5,0



Na základe 1 hodnotenia
Zewa 5527 Zewa Toilettenpapier Ultra Clean 4-lagig 16 Rollen
47,20 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,78 €-34%
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Toaletný papier a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Ďalšie informácie o reklame
Zewa toaletný papier Ultra Soft s mäkkými vrstvami príjemnými na dotyk 4-vrstvový 2-pack2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zewa 39107 Zewa toaletný papier Ultra Soft 4-vrstvový 16 kotúčov
20,37 €
Predajca: M_plus_L

Zewa 39109 Zewa Toilettenpapier Ultra Soft 4-lagig 20 Rollen
44,35 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,59 €
Predajca: somnia24

Zewa 836290 Toilettenpapier Ultra Senses 4-lagig 16 Rollen
29,14 €
Predajca: somnia24

Zewa 39105 Zewa toaletný papier Ultra Soft 4-vrstvový 8 roliek
16,21 €
Predajca: somnia24

Zewa 488979 Zewa Toilettenpapier Ultra Smart 4-lagig, 8 Rollen
24,39 €
Predajca: somnia24

3x Zewa 38798 Toilettenpapier bewährt Kamille & Aloe Vera 3-lagig 16 Rollen
15,27 €
Predajca: M_plus_L

Hakle toaletný papier "Gentle & Safe", 4-vrstvový, 16 roliek so 130 listami
22,11 €
Predajca: somnia24

wepa 43030 satino by wepa toaletný papier Prestige, 4-vrstvový, jasne biely
13,90 €
Predajca: M_plus_L

Fripa 1030808 Toaletný papier Select - 3-vrstvový, TAE, reliéfny, jasne biely, 8 roliek po 180 listoch
21,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hakle 11530 Hakle Toilettenpapier Märchenwald 3-lagig, 16 Rollen
17,47 €
Predajca: somnia24

Zewa 499006 Zewa Toilettenpapier Ultra Smart 4-lagig, 4 Rollen
15,81 €
Predajca: somnia24

KATRIN 77755 Toilettenpapier Plus 4-lagig 70 Rollen
116,28 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Zewa 39113 Zewa Toilettenpapier Ultra Soft EDITION 4-lagig 16 Rollen
18,95 €
Predajca: somnia24

KATRIN 56156 KATRIN Einzelblatt-Toilettenpapier PLUS 2-lagig 10.000 Tücher
51,81 €
Predajca: VISO

Toilettenpapier Super Soft 3lg 8Rl.
50,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

KATRIN 11711 Toilettenpapier PLUS 250 SOFT 3-lagig 72 Rollen
64,28 €
Predajca: somnia24

Fripa 1030807 Toilettenpapier Select 3-lagig, 48 Rollen
45,41 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,77 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zewa Ultra Clean stanovuje nové štandardy z hľadiska hygieny a udržateľnosti.Ako prvý toaletný papier s podielom slamenej buničiny ponúka nielen účinné čistenie, ale prispieva aj k ochrane životného prostredia.
Najdôležitejšie vlastnosti výrobku:
Materiál:najmenej 10 % celulózy zo slamy - šetrí zdroje a je udržateľný
Vrstvy: 4-vrstvové s absorpčnými vankúšikmi na dôkladné čistenie
Počet listov v rolke: 135 listov
Balenie:16 roliek
Dermatologicky testované, PEFC
Obal:viac ako 50 % recyklovaného plastu, plne recyklovateľný
Použitie slamy, vedľajšieho produktu zo zberu obilia, spotrebu drevnej hmoty, čo vedie k zníženiu uhlíkovej stopy.Mäkké, absorpčné vrstvy zabezpečujú príjemný pocit na pokožke a účinné čistenie.Ideálne pre domácnosti, ktoré si cenia kvalitu a environmentálne povedomie.
Výrobca: Essity GmbH, Sandhofer Straße 176, 68305 Mannheim. Nemecko
Zewa toaletový papier, 4 vrstvy
- Materiál
- Papier
- Výrobca
- Zewa
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 7322541452661
- Číslo od výrobcu
- 5527
- Materiál
- Papier
- Výrobca
- Zewa
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 7322541452661
- Číslo od výrobcu
- 5527
Hodí sa k tomu

Bomann MA 451 CB, Elektrický, 1,5 cm, Strieborná, Hliník, 19 cm, 150 W
75,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ariel Liquid Regular 5L - 100WL
4,36 €/1l
42,01 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,78 €
Predajca: Dareknaklik

WMF sada kuchynských misiek 4-dielna Gourmet, sada misiek, okrúhla, nerezová oceľ, nerezová oceľ
46,97 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Slimákový gél 125 ml
50,48 €/1l
6,31 €
Predajca: AbisZ-Markt

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,70 €/1l
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gloria Watte 100 g
21,40 €/1kg
2,14 €
Predajca: AbisZ-Markt

Fairy, Umývadlo na riad s extraktom z jazmínu, 450 ml
16,00 €/1l
7,20 €
Predajca: M_plus_L

Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,35 €
Predajca: LAVONIO

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
1,67 €/1l
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekuté, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Fľaša
13,32 €/1l
10,12 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
14,54 €/1kg
14,54 €
Predajca: AllYouNeed

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

SOMMERWIND aviváž 38 praní | 1l DE
3,75 €
Predajca: LAVONIO

XIAOMI G20 Lite biely bezdrôtový vertikálny vysávač
91,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Zewa 39107 Zewa toaletný papier Ultra Soft 4-vrstvový 16 kotúčov
20,37 €
Predajca: M_plus_L

Zewa 39109 Zewa Toilettenpapier Ultra Soft 4-lagig 20 Rollen
44,35 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,59 €
Predajca: somnia24

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
8,31 €/1l
41,57 €
Predajca: Zeitburg

Zewa 380004 Zewa Toilettenpapier bewährt Lufterfrischer 3-lagig, 24 Rollen
26,86 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,31 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Zewa 836290 Toilettenpapier Ultra Senses 4-lagig 16 Rollen
29,14 €
Predajca: somnia24

Zewa 488979 Zewa Toilettenpapier Ultra Smart 4-lagig, 8 Rollen
24,39 €
Predajca: somnia24

Zewa, Wisch & Weg, Ręczniki kuchenne, 16 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
28,12 €
Predajca: somnia24

Zewa toaletný papier Ultra Soft s mäkkými vrstvami príjemnými na dotyk 4-vrstvový 2-pack
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

wepa 43030 satino by wepa toaletný papier Prestige, 4-vrstvový, jasne biely
13,90 €
Predajca: M_plus_L

Zewa Papierové Uteráky, Biele, 2 Rolky
13,32 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Zewa 39105 Zewa toaletný papier Ultra Soft 4-vrstvový 8 roliek
16,21 €
Predajca: somnia24

3x Zewa 38798 Toilettenpapier bewährt Kamille & Aloe Vera 3-lagig 16 Rollen
15,27 €
Predajca: M_plus_L
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

KATRIN 103424 KATRIN Toilettenpapier 2-lagig, 16 St.
76,99 €
Predajca: SuperMerchant

Toaletný papier 24R JUMBO BAWEŁNA 3W - 144 roliek
57,99 €
Predajca: SuperMerchant

Toaletný papier 40R Bears 3W - 240 roliek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
59,99 €
Predajca: PAKOGROUP

2ks Pee handrička ženy handra umývateľná opakovane použiteľná kempingový toaletný papier ženské riešenie moču pre vonkajšiu turistiku typ 4
20,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Ladenza

Thetford Aqua Soft, 270 listy, Biela



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Toaletný papier Soft Premium Line 2w biely a'12
27,48 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: SuperMerchant

G&G 4-vrstvový toaletný papier 10 x 200 listov
15,99 €
Predajca: SuperMerchant

wepa 71320 satino by wepa Toilettenpapier Prestige, 3-lagig, hochweiß
28,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Toaletný papier 24R Medvedíky 2W MIX - 144 roliek
35,99 €
Predajca: PAKOGROUP

Toaletný papier 10 roliek, 3-vrstvový kašmírový, bez zápachu a odolný
9,99 €
Predajca: SuperMerchant

Papernet - Papernet toaletný papier Special Mini, 2-vrstvový, 557 listov, balenie 12 roliek
47,90 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,90 €
Predajca: everybuy_at

Wepa Satino Prestige White toaletný papier - 8 roliek
10,99 €
Predajca: SuperMerchant

Toaletný papier 40R Bears 3W - 120 roliek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,99 €
Predajca: PAKOGROUP

Toaletný papier 40R Bears 3W - 80 roliek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Predajca: PAKOGROUP

Bočná ventilačná mriežka pre karavany 140 × 130 mm – univerzálna mriežka na rýchlu výmenu vzduchu pre karavany, vhodná do kúpeľne, kuchyne a obývacej časti na jachte
22,99 €
Predajca: Zanjo24

Starožitný mosadzný držiak na toaletný papier na montáž na stenu, rolka toaletného papiera, kúpeľňové doplnky
29,99 €
Predajca: Zanjo24

Kapota zdvihu Strut, kapota zdvihu podporu, plynové pružiny podporu tyče, kapota tlmič nárazov, kapota nárazu Strut, kapota nárazu Strut
36,99 €
Predajca: Zanjo24

duniwell wc papiersitze 10 St



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(230)Počet hodnotení: 230
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand