4,0



Na základe 3 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml237,50 €/1l
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Memo Paris Flam Woda perfumowana, 75 ml1 939,20 €/1l
145,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Moresque Emiro Woda perfumowana, 50ml2 444,20 €/1l
122,21 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paris Corner Nouf EDP 100 ml UNISEX
177,70 €/1l
17,77 €
Predajca: NutraBestBG

Paris Corner - Emir Super Crush Extrait de Parfum 75ml
21,00 €/1kg
21,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paris Corner December Vanilla parfémovaná voda unisex 85 ml
232,94 €/1l
19,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paris Corner - Khair Pistachio EDP 100ml
197,00 €/1l
19,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Al Haramain Detour Eco parfémovaná voda unisex 100 ml
257,10 €/1l
25,71 €
Predajca: BRASTYGroup

Emir Ultra Citrus Factory Edition parfémovaná voda unisex 100 ml
221,60 €/1l
22,16 €
Predajca: NutraBestBG

Paris Corner - Qissa Pink EDP 100ml
166,70 €/1l
16,67 €
Predajca: MANADA

Paris Corner - When Soul Gets High Emir EDP 100ml
259,20 €/1l
25,92 €
Predajca: Glamperfeu

Emir Voux Zingy parfémovaná voda unisex 100 ml
244,80 €/1l
24,48 €
Predajca: NutraBestBG

Emir Vibrant Orange And Neroli parfémovaná voda unisex 100 ml
244,80 €/1l
24,48 €
Predajca: NutraBestBG

Paris Corner - Voux Patisserie EDP 100ml
198,70 €/1l
19,87 €
Predajca: NutraBestBG

North Stag Expressions Trois III Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
282,50 €/1l
28,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Emir Vanilla And Roses parfémovaná voda pre ženy 75 ml
328,00 €/1l
24,60 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,00 €/1l
27,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Paris Corner Emir Cedrat Essence, parfumová voda, 75 ml sprej – 75 ml
Paris Corner Emir Cedrat Essence je aromatická citrusová unisex vôňa, ktorá sa otvára živou kombináciou sicílskych citrónov, čiernych ríbezlí, bergamotu a pikantných tónov. V srdci sa spájajú ovocné akordy s listami patchouli a vodným jazmínom, zatiaľ čo základ tvoria cédrové drevo, koža, santalové drevo, vanilka, biely pižmo a mach. Táto vôňa ponúka nadčasú a drevitú citrusovú kompozíciu, ktorá nikdy nevyjde z módy a je vhodná pre každé ročné obdobie.
Detaily produktu
- Značka: Paris Corner
- Produkt: Paris Corner Emir Cedrat Essence Eau De Parfum 75ml Spray
- Objem: 75 ml
- EAN: 6294790437519
Cedrat Essence z kolekcie Emir od Paris Corner je citrusovo-drevitá parfumovaná voda pre mužov a ženy. Predstavte si vôňu, ktorá prebudí vaše zmysly a naplní vás čistou energiou prírody - Cedrat Essence je práve takouto esenciou, ktorá zachytáva podstatu sviežosti a vitality, inšpirovanú jedinečnou vôňou citrusových sadov a slnečných lúčov. Iskrivé stopy sicílskeho citróna a bergamotu sa snúbia so sladkokyslými čiernymi ríbezľami a bylinnými podtónmi. Tóny vodného jazmínu sa v srdci vône miešajú s ovocím a zemitou eleganciou pačuli. Základ vône tvoria bohaté drevité tóny doplnené pohladením machu, kože, vanilky a pižma. Túžite po vôni takej dynamickej, sviežej a čistej, ako ste vy sami? Cedrat Essence je pre vás ako stvorená!
Paris Corner - Emir Cedrat Essence EDP 75ml Standard package. Unisex.
Parfumovaná voda značky bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 75 ml vybranej vône.
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Paris Corner
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6294790437519
- Číslo od výrobcu
- 2046840
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Paris Corner
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6294790437519
- Číslo od výrobcu
- 2046840
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
584,67 €/1l
43,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
236,10 €/1l
23,61 €
Predajca: NutraBestBG

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,00 €/1l
27,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
480,63 €/1l
38,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
398,50 €/1l
39,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M
390,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,40 €/1l
36,34 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Paris Corner - Rifaaqat EDP 85ml
436,12 €/1l
37,07 €
Predajca: Denpoli-Venda

Maison Alhambra - Hercules EDP 100ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
346,50 €/1l
34,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ramz Lattafa Silver EDP 100ml
167,60 €/1l
16,76 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Rasasi - Hawas Black EDP 100ml
299,50 €/1l
29,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ard al Zaafaran Midnight Oud Woda parfumovaná, 100 ml
247,00 €/1l
24,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
261,30 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Al Nashama Caprice EDP 100ml
268,00 €/1l
26,80 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
33% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
33%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%33% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
33%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
rýchle dodanie
krásna, dlhotrvajúca vôňa na letnú sezónu
Hodnotenie z 13. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
nemá dlhú výdrž
Táto veľmi zrelá vôňa s drevitými a dymovými tónmi bohužiaľ vydrží len 15–20 minút a potom sa usadí na oblečení. Aby ste ju mohli vnímať, musíte teda privoniať k oblečeniu.
Hodnotenie z 1. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l