5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff " V " Wardasina EDP 100 ml UNISEX1 697,50 €/1l
169,75 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml2 181,60 €/1l
218,16 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani Parfumovaná voda Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense Refill 100ml652,90 €/1l
65,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Armani - Sí Intense EDP 100ml1 198,50 €/1l
119,85 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Sí EDP 50ml
1 630,80 €/1l
81,54 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
907,20 €/1l
90,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Giorgio Armani Parfém Giorgio Armani My Way Parfémová náplň 100ml
1 159,80 €/1l
115,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edp Spray
2 147,00 €/1l
64,41 €
Predajca: BRASTYGroup

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
43,13 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Stronger With You Absolutely EDP 50ml
1 428,00 €/1l
71,40 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Si Parfum, 30 ml
2 316,00 €/1l
69,48 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Emporio Because It`S You Edp 100ml
956,90 €/1l
95,69 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Armani - Stronger With You Absolutely EDP 100ml
875,80 €/1l
87,58 €
Predajca: PerfumTraders

Cacharel Yes I Am parfémovaná voda pre ženy 75 ml
855,20 €/1l
64,14 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Armani Stronger With You Intensely Pour Homme Edp Spray
1 338,00 €/1l
66,90 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Stronger With You Parfum
1 556,40 €/1l
77,82 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym unisex parfémom Giorgio Armani Sì EDP 100 ml! Tento exkluzívny unisex parfém je ideálny pre mužov aj ženy. Objavte 100 % originálne produkty Giorgio Armani!
- Zloženie:
- Zloženie: Farnesol
- Vonná zložka (parfum)
- Hexylcinnamal
- Hydroxycitronellal
- Limonén
- Linalool
- Citral
- Benzylalkohol
- Benzylbenzoát
- Geraniol
- Alkohol
- Tris(tetrametylhydroxypiperidinol) citrát
- Eugenol
- Dipropylénglykol
- Kumarín
- Voda (Aqua)
- Alfa-izometyl-ionón
- Benzylsalicylát
- Butylmetoxydibenzoylmetán
- Škoricový alkohol
- Citronelol
- Charakteristiky: kyselina citrónová, kyselina citrónová, kyselina citrónová, kyselina citrónová:
- Udržateľné balenie
- Nabíjateľné
- Kapacita: 100 ml
- Pohlavie:
- Unisex
- Lady
- Muži
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Typ vône: EDP
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
LUXOTTICA
PL. PAU, S/N - 08940 - CORNELLA LLOBREGAT (BARCELONA)
08940 - Cornella Llobregat
+34934747878
Si von Giorgio Armani je ovocno-kvetinová vôňa pre ženy, ktorá bola uvedená na trh v roku 2013. Táto ikonická vôňa bola vytvorená talentovanou parfumérkou Christine Nagel a spája silu a jemnosť, aby vyjadrila ženskosť s nádechom elegancie a sofistikovanosti. Si je ideálna voľba pre ženy, ktoré chcú vyjadriť svoju odvahu a gráciu vôňou, ktorá zanecháva nezabudnuteľný dojem. Vôňa sa otvára jedinečnou nótou čiernych ríbezlí, ktorá vôni dodáva hlboký, ovocný a mierne sladký začiatok, plný živosti a sviežosti. Táto výrazná zložka prebúdza zmysly a pripravuje cestu pre kvetinovú srdcovú nótu, v ktorej rozkvitajú tóny májovej ruže a frezie. Tieto kvetinové tóny dodávajú vôni jemnú eleganciu a romantiku, ktorá podtrhuje jej ženský charakter. Základ vône tvorí kombinácia teplých tónov vanilky, pačuli, drevitých akordov a ambroxanu, ktoré vôni dodávajú dlhotrvajúcu a zmyselnú vôňu. Tento harmonický záver dodáva vôni potrebnú hĺbku a jemný náznak u. Si od Giorgio Armani je vhodná ako na každodenné nosenie, tak aj na špeciálne príležitosti, kedy chcete vyjadriť svoju eleganciu a osobnosť. S touto vôňou nosíte kúsok sofistikovanosti a šarmu, ktorý vás bude sprevádzať v každej situácii.
Táto jemná a zvodná vôňa je naplnená bohatými a nými akordmi. Ikonický parfém zostáva verný svojmu jedinečnému zloženiu a teraz sa predstavuje v novom plniteľnom flakóne, ktorý je ný a dlhotrvajúci. Parfumovaná voda Sì od Giorgio Armani očarí ovocnou vrchnou nôtou čiernych ríbezlí, po ktorej nasleduje srdce z ruže a frézie pre jemnú sviežosť. Hrejivý základný tón pačuli a pižma dodáva vôni dlhotrvajúcu zmyselnosť.
- Model
- Sì
- Hmotnosť
- 0.243 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyPáni
- EAN kód
- 3614273872119
- Číslo od výrobcu
- Sì
- Model
- Sì
- Hmotnosť
- 0.243 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyPáni
- EAN kód
- 3614273872119
- Číslo od výrobcu
- Sì
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Parfumovaná voda Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense Refill 100ml
652,90 €/1l
65,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Giorgio Armani Si - Parfémovaná Voda, 15ml
1 925,33 €/1l
28,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
988,80 €/1l
74,16 €
Predajca: PerfumTraders

Armani My Way Edp Spray Refill
954,00 €/1l
95,40 €
Predajca: PerfumTraders

Komoda s 8 zásuvkami 120 cm vysoký lesklý príborník biely príborník drevo
180,95 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,67 €/1l
118,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armani - Sí Intense EDP 100ml
1 198,50 €/1l
119,85 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Guilty Pour Femme, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, BHT,..., 1 kusov
1 232,40 €/1l
61,62 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 088,20 €/1l
54,41 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Armani - Sí EDP 50ml
1 630,80 €/1l
81,54 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
907,20 €/1l
90,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense 30 ml
2 154,67 €/1l
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense 50 ml
1 518,00 €/1l
75,90 €
Predajca: BRASTYGroup

Armani - SÍ Intense 2021 EDP 50ml
1 562,00 €/1l
78,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani Si Eau de Parfum 30ml
2 078,33 €/1l
62,35 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Armani (Giorgio Armani) Sí Passione parfémovaná voda pre ženy 15 ml
1 705,33 €/1l
25,58 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: ClickShop

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
43,13 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 30Ml
2 214,33 €/1l
66,43 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana The One Women Edp 75ml
1 017,47 €/1l
76,31 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,97 €
Predajca: PerfumTraders
537,13 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l