CeraVe Advanced Masť Repair 50 ml
12,61 €
252,20 € / 1l
plus 4,20 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Denné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Regeneračné sérum na obočie s nanostriebrom, posilňujúce a regenerujúce, 5 ml4 550 000,11 €/1kg
45,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
RevitaLash RevitaBrow Advanced sérum Eyebrow Conditioner 1,5 ml36 500,00 €/1l
54,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Institut Esthederm Intensive Retinol-Creme 50 ml2 162,00 €/1kg
108,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Depanten – pleťový krém – 50 ml760,00 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Linola Radioderm Pflegecreme 50 ml
202,54 €/1kg
14,38 €
Predajca: AbisZ-Markt

Babor Skinovage Vyrovnávací krém 50 ml
949,40 €/1l
47,47 €
Predajca: PerfumTraders

Lierac Arkskin denn krm 50 ml
518,20 €/1l
25,91 €
Predajca: PerfumTraders

Dermasence Hyalusome krém - peeling 50 ml
239,13 €/1kg
16,50 €
Predajca: AbisZ-Markt

UREADIN LOTION10 hydratačný krémó n 100 ml
132,70 €/1l
13,27 €
Predajca: somnia24

SVR, Vyhladzujúci koncentrát na okolomiesnokové zrohovatenie, 75 ml
228 555,55 €/1kg
20,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Guinot Acnilogic krémové sérum 30 ml
1 754,00 €/1l
52,62 €
Predajca: somnia24

Eubos Sensitive Care masť 5% panthenol 75 ml
19 100,00 €/1l
19,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

SwissMedicus, Borsucza Maść, 125 ml
120,72 €/1l
15,09 €
Predajca: medpak_shop

Apivita Propolis-Schutzcreme, 50 ml
185,20 €/1kg
9,26 €
Predajca: Pharmacygreek

Guinot Hydrazone krém 50 ml
682,80 €/1l
65,10 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,14 €
Predajca: DSORetail

Bielenda Serum do twarzy ultranawilżające, 30 ml
424,67 €/1l
12,74 €
Predajca: MANADA

Endocare Tensage Spf 30 50 ml
25 420,00 €/1l
25,42 €
Predajca: NutraBestBG

Weleda 009654, 75 ml
175,07 €/1l
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Herrencreme Intim Pflegecreme 75 ml
299,47 €/1l
22,46 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dermasence Hyalusome denná starostlivosť s SPF 50, 50 ml krém
268,09 €/1kg
25,20 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Táto značka je zaradená medzi telové krémy a bola vytvorená špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraného výrobku. Starostlivosť o telo je práve o krok jednoduchšia!
Intenzívna regeneračná masť CeraVe
Intenzívna regeneračná masť CeraVe
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- PETROLATUM, PARAFFINUM, LIQUIDUM MINERAL OIL, CERA MICROCRISTALLINA MIKROKRYŠTALICKÝ VOSK, PARAFÍN, KAPRYLO-KAPRICOVÝ TRIGLYCERID, DIMETIKÓN, AQUA/VODA, CERAMIDE NP CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, CARBOMER, TRIETYLCITRÁT, LAUROYLLAKTYLÁT SODNÝ, HYALURONÁT SODNÝ, CHOLESTEROL, TOKOFERYLACETÁT, TOKOFEROL, KAPRYLYLGLYKOL, SYNTETICKÝ VOSK, PANTENOL, FYTOSFINGOZÍN, XANTÁNOVÁ GUMA, KYSELINA BENZOOVÁ. (Kód F.I.L. Y70029424/1)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3337875849302
- Číslo od výrobcu
- 2041857
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- PETROLATUM, PARAFFINUM, LIQUIDUM MINERAL OIL, CERA MICROCRISTALLINA MIKROKRYŠTALICKÝ VOSK, PARAFÍN, KAPRYLO-KAPRICOVÝ TRIGLYCERID, DIMETIKÓN, AQUA/VODA, CERAMIDE NP CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, CARBOMER, TRIETYLCITRÁT, LAUROYLLAKTYLÁT SODNÝ, HYALURONÁT SODNÝ, CHOLESTEROL, TOKOFERYLACETÁT, TOKOFEROL, KAPRYLYLGLYKOL, SYNTETICKÝ VOSK, PANTENOL, FYTOSFINGOZÍN, XANTÁNOVÁ GUMA, KYSELINA BENZOOVÁ. (Kód F.I.L. Y70029424/1)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3337875849302
- Číslo od výrobcu
- 2041857
Hodí sa k tomu

CeraVe Advanced mast Repair 88 ml
144,40 €/1kg
14,44 €
Predajca: MANADA

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

CeraVe Serum odbudowujące z retinolem, 30 ml
464 200,01 €/1kg
23,21 €
Predajca: VISO

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml
31 310,00 €/1kg
31,31 €
Predajca: MANADA

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

CeraVe Skin Renewing sérum Retinol Serum 30 ml
728,33 €/1l
21,85 €
Predajca: BRASTYGroup

ADVANCED REPAIR BALM 50 ml
366,20 €/1l
18,31 €
Predajca: MANADA

Cerave Peptidový krém na obnovu pleti 48 g
552,71 €/1kg
26,53 €
Predajca: VISO

Súprava sprchových hlavíc Vysokotlaková sprchová hlavica Úspora vody Univerzálne sprchové hlavice Vysokotlaková hlavová sprcha Ručná ručná sprcha Masážna funkcia s 1,5 m hadicou Retoo
8,59 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

CeraVe - Oil Control Moisturising Gel-Cream - Hydratační gel-krém 52ml
19,70 €/1kg
19,70 €
Predajca: NutraBestBG

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Cerave Nawilżająca Emulsja do mycia 473ml
48,96 €/1l
23,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Cerave, Nawilżający Krem do twarzy SPF 50, 52 ml
339,23 €/1l
17,64 €
Predajca: Glamperfeu

Skriňa na topánky "Notribontaa" Regál na topánky s 2 dvierkami a 7 policami 108 x 55 x 35 cm Biela
122,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl

CeraVe - Čistiaci penivý gél pre normálnu až mastnú pleť (penivý čistiaci prípravok) 1000ml
27,91 €
Predajca: Glamperfeu

Advanced Repair Salbe BODY LOTION 88ml
209,55 €/1l
18,44 €
Predajca: VISO

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml
68 227,85 €/1kg
26,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

La Roche-Posay Cicaplast ukľudňujúca emulzia Baume B5+ 40 ml
194,73 €/1kg
14,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Čistiaci gél s kyselinou salicylovou CeraVe Porentiefe Reinigung, 236 ml
66,06 €/1l
15,59 €
Predajca: VISO

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

SONGMICS 110 cm lavica s úložným priestorom, skladací sedák, podnožka, svetlosivá
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
16,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

CeraVe Nawilżająca Emulsja do suchej i bardzo suchej skóry, 236 ml
53,90 €/1l
12,72 €
Predajca: MANADA

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

CeraVe Vyrovnávajúca pena na čistenie vzduchu 150 ml
13,86 €
Predajca: BRASTYGroup
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
46,46 €
Predajca: PerfumTraders
929,20 €/1l

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Zrelá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50 ml
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 010,00 €/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(332)Počet hodnotení: 332
74,74 €
Predajca: LOGNOW
747,40 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
75,54 €
Predajca: MAGUHAAR
25 180,00 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
64,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 375,00 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
439,25 €
Predajca: PerfumTraders
8 785,00 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 014,21 €/1kg

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
35,98 €
Predajca: MAGUHAAR
179,90 €/1l

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Capsules 90,0 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
76,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
422,78 €/1l

L'Occitane Immortelle Divine, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti tmavým škvrnám, Proti vráskam, Spevňujúce, 50 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
83,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 678,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

Eisenberg Hydra Lifting 50 ml
81,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 629,00 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l