Krambals Bruschetta Brotchips so zelenými olivami a morskou soľou 70 g

1,93 €

27,57 € / 1kg

plus 5,99 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 2. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Čipsy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Pringles Original 70g
Pringles Original 70g
180,00 €/1kg
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 3
13,68 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Pringles Classic Paprika Chipsy 165 g
Pringles Classic Paprika Chipsy 165 g
16,71 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
25,12 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
3,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Przysnacki zemiakové lupienky s príchuťou syra, 130 g
Przysnacki zemiakové lupienky s príchuťou syra, 130 g
53 769,23 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Zemiakové lupienky s rozmarínom a morskou soľou 120g
Zemiakové lupienky s rozmarínom a morskou soľou 120g
41,67 €/1kg
5,00 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Zemiakové lupienky s morskou soľou 120g
Zemiakové lupienky s morskou soľou 120g
41,67 €/1kg
5,00 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Zemiakové lupienky s príchuťou papriky, 100 g
Zemiakové lupienky s príchuťou papriky, 100 g
58,25 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 7
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Šošovicové lupienky - Chilli 90g
Šošovicové lupienky - Chilli 90g
27,78 €/1kg
2,50 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Lorenz 72035 Crunchips Paprika 20x25g
Lorenz 72035 Crunchips Paprika 20x25g
47,28 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,20 €
-2%
23,64 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Krokety – morská soľ, 125 g | DE RIT
Krokety – morská soľ, 125 g | DE RIT
22,56 €/1kg
2,82 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Pringles Soľ a ocot (19 x 165 g)
Pringles Soľ a ocot (19 x 165 g)
15,15 €/1kg
63,49 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Chips, 165 g, PRINGLES, paprika
Chips, 165 g, PRINGLES, paprika
28,94 €/1kg
4,92 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Pudliszki Žurek s klobásou a slaninou 440 g
Pudliszki Žurek s klobásou a slaninou 440 g
8,80 €/1kg
4,94 €
-21%
3,87 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Doritos sladké chilli kukuričné lupienky 100 g
Doritos sladké chilli kukuričné lupienky 100 g
26,00 €/1kg
3,48 €
-25%
2,60 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Lisaskrupky z hrubozrnnej soli a rozmarínu, 115 g
Lisaskrupky z hrubozrnnej soli a rozmarínu, 115 g
47,13 €/1kg
5,42 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Pringles Syr a cibuľa (19 x 165 g)
Pringles Syr a cibuľa (19 x 165 g)
15,15 €/1kg
63,49 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Przysnacki zemiakové lupienky s príchuťou papriky, 130 g
Przysnacki zemiakové lupienky s príchuťou papriky, 130 g
53 769,23 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Przysnacki slané zemiakové lupienky 130 g
Przysnacki slané zemiakové lupienky 130 g
53 769,23 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Chipsletten zemiakové lupienky s príchuťou zelenej cibule, 100 g
Chipsletten zemiakové lupienky s príchuťou zelenej cibule, 100 g
58,25 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Dovgan Smak chlebové lupienky s cesnakom 120g
Dovgan Smak chlebové lupienky s cesnakom 120g
166,58 €/1kg
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Potěšte svoje chuťové pohárky chipsami Bruchetta od Krambals, klasickým stredomorským snackom s pikantnými zelenými olivami a štipkou morskej soli. Vychutnajte si prirodzenú chuť a chrumkavú konzistenciu týchto jedinečných chipsov. Ochutnajte ich hneď teraz!
Skladovanie a použitie
skladujte na chladnom a suchom mieste
Zloženie
Pšeničná múka, slnečnicový olej, olivy a morská soľ, korenie 7 % [glukózový prášok, morská soľ 26 %, sušená srvátka, cukor, ryžová múka, sušená petržlenová vňať, olivový prášok 1,2 %, olivový olej 1 %, kokosový olej, cibuľový prášok, látky zabraňujúce zhlukovaniu (E341, E551)], soľ, droždie, extrakt z rozmarínu.
Výživové údaje
Výživové hodnoty na 100 g: Energia 1833 kJ / 438 kcal, tuky 11,30 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 1,10 g, sacharidy 68,30 g, z toho cukry 3,80 g, bielkoviny 14,00 g, soľ 3,00 g
Hmotnosť
70 g
Potravinársky podnik
Tise Süßwaren GmbH
Obchodný názov
Bruschetta Brotchips so zelenými olivami a morskými plodmi
Výrobca
Tise Süßwaren
EAN kód
3800200452107

Skladovanie a použitie
skladujte na chladnom a suchom mieste
Zloženie
Pšeničná múka, slnečnicový olej, olivy a morská soľ, korenie 7 % [glukózový prášok, morská soľ 26 %, sušená srvátka, cukor, ryžová múka, sušená petržlenová vňať, olivový prášok 1,2 %, olivový olej 1 %, kokosový olej, cibuľový prášok, látky zabraňujúce zhlukovaniu (E341, E551)], soľ, droždie, extrakt z rozmarínu.
Výživové údaje
Výživové hodnoty na 100 g: Energia 1833 kJ / 438 kcal, tuky 11,30 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 1,10 g, sacharidy 68,30 g, z toho cukry 3,80 g, bielkoviny 14,00 g, soľ 3,00 g
Hmotnosť
70 g
Potravinársky podnik
Tise Süßwaren GmbH
Obchodný názov
Bruschetta Brotchips so zelenými olivami a morskými plodmi
Výrobca
Tise Süßwaren
EAN kód
3800200452107
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Krambals Bruschetta Brotchips Krémový syr 70 g
Krambals Bruschetta Brotchips Krémový syr 70 g
28,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
2,02 €
-9%
1,82 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Krambals Bruschetta Garden Grill chlebové chipsy 70 g
Krambals Bruschetta Garden Grill chlebové chipsy 70 g
28,86 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
2,02 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre 6 kusov kokteilových pohárov, objem 480 ml, vhodné na kokteily, long drinky a iné nápoje
6 kusov kokteilových pohárov, objem 480 ml, vhodné na kokteily, long drinky a iné nápoje
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 136
19,99 €
Predajca: Sendez_GmbH
Obrázok produktu pre Tyčinka Reese's Nutrageous (18 x 47 g)
Tyčinka Reese's Nutrageous (18 x 47 g)
43,54 €/1kg
43,98 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 30
24,65 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Frießinger Mühle 275956 Frießinger Mühle Trockenhefe  500,0 g, 1 St.
Frießinger Mühle 275956 Frießinger Mühle Trockenhefe 500,0 g, 1 St.
27,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
13,60 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER
Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER
14,11 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 11
2,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Krakus bravčové mleté mäso 300 g
Krakus bravčové mleté mäso 300 g
10,77 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
3,23 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
11,05 €/1kg
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 9
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Nescafé Gold Crema | instantná káva | 200g pohár
Nescafé Gold Crema | instantná káva | 200g pohár
113,20 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 11
22,64 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Kinder Brioss, 270 g, 10 kusov
Kinder Brioss, 270 g, 10 kusov
12,00 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 39
7,04 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
14,54 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 7
14,54 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Lorenz Party Clubs jemné slané a chrumkavé krekry 200g
Lorenz Party Clubs jemné slané a chrumkavé krekry 200g
14,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 7
2,07 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
90,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusov
Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusov
32,89 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kotanyi cesnaková zmes korenia granulovaná a sušená 52g
Kotanyi cesnaková zmes korenia granulovaná a sušená 52g
46,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Royal Tiger - Prémiová kvalita - 1 kg jazmínovej ryže
Royal Tiger - Prémiová kvalita - 1 kg jazmínovej ryže
2,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,99 €
Predajca: orientbazar24
Obrázok produktu pre Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 201
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
Chipsy, 70 g, ELEPHANT, sezamové
Chipsy, 70 g, ELEPHANT, sezamové
21,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,72 €
Predajca: CORWELL
Obrázok produktu pre LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 177
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax
Obrázok produktu pre Kávové kuličky CoffeeB Café Royal, Lungo Forte, 9ks
Kávové kuličky CoffeeB Café Royal, Lungo Forte, 9ks
69,50 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 23
13,90 €
3% od 2 ks
Predajca: NamdarStore
Obrázok produktu pre CreaTable, 21549, Nordic Fjord Blue, 30-dielna kombinovaná súprava, kamenina
CreaTable, 21549, Nordic Fjord Blue, 30-dielna kombinovaná súprava, kamenina
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 186
162,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland
Obrázok produktu pre Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Ďalší, Soľ, rozmarín, Pšeničná múka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Ďalší, Soľ, rozmarín, Pšeničná múka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
13,46 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 214
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Odpadkový kôš 2x25 litrov Duo Bin - farba: čierna
Odpadkový kôš 2x25 litrov Duo Bin - farba: čierna
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 189
22,41 €
-4%
21,34 €
Predajca: Special-trends
Obrázok produktu pre OZAVO, výrobník sendvičov 3 v 1, multifunkčný výrobník sendvičov, výrobník vafli a kontaktný gril s vymeniteľnými platňami, s nepriľnavým povrchom, 750 W
OZAVO, výrobník sendvičov 3 v 1, multifunkčný výrobník sendvičov, výrobník vafli a kontaktný gril s vymeniteľnými platňami, s nepriľnavým povrchom, 750 W
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 151
72,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Kávovar na kapsule Nespresso Lattissima One EN510.W, biely
Kávovar na kapsule Nespresso Lattissima One EN510.W, biely
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 204
221,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Luxusný slnečník s LED osvetlením Ampelschirm 300 cm záhradný slnečník Pavilón - antracit
Luxusný slnečník s LED osvetlením Ampelschirm 300 cm záhradný slnečník Pavilón - antracit
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 985
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 7 hodnotení
Hodnotenie z 26. mája 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Lahodné
Hodnotenie z 6. februára 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 11. decembra 2024 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Krabička s čipsami Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Horké čipsy v balení (balenie 4 kusov) - Blue Takis
Krabička s čipsami Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Horké čipsy v balení (balenie 4 kusov) - Blue Takis
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 51
21,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
58,18 €/1kg
Obrázok produktu pre Santa Maria Nacho chrumkavé kukuričné lupienky solené originál 475g
Santa Maria Nacho chrumkavé kukuričné lupienky solené originál 475g
6,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,65 €/1kg
Obrázok produktu pre El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
90,00 €/1kg
Obrázok produktu pre El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipom zo salsy pripravené na podávanie 175g
El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipom zo salsy pripravené na podávanie 175g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,83 €/1kg
Obrázok produktu pre Pringles Sour Cream and Onion Príchuť kyslej smotany a cibule 70g
Pringles Sour Cream and Onion Príchuť kyslej smotany a cibule 70g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,22 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
203,14 €/1kg
Obrázok produktu pre Dovgan Smak chlebové lupienky s cesnakom 120g
Dovgan Smak chlebové lupienky s cesnakom 120g
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
166,58 €/1kg
Obrázok produktu pre MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modrej kukurice – bezlepkové a vegánske – 135 g
MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modrej kukurice – bezlepkové a vegánske – 135 g
15,78 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
116,89 €/1kg
Obrázok produktu pre Pringles Original 70g
Pringles Original 70g
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 3
13,68 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
180,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Henderson and Sons Tortilla Chips Hot Chilli Taste Potato Chips 450g
Henderson and Sons Tortilla Chips Hot Chilli Taste Potato Chips 450g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,44 €/1kg
Obrázok produktu pre Pringles Salt Vinegar skladané chipsy s príchuťou soli a octu 160g
Pringles Salt Vinegar skladané chipsy s príchuťou soli a octu 160g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Przysnacki zemiakové lupienky s príchuťou syra, 130 g
Przysnacki zemiakové lupienky s príchuťou syra, 130 g
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
53 769,23 €/1kg
Obrázok produktu pre PRÍRODNÉ ZEMIAKOVÉ ČIPESKY BEZ PRIDANEJ SOLI, 125 g - TRAFO
PRÍRODNÉ ZEMIAKOVÉ ČIPESKY BEZ PRIDANEJ SOLI, 125 g - TRAFO
3,76 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg
Obrázok produktu pre Want Want Original Got Rice Japonica Crisps knusprige Reiscracker 85g
Want Want Original Got Rice Japonica Crisps knusprige Reiscracker 85g
2,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,41 €/1kg
Obrázok produktu pre Superbon Chips Zemiakové lupienky s príchuťou morských rias balenie 125g
Superbon Chips Zemiakové lupienky s príchuťou morských rias balenie 125g
3,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,31 €/1kg
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÉPAPRINOVÉ TYČINKY 45 g - BIOPONT
BEZLEPKOVÉPAPRINOVÉ TYČINKY 45 g - BIOPONT
2,23 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg
Obrázok produktu pre ZEMIAKOVÉ ČIPESKY VYPRAŽENÉ VOLIVOVOM OLEJI 100 g - TRAFO
ZEMIAKOVÉ ČIPESKY VYPRAŽENÉ VOLIVOVOM OLEJI 100 g - TRAFO
5,29 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg
Obrázok produktu pre ZEMIAKOVÉ ČIPESKY S PRÍCHUŤOU ČIERNA HĽUFA100 g - TRAFO
ZEMIAKOVÉ ČIPESKY S PRÍCHUŤOU ČIERNA HĽUFA100 g - TRAFO
5,69 €
Predajca: Biogo
0,06 €/1kg
Obrázok produktu pre Organické tortillové lupienky Paprika chrumkavé pikantné zlatožlté a lahodné 125g
Organické tortillové lupienky Paprika chrumkavé pikantné zlatožlté a lahodné 125g
2,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 5
3,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,40 €/1kg
Obrázok produktu pre Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g
Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 5
8,13 €
Predajca: M_plus_L
54,20 €/1kg