti, upokojuje a reguluje činnosť mazových žliaz
- výťažok z harmančeka - má protizápalové a antioxidačné vlastnosti, upokojuje podráždenie, začervenanie a urýchľuje hojenie
POUŽITIE:
Naneste krém na vyčistenú pokožku tváre a poklepávajte, kým sa úplne nevstrebe.
VHODNÝ PRE:
Vhodné pre všetky typy pleti.
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Demineralizovaná voda, butylénglykol, glycerín, 1,2-hexándiol, hydrogenovaný didecén, alantoín, trehalóza, extrakt z Virginie, panthenol, hydrolyzovaná kyselina hyalurónová (100 ppm), hyaluronát sodný, chromopolymér hyaluronátu sodného, acetylovaný hyaluronát sodný, hydrolyzovaný hyaluronát sodný, kopolymer glycerylakrylátu/akrylovej kyseliny, FVM/M.kopolymer, kopolymer hydroxyetylakrylátu/sodného akryloyl dimetyltaurátu. Kvôli zmenám vo výrobe môže výrobca v ojedinelých prípadoch vykonať krátkodobé zmeny v používaných zložkách. Aktuálny zoznam zložiek nájdete vždy na obale konkrétneho produktu. Ak máte alergie alebo špecifické potreby pokožky a chcete si pred nákupom byť úplne istí, napíšte nám krátky e-mail na adresu [email protected] a my vám pošleme fotografiu aktuálneho obalu produktu s zoznamom zložiek.
- Výrobca
- Big Buy Cooking
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8809784600183
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Demineralizovaná voda, butylénglykol, glycerín, 1,2-hexándiol, hydrogenovaný didecén, alantoín, trehalóza, extrakt z Virginie, panthenol, hydrolyzovaná kyselina hyalurónová (100 ppm), hyaluronát sodný, chromopolymér hyaluronátu sodného, acetylovaný hyaluronát sodný, hydrolyzovaný hyaluronát sodný, kopolymer glycerylakrylátu/akrylovej kyseliny, FVM/M.kopolymer, kopolymer hydroxyetylakrylátu/sodného akryloyl dimetyltaurátu. Kvôli zmenám vo výrobe môže výrobca v ojedinelých prípadoch vykonať krátkodobé zmeny v používaných zložkách. Aktuálny zoznam zložiek nájdete vždy na obale konkrétneho produktu. Ak máte alergie alebo špecifické potreby pokožky a chcete si pred nákupom byť úplne istí, napíšte nám krátky e-mail na adresu [email protected] a my vám pošleme fotografiu aktuálneho obalu produktu s zoznamom zložiek.
- Výrobca
- Big Buy Cooking
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8809784600183
Hodí sa k tomu

Okrúhly Lab Brezová šťava Hydratačný krém na opaľovanie SPF50+ PA++++ 50 ml
0,38 €/1kg
18,83 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Okrúhly čistiaci prípravok Lab Birch Juice Moisturizing Cleanser
10,79 €
Predajca: medpak_shop

Torriden DIVE-IN Sérum s kyselinou hyalurónovou s nízkou molekulovou hmotnosťou, 50 ml
473,40 €/1l
23,67 €
Predajca: somnia24

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Round Lab 1025 Toner Dokdo
12,49 €
Predajca: medpak_shop

Purito Oat-in Calming Gel Cream ľahký gélový krém pre citlivú pleť 100 ml
0,14 €/1l
15,87 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,27 €
Predajca: MANADA

Medicube Kolagénový gélový krém 50 ml
0,38 €/1l
18,90 €
Predajca: BYSARAH

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Dr. Althea Vitamin C Boosting Serum rozjasňujúce sérum s vitamínom C 30 ml
665,33 €/1l
19,96 €
Predajca: VISO

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Numbuzin č. 5 Vitamínové koncentrované sérum 30 ml
783,00 €/1l
23,49 €
Predajca: medpak_shop

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Light Gel Cream ľahký gélový krém na rozšírené pory 75 ml
206,13 €/1l
15,46 €
Predajca: BRASTYGroup

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SKIN1004 Centella Ampoule Foam, Čistiaca pena, Ženy, Normálna pleť, Citlivá pokožka, Hydratačné, Upokojujúci, Rúra, 125 ml
111,92 €/1l
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Kuchynský drez s drezom z nehrdzavejúcej ocele Okrúhle príslušenstvo drezu z nehrdzavejúcej ocele
49,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

ma:nyo Čistiaci olej 200 ml - Jemný odličovací olej
106,00 €/1kg
21,20 €
Predajca: LaRoseCare

AESTURA Atobarrier 365 krém 80 ml
0,31 €/1l
24,99 €
Predajca: BYSARAH

TIRTIR Mliečna pleťová voda - mliečna pleťová voda, 150ml
133,27 €/1l
19,99 €
Predajca: medpak_shop

Skin1004 Madagaskar, Ampulka, Pleťové sérum, 100% extrakt z Centella Asiatica, Na upokojenie citlivej a aknóznej pleti, 100 ml
195,90 €/1l
19,59 €
Predajca: medpak_shop

Elektrická kolobežka s homologizáciou ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická kolobežka s homologizáciou eKFV skladacia kolobežka EScooter - čierna
299,00 €
-71,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
227,10 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Torriden DIVE-IN Low Molecular Hyaluronic Acid Cream krém s kyselinou hyalurónovou 80 ml
284,50 €/1l
22,76 €
Predajca: somnia24

Torriden Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid Skin Booster 200 ml
19,96 €
Predajca: somnia24

Torriden Dive In nízkomolekulárna hyalurónová podložka
20,61 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Round Lab 1025 Dokdo penové čistiace mlieko 150 ml
10,31 €
Predajca: LaRoseCare
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Torridem
Som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 27. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l