Kľúčové informácie v kocke

  • Objavte koncentrované sérum proti vráskam s 12 % čistým vitamínom C.
  • Vychutnajte si jeho antioxidačný účinok, ktorý podporuje regeneráciu a obnovuje prirodzený jas pleti.
  • Sérum viditeľne redukuje jemné linky a vrásky a zároveň rozjasňuje a vyrovnáva tón pleti.
  • Zloženie je obohatené o kyselinu salicylovú pre vyhladenie a kyselinu hyalurónovú pre intenzívnu hydratáciu.
  • Je ideálne pre citlivú pokožku a vhodné pre všetky typy pleti.
  • Balenie s objemom 30 ml je vybavené praktickým dávkovačom.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

La Roche-Posay - C12 Pure Vitamin Serum - Koncentrované sérum proti vráskám 30ml

38,54 €

38,54 € / 1kg

plus 4,20 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

št 8. – pi 9. októbra
Nenechajte si ujsť!
Krémy na tvár a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
1 207,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
36,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml
Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml
90,27 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+ M Regenerujący balsam do ciała, 400 ml
La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+ M Regenerujący balsam do ciała, 400 ml
101,87 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Oriflame Novage+ Proceuticals 24h intenzívne hydratačné sérum 30 ml
Oriflame Novage+ Proceuticals 24h intenzívne hydratačné sérum 30 ml
1 799,67 €/1l
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Mela B3 Skoncentrowane serum przeciw przebarwieniom, 30 ml
La Roche-Posay Mela B3 Skoncentrowane serum przeciw przebarwieniom, 30 ml
886 800,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
44,34 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Krem o potrójnym działaniu, 40 ml
La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Krem o potrójnym działaniu, 40 ml
302 666,67 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 26
18,16 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 40ml
La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 40ml
372,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 13
14,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre La Roche-Posay, Matujúci hydratačný krém Effaclar MAT, 40ml
La Roche-Posay, Matujúci hydratačný krém Effaclar MAT, 40ml
392 400,01 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
19,62 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 182
15,99 €
Predajca: LaRoseCare
Obrázok produktu pre C-TETRA Serum 30 ml - antioxidačné sérum s vitamínom C
C-TETRA Serum 30 ml - antioxidačné sérum s vitamínom C
1 650,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
49,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Toleriane Sensitive upokojujúci, ochranný hydratačný krém, 40 ml
La Roche-Posay Toleriane Sensitive upokojujúci, ochranný hydratačný krém, 40 ml
461,75 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
18,47 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre PURE ACTIVE SALICYLIC Sérum proti nedokonalostiam pleti 30 ml
PURE ACTIVE SALICYLIC Sérum proti nedokonalostiam pleti 30 ml
836,33 €/1l
25,09 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Pure Vitamin C Light Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, 40 ml
La Roche-Posay Pure Vitamin C Light Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, 40 ml
515 599,98 €/1kg
38,67 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Pianka Bioderma Pigmentbio, kremový gél 500ml - exfoliačný prostriedok proti pigmentáciám
Pianka Bioderma Pigmentbio, kremový gél 500ml - exfoliačný prostriedok proti pigmentáciám
37 483,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
22,49 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Dermacol Serum wypełniająco-nawilżające do twarzy 30ml
Dermacol Serum wypełniająco-nawilżające do twarzy 30ml
133 250,00 €/1kg
11,33 €
-5%
10,66 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Eveline Cosmetics C Sensation – koncentrované sérum proti vráskam 18 ml
Eveline Cosmetics C Sensation – koncentrované sérum proti vráskam 18 ml
1 832,78 €/1l
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Clarins Multi-Active esencia Revitalizing Treatment Essence 200 ml
Clarins Multi-Active esencia Revitalizing Treatment Essence 200 ml
137,90 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
27,58 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Toleriane sensitive Fluid, 40 ml roztok
La Roche-Posay Toleriane sensitive Fluid, 40 ml roztok
260,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,47 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Lierac Hydragenist Nawilżający krem rozświetlający, 50ml
Lierac Hydragenist Nawilżający krem rozświetlający, 50ml
562 714,27 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
39,39 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Fluid, 40 ml
La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Fluid, 40 ml
505 400,01 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
25,27 €
Predajca: somnia24

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

SÉRUM S 12 % VITAMÍNOM C - VRÁTI KRÁSU ZNEČISTENEJ PLETI
Koncentrované sérum proti vráskam s antioxidačným účinkom, ktoré podporuje regeneráciu pleti a obnovuje jej prirodzený jas. Zloženie s 12 % čistého vitamínu C zabezpečuje dermatologickú obnovu, stimuluje regeneračné procesy a pomáha pleti získať späť žiarivý a zjednotený vzhľad.

CERTIFIKOVANÝ ÚČINOK:
- Viditeľne redukuje jemné linky a vrásky
- Rozjasňuje pleť a vyrovnáva jej tón
- Podporuje prirodzenú obnovu buniek pleti a zlepšuje jej hladkosť

ČISTÉ AKTÍVNE ZLOŽKY:
- 12% čistý vitamín C - silný antioxidant, ktorý podporuje tvorbu kolagénu, vyhladzuje vrásky a obnovuje žiarivosť pleti.
- Kyselina salicylová - jemne exfoliuje epidermis, vyhladzuje povrch pleti a zlepšuje jej štruktúru.
- Kyselina hyalurónová - intenzívne hydratuje, vyhladzuje a pomáha redukovať jemné vrásky

Ideálne pre citlivú pleť - pre viditeľne hladšiu, žiarivejšiu a jednotnú pleť.

Použitie:
Naneste niekoľko kvapiek séra na vyčistenú tvár a krk. Prípravok jemne vklepte končekmi prstov. Môže sa používať samostatne alebo pod hydratačný krém.

.

Čistiaca pena La Roche Posay PURE VITAMINE C10 30 ml je kvalitný prípravok určený pre náročných ľudí, ktorí dbajú o svoj imidž a hľadajú tú najlepšiu kozmetiku na posilnenie svojej krásy. Ak patríte medzi nich, 100 % originálne produkty La Roche Posay sú určené práve vám.



  • Pohlavie: Unisex
  • Súčasťou balenia: Dávkovač
  • Odporúčané použitie:
    • Odporúčanie: citlivá pokožka
    • Všetky typy pokožky
  • Kapacita: 30 ml


Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky La Roche-Posay sa radí pod pleťové séra a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vámi vybraného produktu.

La Roche-Posay - C12 Pure Vitamin Serum - Koncentrované sérum proti vráskám 30ml Cosmetics. For women.

LRP Pure Vitamin C12 sérum

Pleťové sérum - denné a nočné, proti vráskam, liftingové, spevňujúce a antioxidačné, dermo, pre citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pleť, objem 30 ml - 36 633,33 Kč/1 l

Roche-Posay Pure Vitamin C12 Serum 30 ml - Téma: Starostlivosť o pleť a telo
Hmotnosť
1000 g
Objem
30 ml
Zloženie
V popise
Výrobca
La Roche-Posay
Počet kusov
16
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
3337875909235
03337875909235
Číslo od výrobcu
G0007476297

Hmotnosť
1000 g
Objem
30 ml
Zloženie
V popise
Výrobca
La Roche-Posay
Počet kusov
16
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
3337875909235
03337875909235
Číslo od výrobcu
G0007476297
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Mela B3 Skoncentrowane serum przeciw przebarwieniom, 30 ml
La Roche-Posay Mela B3 Skoncentrowane serum przeciw przebarwieniom, 30 ml
886 800,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
44,34 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre La Roche-Posay, Anthelios, Fluid, Face, SPF 50+, 50 ml
La Roche-Posay, Anthelios, Fluid, Face, SPF 50+, 50 ml
49,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
24,75 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Mela B3 Żel mikro-peelingujący, oczyszczający, 200 ml
La Roche-Posay Mela B3 Żel mikro-peelingujący, oczyszczający, 200 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
22,24 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
427,60 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
21,38 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
1 207,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
36,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 24
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 979
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Retinol B3 Skoncentowane serum przeciwzmarszczkowe, 30 ml
La Roche-Posay Retinol B3 Skoncentowane serum przeciwzmarszczkowe, 30 ml
842 600,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
42,13 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
183,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
Obrázok produktu pre La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
522 000,01 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
52,20 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Krem o potrójnym działaniu, 40 ml
La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Krem o potrójnym działaniu, 40 ml
302 666,67 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 26
18,16 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Moisturizing, Tinted Moisturizer, 50+, 50 ml
La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Moisturizing, Tinted Moisturizer, 50+, 50 ml
354,40 €/1l
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 10
17,72 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre La Roche-Posay, Matujúci hydratačný krém Effaclar MAT, 40ml
La Roche-Posay, Matujúci hydratačný krém Effaclar MAT, 40ml
392 400,01 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
19,62 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 182
15,99 €
Predajca: LaRoseCare
Obrázok produktu pre La Roche-Posay - Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ - Opaľovací fluid s vysokou UV ochranou 50 ml
La Roche-Posay - Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ - Opaľovací fluid s vysokou UV ochranou 50 ml
389,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 29
19,46 €
Predajca: Azjasklep
Obrázok produktu pre Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 58
15,19 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 42
14,39 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 40
20,55 €
Predajca: Juui
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Toleriane Výživný ochranný čistiaci krém Caring-Wash 400 ml
La Roche-Posay Toleriane Výživný ochranný čistiaci krém Caring-Wash 400 ml
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
30,55 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Fluid, 40 ml
La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Fluid, 40 ml
505 400,01 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
25,27 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Roche-Posay Hyalu B5 Suractivated Serum 30 ml
Roche-Posay Hyalu B5 Suractivated Serum 30 ml
38 430,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
38,43 €
Predajca: Parfumtoi
Obrázok produktu pre Crystal retinal 6 (30 ML) - Super silné nočné sérum proti vráskam s 0,06% retinaldehydu
Crystal retinal 6 (30 ML) - Super silné nočné sérum proti vráskam s 0,06% retinaldehydu
3 721,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
111,65 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 123
31,74 €
-5%
29,95 €
Predajca: Friseurtotal
Obrázok produktu pre Bioderma Sensibio Soothing Micellar Cleansing Foaming Gel 200 ml
Bioderma Sensibio Soothing Micellar Cleansing Foaming Gel 200 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 12
16,45 €
Predajca: Friseurtotal
Obrázok produktu pre La Roche-Posay, Lipikar Balsam AP+M, 400 ml
La Roche-Posay, Lipikar Balsam AP+M, 400 ml
75 911,11 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
34,16 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 201
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Toleriane Rosaliac AR Krem kojąco-nawilżający na dzień SPF30, 50 ml
La Roche-Posay Toleriane Rosaliac AR Krem kojąco-nawilżający na dzień SPF30, 50 ml
414 857,13 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
29,04 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre CeraVe Odbudowujący Krem pod oczy, 14 ml
CeraVe Odbudowujący Krem pod oczy, 14 ml
1 082,86 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
15,16 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
933,33 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 236
70,00 €
Predajca: gg-market
Bestseller
Obrázok produktu pre K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 150
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 hodnotení
Hodnotenie z 22. septembra 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 19. marca 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA
Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
23,79 €
-2%
23,18 €
Predajca: PerfumTraders
1 545,33 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml
Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,88 €
-2%
21,33 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
426,60 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Prestige La Creme 50ml
Dior Prestige La Creme 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l
Obrázok produktu pre Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml
Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 57
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml
Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
241,08 €
-6,03 €
235,05 €
Predajca: PerfumTraders
4 701,00 €/1l
Obrázok produktu pre Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml
Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l
Obrázok produktu pre Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l
Obrázok produktu pre Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml
Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l
Obrázok produktu pre Sinoz Pink Touch Korekčný krém na tvár - SPF 50+ Minerálny UV filter
Sinoz Pink Touch Korekčný krém na tvár - SPF 50+ Minerálny UV filter
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 8
25,90 €
Predajca: Exporgin
518,00 €/1l
Obrázok produktu pre La Mer Hydratačný svieži krém
La Mer Hydratačný svieži krém
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Babor SeaCreation Sérum
Babor SeaCreation Sérum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
125,22 €
-3,25 €
121,97 €
Predajca: PerfumTraders
4 065,67 €/1l
Obrázok produktu pre VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg
Obrázok produktu pre MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml
MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l
Obrázok produktu pre Noxzema | Hydratačný krém - Čistiaci krém - Eukalyptus - 340g - Krém na tvár
Noxzema | Hydratačný krém - Čistiaci krém - Eukalyptus - 340g - Krém na tvár
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
14,99 €
-36%
9,49 €
Predajca: Lemonbite
27,91 €/1l
Obrázok produktu pre La Mer Ošetrujúci krém
La Mer Ošetrujúci krém
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre La Mer Hydratačný jemný krém
La Mer Hydratačný jemný krém
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
95,95 €
-8,61 €
87,34 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
5 822,67 €/1l
Obrázok produktu pre Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)
Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
101,81 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l
Obrázok produktu pre VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml
VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Sinoz - Pure Cica Tiger Grass Color Correcting Treatment, 15ml - Krém na tvár určený na cievnu pleť
Sinoz - Pure Cica Tiger Grass Color Correcting Treatment, 15ml - Krém na tvár určený na cievnu pleť
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 5
13,23 €
-3%
12,83 €
Predajca: Exporgin
855,33 €/1l