Už len 4 kusy za túto cenu
Giorgio Armani parfumovaná voda Giorgio Armani Si Passione Eau de Parfum Refill 100ml
89,89 €
898,90 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Parfémový sprej s náplňou 200ml665,85 €/1l
133,17 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Intoxicated parfumovaná voda s náplňou 100 ml2 343,20 €/1l
234,32 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani Parfumovaná voda Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense Refill 100ml652,90 €/1l
65,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani Si Passione Red Musk, toaletná voda, 100 ml1 168,40 €/1l
116,84 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
907,20 €/1l
90,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Giorgio Armani Si Passione Intense Woda Parfumovaná voda 100ml
1 205,70 €/1l
120,57 €
Predajca: BRASTYGroup

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Carolina Herrera CH Pasión parfémovaná voda pre mužov 100 ml
527,50 €/1l
52,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani Parfumovaná voda Giorgio Armani Si Intense Eau de Parfum 100ml
1 281,90 €/1l
130,99 €
-2,80 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
128,19 €
Predajca: FragrancesBg

Giorgio Armani Emporio Femme - Parfumovaná voda, 100 ml
749,60 €/1l
74,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Giorgio Armani Parfumovaná voda Giorgio Armani Si Passione Intense Náplň parfumovanej vody 100ml
989,80 €/1l
110,84 €
-11,86 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
98,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Armani Sì Passione Intense parfumovaná voda 50 ml
2 301,00 €/1l
115,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani Emporio Femme Toaletná Voda, 50ml
1 482,40 €/1l
74,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Giorgio Armani parfumovaná voda Giorgio Armani Acqua di Gio Eau de Parfum Refillable
794,40 €/1l
99,30 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Si - Parfémovaná Voda, 15ml
1 925,33 €/1l
28,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Armani Privé Spray Rouge Makachite parfumovaná voda
3 317,60 €/1l
331,76 €
Predajca: Denpoli-Venda
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sì Passione od Giorgio Armani je kvetinovo-ovocný parfum pre ženy, ktorý bol uvedený na trh v roku 2017. Vytvorený talentovanými parfumérkami Christine Nagel a Julie Massé, táto vôňa kombinuje silu a jemnosť, aby vytvorila parfum plný vášne a sebavedomia, ideálny pre ženy, ktoré chcú zdôrazniť svoju odvahu a eleganciu.
Vôňa sa otvára šumivými tónmi hrušky, čiernych ríbezlí, ružového korenia a grapefruitu, ktoré jej dodávajú svieži, ovocný a jemne korenistý úvod. Tento energický úvod stimuluje zmysly a pripravuje pôdu pre srdcovú nótu, v ktorej sa rozvinie sladká a silná vôňa ananásu, sprevádzaná kvetinovými akordmi ruže, jazmínu a jemného heliotropu. Táto kombinácia dodáva parfému ženskú jemnosť a príťažlivosť, vďaka čomu je obzvlášť atraktívny.
V základe vône nájdeme zmyselnú zmes vanilky, cédrového dreva, pačuli a ambry, ktorá parfému dodáva hĺbku a teplo. Tento vyvážený a dlhotrvajúci základ zaisťuje, že Sì Passione zanecháva na pokožke intenzívny a nezabudnuteľný dojem. Parfém je ideálnou voľbou pre ženy, ktoré chcú pôsobiť elegantne a sebavedome, a je vhodný ako na každodenné nosenie, tak aj na zvláštne príležitosti. S parfémom Sì Passione vnesiete do svojho života nádych sofistikovanosti a vášne, ktorý vás bude sprevádzať v každej situácii.
- Hmotnosť
- 0.241 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- 560572 01 - ZLOŽKY: ALKOHOL - PARFUM / VÔŇA - AQUA / VODA / EAU - HYDROXYCITRONELLAL - ALFA-IZOMETYL IÓNÓN - LIMONÉN - BENZYL SALICYLÁT - LINALOOL - CITRONELLOL - BENZYLALKOHOL - HEXYL CINNAMAL - IZOEUGENOL - CITRAL - GERANIOL - KUMARÍN (F.I.L. N70031499/1).
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614273872102
- Hmotnosť
- 0.241 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- 560572 01 - ZLOŽKY: ALKOHOL - PARFUM / VÔŇA - AQUA / VODA / EAU - HYDROXYCITRONELLAL - ALFA-IZOMETYL IÓNÓN - LIMONÉN - BENZYL SALICYLÁT - LINALOOL - CITRONELLOL - BENZYLALKOHOL - HEXYL CINNAMAL - IZOEUGENOL - CITRAL - GERANIOL - KUMARÍN (F.I.L. N70031499/1).
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614273872102
Hodí sa k tomu

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Parfumovaná voda Giorgio Armani Si Passione Eau de Parfum 150ml
1 009,73 €/1l
151,46 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 50Ml
1 676,80 €/1l
83,84 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Armani (Giorgio Armani) Sí Passione parfémovaná voda pre ženy 15 ml
1 705,33 €/1l
25,58 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 30Ml
2 214,33 €/1l
66,43 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
907,20 €/1l
90,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Armani Si Passione Eclat Edp 100ml
882,40 €/1l
88,24 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Armani My Way Edp 50ml
1 642,80 €/1l
82,14 €
Predajca: BRASTYGroup

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,67 €/1l
118,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 088,20 €/1l
54,41 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: ePubIsland

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
43,13 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior J'adore, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Ylang-ylang, Ylang-ylang, Ruže
1 341,60 €/1l
67,08 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Armani - Sí EDP 50ml
1 630,80 €/1l
81,54 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss The Scent For Her parfémovaná voda pre ženy Refillable 100 ml
1 255,60 €/1l
62,78 €
Predajca: BRASTYGroup

Armani Si Passione Intense Edp Spray
1 343,20 €/1l
134,32 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Gisada Ambassador 100ml parfumovaná voda pre mužov
1 066,40 €/1l
106,64 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Armani - My Way EDP 15ml
2 753,33 €/1l
41,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Armani Si Passione Intense Edp Spray
1 703,80 €/1l
85,19 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Bottled Night, Eau De Toilette, For Men, 200 ml
264,25 €/1l
52,85 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Femme parfumovaná voda 50 ml
655,60 €/1l
32,78 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
372,00 €/1l
33,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,97 €
Predajca: PerfumTraders
537,13 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l