Tekvicové semienka v škrupine 500g Brat.pl

4,59 €

8,74 € / 1kg

plus 3,50 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 2. – po 5. októbra
Naše najlepšieponuky
Obilniny a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Nasiona konopi 1kg Brat.pl
Nasiona konopi 1kg Brat.pl
13,94 €/1kg
14,29 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Poľské tekvicové semienka 500g Brat.pl
Poľské tekvicové semienka 500g Brat.pl
11,24 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,79 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Pražené solené tekvicové semienka 500g Brat.pl
Pražené solené tekvicové semienka 500g Brat.pl
12,31 €/1kg
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Vaječný plantain 500g Brat.pl
Vaječný plantain 500g Brat.pl
15,08 €/1kg
7,69 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Tekvicové semienka 1kg Brat.pl
Tekvicové semienka 1kg Brat.pl
6,10 €/1kg
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Ľanové semienko - drvené 250g
Ľanové semienko - drvené 250g
13,96 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
3,63 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Slnečnica 500g Brat.pl
Slnečnica 500g Brat.pl
3,12 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,59 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Krupica 500g Brat.pl
Krupica 500g Brat.pl
2,33 €/1kg
1,19 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Nasiona chia 500g Brat.pl
Nasiona chia 500g Brat.pl
8,38 €/1kg
4,29 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Špaldová krupica 1kg Brat.pl
Špaldová krupica 1kg Brat.pl
3,65 €/1kg
3,69 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Mletá rasca 500g Brat.pl
Mletá rasca 500g Brat.pl
2,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,19 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Psyllium semienko 500g Brat.pl
Psyllium semienko 500g Brat.pl
9,00 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
4,59 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Pražené solené tekvicové semienka 200g
Pražené solené tekvicové semienka 200g
12,81 €/1kg
2,69 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Ľanové semienko 200g Brat.pl
Ľanové semienko 200g Brat.pl
3,38 €/1kg
0,69 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Sezam 500g Brat.pl
Sezam 500g Brat.pl
4,75 €/1kg
2,39 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Semená bodliaka 500g Brat.pl
Semená bodliaka 500g Brat.pl
4,10 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
2,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Ovsené vločky 1kg Brat.pl
Ovsené vločky 1kg Brat.pl
2,15 €/1kg
2,19 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Ovsená kaša 500g Brat.pl
Ovsená kaša 500g Brat.pl
2,16 €/1kg
1,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Pohánkové vločky 1kg Brat.pl
Pohánkové vločky 1kg Brat.pl
4,05 €/1kg
4,09 €
Predajca: BRAT_PL

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Tekvicové semienka v škrupine 500g

PRÍRODNÝ, VYSOKOKVALITNÝ PRODUKT

Výrobok je balený v doypacku so šnúrkou, čo umožňuje zachovať jeho čerstvosť po dlhú dobu, pretože sa dá mnohokrát otvoriť a zatvoriť a samotný obal je odolný, čo je dôležité pri preprave.

Tekvicové semienka v škrupine sú jedinečným občerstvením, ktoré láka svojou chrumkavosťou a prirodzenou chuťou. Škrupina im dodáva výraznú štruktúru a poskytuje ďalšie výživové hodnoty. Tekvicové semienka sú bohaté na vlákninu, ktorá podporuje správne trávenie a stará sa o zdravie tráviaceho systému. Je však dôležité poznamenať, že ľudia s ochoreniami tráviaceho traktu by ich mali konzumovať s mierou alebo sa im vyhýbať.

Lúpané tekvicové semienka - vlastnosti

Tekvicové semienka v šupke sú skutočným bohatstvom živín. Obsahujú cenné minerálne látky, ako sú horčík, zinok a železo, ktoré podporujú fungovanie celého organizmu. Vďaka vysokému obsahu bielkovín a zdravých tukov sú výborným zdrojom energie. Okrem toho vláknina v šupkách pomáha udržiavať normálnu funkciu čriev a regulovať hladinu cukru v krvi. Konzumácia tekvicových semienok môže tiež podporiť zdravie srdca a podporiť imunitný systém.

Tekvicové semienka v šupke - použitie

Tu je niekoľko nápadov na využitie tekvicových semien v šupke:

  • Prídavok do koláčov, chleba, žemlí a pečiva, čím získajú pocit chrumkavosti

  • Chrumkavá posýpka do ovsených vločiek, kaší, müsli a jogurtov

  • Pochúťka do šalátov a krémových polievok, ak sa najprv opraží

  • Prísada do vegánskych nátierok na toasty alebo chlieb

  • Samostatný snack, ideálny na chrumkanie v surovom stave

Tekvicové semienka v škrupine sú všestranným a zdravým občerstvením, ktoré dodá chuť a výživovú hodnotu vašim obľúbeným jedlám. Vychutnajte si ich prirodzenú chrumkavosť a objavte množstvo možností, ktoré sa v týchto malých zelených semienkach skrývajú.

Výživové hodnoty výrobku na 100 g Energetická hodnota 2444 kJ 589 kcal Tuky 45,8 g - z toho nasýtené mastné kyseliny 8,48 g Sacharidy 12,7 g - z toho cukry 11,3 g Vláknina 5,3 g Bielkoviny 28,9 g Soľ* 0,05 g

* Obsah soli je spôsobený výlučne prirodzenou prítomnosťou.

Obsah:

Balenie obsahuje 500 g tekvicových semienok v škrupine.

Zloženie:

  • tekvicové semienka v škrupine

Skladovanie:

Výrobok skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí.

Ďalšie informácie:

V zariadení sú balené aj: mandle, rôzne orechy, sezam, sója, výrobky obsahujúce lepok. Preto napriek snahe môže predkladaný výrobok obsahovať stopy lepku.

Zloženie
Zahrnuté v opise
Výživové údaje
Zahrnuté v popise.
Hmotnosť
525 g
Potravinársky podnik
Brat.pl
Obchodný názov
Tekvicové semienka v škrupine 500g Brat.pl
Výrobca
BRAT.PL
EAN kód
5905514507418

Zloženie
Zahrnuté v opise
Výživové údaje
Zahrnuté v popise.
Hmotnosť
525 g
Potravinársky podnik
Brat.pl
Obchodný názov
Tekvicové semienka v škrupine 500g Brat.pl
Výrobca
BRAT.PL
EAN kód
5905514507418
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 251
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan
Obrázok produktu pre Tekvicové semienka 1kg Brat.pl
Tekvicové semienka 1kg Brat.pl
6,10 €/1kg
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Ľanové semienko - drvené 250g
Ľanové semienko - drvené 250g
13,96 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
3,63 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Rapunzel 600940, 200 g, 603 kcal, 2490 kJ, 36,45 g, 47,59 g, 0,9 g
Rapunzel 600940, 200 g, 603 kcal, 2490 kJ, 36,45 g, 47,59 g, 0,9 g
25,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,15 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Licorne Bike Life M-V-ATB Premium Treking Bike v 28 palcoch - Bicykel pre mužov, chlapcov, ženy a mužov - Shimano 21 rýchlostí - Pánsky mestský bicykel - Pánsky bicykel.
Licorne Bike Life M-V-ATB Premium Treking Bike v 28 palcoch - Bicykel pre mužov, chlapcov, ženy a mužov - Shimano 21 rýchlostí - Pánsky mestský bicykel - Pánsky bicykel.
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 87
324,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE
Obrázok produktu pre Tekvicové semienka v škrupine 1kg Brat.pl
Tekvicové semienka v škrupine 1kg Brat.pl
8,46 €/1kg
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 5
8,69 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 471
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Kluth tekvicové semienka bez šupky 250g
Kluth tekvicové semienka bez šupky 250g
20,64 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 242
9,89 €
-4%
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre HillMiles E Bike, mestský elektrobicykel a E-Hollandbike s 36V 13Ah batériou do 80-100km, SHIMANO 7 rýchlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
HillMiles E Bike, mestský elektrobicykel a E-Hollandbike s 36V 13Ah batériou do 80-100km, SHIMANO 7 rýchlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 495
619,00 €
-29,00 €
590,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NordicHome
Obrázok produktu pre Parný hrniec Karl Hausmann 2,4 l parný hrniec 18 cm manty cooker parný hrniec na varenie zeleniny/zemiakov
Parný hrniec Karl Hausmann 2,4 l parný hrniec 18 cm manty cooker parný hrniec na varenie zeleniny/zemiakov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 28
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome
Obrázok produktu pre Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 524
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Kontaktný gril Olvy XXL 2000W - sendvičovač na 4 sendviče, panini maker so 7 programami, stolný gril s displejom, bez PFAS, nastaviteľný do 230°
Kontaktný gril Olvy XXL 2000W - sendvičovač na 4 sendviče, panini maker so 7 programami, stolný gril s displejom, bez PFAS, nastaviteľný do 230°
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 61
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 201
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 411
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce
Obrázok produktu pre Mustang Hiiligrilli 6 vartaalla
Mustang Hiiligrilli 6 vartaalla
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 47
26,38 €
Predajca: EDAXO_cz
Obrázok produktu pre Matrac 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
Matrac 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 1468
249,99 €
Predajca: hatservice
Obrázok produktu pre Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 260
32,49 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Ruční autodiagnostika OBD2 OBD II Tester automobilů čeština a slovenština Audi, Volkswagen, Skoda, Seat Diagnostika živá data Retoo
Ruční autodiagnostika OBD2 OBD II Tester automobilů čeština a slovenština Audi, Volkswagen, Skoda, Seat Diagnostika živá data Retoo
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 107
40,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Kuchynský robot Lehmann Mastic 3000 W: planetárny mixér, miska, mlynček na mäso
Kuchynský robot Lehmann Mastic 3000 W: planetárny mixér, miska, mlynček na mäso
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 44
162,12 €
3€ poukaz
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind
Obrázok produktu pre COSTWAY 3v1 Mobilná klimatizácia 75W, klimatizácia 3 úrovne, vrátane diaľkového ovládania, 6L nádrž, 8H časovač a 2 chladiace batérie, zvlhčovač vzduchu, čistička vzduchu, ventilátor, ochladzovač vzduchu
COSTWAY 3v1 Mobilná klimatizácia 75W, klimatizácia 3 úrovne, vrátane diaľkového ovládania, 6L nádrž, 8H časovač a 2 chladiace batérie, zvlhčovač vzduchu, čistička vzduchu, ventilátor, ochladzovač vzduchu
1,3Priemerné hodnotenie: 1,3 z 5Počet hodnotení: 3
Použité
103,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro
Obrázok produktu pre Apple iPhone 16 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
Apple iPhone 16 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 610
Generálne opravený
834,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: MOBII-X
Obrázok produktu pre LEADZM Pavilóny a párty stanové štruktúry, 3x6 m, párty stan, záhradný stan pre záhradu, terasu, oslavy, akcie, vodotesný a s UV ochranou, s 6 bočnými panelmi, čierna farba
LEADZM Pavilóny a párty stanové štruktúry, 3x6 m, párty stan, záhradný stan pre záhradu, terasu, oslavy, akcie, vodotesný a s UV ochranou, s 6 bočnými panelmi, čierna farba
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 295
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Obrázok produktu pre Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 861
Použité
1 465,80 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: SIMPLETEK
Obrázok produktu pre BRÜDER MANNESMANN M29166, 255 mm, 150 mm, 50 mm, 130 kusov
BRÜDER MANNESMANN M29166, 255 mm, 150 mm, 50 mm, 130 kusov
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 390
33,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre HI 22056 Hrniec na varenie z nehrdzavejúcej ocele Univerzálny hrniec so sklenenou pokrievkou 20 l
HI 22056 Hrniec na varenie z nehrdzavejúcej ocele Univerzálny hrniec so sklenenou pokrievkou 20 l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 65
57,30 €
Predajca: Tradior
Obrázok produktu pre Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 161
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 l
Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 lJednorazový obal
19,28 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
4,82 €
Predajca: LAVONIO

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 5 hodnotení
Hodnotenie z 3. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Tekvicové semienka – viac šupiek ako čokoľvek iné!
Hodnotenie z 20. augusta 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 5. augusta 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 5. augusta 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Biely mak 1kg Brat.pl
Biely mak 1kg Brat.pl
8,09 €
Predajca: BRAT_PL
7,99 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Modrý mak 500g Brat.pl
Modrý mak 500g Brat.pl
4,39 €
Predajca: BRAT_PL
8,56 €/1kg
Obrázok produktu pre Instantné ovsené vločky Polleo Sport, 2,5 kg
Instantné ovsené vločky Polleo Sport, 2,5 kg
19,99 €
Predajca: PolleoSport
8,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Popcorn 25 kg
Popcorn 25 kg
69,49 €
Predajca: BRAT_PL
2,78 €/1kg
Obrázok produktu pre Biela Quinoa (Komosa Ryżowa) 1 kg
Biela Quinoa (Komosa Ryżowa) 1 kg
11,39 €
Predajca: BRAT_PL
11,39 €/1kg
Obrázok produktu pre Marhuľové jadrá 1 kg
Marhuľové jadrá 1 kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
17,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
17,81 €/1kg
Obrázok produktu pre Pražené pohánkové krúpy 5kg Brat.pl
Pražené pohánkové krúpy 5kg Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,49 €
Predajca: BRAT_PL
2,08 €/1kg
Obrázok produktu pre Vaječný plantain 1kg Brat.pl
Vaječný plantain 1kg Brat.pl
14,29 €
Predajca: BRAT_PL
13,87 €/1kg
Obrázok produktu pre Nasiona konopi 1kg Brat.pl
Nasiona konopi 1kg Brat.pl
14,29 €
Predajca: BRAT_PL
13,94 €/1kg
Obrázok produktu pre AMARANTUS1 kg -PLANÉTA
AMARANTUS1 kg -PLANÉTA
6,29 €
Predajca: BRAT_PL
6,23 €/1kg
Obrázok produktu pre Lupiny semien psyllia 1kg Brat.pl
Lupiny semien psyllia 1kg Brat.pl
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
7,19 €
Predajca: BRAT_PL
7,08 €/1kg
Obrázok produktu pre Inulina 1kg Brat.pl
Inulina 1kg Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,29 €
Predajca: BRAT_PL
9,06 €/1kg
Obrázok produktu pre Čierna rasca 1kg Brat.pl
Čierna rasca 1kg Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,99 €
Predajca: BRAT_PL
8,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Poľské tekvicové semienka 500g Brat.pl
Poľské tekvicové semienka 500g Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,79 €
Predajca: BRAT_PL
11,24 €/1kg
Obrázok produktu pre Tekvicové semienka 1kg Brat.pl
Tekvicové semienka 1kg Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,10 €/1kg
Obrázok produktu pre Nasiona chia 1kg Brat.pl
Nasiona chia 1kg Brat.pl
7,79 €
Predajca: BRAT_PL
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre Nasiona konopi 500g Brat.pl
Nasiona konopi 500g Brat.pl
7,69 €
Predajca: BRAT_PL
14,93 €/1kg
Obrázok produktu pre Poľský mladý jačmeň 1kg Brat.pl
Poľský mladý jačmeň 1kg Brat.pl
8,39 €
Predajca: BRAT_PL
8,13 €/1kg
Obrázok produktu pre Vaječný plantain 500g Brat.pl
Vaječný plantain 500g Brat.pl
7,69 €
Predajca: BRAT_PL
15,08 €/1kg
Obrázok produktu pre Inulina 500g Brat.pl
Inulina 500g Brat.pl
5,19 €
Predajca: BRAT_PL
10,08 €/1kg