4,8



Na základe 5 hodnotení
Dsquared2 Icon Pour Femme parfémovaná voda pro ženy 100 ml
52,52 €
525,20 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml3 003,07 €/1l
225,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 50 ml1 309,00 €/1l
65,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Icon parfumovaná voda pre ženy 100 ml585,10 €/1l
58,51 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Moncler Pour Femme Parfémovaná Voda, 150ml437,67 €/1l
65,65 €
Predajca: PerfumTraders

Dsquared2 Icon Pour Femme EDP 30 ml W
1 276,33 €/1l
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Dsquared2 Icon Pour Homme Woda Perfumowana 100ml
549,40 €/1l
54,94 €
Predajca: FragrancesBg

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Edp Spray 100ml
1 019,40 €/1l
101,94 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Afnan 9pm Pour Femme parfémovaná voda pro ženy 100 ml
290,40 €/1l
29,04 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi Fattan Pour Femme parfémovaná voda pro ženy 50 ml
226,80 €/1l
11,34 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Sutoor parfémovaná voda pro ženy 100 ml
215,20 €/1l
21,52 €
Predajca: Glamperfeu

Riiffs Mystère parfémovaná voda pro ženy 80 ml
184,25 €/1l
14,74 €
Predajca: NutraBestBG

Rasasi Yumn Pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
169,00 €/1l
16,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fasio Pour Femme by Emper Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
207,70 €/1l
20,77 €
Predajca: Inaris_International

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi Aiyara Pour Femme parfémovaná voda pro ženy 100 ml
206,10 €/1l
20,61 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan - 9AM Pour Femme EDP 100ml
303,90 €/1l
30,39 €
Predajca: Glamperfeu

Hermès Twilly d'Hermés Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
1 052,40 €/1l
60,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
52,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Salvatore Ferragamo pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
299,30 €/1l
29,93 €
Predajca: BRASTYGroup

Burberry Hero parfémovaná voda pro muže 50 ml
1 272,60 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
DSQUARED²
Dsquared Icon Pour Femme
Kvetinový, drevitý a pižmový parfém pre ženy, uvedený na trh v roku 2024.
Nóty vône:
Vrchné tóny: citrusy, ružové korenie
Srdcové tóny: pralinka, jazmín
Základné tóny: pižmo, vanilka, santalové drevo
Parfémovaná voda Dsquared2 Icon Pour Femme je oslavou současné ženskosti se svěžími, zářivými tóny, ideální pro chvíle, kdy chcete vyniknout. Vůně se otevírá citrusy s osvěžujícím přívalem energie, k tomu ovocné tóny dodávají živost a šťavnaté potěšení, vše podtrhuje jiskřivý dotek růžového pepře. Srdce je harmonickou směsí jasmínu, který nabízí ženskou jemnost v kombinaci s křupavou bílou pralinkou, neodolatelnou a návykovou. Základ se rozvíjí s hřejivostí santalového dřeva, smyslností pižma, sladkostí vanilky a hloubkou jasanového dřeva. Zanechávají trvalou a svůdnou stopu.
Parfumovaná voda Icon Pour Femme značky Dsquared2 oslavuje modernú ženskosť so sviežimi, žiarivými tónmi, ktoré sú ideálne pre chvíle, keď chcete vyniknúť. Vôňa sa otvára citrusovými plodmi a osviežujúcim prívalom energie, zatiaľ čo ovocné tóny poskytujú živosť a šťavnaté potešenie, to všetko podčiarknuté iskrivým nádychom ružového korenia. Srdce tvorí harmonická zmes jazmínu, ktorá ponúka ženskú jemnosť v kombinácii s chrumkavou bielou pralinkou, ktorá je neodolateľná a návyková. Základ sa rozvíja hrejivosťou santalového dreva, zmyselnosťou pižma, sladkosťou vanilky a hĺbkou jaseňového dreva. Zanechávajú trvalú a zvodnú stopu.
Kvetinová gurmánska vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2024. Táto vôňa, ktorú vytvoril Jean-Marc Chaillan, sa otvára sviežim prívalom ružového korenia a citrusových plodov, ktoré vedú k srdcu z jazmínu a pralinky. Základné tóny santalového dreva, vanilky a pižma vytvárajú trvalú a neodolateľnú stopu. Je dokonalou kombináciou sladkosti, púdrovej jemnosti a pižmovej, drevitej hĺbky.
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8011003891146
- Číslo od výrobcu
- DS5G32
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8011003891146
- Číslo od výrobcu
- DS5G32
Hodí sa k tomu

Dsquared2 Icon Pour Homme Woda Perfumowana 100ml
549,40 €/1l
54,94 €
Predajca: FragrancesBg

Versace Crystal Noir - Toaletná voda 90ml, Elegantná kvetinová vôňa s tónmi cypru - Vysoká kvalita a trvanlivosť. Dokonalá pre ženy s jemným vkusom a štýlom. Osvežujúci výber.
826,11 €/1l
74,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Edp Spray 100ml
1 019,40 €/1l
101,94 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Dsquared2 Icon Pour Femme parfémovaná voda pro ženy 50 ml
818,60 €/1l
40,93 €
Predajca: FragrancesBg

Bezdrôtová naparovacia žehlička Lehmann so základnou stanicou | nastaviteľná teplota a objem pary | vertikálne žehlenie, ochrana proti odkvapkávaniu, ochrana proti vodnému kameňu | s nádržkou na vodu
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,00 €/1l
118,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dsquared2 Icon Pour Femme EDP 30 ml W
1 276,33 €/1l
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Parfums de Marly Valaya Exclusif Parfém 75 ml UNISEX
5 073,47 €/1l
380,51 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dsquared2 Icon Pour Homme EDP 50 ml M
740,00 €/1l
37,00 €
Predajca: FragrancesBg

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Dsquared2 Icon Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 30 ml
1 021,00 €/1l
30,63 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Dsquared2 - Wood pour Homme 100ml
437,90 €/1l
43,79 €
Predajca: BRASTYGroup

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Parfums de Marly Valaya parfumovaná voda v spreji (75 ml)
4 036,67 €/1l
302,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Planetárny kuchynský robot 1700W
79,52 €
Predajca: Ellano

Dsquared2 Original Wood Woda perfumowana, 100 ml
459,90 €/1l
45,99 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss The Scent For Her parfémovaná voda pre ženy Refillable 100 ml
1 255,60 €/1l
62,78 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Gucci Rush Woda toaletowa, 75ml
683,60 €/1l
51,27 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pomer ceny a kvality je tu vždy bezkonkurenčný!
Objednávka bola jednoduchá, platba cez Klarna a predovšetkým dodanie prebehlo bleskovo. Produkt bol dobre zabalený a plne splnil očakávania. Nie je to prvýkrát a určite ani naposledy, čo som túto službu využil!
Hodnotenie z 13. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pozitívne
Veľmi dobré, presne podľa opisu
Hodnotenie z 18. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Vôňa bohužiaľ netrvá tak dlho
Hodnotenie z 28. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l