4,5



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)24,57 €/1kg
42,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
M&M's Peanut 800g20,59 €/1kg
16,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ritter SPORT 3993 SPORT ALPENMILCH Schokolade 100,0 g19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ritter SPORT 5211777006 Ritter SPORT Haselnuss Schokolade 100,0 g19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Feastables Mr. Beast Bar Mliečna čokoláda 35 g
109,43 €/1kg
3,83 €
Predajca: Unicat-Candy

m&m's PEANUT Schokobonbons 150 g
76,07 €/1kg
11,41 €
Predajca: somnia24

Wedel Czekolada deserowa Jedyna 100 g
40,00 €/1kg
4,69 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,00 €
Predajca: Katomix

nucao Tabuľková čokoláda Crisp & Crunch,kvalita, 125g
41,84 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Schogetten czekolada mleczna 100 g
23,73 €/1kg
3,62 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,61 €
Predajca: Katomix

m&m's 608861 m&m's cookie dough Schokobonbons 675,0 g
32,80 €/1kg
22,14 €
Predajca: somnia24

Czekolada Alpinella kokosowa 90 g
28,33 €/1kg
3,43 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,55 €
Predajca: Katomix

Draże Skawa czekoladowe Piłkarze 70 g
14,86 €/1kg
1,99 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,04 €
Predajca: Katomix

Treets Crispy 215g
20,09 €/1kg
4,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wedel Czekolada mleczna Nadzienie Czekoladowe 287 g
29,34 €/1kg
8,70 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,51 €
Predajca: Katomix

Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
31,02 €/1kg
15,51 €
Predajca: CoffeeFriend

FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
45,06 €/1kg
8,11 €
Predajca: AllYouNeed

Wawel Czekoladki Kasztanki 1 kg
27,33 €/1kg
28,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wedel Bajeczna mliečna čokoláda 290 g
31,66 €/1kg
9,18 €
Predajca: Katomix

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Chrumkavá, čokoládová a moderná: Feastables Mr. Beast Bar Crunch 35 g
Feastables Mr. Beast Bar Crunch 35 g je synonymom pre čistý čokoládový zážitok s extra chrumkavosťou. Táto čokoládová tyčinka kombinuje jemne sa topiacu čokoládu s chrumkavými kúskami ryže a zaisťuje tak vyvážený chuťový zážitok, ktorý je krémový a zároveň chrumkavý. Čistá chuť, príjemná sladkosť a perfektné balenie – ideálne pre všetkých, ktorí milujú kvalitnú čokoládu s textúrou.
Moderná desiata medzi jedlami, ktorá presvedčí svojou jednoduchosťou a chrumkavosťou.
Krémová čokoláda sa snúbi s chrumkavým crunchom
Táto tyčinka Crunch presvedčí:
Jemne sa topiaca čokoláda s plnou kakaovou chuťou
Chrumkavé ryžové lupienky pre extra zážitok
Harmonickú rovnováhu medzi sladkou a chrumkavou chuťou
Príjemná textúra, ktorá nepôsobí príliš ťažko
Kompaktná veľkosť pre rýchle potešenie
Každé sústo ponúka krémovú čokoládu s prekvapivým chrumkavým efektom.
Ideálne pre mnoho príležitostí na pochutnanie
Tyčinka Feastables Mr. Beast Bar Crunch je perfektná pre:
Cestovanie, školu alebo kanceláriu
Večery s filmami a seriálmi
Prestávky na kávu a krátke oddychové chvíle
Snackové boxy a balíčky so sladkosťami
Fanúšikov chrumkavej čokolády
S hmotnosťou 35 g má ideálnu veľkosť – presne to pravé na malé čokoládové chute.
Prečo je tyčinka Mr. Beast Bar Crunch taká obľúbená
Kombinácia krémovej čokolády a chrumkavosti
Čistá, vyvážená chuť
Moderná, minimalistická receptúra
Praktický formát na cesty
Obľúbená u milovníkov čokolády všetkých vekových kategórií
Jednoduchá čokoládová tyčinka s dôrazom na chuť a textúru.
Detaily produktu
Obsah: 35 g
Typ produktu: Čokoládová tyčinka s kúskami
Textúra: Krémová a chrumkavá
Chuť: Čokoládová, vyvážene sladká
Tip
Vychutnajte si ju mierne vychladenú – krehká zmes bude ešte chrumkavejšia a čokoláda bude mať obzvlášť čistú chuť.
Záver
Tyčinka Feastables Mr. Beast Bar Crunch 35 g presvedčí krémovou čokoládou a chrumkavými kúskami ryže v perfektnej rovnováhe. Moderná čokoládová desiata na medzijedlo, ktorá spája čistý pôžitok s extra chrumkavosťou.
Zloženie: Pufovaná ryža, trstinový cukor, ,kakaové maslo,čokoládový likér,vanilkový prášok
Alergény:
MLIEKO
| Energia: | 2371 kJ / 567 kcal |
| Tuk: | 36,6 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny: | 23,2 g |
| Sacharidy: | 53,2 g |
| z toho cukry: | 40 g |
| Bielkoviny: | 6,6 g |
| soľ: | 0 g |
| Krajina pôvodu | USA / Spojené štáty americké |
- Zloženie
- Pozri popis
- Výživové údaje
- pozri popis
- Hmotnosť
- 35 g
- Potravinársky podnik
- Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
- Obchodný názov
- Čokoláda s pufovaným ryžou
- Výrobca
- Feastables
- EAN kód
- 1230000168229
- Zloženie
- Pozri popis
- Výživové údaje
- pozri popis
- Hmotnosť
- 35 g
- Potravinársky podnik
- Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
- Obchodný názov
- Čokoláda s pufovaným ryžou
- Výrobca
- Feastables
- EAN kód
- 1230000168229
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Feastables Mr. Beast Bar Deez Nuts 35g
109,43 €/1kg
3,83 €
Predajca: Unicat-Candy

Feastables Mr. Beast Bar Mliečna čokoláda 35 g
109,43 €/1kg
3,83 €
Predajca: Unicat-Candy

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
43,38 €/1kg
29,89 €
Predajca: Heartforcards

Detský krémový mliečny a chrumkavý 19g
157,37 €/1kg
2,99 €
Predajca: Heartforcards

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Knižnica VASAGLE s 6 policami, vintage štýl, rozmer 70 x 24 x 191,6 cm, drevená stojaca knižnica
63,99 €
Predajca: Houseland

Pickerd Crispy Donuts 65g
44,92 €/1kg
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Kinder Chrumkavé oplátky s kakaovou a lieskovoorieškovou náplňou 34 G
43,24 €/1kg
1,47 €
Predajca: Katomix

Bosch Serie 2 BCHF2MX16, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Grafit, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
187,17 €
-48,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
138,85 €
Predajca: BalticVaris_DE

LEGO City Police Patrol Chase Car Toy, Stavebnica, 5 rok / roky, 92 kusov, 147 g
89,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

AMICA FM 050.4(E) Refrigerator
152,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: TalkPointGmbH

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Supply Llama
38,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kúpeľňová skrinka SoBuy – vysoká skrinka do malých kúpeľní s nastaviteľnými policami; úsporná úzka kúpeľňová skrinka pod umývadlo, biela, BZR34-II-W
78,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Kinder bueno 12 tyčiniek balených v oblátke s náplňou ekonomické balenie 258g
23,45 €/1kg
6,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Balón TIB Heyne "Paw Patrol", farebný, d:30 cm, u:96 cm, 5 ks/Btl.
6,13 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,67 €
Predajca: M_plus_L

Bosch Serie 2 BBHF214G, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Šedá, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
120,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Disney Pixar Cars DXV34, Auto, Cars 3, 3 rok / roky, Plast, Kov, Viacfarebný
27,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
27,42 €/1kg
5,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Školská aktovka XXL sada 15 aktoviek, batoh, peračník, taška na cvičenie, elastický priečinok, zástera, desiatový box, fľaša na pitie, zošit, dinosaur
159,00 €
Predajca: GOLDKIDS

Pelikan 806251, Ruže, Stredná, Všestranný, Box, 1 kusov, Nemecko
10,37 €/1kg
12,39 €
Predajca: M_plus_L
![Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,38 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,95 €
Predajca: Cactula
38,83 €/1kg

Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
104,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,86 €/1kg

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,88 €
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg

Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(38)Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
62,45 €/1kg

Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(24)Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg

Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,48 €/1kg

Barry Callebaut 70-30-38 dunkle Schokolade Kuvertüre 400g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(18)Počet hodnotení: 18
51,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
128,25 €/1kg

Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg

Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(90)Počet hodnotení: 90
9,88 €
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg

Hot Wheels Prekvapenie 4-dielna sada Čokoládové vajíčko Detské hračky Zbierka
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
558,53 €/1kg

Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg

Toblerone Milk Swiss mliečna čokoláda 35g 24 balení



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,39 €/1kg

Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,60 €/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg

Čokoládové likéry Anthon Berg 219g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
55,07 €/1kg

Hachez Delicate Leaves jemná mliečna čokoláda balenie 125 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
91,28 €/1kg

Hachez Cocoa d Arriba Horká čokoláda s jahodami a korením 100g
5,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,90 €/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic horká čokoláda 100g
5,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,90 €/1kg

Feodora Tradition tabuľka jemnej mliečnej čokolády 100g
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,10 €/1kg