4,9



Na základe 9 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Crest | Zubná pasta - žiarivá mäta - 24 g - bieliaca zubná pasta - Crest 3d White19,90 €/1l
2,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Crest | Zubná pasta 3D White Radiant Mint - 93 g - Bielenie - Frischer Atem - S fluoridom102,04 €/1l
9,49 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Biomed Citrusová posilňujúca pasta 100 g45,90 €/1l
5,39 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,59 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
ApaCare, Pasta do polerowania zębów, 20 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)760,00 €/1l
15,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Blend-a-med | Zubná pasta 3D White Luxe - 75 ml - bieliaca - s aktívnym uhlím - ochrana zubov a ďasien
44,27 €/1l
3,32 €
Predajca: LAVONIO

Blend-A-Med Zuby Pasta Cool Water, Ochrana a Zafarbenie, 75 ml
106,53 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Blend-a-med pasta 3D White 10x75ml
25,68 €/1l
19,26 €
Predajca: LAVONIO

Blend-A-Med Delicate White Pasta do zębów, 75 ml
47,47 €/1l
4,24 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,56 €
Predajca: Katomix

12x OralB zubná pasta Vitalize 3D White 75ml, zubná pasta na čistenie zubov, pre svieži dych a ústnu hygienu, posilňuje ďasná a zubnú sklovinu, tuby
31,06 €/1l
33,14 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Colgate Zahnpasta Max White Optic, 75 ml
790,67 €/1l
59,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Blend-a-med pasta 3D White 4x75ml
26,03 €/1l
7,81 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-med pasta 3D White Lux Charcoal 5x75ml
43,95 €/1l
16,48 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-med Complete Protect Expert Pasta do zębów, 75ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
97 111,11 €/1kg
8,74 €
Predajca: M_plus_L

Pasta na zuby Blend-A-Med Arctic Fresh, 75 ml
50,00 €/1l
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Curaprox 73320644, Univerzálne, 90 ml, Dospelý, Švajčiarsko, Plast, Dodecyl (lauryl) sulfát sodný (SDS (SLS)), Triclosan
255,44 €/1l
26,37 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

3D WHITE revitalizačná bieliaca zubná pasta 75ml
103,20 €/1l
7,74 €
Predajca: Parfumtoi

Blend-a-med Extra Fresh Clean 75ml Vertical
130,93 €/1l
9,82 €
Predajca: somnia24

Colgate ZC Sensation White Aktívne uhlie 75ml
57,60 €/1l
4,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oral-B 8006540217733 Oral-B Professional Zahnfleisch-Intensivpflege Zahnpasta 75 ml
132,67 €/1kg
11,94 €
Predajca: somnia24

zubná pasta blend-a-med herbal clean s fluoridom 24 hodín všestranná ochrana 75 ml
22 555,56 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zubná pasta 3D White Vitalising Fresh, 75 ml.
Zubná pasta 3D White Vitalising Fresh od spoločnosti blend-a-med je zubná pasta, ktorá je šetrná k zubnej sklovine. Bola klinicky potvrdená a odstraňuje až 87 % povrchového zafarbenia
zubná pasta má zloženie bez oxidu titaničitého.
Pre žiarivejšie zuby po prvom čistení
Kartónový obal a tuba sú recyklovateľné
Pre biely a žiarivý úsmev
So sviežou mätovou príchuťou.
Upozornenia
Pre deti do 6 rokov: Používajte len množstvo zubnej pasty veľkosti hrášku. Aby ste zabránili nadmernému prehĺtaniu, čistite si zuby len pod dohľadom. V prípade požitia ďalších fluoridov sa poraďte so zubným lekárom alebo lekárom. Obsahuje fluorid sodný (1450 ppm fluoridu).
- Hmotnosť
- 80 g
- Stupeň oderu
- Stredná
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Voda, sorbitol, hydratovaný oxid kremičitý, pyrofosforečnan disodný, laurylsulfát sodný, aróma, hydroxid sodný, celulózová guma, sacharín sodný, fluorid sodný, karbomér, glycerín, limonén, polysorbát 80, CI 73360, CI 74160, sulfát sodný, chlorid sodný
- Výrobca
- Blend-A-Med
- EAN kód
- 8006540811337
- Číslo od výrobcu
- VX22531-12er
- Hmotnosť
- 80 g
- Stupeň oderu
- Stredná
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Voda, sorbitol, hydratovaný oxid kremičitý, pyrofosforečnan disodný, laurylsulfát sodný, aróma, hydroxid sodný, celulózová guma, sacharín sodný, fluorid sodný, karbomér, glycerín, limonén, polysorbát 80, CI 73360, CI 74160, sulfát sodný, chlorid sodný
- Výrobca
- Blend-A-Med
- EAN kód
- 8006540811337
- Číslo od výrobcu
- VX22531-12er
Hodí sa k tomu

Blend-a-med pasta 3D White 10x75ml
25,68 €/1l
19,26 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-med pasta 3D White 5x75ml
25,97 €/1l
9,74 €
Predajca: LAVONIO

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Blend-a-med | Zubná pasta 3D White Luxe - 75 ml - bieliaca - s aktívnym uhlím - ochrana zubov a ďasien
44,27 €/1l
3,32 €
Predajca: LAVONIO

Blend-A-Med Zuby Pasta Cool Water, Ochrana a Zafarbenie, 75 ml
106,53 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Einhell GC-GR 57, Mechanická kosačka na trávu, 57 cm, 32 cm, 10,5 kg, Čierna, Červená
120,68 €
Predajca: Dragtek-com

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Nescafkawa 2W1 Creamer 10X8G
49,50 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

Clatronic BQ 3507, 2000 W, Gril, Elektrický, Stolný, Hra Grid, Čierna
129,98 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Čerpadlo na špinavú vodu 370 W ponorné čerpadlo s prietokom 1 500 l/h vrátane 20 m hadice Čerpadlo
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Gillette Mach 3 náhradní břity na holení 12 ks XXL
45,53 €
Predajca: M_plus_L

Priehľadný dáždnik 100 cm
14,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Canon PowerShot G7X Mark III, 20,1 MP, 5472 x 3648 px, CMOS, 4,2x, 4K Ultra HD, Čierna
1 178,28 €
Doprava zdarma
Predajca: ToPaSells

INF Ochrana päty / vložky do topánok 3 páry
5,79 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Príslušenstvo pre fritézy na horúci vzduch 12-dielna sada príslušenstva pre fritézy na horúci vzduch φ18cm
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

2x Samsung Galaxy Nabíjací kábel USB typu C Rýchlonabíjačka pre S9 S10 A50 White
10,11 €/1m
12,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Spülbürste farbig sortiert
32,20 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Ortopedický detský vankúš proti deformácii tvaru hlavy plochý vankúš z pamäťovej peny
17,46 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,89 €
Predajca: odsellingaaa

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,70 €/1l
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Blend-a-med | Zubná pasta Classic Fresh 3DWhite - 75 ml - bieliaca - s fluórom - ochrana zubov a ďasien
24,27 €/1l
1,82 €
Predajca: LAVONIO

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

moovkee Skladacia detská vaňa 80 cm sivá s teplomerom a vankúšom – Bezpečná detská vaňa pre novorodencov
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Amzteam-pro

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice Cestoviny 500g balenie 12
3,44 €/1kg
20,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Soľ na nakladanie 1 kg
1,56 €/1kg
1,59 €
Predajca: BRAT_PL

Kapybara plyšová hračka s malou korytnačkou, roztomilá hračka kapybara, bábika pre deti
9,23 €
Predajca: DOMINIK

Žuvačkové guľôčky v melónovom vzhľade so šerbetovým práškom 1000g
9,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
90,50 €/1kg
18,10 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
ok
ok
Hodnotenie z 29. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
2% poukaz

Doprava zdarma2% od 2 ks





2% poukaz
Bestseller
2% poukaz


2% poukaz

Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, pasta na posilnenie skloviny, svieži dych, proti zubnému kazu | Bielenie zubného kameňa - 161g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(20)Počet hodnotení: 20
9,99 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Crest | Zubná pasta 3D White Brilliance - 59g - Mäta - intenzívne bielenie - hĺbkové čistenie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(20)Počet hodnotení: 20
17,99 €
Predajca: Lemonbite
179,90 €/1l

Bioniq® Repair-Zahncreme 75ml 6er Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
115,00 €/1l

Bieliaca zubná pasta pre dospelých Essenta Whitening Action, obsahujúca 1400 ppm fluóru, 75 ml
9,35 €
Predajca: EDANTI
124,67 €/1l

Lacalut Flora pasta do zębów 75 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,87 €/1l

Crest | Zubná pasta - žiarivá mäta - 24 g - bieliaca zubná pasta - Crest 3d White



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite
19,90 €/1l

Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, biele zuby, proti zubnému kazu | Whitening Mint - 232g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(20)Počet hodnotení: 20
41,40 €
-83%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite
30,13 €/1kg

Crest 3D White Brilliance Bieliaca Zubná Pasta Peppermint – Sada 3 kusov - 3x130g
49,99 €
Predajca: Lemonbite
128,18 €/1l

Zubná pasta so škoricovou mätou 25 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
12,85 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
12 300,00 €/1l

Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Deep Stain Remover Ultra White, 2,1 oz (59 g), balenie po 4 kusoch
104,98 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
699,87 €/1l

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 oz (93 g), 3 balenia
74,93 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
299,72 €/1l

Crest | Zubná pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - mäta - s fluoridom - bieliaca formula - bezlepková formula



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
Predajca: Lemonbite
138,38 €/1l

Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
57,73 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
577,30 €/1l

Crest 3D White Arctic Fresh Zahnpasta, 93 g (2 balenia)
53,52 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
287,74 €/1l

Crest | Zubná pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Mince - Bielenie zubov - Osvežujúci pocit



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(20)Počet hodnotení: 20
16,64 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Lemonbite
159,90 €/1l

Elmex zubná pasta bez mentolu, bez príchute 150 ml, balenie 2 ks
15,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
101,93 €/1l

Zubná pasta Crest Pro-Health Sensitive & Enamel Protection, 4,3 oz (121 g)
42,81 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
428,10 €/1l

Rocs | Zubná pasta - Remineralizačná - 75 ml - Bez fluoridu - S aktívnym horčíkom - Svieža chuť
9,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: Lemonbite
127,87 €/1l

Crest | Zubná pasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - s fluoridom - bieliaca formula - bezpečná pre zubnú sklovinu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,89 €
Predajca: Lemonbite
117,10 €/1l

R.O.C.S. Whitening zubná pasta 75ml | Bez fluoridu | S vápnikom pre biele zuby
8,99 €
Predajca: Lemonbite
119,87 €/1l