4,5



Na základe 48 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml3 003,07 €/1l
225,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Tabarome Millésime EDP 50 ml M3 474,40 €/1l
173,72 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Ajmal Eau d'Oud EDP 100 ml UNISEX1 044,50 €/1l
104,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa The Kingdom, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Mäta, Šalvia, Oranžový kvet, Tabak, Vanilka
268,00 €/1l
26,80 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
29,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Rave Now Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
189,00 €/1l
18,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Lattafa The Kingdom Eau de Parfum pre ženy, sprej, 100 ml – 100 ml
Lattafa The Kingdom Eau de Parfum pre ženy, sprej, 100 ml, je ná vôňa pre ženy, ktorá symbolizuje eleganciu a sebavedomie. Kompozícia spája svieže, kvetinové a teplé tóny do harmonického celku.
Vrchné tóny pozostávajú z čiernej jarabiny, pivonky a hrušky, ktoré zaisťujú sviežu a ovocnú začiatok. V srdci sa spájajú jazmín, pralinková vôňa a tonka, čím vzniká teplá, mierne sladká vôňa. Základné tóny vanilky, santalového dreva, ambry a pižma dodávajú vôni hĺbku a zvodný dozvuk.
Táto vôňa je určená pre ženy, ktoré chcú podčiarknuť svoju kráľovskú eleganciu.
Detaily produktu
- Značka: Lattafa
- Produkt: Lattafa The Kingdon Eau de Parfum pre ženy, sprej, 100 ml
- Objem: 100 ml
- EAN: 6290360598352
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Množstvo:
- 1
The Kingdom by Lattafa je ženská sladká parfumovaná voda, ktorá vás zahalí do aury vznešenosti a pôvabu. Čierne ríbezle, pivonka a hruška sa premenia na lahodné spojenie pralinky so sladkou fazuľou tonka a jazmínom. Spodné tóny tvoria vanilka, santalové drevo, jantár a pižmo. Objavte majestátnu vôňu The Kingdom, ktorá vás prenesie do sveta kráľovskej elegancie a vycibreného vkusu.
The Kingdom je vôňa, ktorá vás zahalí do aury elegancie a zmyselnosti. Parfém mal premiéru v roku 2024 a je ďalšou úspešnou a mimoriadne zaujímavou vôňou z kolekcie Lattafa. /
Tónyvône:
Hlava: hruška, list čiernych ríbezlí, pivonka
Srdce : pralinka, fazuľa tonka, jazmín
Základ: pižmo, santalové drevo, vanilka, jantár
| Značka | Lattafa |
| Forma | Kvapalina |
| Objem položky | 100 mililitrov |
| Vôňa | Citrus |
| Špeciálna vlastnosť | Dlhotrvajúci |
O tomto výrobku
- Podmanivá kvetinová vôňa pre ženy.
- Dlhotrvajúca vôňa na deň i voľný čas.
- Elegantný dizajn flakónu pre ný pocit.
- Ideálna na špeciálne príležitosti alebo každodenné použitie.
- Podpisová vôňa značky Lattafa.
Dopřejte si ní kouzlo dámské parfémované vody Lattafa The Kingdom. Tato podmanivá vůně se otevírá nádhernou směsí černého rybízu, pivoňky a hrušky, která vytváří svěží a ovocný úvod. Tóny srdce se rozvíjejí s bohatou vůní jasmínu, pralinky a fazolí tonka, které dodávají vrstvu sofistikovanosti a sladkosti. Vůně se poté usadí do teplého a lákavého základu vanilky, santalového dřeva, ambry a pižma a zanechá trvalý dojem, který je elegantní i okouzlující. Lattafa The Kingdom, ideální pro moderní ženu, je oslavou ladnosti a nadčasové krásy.
The Kingdom od Lattafa Perfumes je dámska vôňa z roku 2024, ktorá patrí do kategórie kvetinovo-ovocných gurmánskych vôní a ponúka sladkú, zmyselnú a elegantnú kompozíciu s moderným nádychom. Táto vôňa je ako kráľovská závoj – nežná a zároveň výrazná, ideálna pre ženy, ktoré chcú zanechať nezabudnuteľný dojem s jemnosťou a gráciou. V úvode vôňa rozohráva sviežu a šťavnatú kombináciu hrušky, ovocno-kvetinového čierneho ríbezľa a jemnej pivonky, ktorá pôsobí romanticky a živou. Tieto tóny vytvárajú optimistický a žiarivý začiatok, ktorý pripomína prvé jarné dni – ľahký, svieži, ale s náznakom sladkej hĺbky. Srdce vône prináša gurmánsku sladkosť v podobe pralinkovej vône a tonkového zrna, ktoré sa nádherne spájajú s kvetinovým akcentom jazmínu. Táto fáza parfému je zmyselná, teplá a príťažlivá, ako hodvábna stužka, ktorá jemne obopína nositeľku a dodáva jej pocit sebavedomého ženskosti. Základ kompozície je mäkký, elegantný a dlhotrvajúci – sladká vanilka, krémové santalové drevo, hrejivá ambra a čisté pižmo zanechávajú zamatovú stopu, ktorá sa rozvíja do elegantného záveru. The Kingdom je vôňa, ktorá sa hodí najmä na jeseň a zimu, ale svojou ľahkosťou v ovocnom úvode sa nestratí ani počas chladnejších jarných dní. Lattafa touto vôňou dokazuje, že sladkosť a sofistikovanosť môžu ísť ruka v ruke – a že každá žena môže byť kráľovnou svojho vlastného príbehu.
Lattafa Perfumes - The Kingdom EDP 100ml Standard package. For women.
Parfémovaná voda od značky Lattafa bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Lattafa The Kingdom Woman parfumovaná voda, 100 ml
LATTAFA THE KINGDON PARFUMOVANÁ VODA PRE ŽENY SPRAY 100ML
- Model
- The Kingdom For Woman
- Hmotnosť
- 0.659 kg
- Druh vône
- Kvetinové, orientálne
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 6290360598352
- Číslo od výrobcu
- 2047924
- Model
- The Kingdom For Woman
- Hmotnosť
- 0.659 kg
- Druh vône
- Kvetinové, orientálne
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 6290360598352
- Číslo od výrobcu
- 2047924
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
29,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Ansaam Gold EDP 100ml
318,00 €/1l
31,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
549,33 €/1l
41,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
152,89 €/1l
13,76 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Paris Corner Khair Confection parfémovaná voda pro ženy 100 ml
185,00 €/1l
18,50 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Rave Now Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
189,00 €/1l
18,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Mayar Cherry Intense parfémovaná voda pre ženy 100 ml
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, 1 kusov
220,00 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%6% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
6%6% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
6%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mimoriadne
Veľmi neobvyklá vôňa. Veľmi ovocná. Nikdy predtým som ju v tejto kombinácii nemala. Ale veľmi sa mi páči a dokonale zodpovedá svojmu názvu. Objednala som si ju naslepo ako všetky moje vône Lattafa a opäť som nebola sklamaná. Dva palce hore
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Milujem to
Prvá vôňa po nastriekaní mi pripomína aromatické hrušky a santalové drevo... vonia tak sladko, ušľachtilo, teplo a lahodne. Milujem to
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mega Parfum
Superľahký parfém na každodenné nosenie. Veľmi sa mi páči, lebo v ňom je výrazne cítiť vôňu hrušky.
Hodnotenie z 30. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúce
Veľmi uspokojivá, príjemná, ľahká, svieža, kvetinová vôňa.
Hodnotenie z 23. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
všetko super
Tento parfum je jednoducho skvelý. Vonia veľmi elegantne a už som zaň dostala komplimenty. Určite si ho kúpim znova.
Hodnotenie z 16. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Jedna z mojich najobľúbenejších vôní, super dlhotrvajúca.
Hodnotenie z 6. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Vonia veľmi sviežo a vydrží veľmi, veľmi dlho. Jednoducho perfektné v lete
Hodnotenie z 29. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jadwiga
Skvelá vôňa
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l