4,3



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Skoczylas kolagén s vitamínom C 150 g40,78 €/1l
20,39 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Hydrolyzované kolagénové peptidy0,13 €/1l
54,00 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Fyron Omega 3 - 60 Kapsúl945,95 €/1l
37,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth-Inter

Ďalšie informácie o reklame
Fyron OPC – 60 kapsúl1 166,67 €/1l
37,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth-Inter

Kvercetín s vitamínom C, 60 kapsúl
141,95 €/1kg
11,64 €
Predajca: AbisZ-Markt

DOPPELHERZ Vitamín E 600 N Softgels
147,08 €/1kg
19,12 €
Predajca: AbisZ-Markt

L-karnitín 500 kapsúl 100 kapsúl
223,02 €/1kg
28,10 €
Predajca: AbisZ-Markt

Regulatpro Metabolic Juice, 350 ml roztok
136,54 €/1l
47,79 €
Predajca: taleoo

Taxofit Vitamín C 1300 tabliet 30 kapsúl
4,62 €
Predajca: AbisZ-Markt

VemoHerb | Probiotic8 Immunо + vitamín C
476,25 €/1l
11,43 €
Predajca: NutraBestBG

Dr. Niedermaier - RegulatPro Immune - 350ml
139,66 €/1l
48,88 €
Predajca: taleoo

MensSana Isoflavone Capsules, 60 kapsúl
525,15 €/1kg
35,71 €
Predajca: AbisZ-Markt

Metonil 30 kapsúl
28,41 €
Predajca: NewGenMarketing

L-metionín, 120 kapsúl
13,74 €
Predajca: AbisZ-Markt

NICApur Ferroverde 14 kapsúl, 60 kapsúl
425,09 €/1kg
24,23 €
Predajca: AbisZ-Markt

metacare L-Glutamine Capsules, 60 kapsúl
335,14 €/1kg
24,13 €
Predajca: AbisZ-Markt

Magnesiumcitrát + vitamín D Menssana, 60 kapsúl
18,77 €
Predajca: AbisZ-Markt

Bisglycinát horčíka 90 kapsúl
202,74 €/1kg
19,26 €
Predajca: nanoSPACE

Vitamín C lipozomálny - 500mg 70 kapsúl
151,82 €/1kg
11,69 €
Predajca: BioCare

NICApur Vitamín D 1.000 kapsúl, 120 kapsúl
171,67 €/1kg
20,60 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Značka zákonný pôvod Dr. Niedermaier® Nemecko (DE) Zloženie REGULATESSENZ - Kaskádový fermentovaný koncentrát (pozostávajúci z: Pitná voda; citróny*; figy*; datle*; VLAŠSKÉ ORECHY*; SÓJOVÉ BOBY*; cibuľa*; kokosové orechy*; rastlinný glycerín; CELER*; klíčky mungo*; artičoky*; hrášok*; proso*; kurkuma*); hruškový koncentrát; pomarančový koncentrát*; citrát horčíka 3,5 %; extrakt z aceroly 17,5 % (vit.C) 1,14 %; extrakt z horkého melóna 1,0 %; extrakt zo škorice 1,0 %; prírodná aróma; extrakt z vanilkových strukov*, chlorid zinočnatý 0,1 %; extrakt z hintónie 0,05 %; D-pantotenát vápenatý 0,03 %; síran manganatý 0,03 %; Nikotínamid 0,02 %; cholekalciferol 0,02 %; tiamín hydrochlorid 0,003 %; pyridoxín hydrochlorid 0,002 %; riboflavín 0,002 %; chlorid chrómu(III) 0,00063 %; selénan sodný 0,00031 %; kyanokobalamín 0,000004 %.
* = Zložky z orgánov. Poľnohospodárstvo, ** = zložky z orgánu.
dynamického pestovania, *** = z uznanej ekologickej akvakultúry, **** = z voľne žijúcich úlovkov GTIN kus 4260084341192 Colný pôvod Nemecko (DE) Všeobecné informácie Regulatpro® Glukoaktiv Doplnok stravy na udržanie zdravého
doplnok stravy na udržanie zdravej hladiny cukru v krvi - krvný cukor, nervový systém, energia Použitie Ráno a večer užite 10 ml Regulatpro® Glukoaktiv (zodpovedá polovici odmerky) neriedený, pred prehltnutím chvíľu podržte v ústach.
V prípade citlivosti tráviaceho traktu vypite Regulatpro® Glukoaktiv zriedený v pohári vody Pokyny na skladovanie a uchovávanie Neskladujte pri teplote nad 25 °C Odporúčané dávkovanie Užívajte 10 ml Regulatpro® Glukoaktiv (zodpovedá ½ odmerky) neriedený ráno a večer, pred prehltnutím chvíľu podržte v ústach. V prípade citlivosti tráviaceho traktu vypite Regulatpro® Glukoaktiv zriedený v pohári vody.
Odporúčanie pre alergikov Možné stopy: orechy, zeler, laktóza Špecifické informácie pre skupinu výrobkov Právny status: doplnok stravy Sladenie: vlastná sladkosť ovocia Kvalita Ekologický výrobok:
nie Ďalšie právne informácie Prídavné látky, právne upozornenie: nesmie sa prekročiť uvedená odporúčaná denná dávka, prírodné arómy Právne upozornenie doplnok: Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí. názov potraviny:
Distribútor: Dr Niedermaier Pharma GmbH, Georg-Knorr Str.
1, D-85662 Hohenbrunn Nutričné hodnoty a výsledky analýzy na základe 100 ml Energia kJ / kcal: 93 kJ / 22 kcal kJ Tuky: <0,1 g z toho nasýtené mastné kyseliny:
kyselina pantoténová B5: 29,9 mg Vitamín B6: 1,88 mg Vitamín B12: 4,3 µg Vitamín C: 60 mg Vitamín D: 48,2 µg Chróm: 130 µg Horčík:
zinok: 44 mg Vitamíny a minerálne látky na základe 1 porcie Tiamín B1: 0,36 mg Riboflavín B2: 0,38 mg Niacín B3: 0,38 mg
kyselina pantoténová B5: 6 mg Vitamín B6: 0,38 mg Vitamín B12: 0,9 µg Vitamín C: 12 mg Vitamín D: 9,6 µg Chróm: 26 µg Horčík: 58 mg Mangán: 1,9 mg Selén:
denná potreba ( % ) na základe 1 porcie Tiamín B1: 33 % Riboflavín B2: 27 % Niacín B3: 32 % Kyselina pantoténová B5:
100 % Vitamín B6: 27 % Vitamín B12: 36 % Vitamín C: 20 % Vitamín D: 192 % Chróm: 65 % Horčík: 15,5 % Mangán: 95 % Selén: 44 % Zinok: 88 % Ďalšie vlastnosti vegan:
ne vegetariánske: áno Právne informácie Doplnok: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Doplnky stravy by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.
Zabezpečte si zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Po viac ako dvoch rokoch vývoja výrobku uvádza spoločnosť Dr. Niedermaier na trh nový patentovaný kozmetický prípravok.
Regulatpro® Collagen pre:
- viditeľnú redukciu vrások
- spevnenie spojivového tkaniva
- hydratovanú pokožku
- upravené vlasy a nechty
- Predĺženie telomér
- Vitalita a pohoda
Biotín, niacín a zinok prispievajú k udržaniu normálnej KOŽE.Meď prispieva k normálnej PIGMENTÁCII KOŽE.Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu KOŽE.Biotín, selén a zinok prispievajú k udržaniu normálnych VLASOV.Meďprispieva k normálnej PIGMENTÁCII VLASOV a k udržaniu normálneho spojivového tkaniva.
Selén a zinok prispievajú k udržaniu normálneho stavu nechtov.Biotín a niacín prispievajú k udržaniu normálneho stavu KOŽE.Biotín, meď, niacín, vitamín C a vitamín B12 prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu.Meď, selén, vitamín C, vitamín E a zinok prispievajú k ochrane BUNIEK pred oxidačným stresom.
Ako používať
Jedna 20 ml fľaštička Regulatpro® Collagen denne. Pite ho čistý alebo zmiešaný. V každom prípade revitalizuje krásu a chutí neuveriteľne lahodne ako čerstvý bobuľový kokteil!
Potom vypite trochu neperlivej vody. V prípade citlivosti tráviaceho traktu rozrieďte Regulatpro® Collagen v pohári vody a vypite.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte ako náhradu vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu, ktoré sú dôležité pre dobré zdravie.
Skladujte mimo dosahu malých detí. Použitie čerstvých zložiek môže spôsobiť zmeny vo vôni, farbe, chuti a zákale. Možná tvorba zvyškov spôsobených rastlinnými zložkami, preto pred konzumáciou dobre pretrepte, aby sa homogénne rozložili.
Vezmite prosím na vedomie nasledujúce informácie o výrobku:
Výrobky Niedermaier, ktoré predávame, vďačia za svoj priaznivý účinok procesu fermentácie. To môže viesť k minimálnemu úniku tekutiny pri uzatváraní vplyvom tepla (leto) alebo mechanickým vplyvom (preprava / pretrepávanie) a následnému tlaku. Táto skutočnosť nemá vplyv na účinok, kompatibilitu alebo trvanlivosť výrobku a nepredstavuje dôvod na reklamáciu.
Zložky
Voda, kaskádovo fermentovaný koncentrát 25 % (voda, citróny, datle, figy, vlašské orechy, sójové bôby, mrkva, jablká, cibuľa, klíčky mungo, granátové jablká, maliny, kokosové orechy, artičoky, cícer, zeler, proso, zázvor), koncentrát čerešňovej šťavy, prášok z vaječných škrupín 2.25 %, kyselina L-askorbová, hyaluronát sodný 0,6 %, extrakt z astragalu 0,5 %, glukonát zinočnatý, extrakt z prasličky 0,5 %.17 %, alfa-tokoferylacetát, nikotínamid, cholekalciferol, síran meďnatý, kyanokobalamín, selénan sodný, D-biotín, Lactobacillus paracasei 0,005 %, Lactobacillus rhamnosus 0,004 %, Lactobacillus acidophilus 0,0025 %.
*
= Zložky z ho poľnohospodárstva, ** = Zložky z ho dynamického poľnohospodárstva
Vitamíny a minerálne látky na základe 20 ml
| Výživové informácie | na 20 ml | % NRV* |
| Vitamín D | 5 µg | 100 |
| Vitamín E | 12 mg | 100 |
| Vitamín C | 160 mg | 200 |
| Niacín | 16 mg | 100 |
| Vitamín B12 | 2,5 µg | 100 |
| Biotín | 50 µg | 100 |
| Zinok | 5 mg | 50 |
| Meď | 0,25 mg | 25 |
| Selén | 55 µg | 100 |
| Oxid kremičitý (z kyseliny kremičitej) | 2,4 mg | / |
| Kyselina hyalurónová | 120 mg | / |
| Membrána vaječnej škrupiny | 450 mg | / |
| z toho kolagén | 67,5 mg | / |
| z toho elastín | 90 mg | / |
| z toho glykozaminoglykany | 22,5 mg | / |
| Extrakt z astagalu | 100 mg | / |
| z toho astagalosidy | 0,5 mg | / |
| REGULATESSENZ 2,0 | 5 ml | / |
*NRV = výživová referenčná hodnota - referenčné množstvo Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín (EFSA)
Popis produktu
Dr. Niedermaier Regulatpro Kolagénový nápoj je tekutý fermentovaný doplnok stravy, ktorý bol špeciálne vyvinutý na podporu prirodzenej krásy zvnútra. Obsahuje inovatívne skrášľujúce živiny, ako aj vitamíny a minerály, ktoré prispievajú k udržaniu normálneho stavu pokožky, vlasov a nechtov.
Vysoko kvalitné zložky
Tento výrobok kombinuje kolagén z vaječných škrupín s vegánskou kyselinou hyalurónovou a výberom vitamínov a minerálov:
- Kolagén z vaječnej škrupiny: Podporuje štruktúru kožných buniek a tkanív.
- Vegánska kyselina hyalurónová: Prispieva k hydratácii a pružnosti pokožky.
- Biotín: Podporuje udržanie normálneho stavu pokožky a vlasov.
- Niacín: Podporuje zdravie pokožky a energetický metabolizmus.
- Zinok: Prispieva k udržaniu normálneho stavu pokožky, vlasov a nechtov a chráni bunky pred oxidačným stresom.
- Vitamín C: Podporuje tvorbu kolagénu a chráni pred oxidačným stresom.
- Vitamín D: Podporuje normálnu funkciu imunitného systému.
- Vitamín E: Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
- Vitamín B12: Podporuje energetický metabolizmus.
- Meď: Podporuje normálnu pigmentáciu pokožky a vlasov a udržiavanie spojivového tkaniva.
- Selén: Selén: prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov a nechtov a chráni bunky pred oxidačným stresom.
Výhody nápoja Regulatpro Collagen
- Podporuje prirodzenú krásu zvnútra
- Podporuje zdravie pokožky, vlasov a nechtov
- Chráni bunky pred oxidačným stresom
- Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
- Neobsahuje farbivá ani konzervačné látky
Špeciálne vlastnosti
Regulatpro Kolagénový nápoj sa vyznačuje vysokou kvalitou a použitím prírodných zložiek:
- Bez lepku
- Bez farbív
- Bez konzervačných látok
- Vegetariánsky
Po rokoch výskumu a vývoja sa spoločnosti Dr. Niedermaier Pharma podarilo integrovať žiadanú látku proti starnutiu "kolagén" vo vegetariánskej forme do nového kozmetického nápoja. Regulatpro Collagen je tekutý výživový doplnok s fermentovanou Regulat esenciou a kolagénom z vaječnej škrupiny, vegánskou kyselinou hyalurónovou a špeciálne vybranými vitamínmi a minerálmi - anti-ageing s pokladmi prírody.
Regulatpro Collagen liquid 400 ml - Oblasť: Rôzne
- Objem
- 400 ml
- Zloženie
- Voda, 25% koncentrát fermentovanej zmesi (voda, citrón, datle, figy, orechy, sója, mrkva, jablká, cibuľa, klíčky mungových fazúľ, granátové jablká, maliny, kokos, artičoky, cícer, celer, proso, zázvor), koncentrovaná čerešňová šťava, prášok z membrány vaječných škiel 2,25 %, L-kyselina askorbová, hyaluronát sodný 0,6 %, glukonát zinku, extrakt z prasličky 0,17 %, alfa-tokoferylacetát, nikotinamid, cholekalciferol, sulfát meďnatý, cyanokobalamín, seleničnan sodný, D-biotín, Lactobacillus paracasei 0,005 %, Lactobacillus rhamnosus 0,004 %, Lactobacillus acidophilus 0,0025 %.
- Hmotnosť
- 400 g
- Rozmery
- 17 x 17 x 7 cm
- Potravinársky podnik
- Dr. Niedermaier Pharma GmbH, Taufkirchener Str. 59, DE-85662 Hohenbrunn, [email protected]
- Obchodný názov
- Doplnok stravy s kolagénom
- Výrobca
- Dr. Niedermaier
- Rozsah dodávky
- 1 balenie s 20 x 20 ml
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Užite 20 ml (= jedna fľaša) Regulatpro® Collagen ráno alebo medzi jedlami, potom vypite trochu neperlivej vody. V prípade citlivosti tráviaceho traktu rozrieďte Regulatpro® Collagen v pohári vody a vypite ho. náš tip - ako expresná kúra: užívajte 20 ml dvakrát denne, aby ste rýchlo dosiahli viditeľné výsledky. Odporúčame užívať ráno a večer počas štyroch týždňov. Na expresnú kúru potrebujete 3 balenia po 20 x 20 ml.
- Číslo od výrobcu
- 136165-DE
- EAN kód
- 4260084344186
- Objem
- 400 ml
- Zloženie
- Voda, 25% koncentrát fermentovanej zmesi (voda, citrón, datle, figy, orechy, sója, mrkva, jablká, cibuľa, klíčky mungových fazúľ, granátové jablká, maliny, kokos, artičoky, cícer, celer, proso, zázvor), koncentrovaná čerešňová šťava, prášok z membrány vaječných škiel 2,25 %, L-kyselina askorbová, hyaluronát sodný 0,6 %, glukonát zinku, extrakt z prasličky 0,17 %, alfa-tokoferylacetát, nikotinamid, cholekalciferol, sulfát meďnatý, cyanokobalamín, seleničnan sodný, D-biotín, Lactobacillus paracasei 0,005 %, Lactobacillus rhamnosus 0,004 %, Lactobacillus acidophilus 0,0025 %.
- Hmotnosť
- 400 g
- Rozmery
- 17 x 17 x 7 cm
- Potravinársky podnik
- Dr. Niedermaier Pharma GmbH, Taufkirchener Str. 59, DE-85662 Hohenbrunn, [email protected]
- Obchodný názov
- Doplnok stravy s kolagénom
- Výrobca
- Dr. Niedermaier
- Rozsah dodávky
- 1 balenie s 20 x 20 ml
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Užite 20 ml (= jedna fľaša) Regulatpro® Collagen ráno alebo medzi jedlami, potom vypite trochu neperlivej vody. V prípade citlivosti tráviaceho traktu rozrieďte Regulatpro® Collagen v pohári vody a vypite ho. náš tip - ako expresná kúra: užívajte 20 ml dvakrát denne, aby ste rýchlo dosiahli viditeľné výsledky. Odporúčame užívať ráno a večer počas štyroch týždňov. Na expresnú kúru potrebujete 3 balenia po 20 x 20 ml.
- Číslo od výrobcu
- 136165-DE
- EAN kód
- 4260084344186
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Vrchný matrac zo studenej peny 140x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

RegulatPro® - Glucoactive 350ml
139,14 €/1l
48,70 €
Predajca: taleoo

Omega-3 - 400 kapsúl I rybí olej I rybí olej I mäkké kapsuly I vysoko koncentrované EPA a DHA I pre normálny metabolizmus tukov v krvi I metabolizmus tukov (cholesterol) I pre normálny krvný tlak I normálnu funkciu srdca I triglyceridy - forma I TG - forma I vysoká biologická dostupnosť
89,80 €/1l
49,39 €
Predajca: medpak_shop

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Parazytek - perorálna tekutina 100 ml EKOTOT
137,90 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

NÁPOJ SO ŽELEZOROM PRE TEHOTNÉ A DOJČUJÚCE ŽENY 450 ml - ROTBACKCHEN
17,76 €/1l
7,99 €
Predajca: taleoo

Kolagén Pure Glow 100% čistý kolagén v prášku 500 g
58,32 €/1kg
29,16 €
Predajca: AbisZ-Markt

ArmoLipid, 60 tabletek
502 285,70 €/1kg
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

RechtsRegulat® - 350 ml | DR. NIEDERMAIER
136,54 €/1l
47,79 €
Predajca: taleoo

Sanatur akáciová vláknina v prášku | 200 g | 90 % vlákniny | organické | vegánske
45,25 €/1kg
9,05 €
Predajca: taleoo

Dietol 20 kapsúl | výživový doplnok | malina, L-karnitín, sladký pomaranč
975,00 €/1kg
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Dr. Niedermaier - Regulatpro® Complete - 350 ml
124,29 €/1l
43,50 €
Predajca: taleoo

Auranatura Brainfit Pro Capsules 30 kapsúl
977,02 €/1kg
24,23 €
Predajca: AbisZ-Markt

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
2,53 €/1kg
30,35 €
Predajca: taleoo

Vitamaze multivitamín vysoká dávka - 120 kapsúl
129,62 €/1kg
20,48 €
Predajca: AbisZ-Markt

OMNi-BiOTiC metabolické vrecúška, 30 ks. Vrecúško
270,28 €/1kg
38,38 €
Predajca: AbisZ-Markt

Viacmiestna pohovka LENKE - čierna
425,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

enen 200 enen + matersk kaika + med 10x10ml fatiky GINSENG Posko
11,93 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Parazax Complex Forte - Prírodná podpora čriev a imunitného systému
2 350,62 €/1kg
37,61 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Raab Vitalfood Bio Spermidin Weizenkeim Kapseln 60g
411,67 €/1kg
24,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Jahodové plátky mrazom sušené lahodné ovocie - 100g
280 000,01 €/1kg
28,00 €
Predajca: WINOSZARNIA

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
183,00 €/1l
18,30 €
Predajca: Azjasklep

ISO - Minerálna limonáda, 600 g | RAAB VITALFOOD
28,37 €/1kg
17,02 €
Predajca: taleoo

Swedish Nutra Collagen Liquid 10 000 mg - Hydrolyzovan hovdz kolagn s kyselinou hyalurnovou, vitamnmi a minerlmi, 500 ml
58,08 €/1l
29,04 €
Predajca: NutraBestBG

Erexol doplnok stravy pre mužov 10 ks | Ginsenosidy Maca Zen Shen Zinok
38 610,00 €/1l
38,61 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
35,57 €/1kg
31,12 €
Predajca: VISO

Myo-Inozitol + komplex mníchovského korenia (90 kapsúl)
420,89 €/1l
18,94 €
Predajca: AbisZ-Markt

Psychobiotikum vzorka, 20 kapsúl
336,33 €/1kg
10,09 €
Predajca: medpak_shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%25% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
25%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Objem 0,35 lHmotnosť 0,35 kg
Produkt používam už 6 týždňov a môžem ho len odporučiť. Viditeľne lepšia pleť, nechty a vlasy. Dodanie bolo naozaj rýchle. Ďakujem
Hodnotenie z 13. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Už ho užívam 10 rokov – som teda nadšený!
Objem 0,35 lHmotnosť 0,35 kg
Naozaj sa to oplatí ;-)
Hodnotenie z 6. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Objem 0,35 lHmotnosť 0,35 kg
Vždy v mojej domácnosti...
Hodnotenie z 5. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dostala som iný produkt s kyselinou hyalurónovou od Dr. Niedermaiera. Nezodpovedá popisu v ponuke „Regulatpro Hyaluron Dr. Niedermaier natura luxury“. Navyše chýbajú ešte 3 balíčky, ktoré majú byť dodané za približne 2–3 týždne!
Objem 0,4 lHmotnosť 0,4 kg
Radšej by som mala originál!!! Mali mi vopred oznámiť, že mi bude zaslaný iný produkt, síce od toho istého výrobcu, ale s iným zložením!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg

EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg