5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
K-SECRET SEOUL 1988 Serum Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30 ml383,33 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Numbuzin č. 5 Vitamínové koncentrované sérum 30 ml783,00 €/1l
23,49 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
BIODANCE Pore Tightening Collagen Ampoule 50 ml - ampulka s kolagénom859,80 €/1l
42,99 €
Predajca: medpak_shop

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

FARMSTAY Collagen Water Full Moist Serum 250 ml - vyživujúce pleťové sérum s kolagénom
63,96 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

The Ordinary Resveratrol 3% + kyselina ferulová 3% 30 ml
796,67 €/1l
23,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Dr.Althea Vitamn C posilujce srum 30 ml
663,00 €/1l
19,89 €
Predajca: medpak_shop

Sérum s kyselinou hyalurónovou Jumiso Waterful
430,40 €/1l
21,52 €
Predajca: Sykz

Medicube One Day Exosome Shot 2000 30 ml
632,00 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Coxir Intensive EGF PEPTIDE sérum 50 ml - Koncentrované sérum proti vráskam
979,80 €/1l
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

ACNEMY Zitcalm Calming Serum 30 ml - upokojujúce sérum
811,33 €/1l
24,34 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

EQQUALBERRY Vitamin Illuminating Serum 30 ml
903,33 €/1l
27,10 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Biotrade rozjasujce srum na tvr s vitamnom C 15 % a peptidmi
816,33 €/1l
28,13 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,49 €
Predajca: Zeitburg

The Ordinary Vyrovnávajúce a čistiace sérum 30 ml
1 331,67 €/1l
39,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

APLB PDRN Vitamin C Ampoule Serum 40 ml
304,50 €/1l
12,18 €
Predajca: Glamperfeu

Serum Booster s kyselinou hyaluronovou Uriage, 30 ml
708,33 €/1l
23,68 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ducray Melascreen srum proti kvrnm 40 ml
780,50 €/1l
34,69 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,22 €
Predajca: Pharmacygreek
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
FARM STAY Collagen Ampoule je ná kórejská kozmetika určená na intenzívnu starostlivosť o pleť. Ampulka obsahuje vysokú koncentráciu kolagénu, ktorý je kľúčovou zložkou podporujúcou pružnosť, hydratáciu a celkový stav pleti. Prípravok bol vyvinutý pre tých, ktorí si chcú udržať zdravý vzhľad svojej pleti tým, že redukujú výskyt vrások a zlepšujú pevnosť a pružnosť.
Výhody pre pleť
- Hydratácia: Kolagénová ampulka poskytuje intenzívnu hydratáciu, ktorá je obzvlášť dôležitá pre suchú a dehydrovanú pleť.
- Spevnenie: Pravidelné používanie pomáha posilňovať štruktúru pokožky, čím sa stáva pevnejšou a pružnejšou.
- Redukcia vrások: Kolagén podporuje regeneračné procesy pokožky, čo vedie k redukcii jemných liniek a vrások.
- Zlepšená štruktúra pokožky: Výrobok robí pokožku hladkou a jemnou na dotyk, čím jej dodáva zdravý a žiarivý vzhľad.
- Ochrana proti starnutiu: Ampulka pôsobí ako ochranná bariéra proti škodlivým vonkajším faktorom a spomaľuje proces starnutia pleti.
Spôsob použitia
- Čistenie: Pred použitím ampulky si tvár dôkladne očistite obľúbeným čistiacim prostriedkom.
- Tonizácia: Následne použite tonikum, ktoré pripraví pleť na lepšie vstrebávanie aktívnych zložiek.
- Použitie: Naneste malé množstvo FARM STAY Collagen Ampoule na končeky prstov.
- Vmasírujte: Krúživými pohybmi jemne vmasírujte prípravok do tváre a krku. Vyhnite sa oblasti očí.
- Sérum a krém: Po vstrebaní ampulky naneste sérum a/alebo hydratačný krém, aby ste dokončili rutinnú starostlivosť o pleť.
Frekvencia aplikácie
Ampulka sa môže používať denne, ráno aj večer, v závislosti od potrieb pleti. Výrobok je vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre zrelú pleť a pleť, ktorá potrebuje intenzívnu regeneráciu.
Zhrnutie
FARM STAY Kolagénová ampulka je nevyhnutnou súčasťou každej starostlivosti o pleť, stará sa o hydratáciu, spevnenie a ochranu pleti pred prejavmi starnutia. Pri pravidelnom používaní získava pleť zdravý a mladistvý vzhľad, stáva sa pružnejšou a žiarivejšou.
VÝHODY:
1. Možnosť dosiahnuť mladistvejší vzhľad: Sérum na tvár s morským kolagénom a kyselinou hyalurónovou, ktoré vyhladzuje vrásky a spomaľuje starnutie pleti.
2. Rozžiarená a hydratovaná pleť.
3. Ochrana pred vonkajšími vplyvmi: Niacinamid posilňuje lipidovú bariéru pleti a zvyšuje jej odolnosť voči vonkajším vplyvom.
4. Zlepšuje štruktúru a farbu pleti: Redukuje jemné vrásky, zlepšuje štruktúru a farbu pleti.
5. Dodáva vitamíny a minerály: Tento výrobok je bohatým zdrojom vitamínov a minerálov nevyhnutných pre zdravú pleť.
KEY INGREDIENTS:
- morský kolagén
- kyselina hyalurónová
- niacínamid
- adenozín
POUŽITIE:
Aplikujte dostatočné množstvo prípravku na vyčistenú a tonizovanú tvár. Nechajte vstrebať. Používajte ráno a večer.
Môže sa použiť v silnejšej vrstve ako maska, nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom prebytok zotrite (nezmývajte).
VHODNÝ PRE:
Vhodné pre všetky typy pleti, najmä pre dehydrovanú, suchú a starnúcu pleť.
- Hmotnosť
- 300 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Water, Sodium Hyaluronat (10750mg), Butylene Glycol, Niacinamide, Hydrolyzed Collagen(2500mg), Glycerin, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, PEG-60 Hydrogenated Casor Oil, Jojoba Esters, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Paltitate, Lactose, Cellulose, Hydroxyprobyl Methylcellulose, Carbomer, Triethanolamine, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Extract, Jania Rubens Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Adenosine, Fragrance.
- Výrobca
- FARM STAY
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8809469770002
- Hmotnosť
- 300 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Water, Sodium Hyaluronat (10750mg), Butylene Glycol, Niacinamide, Hydrolyzed Collagen(2500mg), Glycerin, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, PEG-60 Hydrogenated Casor Oil, Jojoba Esters, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Paltitate, Lactose, Cellulose, Hydroxyprobyl Methylcellulose, Carbomer, Triethanolamine, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Extract, Jania Rubens Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Adenosine, Fragrance.
- Výrobca
- FARM STAY
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8809469770002
Hodí sa k tomu

Camry Premium CR 3046, 2 wafle/waflí, Obdĺžnikový, Čierna, Výkon, Pripravený, 1000 W, 1600 W
31,81 €
Predajca: Warehouse

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Válček s mikroihličkami, 540 ihličiek, na rast vlasov a fúzov, liečba proti vypadávaniu vlasov, nástroj na starostlivosť o pleť (3,0 mm)
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titán
Generálne opravený
862,57 €
Predajca: NESATEC

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

Herlitz UltraLight Plus Butterfly Paradise, Peračník, Pencil pouch, Školská taška, športová taška, Dievča, Prvý stupeň základnej školy, Batoh, 16 L, Predné vrecko, Postranné vrecko
135,20 €
Predajca: M_plus_L

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
0,24 €/1l
26,67 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Skin1004 Madagaskar, Ampulka, Pleťové sérum, 100% extrakt z Centella Asiatica, Na upokojenie citlivej a aknóznej pleti, 100 ml
224,00 €/1l
22,40 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
273,67 €/1l
16,42 €
Predajca: Glamperfeu

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MUSTBUY-SHOP

Gymform® Leg Action Foot Massager Vibration + Shiatsu Massage Masážny prístroj na nohy Masáž nôh vrátane masážneho plánu
139,00 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH

Anua Heartleaf Quercetinol™ Pore Deep Cleansing Foam 150 ml
14,90 €
Predajca: BYSARAH

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)
299,85 €/1kg
19,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Amzteam-pro

Esperanza EKG011, 5 L, 860 W, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, LCD, 1440 min
27,56 €
Predajca: FANEO

Darsonval SuperNova Gess vysokofrekvenčné tváre tyč stroj 4 tipy Microcurrent terapia Anti-aging kože sprísnenie jemné linky tváre odstránenie chĺpkov
77,49 €/1kg
61,99 €
Predajca: GESS

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Farmstay - Kolagén a kyselina hyalurónová All-in-One Ampulka, 250 ml
Som spokojná, všetko je v poriadku.
Hodnotenie z 29. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

d'Alba White Truffle First Spray Serum 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(43)Počet hodnotení: 43
22,15 €
Predajca: BYSARAH
221,50 €/1l

The Ordinary Multi-Peptide + HA sérum
34,95 €
Predajca: Kpictiah
1 165,00 €/1l

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(58)Počet hodnotení: 58
15,19 €
Predajca: medpak_shop
506,33 €/1l

Mary Kay Volu-Firm Lifting Serum TimeWise Repair 29ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
78,17 €
Predajca: lithuaniashop
15 634,00 €/1kg

Sinoz - Alpha Arbutin Serum - Anti-Dark Spot, 30ml - Sérum určené na redukciu farebných škvŕn a rozjasnenie pleti.



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
12,93 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,54 €
Predajca: Exporgin
418,00 €/1l

Ducray Melascreen srum proti kvrnm 40 ml
34,69 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,22 €
Predajca: Pharmacygreek
780,50 €/1l

Oriflame Sérum Novage+ na vyhladenie vrások 30 ml
59,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 999,67 €/1l

KBruShop Vitamín C Glow sérum 30 ml - Lekáreň Dr. C. Tuna
49,33 €
Predajca: lithuaniashop
1 644,33 €/1l

Sinoz Pure Cica sérum Ultra Repair & Nourishment - 30 ml
15,28 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,82 €
Predajca: Exporgin
494,00 €/1l

Medicube Pink PDRN Collagen Glow Jelly Mist Serum 100 ml
29,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,49 €
Predajca: Azjasklep
254,90 €/1l

Avon Anew Skin Renewal Power Serum 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,80 €
Predajca: TinaBeauty
660,00 €/1l

Black Shine sérum s vitamínom C, 30 ml, pre žiarivejšiu pleť
11,38 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,03 €
Predajca: Exporgin
367,67 €/1l

Black Shine kolagénové sérum 30 ml pre hladšiu a žiarivejšiu pleť
11,38 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,03 €
Predajca: Exporgin
367,67 €/1l

K-SECRET SEOUL 1988 Serum Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
383,33 €/1l

Medicube Deep Vita A Retinol Serum 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,94 €
Predajca: Azjasklep
764,67 €/1l

BIODANCE Pore Tightening Collagen Ampoule 50 ml - ampulka s kolagénom
42,99 €
Predajca: medpak_shop
859,80 €/1l

PLANTSCRIPTION sérum na korekciu vrások 50 ml
88,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 777,60 €/1l

Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist rozjasňujúce pleťové sérum so spevňujúcim účinkom v spreji 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

Korekčné sérum SVR Sebiaclear Ampule Flash 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,40 €
Predajca: Serica
910 000,02 €/1kg