5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 0745092001077, D, 371 kcal, 75 g, 91 g25,82 €/1kg
36,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4014400932485, 180 g, D, 1927 kJ, 460 kcal, 43,1 g, 20,3 g17,78 €/1kg
3,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Kaubonbons Toffee Mix 1kg28,99 €/1kg
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Fritt s vitamínom C, 70 g, príchuť assorted 1 kus99,86 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Hitschies Hitschies Original Mix Chewy Dragee Mixture 150g
17,40 €/1kg
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Skittles 312980 Skittles Fruits Kaubonbons 14 x 38,0 g
31,48 €/1kg
16,75 €
Predajca: somnia24

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
19,53 €
Predajca: somnia24

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
46,88 €/1kg
11,72 €
Predajca: somnia24

MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
9,55 €/1kg
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
20,28 €
Predajca: somnia24

Maoam gumy owocowe Pinballs 140 g
20,64 €/1kg
3,88 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,89 €
Predajca: Megasam24PL

Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
42,20 €/1kg
10,55 €
Predajca: somnia24

Nerds Rainbow (12 x 141g)
19,51 €/1kg
38,49 €
Predajca: Candyspot

MAOAM 10004350 KRACHER žuvacie cukríky 60,0 g
512,83 €/1kg
30,77 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
6,31 €/1kg
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

nimm2® 581997 nimm2® Soft + Cola Kaubonbons 345,0 g
10,00 €/1kg
3,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 10055857 MAOAM Pinballs Kaubonbons 365 St.
18,70 €
Predajca: somnia24

RIESEN® 283 RIESEN® KARAMELL RIESEN Kaubonbons 728,0 g
9,04 €/1kg
20,98 €
Predajca: Store-Germany

Nerds hrozno a jahoda (12 x 141 g)
18,90 €/1kg
63,82 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,29 €
Predajca: Candyspot

hitschies 325569 hitschies Sour Mix Kaubonbons 1,0 kg
22,87 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Skittles Crazy Sours kyslé žuvacie dražé s chrumkavou cukrovou polevou 136g
Kyslé, chrumkavé, pestrofarebné - Skittles Crazy Sours nie sú pre slabé povahy. Tieto malé žuvačky s ovocným stredom a chrumkavou cukrovou polevou prinášajú skutočné spestrenie každodenného občerstvenia. Balenie s hmotnosťou 136 g obsahuje explóziu chutí!
Prečo Skittles Crazy Sours?
Tieto Skittles sú ideálnym snackom pre každého, kto má rád ovocnú a drzú chuť. Intenzívna kyslosť sa stretáva s farebnou rozmanitosťou a mení každé sústo na malé dobrodružstvo. Či už samostatne alebo spoločne - Skittles vám vždy dodajú dobrú náladu.
Skittles Crazy Sours podrobne - najdôležitejšie vlastnosti
Kyslé ovocné žuvačky - s jedinečnou chuťou
Chrumkavá cukrová poleva - pre extra chrumkavosť
Žiarivé farby a meniace sa príchute
136 g balenie - ideálne na zdieľanie alebo na cesty
Obľúbená kultová značka - známa intenzívnou chuťou
Pre koho sú Skittles Crazy Sours vhodné?
Ideálne pre tínedžerov, mladých dospelých,návštevníkov večierkov, ciest autom, filmových večerov alebo jednoducho pre kyslé nakopnutie medzičasom. Skvele sa hodia aj ako suvenír alebo dekorácia na cukríky.
Najlepšie použitie
Ako kyslé občerstvenie počas seriálového maratónu
Na večierky, oslavy a narodeniny
Do auta, kancelárie alebo školskej tašky
Ako farebné prekvapenie vo veľkonočnom hniezde alebo adventnom kalendári
Kúpte si Skittles Crazy Sours teraz - váš ďalší krok
Ste pripravení na kyslý ovocný záblesk?
Objednajte si Skittles Crazy Sours teraz a zažite dokonalú zábavu pri žuvaní - ovocnú, farebnú a kyslú ako nikdy predtým!
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, glukózový sirup, palmový tuk, okysľovač kyselina citrónová, dextrín, maltodextrín, modifikovaný škrob, arómy, farbivá E163, E162, E170, E100, E132, E160a, E133; regulátor kyslosti citrát trisodný, povlaková látka karnaubský vosk, koncentráty (sladké zemiaky, reďkovka).
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 398,00 kilokalórií (kcal) 1 681,00 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 87,8 g, z toho cukor: 73,3 g Tuky: 4 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,3 g Bielkoviny: 0,00 g Soľ: 0,02 g
- Hmotnosť
- 136 g
- Potravinársky podnik
- Mars GmbH Snack FoodsEitzer Str. 215 27283 Verden
- Obchodný názov
- Žuvacie dražé v chrumkavej cukrovej poleve s kyslou ovocnou príchuťou.
- Výrobca
- SKITTLES
- Číslo od výrobcu
- 456372
- EAN kód
- 4009900546102
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, glukózový sirup, palmový tuk, okysľovač kyselina citrónová, dextrín, maltodextrín, modifikovaný škrob, arómy, farbivá E163, E162, E170, E100, E132, E160a, E133; regulátor kyslosti citrát trisodný, povlaková látka karnaubský vosk, koncentráty (sladké zemiaky, reďkovka).
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 398,00 kilokalórií (kcal) 1 681,00 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 87,8 g, z toho cukor: 73,3 g Tuky: 4 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,3 g Bielkoviny: 0,00 g Soľ: 0,02 g
- Hmotnosť
- 136 g
- Potravinársky podnik
- Mars GmbH Snack FoodsEitzer Str. 215 27283 Verden
- Obchodný názov
- Žuvacie dražé v chrumkavej cukrovej poleve s kyslou ovocnou príchuťou.
- Výrobca
- SKITTLES
- Číslo od výrobcu
- 456372
- EAN kód
- 4009900546102
Hodí sa k tomu

Open Food 4009900546089, 136 g, D, e100, e132, e133, e1400, e14xx, e160a, e162, e163, e170, e296, e330, e331, e331iii, e903, 1683 kJ, 397 kcal, 74 g
11,03 €/1kg
1,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Funny Fresh Pom Bear Originálne solené zemiakové lupienky 75g
32,75 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies Kyslé dračie jazyky Brizzl guľôčky 100 g
57,20 €/1kg
6,95 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,72 €
Predajca: M_plus_L

FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
76,80 €/1kg
13,67 €
Predajca: somnia24

kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.
85,43 €/1kg
11,02 €
Predajca: somnia24

funny čerstvé Ringli chrumkavé zemiakové krúžky s príchuťou papriky 35g
29,55 €/1kg
1,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Ferrero Kinder Country, Mliečna čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mlieko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
56,31 €/1kg
11,91 €
Predajca: somnia24

Pocity 156 g
30,51 €/1kg
4,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch Chipsfrisch zemiakové lupienky maďarské 12er VPE (balenie 12x40g)
34,96 €/1kg
16,78 €
Predajca: Store-Germany

Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládový brownie 150 g
29,40 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

NicNac’s 310472 NicNac’s Erdnüsse 600,0 g
32,43 €/1kg
19,46 €
Predajca: somnia24

Plyšový jednorožec nočné svetlo pre deti s projektorom hviezdnej oblohy s hviezdičkami, nočné svetlo pre deti, Plyšové zvieratká - STARBEAR
13,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Schogetten Weisse-Schokolade 10030056 100g
19,90 €/1kg
1,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies Hitschies Original Mix Chewy Dragee Mixture 150g
17,40 €/1kg
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix plechovka Alpské mlieko Lieskový orech Jahoda Creme Cacao do kancelárie 1000g
41,29 €/1kg
41,29 €
Predajca: somnia24

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
15,40 €/1kg
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500391228, Sušienka, 250 g, 250 g
15,80 €/1kg
3,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánske vegánske vrecko na čipsy 150g
15,00 €/1kg
2,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nutella B Ready Waffle Hazelnut Spread pultový displej 792g
29,89 €/1kg
23,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Katjes Wunderland kyslé vegánske ovocné žuvačky magicky lahodné 175g
8,39 €/1kg
1,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokos, 1 kusov, CE, Švajčiarsko, 628 kcal
49,30 €/1kg
11,34 €
Predajca: AllYouNeed

Hitschies kyslé dračie jazýčky vodný ľad na samomrazenie 10x40ml
103,10 €/1kg
49,49 €
Predajca: M_plus_L

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
42,88 €
Predajca: somnia24

Choco Brookie 119g
726,36 €/1kg
15,98 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
15,13 €/1kg
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4008400121321, 116 g, e500, e500ii, 632 kcal, 32,3 g, 48 g, 14,2 g
31,98 €/1kg
3,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Open Food 0745092001077, D, 371 kcal, 75 g, 91 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,82 €/1kg

Haribo Maoam Stripes žuvacie cukríky čiastočne s kolou vrecko na odpadky 7kg
80,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,45 €/1kg

Jelly Bean Jelly Beans Factory 36 gurmánskych príchutí konzervačná nádoba 700g
17,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,73 €/1kg

Zvlhčovač vzduchu proti gravitácii Zvlhčovač vzduchu s kvapkou vody Tichá prevádzka Jemné zahmlievanie Dôkaz úniku USB napájanie Zvlhčovače vzduchu s hmlou Zelená
37,99 €
Predajca: Zanjo24

Mentos Mini Mint 120 roliek žuvacích pastiliek s mätovou príchuťou v plechovke 1260g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,54 €/1kg

Chupa Chups Incredible Chew žuvacie cukríky s jahodovou príchuťou 45g
1,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,22 €/1kg

Mentos 9094000, Tvrdé gumové cukríky, Viacfarebný, 143 mm, 195 mm, 73 mm, 38 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
23,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,60 €/1kg

Hitschies Hitschies Original Mix Chewy Dragee Mixture 150g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,40 €/1kg

Mentos Mint Dragees chrumkavé žuvacie cukríky s príchuťou čerstvej mäty 38g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
0,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,47 €/1kg

Fritt s vitamínom C, 70 g, príchuť assorted 1 kus



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,86 €/1kg

Kaubonbons Toffee Mix 1kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg

Mamba® 112795 Mamba® Cola & Friends Kaubonbons 2540,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,95 €
Predajca: AllYouNeed
75,00 €/1kg

Open Food 4014400932485, 180 g, D, 1927 kJ, 460 kcal, 43,1 g, 20,3 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,78 €/1kg

Open Food 4009900546089, 136 g, D, e100, e132, e133, e1400, e14xx, e160a, e162, e163, e170, e296, e330, e331, e331iii, e903, 1683 kJ, 397 kcal, 74 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,03 €/1kg

Open Food 9002859038884, 3 kg, D, 394 kcal, 0,03 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
17,33 €/1kg

Maoam Bloxx 10x5 samostatne balených žuvacích cukríkov 5 rôznych 220g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,59 €/1kg

Hitschies Original Mix žuvacie cukríky s ovocnou príchuťou 210g
3,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,76 €/1kg

Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,31 €/1kg

Hitschies Crunchies – kyslá zmes 75 g
6,62 €
Predajca: M_plus_L
88,27 €/1kg