5,0



Na základe 1 hodnotenia
HEIMISH Moringa Ceramide Hyaluronic Acid Hydrating Watery Sunscreen 50 ml - Hydratačný krém s ochranou proti slnku
11,97 €
239,40 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Krémy na opaľovanie a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ochrana pokožky pred slnkom: Opáľovací olej Malibu s SPF15, 200 ml.39,95 €/1l
7,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Darphin Soleil Plaisir Anti-Aging Suncare SPF50544,00 €/1l
27,20 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
ISNTREE Hydratačný slnečný gél s kyselinou hyalurónovou SPF 50+ 50 ml327,80 €/1l
16,39 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Cantabria, Heliocare 360º, Sun Protection, Day, Fluid, For Face, SPF 50, 50 ml579,00 €/1l
28,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Isntree Hyaluronic Acid Natural Sun Cream hydratačný krém s SPF 50 ml
11,99 €/1kg
11,99 €
Predajca: medpak_shop

Avène Cleanance krém na opaľovanie SPF 50+ 50 ml
467,00 €/1l
23,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

MIXSOON Centella krém na opaľovanie 50g - opaľovací krém
152,82 €/1kg
12,99 €
Predajca: medpak_shop

APLB Glutation niacínamid opaľovací krém SPF50+ PA++++
272,25 €/1l
10,89 €
Predajca: medpak_shop

Piz Buin Hydratačný Krém s SPF 15 200 ml Moisturising
58,80 €/1l
11,76 €
Predajca: GUGITA

Opaľovací krém SPF 30 Cetaphil Sun (Liposomale Lotion) 200 ml
100,65 €/1kg
24,86 €
Predajca: AbisZ-Markt

Annemarie Börlind Suncare Face Sun Fluid SPF 30 (75 ml)
296,27 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Dermalogica, Porescreen, ochrana pred slnkom, opaľovací krém, na tvár, SPF 40, 5 ml
3 336,00 €/1l
16,68 €
Predajca: NutraBestBG

Eucerin Sun Protection krém na opaľovanie SPF50+ Photoaging Control Sun Fluid 50 ml
386,25 €/1kg
30,90 €
Predajca: somnia24

Skin79 Vodoodolný opaľovací krém SPF50
432,40 €/1l
21,62 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

COSRX - Vitalizing Sunscreen SPF 50+ - Vitalizující opalovací krém s vitamínem 50ml
24,59 €/1kg
24,59 €
Predajca: medpak_shop

Uriage Bariesun, Ultralekki fluid do twarzy SPF 50+, 30 ml
197 600,00 €/1kg
9,88 €
Predajca: NutraBestBG

Kolastyna Sun Fluid SPF 50+ Rozjasňujúci - Ochrana a žiarivosť
62,38 €/1kg
4,99 €
Predajca: Dolmoshop

Nivea SUN Protection & Opalovací krém na opaľovanie SPF 50, 200 ml
88,40 €/1l
17,68 €
Predajca: somnia24

Isdin Fotoprotektor Žel-Krém SPF 30, 250 ml
193,75 €/1l
38,75 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
HEIMISH Moringa Ceramide Hyaluronic Acid Hydrating Watery Sunscreen je ľahký, hydratačný opaľovací krém, ktorý chráni pokožku pred škodlivým UV žiarením. Obsahuje ceramidy, kyselinu hyalurónovú a výťažok z moringy, ktoré pomáhajú hydratovať, posilňujú kožnú bariéru a zabraňujú strate vlhkosti. výhody pre pokožku: Ochrana pred UV žiarením: Účinne chráni pokožku pred UVA a UVB žiarením s vysokým SPF: Regenerácia: Ceramidy posilňujú ochrannú bariéru pokožky a podporujú jej regeneráciu: Ako používať: Pred použitím dobre pretrepte.Primerané množstvo prípravku naneste na tvár a krk ako posledný krok v každodennej starostlivosti o pleť pred nanesením make-upu.Aplikujte 15 - 20 minút pred pobytom na slnku.Aplikáciu opakujte každé 2 - 3 hodiny alebo po kontakte s vodou, aby ste zachovali účinnú ochranu.Tento univerzálny opaľovací krém je ideálny na každodenné použitie bez ohľadu na typ vašej pleti. Vďaka svojej ľahkej, vodovej textúre sa rýchlo vstrebáva bez zanechania mastného filmu alebo bielych stôp.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Heimish sa radí pod opaľovanie a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vámi vybraného produktu.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Heimish sa radí pod opaľovanie a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vámi vybraného produktu.
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Water, Propanediol, Dibutyl Adipate, Polymethylsilsesquioxane, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Caprylyl Methicone, Diethylhexyl Butamido Triazone, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Moringa Oleifera Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Vincetoxicum Atratum Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Althaea Rosea Flower Extract, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment, Myrothamnus Flabellifolia Leaf/Stem Extract, Coco-Caprylate/Caprate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Hydroxyethyl Urea, Decyl Glucoside, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Tromethamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glycerin, Ethylhexylglycerin, Polyacrylate Crosspolymer-6, Butylene Glycol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Acetyl Glucosamine, Hydroxyacetophenone, Octyldodecanol, Tocopherol, Ceramide NP, Dimethylsilanol Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Potassium Hyaluronate, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Phytosphingosine, Hydrogenated Lecithin, Sodium Hyaluronate Dimethylsilanol, Sodium Acetylated Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Beta-Glucan, Ascorbic Acid, Citric Acid, Behenyl Alcohol, Carbomer, Xanthan Gum, Oleyl Alcohol, Fragrance
- Výrobca
- Heimish
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8809481762306
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Water, Propanediol, Dibutyl Adipate, Polymethylsilsesquioxane, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Caprylyl Methicone, Diethylhexyl Butamido Triazone, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Moringa Oleifera Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Vincetoxicum Atratum Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Althaea Rosea Flower Extract, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment, Myrothamnus Flabellifolia Leaf/Stem Extract, Coco-Caprylate/Caprate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Hydroxyethyl Urea, Decyl Glucoside, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Tromethamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glycerin, Ethylhexylglycerin, Polyacrylate Crosspolymer-6, Butylene Glycol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Acetyl Glucosamine, Hydroxyacetophenone, Octyldodecanol, Tocopherol, Ceramide NP, Dimethylsilanol Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Potassium Hyaluronate, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Phytosphingosine, Hydrogenated Lecithin, Sodium Hyaluronate Dimethylsilanol, Sodium Acetylated Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Beta-Glucan, Ascorbic Acid, Citric Acid, Behenyl Alcohol, Carbomer, Xanthan Gum, Oleyl Alcohol, Fragrance
- Výrobca
- Heimish
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8809481762306
Hodí sa k tomu

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
19,90 €
Predajca: BYSARAH

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml
203,80 €/1l
10,19 €
Predajca: MAGUHAAR

Cerave Hydratačný čistiaci krém s penou, 236 ml
21 350,00 €/1l
21,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay Vitamin C čistiaci gél Brightening Cleanser 200 ml
20,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

La Roche Posay, Toleriane Sensitive, Krem nawilżający, 40 ml
489 200,01 €/1kg
24,46 €
Predajca: somnia24

La Roche-Posay Mela B3 Skoncentrowane serum przeciw przebarwieniom, 30 ml
887 600,02 €/1kg
44,38 €
Predajca: VISO

American Crew Shaving Skincare gél na holenie Precision Shave Gel 450 ml
35,02 €/1l
15,76 €
Predajca: Tersorte

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+ M Regenerujący balsam do ciała, 400 ml
101,87 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Vichy Minéral 89 termálne sérum Hyaluron Booster 30 ml
471,67 €/1l
14,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Gourmetmaxx 11339, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 60 min, Dvojitý, Čierna, Kovová, Dotyk
73,34 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Lionelo Bianka 3v1 Kočík, autosedačka, skladací, cestovný systém Opierka chrbta 360o nastaviteľná Čalúnenie kolies, strieška XXL-čierna
299,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

La Roche-Posay Effaclar čistiaca pleťová voda Sťahujúca pleťová voda 200 ml
24,14 €
Predajca: somnia24

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
272,83 €/1l
16,37 €
Predajca: Glamperfeu

Heimish Moringa Ceramide Tinted Moisturizer Make-Up + Sunscreen SPF30 PA++ BB krém pre zjednotenie farebného tónu pleti 19 Fair Beige 30 ml
357,67 €/1l
10,73 €
Predajca: LaRoseCare

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Prírodná sada na opaľovanie 6×150 ml, samoopaľovací fluid a prípravok po opaľovaní s imortellou, vegánska starostlivosť o pokožku – 3xSummerMatch
69,50 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,99 €
Predajca: Netscroll
73,32 €/1l

Prírodná sada na opaľovanie 4×150 ml, samoopaľovací fluid a prípravok po opaľovaní s imortelkou, vegánska starostlivosť o pokožku – 2xSummerMatch
49,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,99 €
Predajca: Netscroll
79,98 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací sprej SPF 50 - 170g - Vodoodolný - UVA/UVB ochrana - Ľahká formula
18,99 €
Predajca: Lemonbite
111,71 €/1l

HAWAIIAN TROPIC | Sprej na ochranu pred slnkom SPF50 170g
17,99 €
Predajca: Lemonbite
105,82 €/1l

Hawaiian Tropic Krém na opaľovanie v spreji SPF 30, 170 g
16,99 €
Predajca: Lemonbite
99,94 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací krém SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrana - Vodoodolný a ľahký - Platné do 02/2026
16,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Lemonbite
67,75 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovacie olej SPF 25 - 236 ml - UVA/UVB ochrana - vodoodolný a hydratačný
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací sprej SPF 15 - 170g - Vodoodolný a Vegánsky - UVA/UVB ochrana
18,99 €
Predajca: Lemonbite
111,71 €/1l

Banana Boat | Sprej na opaľovanie - 2x170ml - Spf 50 - vodoodolný - Sport Ultra
28,99 €
Predajca: Lemonbite
170,53 €/1l

Banana Boat | Balzam na opaľovanie SPF 60+ - 236 ml - Ultra Sport - Vodoodolné a ľahké zloženie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Hawaiian Tropic opaľovací krém SPF 50, 236 ml, vodoodolný, vegánsky, UVA/UVB ochrana
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Austrálsky zlatý botanický BB krém s SPF50 Light



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
272,47 €/1l

Banana Boat | Sonnencreme Sport - Wasserfest - 236 ml - Spf 30 - Hautschutz
14,59 €
Predajca: Lemonbite
61,82 €/1l

Sinoz - Pink Touch Tone Up Fluid Sunscreen SPF50+ / PA++++, 50ml - opaľovací krém na zjednotenie tónu pleti



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,50 €
Predajca: Exporgin
430,00 €/1l

SUNSCREEN SPF6 gél v spreji s okamžitým bronzerom 237ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: MAGUHAAR
67,51 €/1l

Austrálske zlaté opaľovacie mlieko s bronzerom SPF30



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: MAGUHAAR
75,95 €/1l

Austrálske zlato SPF50 vodoodolné mlieko
17,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,75 €
Predajca: MAGUHAAR
70,68 €/1l

Australian Gold 54402700280, Olej, Samoopaľovanie, 250 ml, Sprej, 1 kusov



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,50 €
Predajca: MAGUHAAR
62,00 €/1l

Austrálske zlato Sprej na ochranu pred slnkom s bronzerom SPF 15, 237 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR
145,00 €/1l

La Mer UV ochranný fluid SPF 50 50ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
108,07 €
Predajca: PerfumTraders
1 200,78 €/1kg