5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Reparatice regeneračný krém na ruky848,40 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Krém na ruky WHITE JASMINE316,67 €/1l
9,50 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Krém na ruky CEYLON TEA YLANG300,00 €/1l
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Krém na ruky CEYLON TEA YLANG300,00 €/1l
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Tesori D`oriente Krém na ruky 75 ml Arganový olej a pomarančový kvet
168,93 €/1l
12,67 €
Predajca: somnia24

tesori d'Oriente krém na ruky s lotosovým kvetom 75 ml
31,96 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Allergika jemný krém na ruky 50 ml
97,95 €/1kg
8,62 €
Predajca: AbisZ-Markt

Linola Krém na ruky, 75 ml Krém
73,40 €/1kg
7,34 €
Predajca: AbisZ-Markt

Babaria Krém na ruky s aloe vera 2 x 100 ml
98,93 €/1l
7,42 €
Predajca: Parfumtoi

Rakytníkový krém na ruky 75ml
97,73 €/1l
7,33 €
Predajca: taleoo

Mediskin Obnovujúci krém na ruky 75 ml
50,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Luksja Intenzívne vyživujúci krém na ruky 50 ml
205 000,01 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Krém na ruky Jurlique Rose
426,75 €/1l
17,07 €
Predajca: NutraBestBG

Handsan krém na ruky Urea 90ml
28,44 €/1l
2,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Repavar Regeneračný krém na ruky 75 ml
316,53 €/1l
23,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

L'occitane Cherry Blossom krém na ruky 30ml
337,33 €/1l
10,12 €
Predajca: Store-Germany

Botanicapharma Ureapharma krém na ruky 75ml
287,73 €/1l
21,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Krém na ruky s nechtíkom 75ml
27,73 €/1l
2,08 €
Predajca: taleoo

Krém na ruky CARDAMOM ROSE
300,00 €/1l
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Aēsop Resurrection Aromatique Balzam na ruky 75 ml
357,33 €/1l
39,12 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,80 €
Predajca: Bugelo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
oriental Treasures Japanes Rituals krém na ruky 75 ml
- Hmotnosť
- 250 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Conter srl
- EAN kód
- 8008970050300
- Hmotnosť
- 250 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Conter srl
- EAN kód
- 8008970050300
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Tesori d'Oriente, Persian Dream, parfumovaná voda, 100 ml
138,20 €/1l
13,82 €
Predajca: Zeitburg

Tesori D`oriente Krém na ruky 75 ml Arganový olej a pomarančový kvet
168,93 €/1l
12,67 €
Predajca: somnia24

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
119,90 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Tesori D Oriente telový krém Ayurveda 300ml
0,05 €/1kg
16,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa The Kingdom Women, Ženy, 100 ml
241,10 €/1l
24,11 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

tesori d'Oriente krém na ruky s lotosovým kvetom 75 ml
31,96 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
272,83 €/1l
16,37 €
Predajca: Glamperfeu

poklady Orientu Ayurveda Handcreme 75 ml
106,53 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tesori d'Oriente Perzský sen - mlieko na kúpanie 500 ml
25,98 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
237,50 €/1l
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Treasures Of The Orient Krem Do Rąk Byzantium Black Rose & Labdanum 75 ml
164,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Ajwad Pink To Pink, Ženy, 60 ml
282,50 €/1l
16,95 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
236,10 €/1l
23,61 €
Predajca: NutraBestBG

Osviežovač vzduchu v spreji 250ml Ayurveda Patchouli & Amla Oil
36,76 €/1l
9,19 €
Predajca: LAVONIO

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Precious Gold Edp 80ml
178,40 €/1l
20,88 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,84 €
Predajca: FragraDE

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
152,89 €/1l
13,76 €
Predajca: Glamperfeu

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekuté, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Fľaša
8,54 €/1l
6,49 €
Predajca: T3S_Shop

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Krém na ruky sa dobre vstrebáva, nevtieravo vonia a dodáva rukám zamatovú ochranu. Skvelá hodnota za skvelú cenu.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Byredo Gypsy Water krém na ruky 30 ml UNISEX
39,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 329,33 €/1l

Vazelína | Intenzívna starostlivosť 100ml - krém na ruky, s ovsom, hydratácia, silné nechty, jemné ruky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Vazelína | Intenzívna starostlivosť 100ml - krém na ruky, s keratínom, hydratácia, silné nechty, jemné ruky



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Sisley Sisleya L'Integral Anti-Aging Hand Cream, 75ml
106,24 €
Predajca: PerfumTraders
1 416,53 €/1l

Farmona Professional Anti-Aging sérum na ruky, 200 ml
8,89 €
Predajca: Lemonbite
44,45 €/1l

Dr. Hauschka Hydratačný krém na ruky 50ml
68,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 369,00 €/1l

Farmona Perfumowany krem do rąk i ciała, 300ml
7,99 €
Predajca: Lemonbite
26,63 €/1l

Sinoz - Hydrapro Intensive Moisturizing Hand Cream, 50ml - Intenzívne hydratačný krém na ruky
12,50 €
Predajca: Exporgin
250,00 €/1l

Sisley Reparatice regeneračný krém na ruky
63,63 €
Predajca: PerfumTraders
848,40 €/1l

Ziaja Kozie Mleko Zestaw świąteczny Mydło 500 ml + Mleczko 400 ml + Krem 50 ml + Krem do rąk 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
15 445,45 €/1kg

Regeneračný krém na ruky (reparačný krém na ruky), 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,66 €
Predajca: Serica
17 660,00 €/1l

Regeneračný krém na ruky Avene Cicalfate, 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,81 €
Predajca: Serica
178,10 €/1l

Krém na ruky CARDAMOM ROSE
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky CEYLON TEA YLANG
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Intenzívny krém na ruky - grapefruit a kokos - GRAPEFRUIT COCONUT
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Intenzívny krém na ruky - santalové drevo - SANDALWOOD SPICE
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Intenzívny krém na ruky - lotos a mandle - PINK LOTUS ALMOND
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky LEMONGRASS MANDARIN
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky YLANG LAVENDER
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky CEYLON TEA YLANG
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l