5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Uriage Hyséac Čistiaci gél 150 ml62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Babor Hyalurónový čistiaci balzam37,37 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Biodroga Organic Institute Phyto Cleansing Calm Down (200 ml)26,26 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Abib Heartleaf Acne Foam Cleanser 150 ml101,67 €/1l
15,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

MARBERT Soft Cleansing Enzyme Peeling Powder Čistiaci púder na tvár 40g
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Anua - Rozjasujci istiaci prok s ryovm enzmom - 40 G
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Podľa Wishtrend Zelený čaj a enzým Mliečna pena na umývanie
28,91 €
Predajca: somnia24

Anua Heartleaf Quercetinol™ Pore Deep Cleansing Foam 150 ml
13,33 €
Predajca: Glamperfeu

Arencia Fresh Green Rice Mochi Cleanser 120 g
81,10 €/1kg
16,22 €
Predajca: Glamperfeu

Prášok z ílu Rhassoul 150g
8,84 €
Predajca: taleoo

Biely ílový prášok - náplň 500g
18,88 €
Predajca: taleoo

Sheabutter – Čistiaci prostriedok 150 ml | MARTINA GEBHARDT
84,27 €/1l
12,64 €
Predajca: taleoo

Čistiaci gél Reishi 100 ml
22,08 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sheabutter - Cleanser 30ml | MARTINA GEBHARDT
13,63 €
Predajca: taleoo

Hanskin Vitamin C Glow Powder Cleanser 70 g
24,95 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,95 €
Predajca: Juui

Rozjasňujúca pena Mesoestetic 100 ml.
30,00 €
Predajca: Friseurtotal

Anua Peach 77 niacín Kondicionovanie mlieka
126,27 €/1l
18,94 €
Predajca: LaRoseCare

Biodance Collagen Cleansing Oil 200 ml
89,95 €/1l
17,99 €
Predajca: LaRoseCare

ARENCIA Calendula Rice Mochi Cleanser jemný čistiaci balzam 120 g
14,55 €
Predajca: LaRoseCare

Mixa Jemné Mlieko na Odlíčenie, 200 ml.
4,73 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
By Wishtrend Green Tea & Enzyme Powder, 110 g Ide o inovatívny prášok na starostlivosť o pleť, ktorý kombinuje vlastnosti zeleného čaju a enzýmov. Výrobok je určený na jemný, ale účinný peeling a osvieženie pleti, zlepšenie jej štruktúry a podporu zdravého vzhľadu. Zloženie prášku obsahuje enzýmy a zelený čaj, ktoré spoločne pôsobia na zlepšenie stavu pleti. Enzýmy jemne odstraňujú odumreté kožné bunky, pomáhajú vyhladiť pokožku a redukujú nečistoty. Zelený čaj pôsobí ako silný antioxidant, neutralizuje voľné radikály a pomáha chrániť pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. prínosy pre pleť: Exfoliácia: Enzýmy jemne odstraňujú odumreté kožné bunky, zlepšujú štruktúru pleti a podporujú jej obnovu. osvieženie: Ochrana: Zelený čaj pôsobí ako antioxidant, chráni pleť pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a voľnými radikálmi: Ako používať: Umyte tvár a jemne ju osušte. Zmiešajte malé množstvo prášku s vodou alebo inou tekutinou (napríklad tonikom) v miske alebo v ruke, aby ste vytvorili pastu. Pastu naneste na vlhkú pokožku tváre, vyhnite sa oblasti očí. Krúživými pohybmi pleť jemne masírujte približne 1 - 2 minúty, aby enzýmy mohli pôsobiť. Pastu dôkladne opláchnite vlažnou vodou a osušte pleť uterákom. Po použití púdru naneste svoje obľúbené tonikum alebo sérum, ktoré pleť hydratuje a vyživuje. Poznámka: Výrobok používajte 1 - 2-krát týždenne, aby ste sa vyhli nadmernému peelingu. Ak máte citlivú alebo podráždenú pleť, znížte frekvenciu používania. Pred prvým použitím vyskúšajte výrobok na malej časti pokožky, aby ste sa uistili, že nespôsobuje alergické reakcie.
By Wishtrend Green Tea & Enzyme Powder Wash je jemný čistiaci prášok a exfoliátor v jednom, ktorý zbaví vašu pleť prebytočného kožného mazu a nečistôt a zároveň jemne odstráni odumreté kožné bunky. Vďaka kombinácii zeleného čaju a enzýmu papaínu zanecháva tento čistiaci prípravok pleť osvieženú a hydratovanú. Výhody: Jemné čistenie a peeling v jednom Odstraňuje kožný maz a nečistoty Rozjasňuje pleť a zdokonaľuje štruktúru pleti Hlavné zložky: Zelený čaj: upokojuje pleť a má antioxidačný účinok Enzým papaín: jemne odstraňuje odumreté kožné bunky Hydrogenuhličitan sodný: čistí póry a redukuje čierne bodky Vhodné pre: Vhodné pre všetky typy pleti, najmä pre mastnú a zmiešanú pleť. Použitie: Aplikujte na tvár krúživými pohybmi: Napenujte malé množstvo púdru na mokré ruky a naneste na tvár. Dôkladne opláchnite teplou vodou. Na jemnejšie čistenie použite viac vody, na intenzívnejší peeling menej vody. Je dobré vedieť: By Wishtrend Green Tea & Enzyme Powder Wash je vegánsky a bez krutosti. Pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu pH pokožky a je ideálny na každodenné použitie.
By Wishtrend Green Tea & Enzyme Powder Wash je jemný čistiaci prášok a exfoliátor v jednom, ktorý zbaví vašu pleť prebytočného kožného mazu a nečistôt a zároveň jemne odstráni odumreté kožné bunky. Vďaka kombinácii zeleného čaju a enzýmu papaínu zanecháva tento čistiaci prípravok pleť osvieženú a hydratovanú. Výhody: Jemné čistenie a peeling v jednom Odstraňuje kožný maz a nečistoty Rozjasňuje pleť a zdokonaľuje štruktúru pleti Hlavné zložky: Zelený čaj: upokojuje pleť a má antioxidačný účinok Enzým papaín: jemne odstraňuje odumreté kožné bunky Hydrogenuhličitan sodný: čistí póry a redukuje čierne bodky Vhodné pre: Vhodné pre všetky typy pleti, najmä pre mastnú a zmiešanú pleť. Použitie: Aplikujte na tvár krúživými pohybmi: Napenujte malé množstvo púdru na mokré ruky a naneste na tvár. Dôkladne opláchnite teplou vodou. Na jemnejšie čistenie použite viac vody, na intenzívnejší peeling menej vody. Je dobré vedieť: By Wishtrend Green Tea & Enzyme Powder Wash je vegánsky a bez krutosti. Pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu pH pokožky a je ideálny na každodenné použitie.
- Farba
- Zelená
- Hmotnosť
- 160 g
- Objem
- 0.11 l
- Zloženie
- Hydrogenuhličitan sodný, lauroylglutamát sodný, kokoyl-izationát sodný, kukuričný škrob Zea Mays (kukurica), prášok z listov Camellia Sinensis, lyzín HCL, prolín, askorbylfosfát sodný, acetylmetionín, teanín, extrakt z plodov Carica Papaya (papája), sorbitol, papaín, betaín, celulózová guma, kyselina citrónová, hyaluronát sodný
- Výrobca
- By Wishtrend
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8809572891168
- Farba
- Zelená
- Hmotnosť
- 160 g
- Objem
- 0.11 l
- Zloženie
- Hydrogenuhličitan sodný, lauroylglutamát sodný, kokoyl-izationát sodný, kukuričný škrob Zea Mays (kukurica), prášok z listov Camellia Sinensis, lyzín HCL, prolín, askorbylfosfát sodný, acetylmetionín, teanín, extrakt z plodov Carica Papaya (papája), sorbitol, papaín, betaín, celulózová guma, kyselina citrónová, hyaluronát sodný
- Výrobca
- By Wishtrend
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8809572891168
Hodí sa k tomu

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

VT Cosmetics Reedle Shot 100 mikroihličkové booster sérum pre zlepšenie štruktúry pleti 50 ml
506,00 €/1l
25,30 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml
919,00 €/1l
27,57 €
Predajca: Azjasklep

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

AXIS-Y Vegánske kolagénové sérum na oči 10 ml
1 905,00 €/1l
19,05 €
Predajca: LaRoseCare

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

SKIN1004 Madagaskar Centella ľahký čistiaci olej 200 ml
63,85 €/1l
12,77 €
Predajca: Visage

Zjemňujúci čistiaci prípravok s enzýmami a vitamínom C 40gr.
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Anua - Rozjasujci istiaci prok s ryovm enzmom - 40 G
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Anua PDRN Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum hydratačné a vyživujúce sérum s kolagénom 30 ml
736,33 €/1l
22,09 €
Predajca: medpak_shop

Anua Heartleaf Quercetinol™ Pore Deep Cleansing Foam 150 ml
13,33 €
Predajca: Glamperfeu

ma:nyo - Galactomy Enzyme Peeling Gel - enzymatický peeling, 75ml
157,07 €/1l
12,98 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,78 €
Predajca: LaRoseCare

Krém na problematickú pleť Haut Acnaut (aktívny krém) 30 ml
31,09 €
Predajca: Emerosa

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

24W LED stolná lampa 80 cm Upínateľná Stmievateľná 5 teplôt farieb Nastaviteľná ochrana očí Stolná lampa do kancelárie, na čítanie, učenie
53,49 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: lapamax

Hydratačný krém Dr. Althea Aqua Marine Watery Cream 50ml
249,40 €/1l
12,47 €
Predajca: Glamperfeu

REVITALIZAČNÉ VLASOVÉ TONIKUM ECO 100 ml - WELEDA
16,77 €/1kg
16,77 €
Predajca: VISO

Umelý vianočný stromček Premium 180 cm Diamond Pine s umelým snehom a skutočnými šiškami Zimná optika Jedľa
17,77 €/1kg
106,64 €
Predajca: Eoshop

French Avenue Veneno Bianco parfémovaná voda unisex 100 ml
362,50 €/1l
36,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Stepper Twister Počítačový rotačný stepper Stepper Up-Down Stepper pre fitness a aerobik Fitness zariadenie LCD displej 100 kg Počítadlo opakovaní Retoo
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

ma:nyo Bifida Biome Complex Ampoule (Manyo Factory)
529,80 €/1l
26,49 €
Predajca: medpak_shop

Skin1004 Madagaskar, Ampulka, Pleťové sérum, 100% extrakt z Centella Asiatica, Na upokojenie citlivej a aknóznej pleti, 100 ml
195,90 €/1l
19,59 €
Predajca: medpak_shop

La Roche-Posay, Matujúci hydratačný krém Effaclar MAT, 40ml
392 400,01 €/1kg
19,62 €
Predajca: MANADA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Háčik
Cena/výkon v poriadku
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
5% od 2 ks

2% od 2 ks



2% od 2 ks

2% od 2 ks
3% od 2 ks


Doprava zdarma
4% od 2 ks

Annemarie Börlind ABMHSBRAG150, čistiaci gél, Ženy, Zmiešaná pleť, Čistiace, Flakón s pumpičkou, 150 ml
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Čistiaci balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Hrniec, 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR
132,50 €/1l

Čistiaca pena na tvár The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

TimeWise Repair Volu-Firm Penivý čistiaci prípravok 127g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
33,88 €
Predajca: lithuaniashop

Uriage Hyséac Čistiaci gél 150 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mary Kay Čistiace mlieko TimeWise 4 v 1 127g Normálna/suchá pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,70 €
Predajca: lithuaniashop

MARY KAY Čistiaca pena na tvár Volu-Firm Penivý čistiaci prípravok Čistiaca pena 127g
33,88 €
Predajca: lithuaniashop
266,77 €/1kg

La Mer Chladivý micelárny čistiaci prípravok



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
479,75 €/1l

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: Azjasklep
40,17 €/1l

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,19 €
Predajca: MAGUHAAR
203,80 €/1l

Čistiaci pleťový gél (The Energizing Gél Cleanser) 200 ml
91,87 €
Predajca: PerfumTraders
459,35 €/1l

Dermalogica, UltraCalming, Cleansing Gel, For Face, 500 ml
72,72 €
Predajca: PerfumTraders
145,44 €/1kg

MARY KAY Matujúca čistiaca pena na tvár 127g
26,67 €
Predajca: lithuaniashop
313,76 €/1kg

Elemis Pro-Collagen čistiaci balzam



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,94 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
158,88 €/1kg

Anua 8 Hydratačný jemný čistiaci gél s kyselinou hyalurónovou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,75 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Azjasklep
91,13 €/1l

Čistiaci prípravok Blemish Control 473 ml
29,30 €
Predajca: Serica

Medicube ZERO Foam Cleanser - jemná čistiaca pena, 120g
13,67 €
Predajca: Azjasklep

Dermalogica, Precleanse, Eliminates Impurities, Oil, For Face, 150 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Kiehl's Calendula Hĺbkovo čistiaca pena na tvár 500 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders