3,7



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Yodeyma For You 50 ml parfumovaná voda441,40 €/1l
22,07 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Ďalšie informácie o reklame
VERSET Parfumovaná voda pre ženy Radiance 100 ml304,30 €/1l
30,43 €
Predajca: Pharmacygreek

Ďalšie informácie o reklame
M. Micallef Gntonic parfémovaná voda pre mužov 100 ml1 305,40 €/1l
130,54 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Burberry Her Intense parfumovaná voda v spreji (100 ml)1 036,60 €/1l
106,43 €
-2,77 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
103,66 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Energizing Woman parfumovaná voda pre ženy 100 ml
382,20 €/1l
38,22 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Women Energizing, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
352,70 €/1l
35,27 €
Predajca: Denpoli-Venda

DKNY DKNY 24/7 parfémovaná voda pre ženy 30 ml
639,67 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Donna Karan Nectar Love EDP 100 ml W
290,80 €/1l
29,83 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,08 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Women Energizing 2011 parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 045,00 €/1l
31,35 €
Predajca: BRASTYGroup

DKNY Be Delicious Orchard Street parfémovaná voda pro ženy 100 ml
307,00 €/1l
30,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Donna Karan DKNY Be Delicious Woda perfumowana, 100 ml
652,00 €/1l
65,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

DKNY Donna Karan Women Energizing EDP 50 ml W
825,80 €/1l
41,29 €
Predajca: PerfumTraders

Donna Karan Be Delicious parfumovaná voda 50ml
768,80 €/1l
39,44 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,44 €
Predajca: PerfumTraders

Donna Karan Dkny Women Energizing Eau De Toilette Spray 50ml
531,40 €/1l
28,13 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,57 €
Predajca: PerfumTraders

Donna Karan Dkny Women Energizing Eau De Parfum Spray 30ml
1 068,67 €/1l
32,06 €
Predajca: NutraBestBG

Escada Party Love Woda perfumowana, 100 ml
284,50 €/1l
28,45 €
Predajca: Glamperfeu

DKNY Be Delicious parfémovaná voda pre ženy 30 ml
951,67 €/1l
28,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rasasi Yumn Pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
164,00 €/1l
16,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ajmal Oudesire parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 686,40 €/1l
168,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Riiffs Shanaya parfémovaná voda pre ženy 100 ml
159,00 €/1l
15,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
DKNYDKNY 24/7
DKNY 24/7 jenová Donny Karan na rok 2024, vôňa pre ženy plná energie a štýlu, ktorá kombinuje šťavnaté ovocie, elegantné kvety a teplé drevité akordy. Ideálna na každodenné nosenie, ale aj na večerné vychádzky.
Typ: parfumovaná voda pre ženy
Charakteristika: kvetinovo-drevito-pižmová, elegantná a moderná
Vrchné tóny: ružové korenie, rebarbora
Srdcové tóny: kdoule, ruža, zelené tóny, veľkolistý jazmín, tuberóza
Základné tóny: ambrox super, pižmo, céder, santalové drevo
Príležitosti: na bežné nosenie, do práce, na rande a večer
Dojem: svieži začiatok, elegantné srdce, zmyselný a dlhotrvajúci záver
Vôňa sa otvára pikantným ružovým korením a osviežujúcou rebarborou, ktoré dodávajú energiu. V srdci kompozície nájdete šťavnatú kdouľu, jemnú ružu a svieže zelené tóny, zabalené do kvetinovej aury z veľkolistého jazmínu a tuberózy. Základ zložený z pižma, cédru, santalového dreva a moderného akordu Ambrox Super dodáva vôni eleganciu, hĺbku a dlhotrvácnosť.
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Donna Karan DKNY 24/7 EDP 50 ml a oslávte svoju ženskosť exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Donna Karan!
- Objem: 50 ml
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Typ vône: EDP
- Pohlavie: Ženy
Parfumovaná voda DKNY bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vybranej vône.
Parfémovaná voda od značky DKNY bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
DKNY 24/7 je vôňa vytvorená pre ženy, ktoré žijú naplno - dynamické, nezávislé a sebavedomé. Je to kompozícia inšpirovaná tempom veľkomesta, kde je každý okamih dôležitý a každé rozhodnutie môže zmeniť priebeh dňa. DKNY 24/7 je vôňa, ktorá vás sprevádza od rannej kávy až po nočné dobrodružstvá - intenzívna, dlhotrvajúca a mimoriadne ženská. Parfém sa otvára energickými tónmi červeného ovocia a citrusov, ktoré okamžite upútajú pozornosť svojou sviežosťou a ľahkosťou. Srdce vône pulzuje kvetinovými akordmi jazmínu, pivonky a ruže, ktoré mu dodávajú jemný a elegantný nádych. V základe sa nachádzajú hrejivé tóny santalového dreva, vanilky a pižma, ktoré dodávajú kompozícii hĺbku a zmyselný charakter - ideálne na večerné prechádzky alebo dôležité stretnutia. DKNY 24/7 je vôňa, ktorá zdôrazňuje ženskú silu a zároveň zachováva ľahkosť a sviežosť charakteristickú pre štýl značky DKNY. Štýlový flakón v modernom dizajne symbolizuje mestskú energiu a neustály pohyb. Je ideálnou voľbou pre ženy, ktoré potrebujú vôňu, ktorá dokáže držať krok s ich rušným životným štýlom - 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
DKNY 24/7 edp vapo 50 ml
DKNY 24/7 parfumovaná voda 50ml
- Model
- DKNY 24/7
- Hmotnosť
- 0.316 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 857159504510085715950451085715950451
- Číslo od výrobcu
- DK95045
- Model
- DKNY 24/7
- Hmotnosť
- 0.316 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 857159504510085715950451085715950451
- Číslo od výrobcu
- DK95045
Hodí sa k tomu

DKNY Women Energizing, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
352,70 €/1l
35,27 €
Predajca: Denpoli-Venda

DKNY Donna Karan Women Energizing EDP 50 ml W
825,80 €/1l
41,29 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Energizing Woman parfumovaná voda pre ženy 100 ml
382,20 €/1l
38,22 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
283,33 €/1l
17,00 €
Predajca: FragrancesBg

DKNY Donna Karan Nectar Love EDP 100 ml W
290,80 €/1l
29,83 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,08 €
Predajca: PerfumTraders

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man Intense Woda toaletowa 50ml
620,20 €/1l
31,01 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste - Lacoste pour Femme EDP 50ml
588,80 €/1l
30,20 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,44 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 30 ml
957,67 €/1l
28,73 €
Predajca: MANADA

Escada Magnetism parfémovaná voda pre ženy 50 ml
962,80 €/1l
48,14 €
Predajca: somnia24

DKNY DKNY 24/7 parfémovaná voda pre ženy 30 ml
639,67 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,50 €/1l
23,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Palivové drevo Palivové drevo Drevo 90 kg Pre kachle a krby Ohnivá misa Gril Bukové palivové drevo Bukové drevo Polená Drevo 25 cm
1 824,83 €/1m
109,49 €
Predajca: Lagento_GmbH

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
216,10 €/1l
21,61 €
Predajca: Glamperfeu

Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

DKNY DKNY 24/7 parfémovaná voda pre ženy 100 ml
254,80 €/1l
25,48 €
Predajca: Glamperfeu

DKNY Be Delicious Orchard Street parfémovaná voda pro ženy 100 ml
307,00 €/1l
30,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Donna Karan Dkny Women Energizing Eau De Parfum Spray 30ml
1 068,67 €/1l
32,06 €
Predajca: NutraBestBG

DKNY Donna Karan Energizing for Men EDT 100 ml M
278,00 €/1l
27,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Donna Karan Dkny Women Energizing Eau De Toilette Spray 50ml
531,40 €/1l
28,13 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,57 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Women Energizing 2011 parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 045,00 €/1l
31,35 €
Predajca: BRASTYGroup

Clinique Happy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
345,70 €/1l
34,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Donna Karan Dkny Be Delicious Edp Sp 30ml Be Delicious Fresh Blossom Edp Sp 30ml Set - Ns
698,33 €/1l
41,90 €
Predajca: MANADA

DKNY Be Tempted Parfumovaná voda 100ml
369,00 €/1l
36,90 €
Predajca: NutraBestBG

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Donna Karan DKNY Be Delicious Woda perfumowana, 100 ml
652,00 €/1l
65,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%33% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
33%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 20. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
43,19 €
Predajca: PerfumTraders
539,88 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1500)Počet hodnotení: 1500
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(119)Počet hodnotení: 119
29,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
294,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l