4,5



Na základe 30 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
NUTRAKISS Lip Plumper "plum" - 4 ml5 247,50 €/1l
20,99 €
Predajca: Nutralash

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Nutritive Lip Balm 9 g5 663,33 €/1kg
50,97 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Balzam na pery s vitamínom E 15 ml2 356,67 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Balzam na pery Tisane Honey Raspberry, 5,1 g649,50 €/1kg
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Laneige Lip Sleeping Mask EX Grape Fruit 20 g - intenzívna maska na pery
1 663,50 €/1l
33,27 €
Predajca: somnia24

Balzam na pery No Colour Kiehl's #1
1 212,00 €/1l
18,18 €
Predajca: PerfumTraders

IDC Lcenka na pery 20g
3 720,00 €/1l
11,16 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Eucerin Lips Active 4 8g
1 091,67 €/1kg
5,24 €
Predajca: Glamperfeu

XEROLACT regeneračný balzam na pery 10ml
2 004,00 €/1l
20,04 €
Predajca: somnia24

Rozjasňujúci a spevňujúci balzam na pery ( Lip Treatment) 12 g
3 163,33 €/1kg
37,96 €
Predajca: NutraBestBG

Heimish Ever Glow All Night Lip Mask, 20 g - Nočná maska na pery
648,00 €/1l
12,96 €
Predajca: LaRoseCare

Balzam na pery Carmex SPF30 Tropical
24 500,00 €/1kg
24,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Medicube PDRN Lip Sleeping Mask Glow Balm 10 g
730,00 €/1kg
21,90 €
Predajca: DaniChou

Isdin Balzam na pery Spf30 4g
5 950,00 €/1l
5,95 €
Predajca: Friseurtotal

Blistex Revitaliser na pery - 37 gramov
624,37 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

TOCOBO Kolagénová maska na pery 20 ml - hydratačná maska na pery
803,50 €/1l
16,07 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Balzam na pery ISDIN Acniben Repair
469,44 €/1kg
8,45 €
Predajca: Friseurtotal

Balzam na pery PROPOLIS PUR
5,18 €
Predajca: AbisZ-Markt

INTENSIVE HYALURONIC+ Balzam na pery 15 ml
2 452,00 €/1l
36,78 €
Predajca: somnia24

Maska na pery Sefudun - 20 ks-Cherry
268,57 €/1kg
9,40 €
Predajca: Aliver
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
VÝHODY:
1. Intenzívna regenerácia: maska premení vaše suché a popraskané pery na zamatovo jemné.
2. Prírodné zložky: Tento výrobok obsahuje bambucké maslo, maslo murumuru, kokosový olej a kakaové maslo, ktoré sú známe svojimi vyživujúcimi a regeneračnými vlastnosťami.
3. Upokojenie podráždenia: vďaka výťažkom z malín a hrozna táto maska upokojuje podráždené pery a prináša úľavu.
4. ný zážitok: maska prináša pocit u a pohodlia vďaka jemnej ovocnej vôni.
5. Hydratácia a výživa: táto maska pery nielen hydratuje, ale ich aj vyživuje a chráni pred vysušením.
KĽÚČOVÉ ZLOŽKY:
- bambucké maslo
- kandelilový vosk
- maslo murumuru
- šťava z granátového jablka
- výťažok z hrozna
POUŽITIE:
Používajte podľa potreby počas dňa. Odporúčame naniesť silnejšiu vrstvu na noc.
VHODNÉ PRE:
Vhodné najmä pre veľmi suché a popraskané pery.
APLIKOVAŤ: APLIKUJTE NA PERY:
jablko a limetka
Vyživujúca nočná maska na pery je obohatená o komplex bobuľového ovocia, vitamín C a kokosový olej, ktorý pery zjemňuje a zanecháva ich viditeľne vyhladené a hydratované.
Nočná maska na pery
- Rozmery
- 20 g
- Hmotnosť
- 20 g
- Objem
- 20 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Laneige
- EAN kód
- 8809685797371
- Rozmery
- 20 g
- Hmotnosť
- 20 g
- Objem
- 20 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Laneige
- EAN kód
- 8809685797371
Hodí sa k tomu

Laneige Lip Sleeping Mask EX - Berry
986,00 €/1l
19,72 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU
![Obrázok produktu pre Laneige Intenzívna regeneračná maska na pery Ex [Mint Choco], 20 g](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/8a1834ef0f01c074d2f9090f11deb27c.webp)
Laneige Intenzívna regeneračná maska na pery Ex [Mint Choco], 20 g
999,50 €/1kg
19,99 €
Predajca: medpak_shop

Laneige Lip Sleeping Mask EX Grape Fruit 20 g - intenzívna maska na pery
1 663,50 €/1l
33,27 €
Predajca: somnia24

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Laneige Cica Sleeping Mask 60ml - nočná maska na tvár
1 232,50 €/1l
73,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Laneige Water Sleeping Mask 70 ml
485,57 €/1l
33,99 €
Predajca: DaniChou

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Moderný interiérový a exteriérový koberec v jutovom vzhľade Veľkosť - 160 x 230 cm
84,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Teppich-Traum

Toaletný Stolík So Zrkadlom So Zásuvkami Biely Make-Up Glamour Škandinávsky 100 Cm
102,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Fodymski

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
23 266,67 €/1kg
6,98 €
Predajca: Bugelo

Vysávač 120W Ručný vysávač Bezvreckový Výkonná Vysavač Batériový ručný vysávač Vysávač do auta Prenosný výkonný Retoo
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Súprava toaletného stolíka v bielej farbe – kozmetický stolík so zrkadlom a 2 zásuvkami
90,00 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TimeTrade

Krása Joseon Glow sérum Propolis + Niacinamid 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Arebos 4252023110389, Čierna, 2 kusov
54,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Biodance Bio Collagen Real Deep Mask 4 ks balenie
76,32 €/1kg
16,79 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Collagen Night Wrapping Mask nočná kolagenová maska 75 ml
257,20 €/1l
19,29 €
Predajca: medpak_shop

Exquisit EXQ-5010065, 450 W, 220-240 V, 50 Hz, 5 - 35 °F, 340 mm, 210 mm
258,25 €
-9,97 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
248,28 €
Predajca: NeuertsShop

Toaletný stolík MADA ELITE so zrkadlom a osvetlením biely / biely vysoký lesk
325,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

Flieks čalúnená posteľ 160x200cm so 4 zásuvkami, manželská posteľ, posteľ pre mladých s lamelovým roštom, drevená posteľ s úložným priestorom, klasická posteľ, ovčia vlna, biela
440,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Puzdro kwmobile pre Samsung Galaxy A52 / 5G / A52s 5G – puzdro z TPU, ktoré podporuje bezdrôtové nabíjanie, flexibilné ochranné puzdro, gumové krytie
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 725,30 €/1l
172,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Aromatický cukor na cukrovú vatu príchuť cola bez AZO 230 g plastová fľaša
17,35 €/1kg
3,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Podlahová lampa COSTWAY 156 cm, stojacia lampa z dreva, stojacia lampa E27, moderné interiérové osvetlenie s 3 úrovňami, stojacia lampa na polici s reťazou a nožným spínačom, stojacia lampa do spálne a obývačky
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Jedálenský stôl VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x V), okrúhly kuchynský stôl, priemyselný dizajn, vintage hnedá farba
70,00 €
Predajca: Kokiska
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
77% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
77%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%7% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
7%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Už žiadne suché pery
Som veľmi spokojná. Výrobok robí to, čo má, pekné mäkké a vláčne pery. Príchuť je veľmi príjemná. Túto masku odporúčam aj ostatným.
Hodnotenie z 15. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi výživný balzam na pery.
Používam ho ráno a večer, počas dňa nie je potrebné ho nanášať znovu. Je to už môj druhý balenie, je veľmi výdatný
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita
Krásna, nenápadná farba, príjemný pocit na dotyk.
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Rýchle dodanie a naozaj skvelá starostlivosť o pery. S radosťou odporúčam.
Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt
Tento produkt môžem len odporučiť. Veľmi pekné a hladké
Hodnotenie z 29. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší produkt
Vždy s radosťou, cena bezkonkurenčná
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Znova a znova
Cena mega a starostlivosť 10/19
Hodnotenie z 1. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Článok je skvelý!
Všetko je perfektné!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NUTRAKISS Lip Plumper "nude" - 4 ml
20,99 €
Predajca: Nutralash
5 247,50 €/1l

NUTRAKISS Lip Plumper "plum" - 4 ml
20,99 €
Predajca: Nutralash
5 247,50 €/1l

Vazelína | Baby Healing Jelly 368g - balzam na telo a pery, kozmetická vazelína, vazelína pre deti, na kožné vyrážky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
27,15 €/1l

Vaseline | Liečivé želé 368g - Balzam na telo a pery, Vaseline Cosmetic, Na suchú pokožku, Ideálny na zimu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
27,15 €/1l

ChapStick | Balzam na pery, ochrana pred mrazom, rúže, hydratačné | Vianočné príchute, 3 x 4g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
Predajca: Lemonbite
832,50 €/1l

Vaseline | Healing Jelly 212g - balzam na pery s kakaovým maslom, hydratačný krém na starostlivosť o pleť, ideálny na zimu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite
32,97 €/1l

ChapStick Classic Original 3-pack | Starostlivosť o suché pery | 3x4g
7,99 €
Predajca: Lemonbite
665,83 €/1l

ChapStick | balzam na pery, ochrana pred mrazom, rúže, hydratačné | SPF15 prírodná ochrana, 3 x 4g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: Lemonbite
79,90 €/1l

Sada Saténové pery 8g každá
33,99 €
Predajca: lithuaniashop
6 798,00 €/1l

Vaseline 84126923, Balzam na pery, Bezfarebný, Ženy, Univerzálne, Hydratačný, Lesk, Alkohol
4,99 €
Predajca: Lemonbite
712,86 €/1l

CARMEX | balzam na pery, Comfort Care, ochrana pred mrazom, ochranný rúž | ovocný mix - 3 x 10 g
7,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite
69,90 €/1l

Balzamová zmrzlina na pery Martinelia
2,99 €
Predajca: Lemonbite
299,00 €/1kg

Martinelia Detsk balzam na pery Panda 3,1g
8,23 €
-51%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
1 287,10 €/1kg

Martinelia | Ovocn balzam na pery pre deti - 4 g - hydratan - starostlivos o pery pre deti - starostlivos o pery
3,49 €
Predajca: Lemonbite
872,50 €/1l

Vaseline | Lip Therapy Advanced Healing 10g - balzam na pery a telo, Vaseline Cosmetic, intenzívne hydratuje, ideálny na zimu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
349,00 €/1l

Vaseline 84126921, Balzam na pery, Bezfarebný, Ženy, Univerzálne, kakao, Hydratačný, Lesk



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,99 €
Predajca: Lemonbite
570,00 €/1l

Vaseline | Healing Jelly 49g - balzam na pery s kakaovým maslom, hydratačný krém na starostlivosť o pleť, ideálny na zimu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
61,02 €/1kg

Vaseline | Original Healing Jelly 49g - Hydratačný krém na starostlivosť o pokožku, ideálny na zimu, balzam na pery
4,19 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
71,22 €/1kg

Vaseline 67204336, Balzam na pery, Bezfarebný, Ženy, Univerzálne, Hydratačný, Lesk, 7 g
4,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
570,00 €/1l

Vaseline Aloe Vera, Priehľadná, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Krémová, 4 g
2,96 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,79 €
Predajca: Lemonbite
279 000,01 €/1kg