5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretán(30x75g tyčiniek)21,63 €/1kg
54,07 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Sušienky Twix s karamelom v čokoláde 50g 32 balení21,21 €/1kg
33,94 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco35,28 €/1kg
23,71 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Mars 328371 Schokoriegel Balisto Korn Mix - 20 Stück x 37 g30,22 €/1kg
22,36 €
Predajca: AllYouNeed

SNICKERS 458866 SNICKERS Creamy Peanut Butter Schokoriegel 4 Stück
79,25 €/1kg
11,57 €
Predajca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
26,21 €/1kg
41,93 €
Predajca: somnia24

Kinder Chrumkavé oplátky s kakaovou a lieskovoorieškovou náplňou 34 G
43,24 €/1kg
1,47 €
Predajca: Katomix

TrioCrea.Pea.Butt.Snick.54,75g
36,66 €/1kg
116,95 €
-50,96 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,99 €
Predajca: Candyspot

Mliečna čokoládová tyčinka Mars plnená cukrovým krémom a karamelom 51g
95,10 €/1kg
4,85 €
Predajca: AllYouNeed

SNICKERS Riegel Single 462899 50g 32St
42,23 €/1kg
76,01 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

SNICKERS 463350 SNICKERS Schokoriegel 5 St./250,0 g
46,28 €/1kg
11,57 €
Predajca: somnia24

Bounty - Candy Bounty Reep 24x57 gramov | Zobraziť 24 kusov
19,73 €/1kg
56,53 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,99 €
Predajca: Candyspot

Tyčinka Twix chrumkavá sušienka s karamelom v mliečnej čokoláde 50g
271,60 €/1kg
13,58 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Snickers neprekonateľný originál v mliečnej čokoláde 2 kusy 80g
20,38 €/1kg
1,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder, Mliečna čokoláda, 100 g, Čokoláda, Mlieko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
18,17 €/1kg
2,67 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,09 €
Predajca: Megasam24PL

BOUNTY 464738 BOUNTY Minis Schokoriegel 7 Riegel
50,93 €/1kg
11,56 €
Predajca: somnia24

BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
33,03 €/1kg
45,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Ovomaltine Crunchy Cream - 380g
25,92 €/1kg
9,85 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

TWIX 462206 TWIX Minis Schokoriegel 150 Riegel
21,81 €/1kg
65,42 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku (EÚ)
Mars GmbH
Postfach 1414, D-82004 Unterhaching
Názov potraviny
Mliečna čokoláda (35 %), plnená arašidovým maslom (32 %) a karamelovým stredom (24 %) s arašidmi (8,3 %).
Zoznam zložiek
Zloženie: Arašidy, cukor, glukózový sirup, sušené odtučnené mlieko, kakaové maslo, invertný cukor, kakaová hmota, dextróza, laktóza (MLIEKO), slnečnicový olejl, srvátkový permeát (MLIEKO), palmový tuk, palmojadrový tuk, zvlhčovadlá (sorbitol, glycerol), vyčistené maslo (MLIEKO), hydrogenovaný SÓJOVÝ TUK, soľ, emulgátor (SÓJOVÝ ALECITHIN), antioxidant (E306). (Môže obsahovať: JAZYČKO, iné ORECHY).
Čisté množstvo v jednom balení
(2 x 18,25 g) = 36,5 g
Priemerné výživové hodnoty na 100 g (nepripravené)
Kalorická hodnota v kJ 2237,00
Kalorická hodnota v kcal 536,00
Tuk v g 31,00
Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny v gtuk, z toho nasýtené mastné kyseliny v g 11,00
Sacharidy v g 53,00
Sacharidy, z toho cukor v g 45,00
Bielkoviny v g 11,00
Soľ v g 0,58
Trieda prídavných látok
Antioxidant; emulgátor; zvlhčovadlo
Deklarovateľné prídavné látky
s antioxidantom
Prídavné látky čísla E
E306 Extrakty s vysokým obsahom tokoferolu; E322 Lecitíny; E420 Sorbitol; E422 Glycerol
Obsahuje alergény
Arašidy a výrobky z nich; sója a výrobky z nej; mlieko a výrobky z neho (vrátane laktózy)
Môže obsahovať stopy ... obsahuje
Vajcia a výrobky z nich; orechy, t. j. mandle, rôzne orechy, pistácie a výrobky z nich
Teraz sa stáva krémovou! Lahodný krémový Snickers Peanut Butter je špeciálnou pochúťkou pre každého, kto má chuť na sladké. Chrumkavá tyčinka obsahuje hrubú vrstvu krémového arašidového masla, ktoré zaujme svojou plnou chuťou. Pod ňou sa nachádza sladký karamel, ktorý bol zjemnený chrumkavými kúskami arašidov. Nakoniec je celá obalená v lahodnej mliečnej čokoláde. Ako praktické duo sa tyčinka dá úžasne rozdeliť.
SNICKERS® Schokoriegel Duo Creamy 24 x 365 g/Pack.
Snickers Creamy Peanut Butter single bar 36,5 g (balenie 24 kusov)
Snickers Creamy Peanut Butter Duo (24 x 36 g)
Pole
- Zloženie
- ARAŠÍDY, cukor, glukózový sirup, sušené odstredené mlieko, kakaové maslo, invertný cukor, MLIEČNY CUKR, kakaová hmota, dextróza, slnečnicový olej, vyčistené maslo (z MLIEKA), srvátkový permeát (z MLIEKA), Palmový tuk, zvlhčovadlá (glycerol, sorbitol), palmojadrový tuk, hydrogenovaný SÓJOVÝ TUK, soľ, emulgátor (SÓJOVÝ ALECITHIN), antioxidant (E306), vanilkový extrakt, škrob. (Môže obsahovať: ORECHY, VJELIČKO).
- Výživové údaje
- pre 100gEnergie2171kJ / 519kcalFett29gGesättigte Fette9.1gKohlenhydrát51gZucker48gEiweiß10gSalz0.6g
- Hmotnosť
- 876 g
- Potravinársky podnik
- Mars GmbH INDUSTRIERING 17 41751 VIERSEN Deutschland
- Obchodný názov
- Snickers krémové arašidové maslo Duo
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 24 jednotlivých balení po 36,5 g
- Počet kusov
- 24
- Číslo od výrobcu
- 458734
- EAN kód
- 5900951310386
- Zloženie
- ARAŠÍDY, cukor, glukózový sirup, sušené odstredené mlieko, kakaové maslo, invertný cukor, MLIEČNY CUKR, kakaová hmota, dextróza, slnečnicový olej, vyčistené maslo (z MLIEKA), srvátkový permeát (z MLIEKA), Palmový tuk, zvlhčovadlá (glycerol, sorbitol), palmojadrový tuk, hydrogenovaný SÓJOVÝ TUK, soľ, emulgátor (SÓJOVÝ ALECITHIN), antioxidant (E306), vanilkový extrakt, škrob. (Môže obsahovať: ORECHY, VJELIČKO).
- Výživové údaje
- pre 100gEnergie2171kJ / 519kcalFett29gGesättigte Fette9.1gKohlenhydrát51gZucker48gEiweiß10gSalz0.6g
- Hmotnosť
- 876 g
- Potravinársky podnik
- Mars GmbH INDUSTRIERING 17 41751 VIERSEN Deutschland
- Obchodný názov
- Snickers krémové arašidové maslo Duo
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 24 jednotlivých balení po 36,5 g
- Počet kusov
- 24
- Číslo od výrobcu
- 458734
- EAN kód
- 5900951310386
Bezpečnostné pokyny
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramov | Zobrazenie 32 kusov
22,97 €/1kg
37,49 €
Predajca: AllYouNeed

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Kinder Chrumkavé oplátky s kakaovou a lieskovoorieškovou náplňou 34 G
43,24 €/1kg
1,47 €
Predajca: Katomix

Krem do smarowania o smaku batonika Snickers 350 g
27,77 €/1kg
11,44 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,72 €
Predajca: Megasam24PL

Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
14,31 €/1kg
14,31 €
Predajca: AllYouNeed

SENSEO vankúšiky Classic Senseopads 240 nápojových kávových vankúšikov XXL Pack
42,57 €/1kg
70,88 €
Predajca: AllYouNeed

Deti 4008400280127 Detské čokoládové cukríky Čokoládové cukríky, BIG PACK 300 g
48,23 €/1kg
14,47 €
Predajca: somnia24

SNICKERS 458866 SNICKERS Creamy Peanut Butter Schokoriegel 4 Stück
79,25 €/1kg
11,57 €
Predajca: somnia24

Šatníková skriňa Fortuna Lai, prenosný policový systém, 8 kociek z plastu s 1 tyčou na šaty, šatníková skriňa do spálne Biela, 136 x 69 x 50 cm
107,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta

Miracoli špagety klasické s paradajkovou omáčkou a korením 376g
11,32 €/1kg
4,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Country, Mliečna čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mlieko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
56,31 €/1kg
11,91 €
Predajca: somnia24

Milka Naps Mix plechovka Alpské mlieko Lieskový orech Jahoda Creme Cacao do kancelárie 1000g
41,29 €/1kg
41,29 €
Predajca: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
20,35 €
Predajca: somnia24

Xiaomi Redmi 14C 128 GB Dual-Sim Midnight Black
326,89 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: NovaMBSmart

Matcha čajový prášok 80g | Zelený čajový prášok z Tian Hu Shan | Zelený čaj
62,13 €/1kg
5,23 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,97 €
Predajca: Katomix

Tehotenský test Clearblue s digitálnym indikátorom týždňa
18,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

KitKat Schokoriegel Chunky 12565429 40g 24St.
20,51 €/1kg
19,69 €
Predajca: Unicat-Candy

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Xiaomi 99931241 Xiaomi Redmi 9AT Dual-SIM-Smartphone grau 32 GB
149,00 €
Predajca: edtechnology

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Baton Snickers z orzeszkami ziemnymi w karmelu i czekoladzie 50 g
24,80 €/1kg
2,26 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,24 €
Predajca: Katomix

SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
26,21 €/1kg
41,93 €
Predajca: somnia24

TrioCrea.Pea.Butt.Snick.54,75g
36,66 €/1kg
116,95 €
-50,96 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,99 €
Predajca: Candyspot

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

VeľkoobchodPL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
293,98 €
-42,55 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
251,43 €
Predajca: AllYouNeed
71,63 €/1kg

Zmiešané mini, 1 balenie (1 x 1,425 kg)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
35,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,86 €/1kg

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,89 €
Predajca: Heartforcards
43,38 €/1kg

El Almendro Turrón Selection, tyčinka Turrón v 3 príchutiach: sezam, krehká a karamelová
18,99 €
Predajca: RB_Trade
94,95 €/1kg

Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
70,82 €
Predajca: AllYouNeed
1 506,81 €/1kg

VeľkoobchodPL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
80,60 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,94 €
Predajca: AllYouNeed
58,92 €/1kg

Twix Minis, 1 balenie 150 tyčiniek (1 x 3 kg)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
59,36 €
Predajca: AllYouNeed
19,79 €/1kg

Kitkat Japan, sada príchutí Strawberry & Deep Matcha, japonský snack Kit Kat, 11 tyčiniek od každej príchute
17,58 €
Predajca: Heartforcards
64,16 €/1kg

Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretán(30x75g tyčiniek)
54,07 €
Predajca: AllYouNeed
21,63 €/1kg

Mars Minis mliečna čokoláda s cukríkovým krémom a karamelom 2800g
59,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,16 €/1kg

Čokoládová tyčinka Grzeski Mega Poľská oplátková tyčinka s čokoládou (32x48g)
46,07 €
Predajca: AllYouNeed
209,41 €/1kg

Držiak na portafilter na kávu Profesionálny stojan na portafilter na kávu z nehrdzavejúcej ocele
34,99 €
Predajca: Zanjo24

Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
0,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,16 €/1kg

Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,71 €
Predajca: AllYouNeed
35,28 €/1kg

Čokoláda Nestlé Lion White, 24 balení (24 x 42 g)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
25,13 €
Predajca: AllYouNeed
24,93 €/1kg

Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,12 €/1kg

Šokový gél Prince Polo (28 x 17,5 g)



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,10 €
Predajca: AllYouNeed
40,18 €/1kg

STORCK Knoppers, Mliečna čokoláda, 200 g, Lieskový orech, 2157 kJ, 517 kcal, 29,7 g
3,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,85 €/1kg

Bounty Milk, balenie 9 kusov (9 x 28,5 g)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,91 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,05 €
Predajca: AllYouNeed
43,00 €/1kg

Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusov x 50 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,25 €
Predajca: AllYouNeed
23,91 €/1kg