5,0



Na základe 11 hodnotení
Už len 4 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sada figúrok SpongeBob Kanciastoporty, 6 dielov.18,99 €
Predajca: RESTEQ

Ďalšie informácie o reklame
Bleach POP! Animovaná vinylová figúrka Ichigo, 9 cm22,75 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
FUNKO POP! 75848, zberateľská figúrka, Komiks18,01 €
Predajca: MagicalGames

Ďalšie informácie o reklame
FUNKO POP! 69084, zberateľská figúrka, Videohra17,61 €
Predajca: M_plus_L

Figúrka Spongebob v dúhových farbách
20,06 €
Predajca: M_plus_L

Figúrka POP: SpongeBob, variant "Caveman" (SpongeBob v podobe jaskynného človeka)
19,89 €
Predajca: POPventure

SpongeBob SquarePants Mystery Minis Minifigurky 25. výročie 5 cm Display (12)
19,42 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,47 €
Predajca: TR8

SpongeBob Schwammkopf 25. výročie POP! Vinyl Figur SB s rukavicou Light 9 cm
17,85 €
Predajca: M_plus_L

FUNKO POP! 83684, zberateľská figúrka, Rozprávky
14,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Figúrka POP, prémiová edícia, s motívom Spongeboba Squarepants
23,33 €
Predajca: POPventure

SpongeBob Schwammkopf POP! Animovaná vinylová figúrka SpongeBob 9 cm
14,99 €
Predajca: XzoneDE

Funko Sľúbené je sľúbené POP! filmy vinylová figúrka Myron ako Dementor 9 cm FK56834
28,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

SpongeBob SquarePants POP! vinylová figúrka Pán Krabs (Pirát) 9 cm
14,99 €
Predajca: XzoneDE

Funko She-Hulk POP! Vinylová figúrka Hulk 9 cm
13,71 €
Predajca: MagicalGames

M3EGAN POP! filmy vinylová figúrka M3EGAN 9 cm
12,35 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

FUNKO POP! Pennywise (1990), zberateľská figúrka, film a seriály
16,12 €
Predajca: M_plus_L

Figúrka Funko POP Ghostbusters 1511 Garraka
13,42 €
Predajca: VISO

Kurama Pop! Vinyl figúrka
51,45 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,19 €
Predajca: reddotcommerce

FUNKO POP! 75936, zberateľská figúrka, film a seriály
36,58 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Funko Marvel POP! Vinylová figúrka Blacklight - Deadpool 9 cm
93,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Revolúcia vo svete fanúšikov. Preč sú časy, keď superhrdinovia, zloduchovia a magické bytosti existovali len na plátne. Kto by nechcel tráviť čas pri čaji so Šialeným klobučníkom, prebúdzať sa vedľa Thora alebo zdieľať svoju obývačku s Batmanom? To, čo bolo možné len v tých najodvážnejších snoch, je teraz realitou.... s figúrkami Funk Pop to môžete zažiť kedykoľvek!
Čo sú to figúrky Funko Pop!
Figúrky Funko Pop sú vyrobené z vinylu a zvyčajne sú vysoké 10 cm, takže sa zmestia do každého kúta alebo na najmenšie poličky. To, čo ich robí naozaj výnimočnými, sú ich nadrozmerné hlavy. Na niektorých modeloch je hlava nielen masívna, ale aj pohyblivá! Nemusíte sa teda báť, ak uvidíte Lokiho a Hulka, ako sa na vás hojdajú z políc - môžete sa jednoducho baviť!
Vinyl Pops nájdete v najrôznejších prevedeniach. S Popkami môžete do svojej obývačky preniesť celý svet. Premeňte svoj domov alebo kanceláriu na krajinu zázrakov. Vyzdobte si kúpeľňu postavičkami Funko Pop Marvel, preskúmajte vzdialené galaxie s našimi figúrkami Funko Pop Star Wars alebo sa vráťte do svojich spomienok na detstvo a objavte širokú ponuku postavičiek Funko Pop Disney.
Parametre:
Výška figúrky: cca 10 cm. Vyrobené z vinylu. Vhodné pre deti od 3 rokov. Oficiálne licencovaný produkt Výrobca: FUNKO
Fotografie slúžia len na ilustračné účely.
Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Malé časti.
Spoločnosť Funko predstavuje túto detailnú figúrku z vinylu. Je vysoká približne 9 cm a dodáva sa v krabičke s potlačou.
- Vekové odporúčanie
- od 3 rokov
- Dĺžka
- 10 cm
- Číslo od výrobcu
- 757331
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Šírka
- 9 cm
- Farba
- Priesvitná
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Výška
- 9 cm
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8896987573310889698757331
- Vekové odporúčanie
- od 3 rokov
- Dĺžka
- 10 cm
- Číslo od výrobcu
- 757331
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Šírka
- 9 cm
- Farba
- Priesvitná
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Výška
- 9 cm
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8896987573310889698757331
Hodí sa k tomu

Ritter Sport Adventný kalendár Jedľa s plnenými kockami čokolády 208g
94,37 €/1kg
19,63 €
Predajca: somnia24

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
366,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Astra 15225 - Minecraft: puzdro na ceruzky
15,24 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,95 €
Predajca: MATFEL

Detský matrac "AERO PLUS s vetracími pásmi " 10 cm vysoký, detský matrac 60x120 I 70x140 I 80x160 I 80x180 I 90x200 Matrac do detskej postieľky alebo detskej postieľky 120x60
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HomeCollective

LEGO Minecraft Bitka v Deep Darku, Stavebnica, 8 rok / roky, Plast, 584 kusov, 905 g
109,90 €
Predajca: BrickVaderEntertainment

Yu-Gi-Oh! Legendary Duelists "Synchro Storm" Booster Pack German 1st Edition (36-pack display)
63,12 €
Predajca: Tinisu_de

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10 + (starší 10 rokov), Fyzické médiá
87,35 €
Predajca: somnia24

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,72 €
Predajca: TisknuLevneCZ

iPhone 15 128GB modrý
810,82 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: Morelenet

LEGO Super Mario Nintendo Entertainment System™, Stavebnica, 18 rok / roky, Plast, 2646 kusov, 4,16 kg
539,99 €
Predajca: BricksDirect

Detská prikrývka detská prikrývka detská prikrývka 100x135 cm - detská prikrývka a vankúšik s motívom medveďa 40x60 cm detská prikrývka súprava paplón obliečky z mikrovlákna biela
74,24 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Electronic Arts Need for Speed : Hot Pursuit Remastered, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov), Fyzické médiá
29,99 €
Predajca: ak-trade

Konzola Nintendo Switch s vylepšeným výkonom batérie, farba neónovo červená/neónovo modrá
311,37 €
Predajca: NESATEC

Set LEGO Super Mario 71411 Všemocný Bowser (2 807 dielikov)
289,33 €
Predajca: RC_Welt

GAME 26382, Playstation 4/Playstation 5
19,99 €
Predajca: ak-trade

LEGO Super Mario 64TM – akčná kocka s otáznikom, Stavebnica, 18 rok / roky, Plast, 0 kusov, 2,74 kg
394,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Brick-Heaven

nimm2® 388534 nimm2® Lachgummi Sauer Stars Fruchtgummi 250,0 g
9,76 €/1kg
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Stavebnica LEGO Minecraft 21170 Prasací dom?ek; Minecraft hra?ka s Alex, Creeperom a domom v tvare obrovského prasa?a (490 dielikov)
128,84 €
Predajca: Capi-cap

3.09 Umelý vianočný stromček BIELY - 90 cm
19,20 €
Predajca: Special-trends

Figúrka POP: SpongeBob, variant "Caveman" (SpongeBob v podobe jaskynného človeka)
19,89 €
Predajca: POPventure

roba 26010WV148, 460 x 800 mm, Drevo, Biela
67,83 €
Predajca: conquestgmbh

Lionelo Bianka 3v1 Kočík, autosedačka, skladací, cestovný systém Opierka chrbta 360o nastaviteľná Čalúnenie kolies, strieška XXL-čierna
299,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

iPhone 15 Case AVANA Protective Case Clear Transparent Bumper Case Transparent
9,95 €
Predajca: AVANA-Shop

Figúrka Spongebob v dúhových farbách
20,06 €
Predajca: M_plus_L

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

Merax čalúnená posteľ 140x200 cm s výškovo nastaviteľným čelom a 4 zásuvkami, funkčná posteľ zamatová látka manželská posteľ s lamelovým roštom pre dospelých a mládež
346,99 €
-31,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
315,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi vtipné
Bol to darček. Prišiel bezpečne. Rýchle odoslanie.
Hodnotenie z 27. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Všetko je skvelé!
Hodnotenie z 17. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Funko Pop Zenitsu
Všetko skvelé
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Jazwares 70071, Pokémon, Koral, Biela, Žltá, Modelárska hlina



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
29,99 €
Predajca: ak-trade

Marvel Avengers: Endgame F91265L0, 4 rok / roky, Modrá, Zlato, Červená, Plast
48,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Disney Pixar JKV48, 3 rok / roky, Viacfarebný, Plast



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,66 €
Predajca: MATFEL

Blizzard Overwatch - Mercy Statue 35cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
199,99 €
-40,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
159,99 €
Predajca: Fragstoreshop

Zaklínač 3 figúrka Heralta z Rivii 25 cm zberateľská figúrka z hry The Witcher na dekoráciu a zbieranie
69,99 €
Predajca: RESTEQ

Marvel Avengers G23665L00, 14 rok / roky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
33,14 €
Predajca: M_plus_L

Marvel Spider-Man: Maximum Venom E86845L0, 4 rok / roky, Čierna, Plast



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,99 €
Predajca: ToysLine

Super Mario - Vzducholoď Deluxe s figúrkami



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
119,99 €
Predajca: 3DToys

Iron Studios The Infinity Saga - Thor Ultimate Statue 1/10



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
89,99 €
Predajca: Fragstoreshop

Figúrka akcie Big Iron Man Avengers 16 cm zberateľská figúrka superhrdinu



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,99 €
Predajca: RESTEQ

Jurassic World GWD65, 4 rok / roky, Zelená, Šedá, Plast



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
135,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

World of Warcraft McFarlane Elite Edition Akčná figúrka Lich King #09 18 cm
59,99 €
Predajca: Fragstoreshop

Disney Princess HYM33, 3 rok / roky, Dievča, 320 mm, 750 g, Viacfarebný
123,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sada figúrok SpongeBob Kanciastoporty, 6 dielov.



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,99 €
Predajca: RESTEQ

Transformers Beast Mode Bumblebee, 6 rok / roky, Zvukové efekty, Plast, Žltá, 550 g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
117,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Transformers: Figurka Akcji Bumblebee Deluxe Class 11 cm od Hasbro
106,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hasbro Transformers Buzzworthy Bumblebee Warrior Class 4-Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,99 €
Predajca: BRANDS_39

Transformers Studio Series Deluxe Class : Dark of the Moon 94 Decepticon Hatchet, 8 rok / roky, Plast, Čierna
95,00 €
Predajca: NetworkTechnologies