Párty fúkačka bublín so svetelnými efektmi bude skvelou zábavou pre deti aj dospelých! Stačí zapnúť výrobník a bubliny budú vyletovať v kombinácii s blikajúcimi svetlami. Párty fúkač bublín vyčarí na vašej párty úžasnú atmosféru. Svetelné efekty vydržia 10 min. Bublifuk obsahuje fľašu s 80 ml bublifukovej tekutiny. Batérie 4xAA nie sú súčasťou balenia.Rozmery balenia:...........Vek: 3+ Upozornenie - CZ, SK, PL, HU
Fúkače bublín - Párty fúkač bublín so svetelnými efektmi
Bublinový fúkač s ventilátorom na výrobu bublín 41,5 cm
5,10 €
Predajca: VISO
Fúkač bublín
9,84 €
Predajca: ADI_Global_Store
Fúkač bublín 700 ml
28,50 €/1l
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Bublinový meč Pustefix
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,99 €
Predajca: Netsilla
Bavytoy Party stroj na bubliny
98,33 €/1l
23,60 €
Predajca: Easytoys
Náplň do fúkača bublín, 1 liter
19,95 €/1l
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Pustefix Party-Bubbler 1lPUSTEFIX
41,26 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,26 €
Predajca: conquestgmbh
Fúkanie bublín
679,80 €/1l
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Glemo
Fúkač bublín 70 ml 29 cm
3,59 €
Predajca: HARDAT_toys
Pištoľ na bubliny Pustefix
342,14 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Bavytoy bublinková pištoľ s dobíjacou batériou
310,00 €/1l
15,50 €
Predajca: Easytoys
Bublinová pištoľ žiariaca + bulifuk
4,63 €
Predajca: M_plus_L
Meč z mydlových bublín
10,23 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-9%
9,23 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Párty fúkačka bublín so svetelnými efektmi bude skvelou zábavou pre deti aj dospelých! Stačí zapnúť výrobník a bubliny budú vyletovať v kombinácii s blikajúcimi svetlami. Párty fúkač bublín vyčarí na vašej párty úžasnú atmosféru. Svetelné efekty vydržia 10 min. Bublifuk obsahuje fľašu s 80 ml bublifukovej tekutiny. Batérie 4xAA nie sú súčasťou balenia.Rozmery balenia:...........Vek: 3+ Upozornenie - CZ, SK, PL, HU
Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
199,52 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(117)Počet hodnotení: 117
49,88 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Náplň do fľaše Pustefix Maxi1000ml
14,04 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
14,04 €
Predajca: somnia24
Mikina s kapucňou Adidas H57512 pre Pánske
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
40,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2%
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Sportology
Automatická bublifuková pištoľ pre deti - 7000 farebných bublín za sekundu, ideálna na záhradu, pláž a párty, vrátane bublifuku a LED svetiel - PINKBUBBLEWATER
119,92 €/1l
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(17)Počet hodnotení: 17
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(171)Počet hodnotení: 171
60,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola
Dvojbalenie prenosných, skladacích stoličiek, ľahkých a zároveň stabilných
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(304)Počet hodnotení: 304
17,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Peppa Pig Prasiatko – Peppin veľký rodinný domček, 3 rok / roky
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
59,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_
FableKids Trojkolka 5v1 Noemi šedá | tlačná tyč, pohon dopredu a dozadu
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(121)Počet hodnotení: 121
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Clematis montana var. rubens 60-80 cm Popínavá rastlina
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
6,80 €
Predajca: Blumen-Senf
Detské záchodové univerzálne prenosné sedadlo so schodíkmi pro bezpečný prístup na záchod, Detské dsedadlá na WC – KIDDISTEP modrá
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(41)Počet hodnotení: 41
17,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Bayer Design - 63608AB, príslušenstvo pre bábiky, vysoká stolička pre bábiky, nosič pre bábiky, kolíska pre bábiky, s taškou, sivá, ružová
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
32,82 €
2% poukaz
Predajca: MATFEL
Držiak do mikrovlnnej rúry Kuchynská polica Výsuvná polica do mikrovlnnej rúry Stojan na korenie 2-stupňový
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Gliese
Rôzne ohňostroje Bubble Blower Machine
328,40 €/1l
16,42 €
Predajca: M_plus_L
Skladací ručný vozík Wiltec s plastovými kolieskami, skladací ručný vozík pre maximálnu hmotnosť nákladu 80 kg, skladací ručný vozík na záhradu alebo výlety
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(39)Počet hodnotení: 39
90,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Pohovka pre psa KINGDOG, 115x95 cm, personalizovaná, vodeodolná, zelená
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(199)Počet hodnotení: 199
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Bestseller
Vonkajšia solárna lampa Solárne závesné svetlo IP65 Vodotesná záhradná závesná lampa s 2 žiarovkami a diaľkovým ovládaním, teplá biela
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(74)Počet hodnotení: 74
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,48 €
Predajca: Martom
Nočné svetlo USB Aurora Lamp RGB 3D RGB, vodná vlna Projektor Led Northern Lights Lamp s 30 svetelnými režimami Stmievateľné pre spálňu Party dekorácie Deti
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
21,50 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home
55 cm detská bábika končatiny silikónové dievča bavlnené telo
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(94)Počet hodnotení: 94
80,38 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Bestseller
Bluetooth Multimediálny reproduktor Subwoofer Diaľkové ovládanie Osvetlené PMPO 280W AUX USB Bluetooth SD karta Rádio LED Mp3
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(147)Počet hodnotení: 147
32,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Posuvné dvere YORK III Biely matný + zlatý chróm
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle, efektívne a presne to, čo som si objednal - bravo!
Veľmi kvalitný výrobok, som s ním veľmi spokojný!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Fru Blu Kvet + tekutina 2x40ml
24,21 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
302,63 €/1l
Kiddygo odvoz vozidla s osvetlením a zvukovými efektmi, 19,5 cm
21,72 €
Predajca: Bambule
Detský fotoaparát bublinový stroj šľapky dizajn vonkajšie bublina hračka so svetlom hudba
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
499,75 €/1l
Aga Bublifuková kosačka Double Bubble
17,06 €
Predajca: Dareknaklik
144,58 €/1l
Sada 12 x 1 liter tekutiny na bubliny, náhradná fľaša, pre stroj na bubliny, pištoľ na bubliny
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
42,99 €/1l
Balíček 240 ks na svadbu, s rukoväťou v tvare srdca, tekutina na bubliny, darček pre hostí, drobný darček, pre deti, biela
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
37,49 €/1l
Fúkač bublín MalPlay | sekací stroj pre interiér aj exteriér | s hudbou | bubliny pre deti od 3 rokov
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(11)Počet hodnotení: 11
19,10 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS
161,86 €/1l
Ricokids stroj na výrobu bublín RK-903
9,53 €
Predajca: Ennyroom_SK
MalPlay Bubble Machine s 2x tekutou bublinkovou pištoľou Bubble Machine pre detské hračky
17,60 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS
176,00 €/1l
MalPlay bublifuk s tekutinou, vnútorná a vonkajšia bublifuková pištoľ, ružová
13,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS
132,00 €/1l
Orbico Bing Sa Pritúlil
25,89 €
Predajca: 3DToys
Gabbyina bublinková pištoľ pre bábiky, 59 ml tekutina, na batérie
13,39 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
226,95 €/1l
Tuban TU3611, Bubble wand, 3 rok / roky
15,58 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
Sada 6 x 1 liter tekutiny na bubliny, náhradná fľaša, pre stroj na bubliny, pištoľ na bubliny
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
5,50 €/1l
Balíček 96 ks na svadbu s bublinami, rukoväť v tvare srdca, tekutina na bubliny, darček pre hostí, drobný darček, deti, biela
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
66,65 €/1l
2 x náhradná náplň na bubliny, 2 litre tekutiny na bubliny, mydlový roztok do stroja na bubliny, oranžová
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
15,00 €/1l
Bestseller
LED hudobná mydlová bublinková mašina s efektom ohňostroja, opakovane použiteľná
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
13,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
0,05 €/1l
Stroj na bublinky s hudbou a svetlami, 12-kanálová bublinková mašina
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
15,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
0,06 €/1l
Detská bublifuková pištoľ so 69 otvormi a farebnými LED svetlami, Bublifuky (ružová farba + roztok, nádoba, batéria s nabíjačkou) - BUBBLEPUFF Ružová
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(26)Počet hodnotení: 26
14,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
2 818,00 €/1l
LED pištoľ na bublinky s 69 otvormi, stroj na bublinky s farebným svetlom
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4