SodaStream 1024268491, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Biela, Žltá, Citrón, 440 ml, 9 L, 1 kusov

Jednorazový obal

7,49 €

17,02 € / 1l

plus 5,49 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

st 30. septembra – po 5. októbra
Naše najlepšieponuky
Sirupy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 14 kcal, 57 kJ
SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazový obal
24,98 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
10,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Teisseire limetkový sirup 700 ml
Teisseire limetkový sirup 700 mlJednorazový obal
39,99 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Sirup Teisseire zo zelených jabĺk 700 ml
Sirup Teisseire zo zelených jabĺk 700 mlJednorazový obal
115,96 €/1kg
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Teisseire malinový sirup 700 ml
Teisseire malinový sirup 700 mlJednorazový obal
39,99 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre SodaStream 1424227490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Šedá, Žltá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 L, 1 kusov
SodaStream 1424227490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Šedá, Žltá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
13,84 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
6,09 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream 1024269490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Biela, Žltá, Bazový kvet, 440 ml, 9 L, 1 kusov
SodaStream 1024269490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Biela, Žltá, Bazový kvet, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
14,66 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
6,45 €
Predajca: CoffeeFriend
Obrázok produktu pre SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJ
SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazový obal
14,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
7,39 €
-14%
6,29 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertný sirup, Oranžová, 440 ml, Fľaša, Fľaša
SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertný sirup, Oranžová, 440 ml, Fľaša, FľašaJednorazový obal
13,61 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
5,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream nápojový sirup bez cukru príchuť červené bobule 440ml (balenie 2)
SodaStream nápojový sirup bez cukru príchuť červené bobule 440ml (balenie 2)Jednorazový obal
15,90 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
13,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream 1024243490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Purpurová, Biela, Žltá, marakuja, 440 ml, 9 L, 1 kusov
SodaStream 1024243490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Purpurová, Biela, Žltá, marakuja, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
13,52 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 14
6,08 €
-2%
5,95 €
Predajca: CoffeeFriend
Obrázok produktu pre SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 3 kJ
SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazový obal
19,30 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
8,49 €
Predajca: esiteo
Bestseller
Obrázok produktu pre Sodastream Sada 5 sirupov 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMax
Sodastream Sada 5 sirupov 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorazový obal
56,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
24,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream 1424226490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Šedá, Žltá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 L, 1 kusov
SodaStream 1424226490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Šedá, Žltá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
13,16 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
5,79 €
Predajca: CoffeeFriend
Obrázok produktu pre SodaStream 1424201410, Sirup pre sýtené nápoje, Čierna, Zelená, Šedá, Oranžová, Zázvor, 440 ml, 1 kusov
SodaStream 1424201410, Sirup pre sýtené nápoje, Čierna, Zelená, Šedá, Oranžová, Zázvor, 440 ml, 1 kusovJednorazový obal
14,30 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
8,28 €
-24%
6,29 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream citrónovo-limetkový sirup bez cukru 440 ml, 6 kusov
SodaStream citrónovo-limetkový sirup bez cukru 440 ml, 6 kusovJednorazový obal
10,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
27,99 €
-5%
26,39 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream 1524209490, Sirup pre sýtené nápoje, Šedá, Oranžová, Červená, Kola, Oranžový, 440 ml, 9 L, 1 kusov
SodaStream 1524209490, Sirup pre sýtené nápoje, Šedá, Oranžová, Červená, Kola, Oranžový, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
16,57 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
7,29 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream 2270303, 440 ml, Citrón
SodaStream 2270303, 440 ml, CitrónJednorazový obal
12,48 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 43
5,49 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream 1924216490, Sirup pre sýtené nápoje, Citrus, 440 ml
SodaStream 1924216490, Sirup pre sýtené nápoje, Citrus, 440 mlJednorazový obal
28,14 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
12,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre SodaStream Energy, Sirup pre sýtené nápoje, Modrá, 440 ml, 7 L, 1 kusov, Fľaša
SodaStream Energy, Sirup pre sýtené nápoje, Modrá, 440 ml, 7 L, 1 kusov, FľašaJednorazový obal
23,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 24
10,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre SodaStream Nápojový sirup Citrón bez cukru, 440 ml, 4 ks
SodaStream Nápojový sirup Citrón bez cukru, 440 ml, 4 ksJednorazový obal
11,93 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
21,99 €
-4%
20,99 €
Predajca: esiteo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Šumivé potešenie: citrónový sirup SodaStream bez cukru

S praktickým a ekologickým výrobníkom perlivej vody SodaStream už nikdy nebudete musieť nosiť ťažké prepravky s nápojmi. A vďaka inteligentnému výrobníku perlivej vody je otravné vracanie záloh do supermarketu minulosťou. Ak si okrem perlivej vody radi doprajete aj jeden alebo dva nealkoholické nápoje, môžete vyskúšať našu lahodnú prísadu do nápojov SodaStream Lemon Syrup, vďaka ktorej budete vždy dokonale pripravení na nečakanú návštevu a svojim hosťom môžete vždy podať lahodné osvieženie. Pretože so SodaStream Lemon Syrup máte svoj nápoj vždy po ruke, ak ste ho vopred namiešali podľa dávkovania. Žiadne vratné fľaše, žiadne prázdne fľaše, žiadne prenášanie. Výrobník perlivej vody SodaStream vám poskytne väčšiu nezávislosť od auta a viac miesta v kufri - životné prostredie sa vám za to poďakuje.

Pravdepodobne najvýznamnejšia výhoda výrobníka perlivej vody oproti bežným prepravkám na nápoje je zrejmá: nastavíte ho vo svojej kuchyni a môžete ho naplniť vodou z vodovodu v niekoľkých jednoduchých krokoch. A ak máte chuť na ovocno-sladký nápoj, perlivá voda sa podľa dávkovania zmieša s citrónovým sirupom SodaStream - a ovocný, lahodný osviežujúci nápoj je hotový! SodaStream Lemon Syrup dodá vašej vode ovocný chuťový nádych, ochutí a osladí nápoj, ale zároveň ho ponechá bez kalórií, pretože neobsahuje cukor. Aby ste nemuseli počas dňa piť len neochutenú vodu, jednoducho si do vody pridajte náš zdravý sirup bez cukru, ktorý je ideálny aj pri diétach bez cukru alebo diéte so zníženým obsahom cukru.

Obzvlášť všestranné možnosti použitia

Či už na nečakanú návštevu, grilovaciu párty alebo len tak medzičasom: Citrónový sirup SodaStream je skutočným umelcom rýchlej výmeny. Čo tak ľadová triešť s citrónovou príchuťou? Stačí vám rozdrvený ľad a citrónový sirup SodaStream - a vaše letné osvieženie slush ice je pripravené. Citrónový sirup SodaStream sa dá použiť aj na rôzne spôsoby prípravy sofistikovaných, exotických koktailov. Intenzitu a sladkosť chuti môžete ľahko a individuálne meniť úpravou dávkovania podľa potreby. A to najlepšie na citrónovom sirupe SodaStream: dokonca ani nemusíte nevyhnutne potrebovať výrobník perlivej vody. Na prípravu obľúbeného nápoja môžete rovnako ľahko použiť vodu z vodovodu alebo minerálnu vodu.

A príprava je taká jednoduchá: Naplňte dávkovacie viečko sirupom až po odmernú čiaru (čiary pre 0,25/0,5/1 l nápoja.) Držte fľašu s perlivou vodou pod uhlom a pomaly nalejte sirup. Potom fľašu jemným krúživým pohybom roztočte - vaše letné osvieženie je pripravené! Pri iných dávkach jednoducho zmiešajte jeden diel sirupu s 23 dielmi vody. Dodávaný obsah 440 ml nápojového sirupu teda vystačí na 9 litrov hotového nápoja.


Príprava:
1. Pripravte si fľašu s perlivou vodou.
2. Naplňte dávkovací uzáver sirupom až po odmernú čiaru. Čiary pre 0,25/0,5/1 liter nápoja.
3. Fľašu držte pod uhlom a pomaly do nej nalejte sirup.
4. Fľašu uzavrite a jemne ju roztočte. Hotovo!
  • Citrónový sirup SodaStream
  • bez cukru
  • 440 ml fľaša

Dávkovanie: Zmiešajte 1 diel sirupu + 23 dielov vody v pohári alebo fľaši.
Obsah: 440 ml nápojového sirupu, ktorý vystačí na 9 litrov hotového nápoja.
Špecialita: bez cukru

Súčasťou dodávky je:
SodaStream citrónový sirup bez cukru 440 ml

Sirup SodaStream s príchuťou limonády 440ml

Klasický sirup s citrusovou príchuťou v 440ml fľaši, s ktorým si pripravíte osviežujúcu limonádu.

Sirup má osviežujúcu citrusovú príchuť limonády a neobsahuje pridaný cukor.

Ako používať?

3 jednoduché kroky

  • Prebublávajte čerstvú, studenú vodu v prístroji SodaStream.
  • Nakloňte fľašu SodaStream pod miernym uhlom a do prebublanej vody pridajte niekoľko kvapiek sirupu.
  • Jemne potraste fľašou, aby sa príchuť dobre premiešala a ...osviežte sa bublinkami!

Zloženie: voda, koncentrovaná citrónová šťava (5 %), kyselina (kyselina citrónová), regulátor kyslosti (citráty sodné), prírodná citrónová aróma s ďalšími prírodnými arómami, sladidlá (acesulfam K, sukralóza), sekvestranty (polyfosfáty), stabilizátor (estery glycerolu z rastlinnej živice), antioxidant (kyselina askorbová), konzervačná látka (sorban draselný), farbivo (karotény).

Výživová hodnota (zriedené podľa návodu)

  • Energetická hodnota

v 100 ml - 6 kJ /1 kcal, v 250 ml1 - 15 kJ /4 kcal, (% na 250 ml **) - (<1 %)

  • Tuk

v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)

  • Z toho nasýtené mastné kyseliny

v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)

  • Sacharidy

v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g

  • z toho cukry

v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (11 %)

  • Bielkoviny

v 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g

  • Soľ

v 100 ml - 0,08 g, v 250 ml1 - 0,19 g, (% na 250 ml **) - (3 %)

**Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/2000 kcal)

1)250 ml = 1 porcia. Obsahuje približne 35 porcií

Koncentrovaný nápoj s príchuťou limonády. Nápoj so zníženým obsahom energie. Obsahuje sladidlá

Návod na použitie: Naplňte uzáver koncentrátu po vnútornú stredovú čiaru, nalejte do fľaše a doplňte perlivou vodou. Najlepšie konzumovať pred: pozri uzáver alebo spodnú časť balenia



Typ produktu:
Sirup pre sýtené nápoje
Farba:
Zelená, Biela, Žltá
Príchuť:
Citrón
Hlasitosť:
440 ml
Kapacita (max):
9 L
Množstvo v balení:
1 kusov
Typ balenia:
Fľaša


Zero Lemonade SodaStream440 ml je koncentrát s chuťou lahodnej domácej limonády bez obsahu cukru! Osviežujúca a výrazne citrónová. Je vynikajúcou alternatívou k hotovým nápojom vo fľašiach. Má jednoduchšie zloženie, obsahuje 0 kalórií a iba prírodné farbivá. Už za pár okamihov si môžete vychutnať skvelú chuť a príjemné bublinky.

Koncentráty SodaStream sú riešením, ako v duchu starostlivosti o životné prostredie výrazne znížiť používanie jednorazových plastových fliaš.

Z jedného balenia sa vyrobí približne 9 litrov nápoja.

Koncentráty SodaStream sú určené na použitie v sýtičoch SodaStream alebo na riedenie vo vode.

Najlepšie konzumovať pred: 20. mája 2025



Fehler oder kein Text erhalten
Skladovanie a použitie
Skladujte na chladnom a suchom mieste. Pred použitím pretrepte.
Objem
0.44 l
Zloženie
V popise
Výživové údaje
V popise
Hmotnosť
250 g
Potravinársky podnik
CARUNO
Obchodný názov
Sodastream
Výrobca
Rozsah dodávky
1
Číslo od výrobcu
1024268491
EAN kód
7290113762725

Skladovanie a použitie
Skladujte na chladnom a suchom mieste. Pred použitím pretrepte.
Objem
0.44 l
Zloženie
V popise
Výživové údaje
V popise
Hmotnosť
250 g
Potravinársky podnik
CARUNO
Obchodný názov
Sodastream
Výrobca
Rozsah dodávky
1
Číslo od výrobcu
1024268491
EAN kód
7290113762725
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre SodaStream 1024269490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Biela, Žltá, Bazový kvet, 440 ml, 9 L, 1 kusov
SodaStream 1024269490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Biela, Žltá, Bazový kvet, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
14,66 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
6,45 €
Predajca: CoffeeFriend
Obrázok produktu pre SodaStream 1024243490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Purpurová, Biela, Žltá, marakuja, 440 ml, 9 L, 1 kusov
SodaStream 1024243490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Purpurová, Biela, Žltá, marakuja, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
13,52 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 14
6,08 €
-2%
5,95 €
Predajca: CoffeeFriend
Obrázok produktu pre SodaStream 1424227490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Šedá, Žltá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 L, 1 kusov
SodaStream 1424227490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Šedá, Žltá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
13,84 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
6,09 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertný sirup, Oranžová, 440 ml, Fľaša, Fľaša
SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertný sirup, Oranžová, 440 ml, Fľaša, FľašaJednorazový obal
13,61 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
5,99 €
Predajca: esiteo
Bestseller
Obrázok produktu pre Sodastream Sada 5 sirupov 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMax
Sodastream Sada 5 sirupov 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorazový obal
56,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
24,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJ
SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazový obal
14,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
7,39 €
-14%
6,29 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Sirup Sodastream Lipton Ice Tea Peach Zero , 440 ml, 3 šálky
Sirup Sodastream Lipton Ice Tea Peach Zero , 440 ml, 3 šálkyJednorazový obal
13,25 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
17,49 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream nápojový sirup bez cukru príchuť červené bobule 440ml (balenie 2)
SodaStream nápojový sirup bez cukru príchuť červené bobule 440ml (balenie 2)Jednorazový obal
15,90 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
13,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream 2270303, 440 ml, Citrón
SodaStream 2270303, 440 ml, CitrónJednorazový obal
12,48 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 43
5,49 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream 1424226490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Šedá, Žltá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 L, 1 kusov
SodaStream 1424226490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Šedá, Žltá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
13,16 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
5,79 €
Predajca: CoffeeFriend
Obrázok produktu pre 48 Bolero Sticks 3g instantný nápoj v prášku bez cukru nízkokalorická zmes Mix Testovacie balenie Oboznamovacie balenie Ochutnávkové balenie Obľúbené druhy Ovocné bobule
48 Bolero Sticks 3g instantný nápoj v prášku bez cukru nízkokalorická zmes Mix Testovacie balenie Oboznamovacie balenie Ochutnávkové balenie Obľúbené druhy Ovocné bobuleJednorazový obal
25,18 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 29
12,59 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 14 kcal, 57 kJ
SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazový obal
24,98 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
10,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 3 kJ
SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazový obal
19,30 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
8,49 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream 1424201410, Sirup pre sýtené nápoje, Čierna, Zelená, Šedá, Oranžová, Zázvor, 440 ml, 1 kusov
SodaStream 1424201410, Sirup pre sýtené nápoje, Čierna, Zelená, Šedá, Oranžová, Zázvor, 440 ml, 1 kusovJednorazový obal
14,30 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
8,28 €
-24%
6,29 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s príchuťou citróna a limetky 440 ml (balenie 6 kusov)
SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s príchuťou citróna a limetky 440 ml (balenie 6 kusov)Jednorazový obal
9,84 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
26,99 €
-3%
25,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream Mountain Dew, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,01 g
SodaStream Mountain Dew, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,01 gJednorazový obal
19,30 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
8,49 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream Terra, Čierna, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
SodaStream Terra, Čierna, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 171
69,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre SodaStream 1524209490, Sirup pre sýtené nápoje, Šedá, Oranžová, Červená, Kola, Oranžový, 440 ml, 9 L, 1 kusov
SodaStream 1524209490, Sirup pre sýtené nápoje, Šedá, Oranžová, Červená, Kola, Oranžový, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
16,57 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
7,29 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Sirup pre SodaStream Raspberry 440ml
Sirup pre SodaStream Raspberry 440mlJednorazový obal
20,82 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
9,16 €
Predajca: T3S_Shop
Obrázok produktu pre SodaStream 1524211490, Sirup pre sýtené nápoje, Cherry, 440 ml
SodaStream 1524211490, Sirup pre sýtené nápoje, Cherry, 440 mlJednorazový obal
16,57 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
7,29 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Pepsi sirup bez cukru s príchuťou čerešní, 440 ml
Pepsi sirup bez cukru s príchuťou čerešní, 440 mlJednorazový obal
21,98 €/1kg
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 11
10,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusy
Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
11,36 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
16,49 €
-9%
14,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Energetický nápojový koncentrát
SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Energetický nápojový koncentrátJednorazový obal
10,98 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 24
28,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Sirup SODASTREAM COLA CLASSIC 440 ML
Sirup SODASTREAM COLA CLASSIC 440 MLJednorazový obal
12,45 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
5,48 €
Predajca: CoffeeFriend
Obrázok produktu pre SodaStream Isotonic Sirup 440ml, Dezertný sirup, Oranžová, Grapefruit, 440 ml, Fľaša, Fľaša
SodaStream Isotonic Sirup 440ml, Dezertný sirup, Oranžová, Grapefruit, 440 ml, Fľaša, FľašaJednorazový obal
13,61 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
5,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Teisseire sirup jahodovo-malinový bez cukru 600ml - Koktaily (1 balenie)
Teisseire sirup jahodovo-malinový bez cukru 600ml - Koktaily (1 balenie)Jednorazový obal
13,63 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,57 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre FruttaMax SodaStream Tonic Syrup Set 2x 500ml Nápojový sirup s nulovým obsahom cukru
FruttaMax SodaStream Tonic Syrup Set 2x 500ml Nápojový sirup s nulovým obsahom cukruJednorazový obal
13,99 €/1l
13,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream Classics Orange, Sirup pre sýtené nápoje, Oranžová, Oranžový, 440 ml, 7 L, 1 kusov
SodaStream Classics Orange, Sirup pre sýtené nápoje, Oranžová, Oranžový, 440 ml, 7 L, 1 kusovJednorazový obal
13,61 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
5,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Sodastream Cola Zero Syrup 7UP Free Sugar Free , 440 ml, 2 ks
Sodastream Cola Zero Syrup 7UP Free Sugar Free , 440 ml, 2 ksJednorazový obal
15,33 €/1l
13,49 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Sirup Sodastream Cola bez cukru, 440 ml, 3 kusy
Sirup Sodastream Cola bez cukru, 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
12,11 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 7
15,99 €
Predajca: esiteo

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 7 hodnotení
Hodnotenie z 4. augusta 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Sodastream
Objem 2,64 l
Hodnotenie z 15. decembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelá cena, veľmi rýchle dodanie
Objem 2,64 l
Hodnotenie z 28. marca 2025 na
Overený nákup
Objem 0,44 l
Hodnotenie z 19. augusta 2024 na
Overený nákup
Objem 2,64 l
Hodnotenie z 12. augusta 2024 na
Overený nákup
Objem 2,64 l
Hodnotenie z 2. augusta 2024 na
Overený nákup
Objem 2,2 l
Hodnotenie z 15. marca 2024 na
Overený nákup
Objem 2,64 l
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Monin FruchtPüree Mix Himbeere 4 x 1 l
Monin FruchtPüree Mix Himbeere 4 x 1 l
153,11 €
Jednorazový obal
Predajca: AllYouNeed
28,57 €/1kg
Obrázok produktu pre Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 120
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat
Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu
Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup cola 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup cola 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat
Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 120
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 120
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l
Obrázok produktu pre Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu
Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu
Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje
Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 120
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu
Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup vodný melón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup vodný melón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát
Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 120
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l