5,0



Na základe 2 hodnotení
Softto+Plus Hadí olej - Olej na vlasy Olej na starostlivosť o vlasy, vitamín-E, hadí olej 50ml
40%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 14. októbra
Poukaz je aktivovanýLen do 14. októbra
Zľavu poskytuje Exporgin
Zľavu poskytuje Exporgin
10,20 €
340,00 € / 1l
plus 9,90 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Oleje na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Arkemusa | Arganový olej na vlasy 75 ml - Hydratácia a lesk - profesionálna starostlivosť o suché vlasy153,33 €/1l
11,50 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Davines Olejek przeciw puszeniu do włosów suchych, 50ml1 374 166,70 €/1kg
82,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell TAMING OIL, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Zmäkčovadlo, Kokos142,50 €/1l
14,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Aliver posilňujúci olej na vlasy - 60 ml258,33 €/1l
16,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,50 €
Predajca: Aliver

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, arganový olej
615,70 €/1l
61,57 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Dragondo_Europe

Mielle Rozmarínová mäta 2 oz 59 ml
350,00 €/1l
20,65 €
Predajca: somnia24

Weleda Vyživujúci olej na vlasy 50ml
549,80 €/1l
40,95 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,49 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Sachajuan Intenzívny olej na vlasy 50ml
755,00 €/1l
37,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Haaröl – Intenzívna starostlivosť, 50 ml | BIOTURM
314,60 €/1l
15,73 €
Predajca: taleoo

Aliver jojobový olej na vlasy a pleť - 60 ml
198,33 €/1l
11,90 €
Predajca: Aliver

Neemový olej na vlasy a pleť Aliver - 60 ml
88,97 €/1kg
12,90 €
Predajca: Aliver

Bouclème Curls Redefined Revive 5 olej na vlasy 100ml
378,60 €/1l
37,86 €
Predajca: Parfumtoi

Redist Miracle Oils 40, olej na starostlivosť o vlasy, 150 ml
75,07 €/1l
11,26 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Aliver batanový olej na vlasy a pleť - 60 ml
205,00 €/1l
12,30 €
Predajca: Aliver

Aliver amla olej na vlasy a pleť - 60 ml
208,33 €/1l
12,50 €
Predajca: Aliver

CHI Argan plus, Olej na vlasy, 15 ml, Poškodené vlasy, Vysušené vlasy, Vyhladenie
234,00 €/1l
3,51 €
Predajca: Glamperfeu

Obnovujúci olej na vlasy s olejom z pšeničných klíčkov a skvalanom
279,90 €/1l
28,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Arganový olej - Olej na vlasy 50ml
383,40 €/1l
19,17 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Softto+Plus Hadí olej s vitamínom E, 50 ml, ideálny partner pre ľudí s jemnými a oslabenými vlasmi a problémami s vypadávaním vlasov. Vďaka omega-3 mastným kyselinám v zložení je pokožka hlavy vyživovaná a je podporovaná pohoda vlasových folikulov. Tento prípravok podporuje výživu vlasov od korienkov až po končeky, intenzívne vyživuje vlasy a pomáha vlasom rásť zdravšie a mať krajší lesk.
Hlavné výhody:
- Klinicky testované a bezpečné
- 100 % prírodné a bioaktívne zložky
- Podporuje rast vlasov a bojuje proti ich vypadávaniu
Kľúčové zložky:
- Omega-3 mastné kyseliny: pre lepšiu výživu a zdravie vlasových folikulov
- Vitamín E: pôsobí proti predčasnému starnutiu a štiepeniu vlasov
- Mamushi olej: Vyživuje a chráni vlasy pred poškodením vplyvom prostredia
Použitie: Naneste dostatočné množstvo prípravku do dlaní a jemne vmasírujte do vlasov a končekov. V prípade potreby môžete vlasy po vmasírovaní prípravku nechať pôsobiť približne 30 minút a potom umyť vlažnou vodou. Túto aplikáciu môžete vykonávať 2-3 krát týždenne.
Zloženie: Cyklopentasiloxán, cyklopentasiloxán a dimetikonol, C 12-15 aklyl benzoát, fenyl trimentikon, olej z Mamushi, tokoferyl acetát, benzyl benzoát, eugenol, geraniol, citral, hydroxycitronellal, kumarín, d-limon-ne, linalool, CI 26100, CI 47000 Upozornenia: Uchovávajte výrobok mimo dosahu detí. Chráňte ho pred slnečným žiarením, teplom a vlhkosťou. V prípade neočakávaných reakcií sa poraďte s lekárom. Zabráňte kontaktu s očami a v prípade kontaktu s nimi ich vypláchnite veľkým množstvom vody.
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Cyklopentasiloxán, cyklopentasiloxán a dimetikonol, C 12-15 aklylbenzoát, fenyltrimentikon, Mamushi Öl, tokoferyl acetát, benzylbenzoát, eugenol, geraniol, citral, hydroxycitronellal, kumarín, d-limone-ne, linalool, CI 26100, CI 47000.
- Výrobca
- Soffto Plus
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8680540171181
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Cyklopentasiloxán, cyklopentasiloxán a dimetikonol, C 12-15 aklylbenzoát, fenyltrimentikon, Mamushi Öl, tokoferyl acetát, benzylbenzoát, eugenol, geraniol, citral, hydroxycitronellal, kumarín, d-limone-ne, linalool, CI 26100, CI 47000.
- Výrobca
- Soffto Plus
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8680540171181
Hodí sa k tomu

Softto+Plus Hadí olej - Olej na vlasy Olej na starostlivosť o vlasy, vitamín-E, hadí olej 50ml
258,00 €/1l
12,90 €
Predajca: mk-tronic

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Softto+Plus Snake Oil Bundle - Šampón + sérum
50,89 €/1l
22,90 €
Predajca: mk-tronic

Šampón Softto Plus Snake Oil - Šampón proti vypadávaniu vlasov
38,25 €/1l
15,30 €
Predajca: Exporgin

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, arganový olej
615,70 €/1l
61,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Šampón na hnedé vlasy Softto+Plus, pokrýva biele a šedivé vlasy
71,14 €/1l
24,90 €
Predajca: mk-tronic

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

3x cesnakový šampón 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávaniu vlasov ženy muži
12,20 €/1l
18,30 €
Predajca: mk-tronic

Tefal Duetto+ G719S735, Súprava na varenie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Bez povlaku, Nerezová oceľ, 250 °C
97,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kuchynský robot 3200 W – 6 l nerezová misa vrátane metly, hákov na miesenie, šľahača a ochranného krytu, 6 rýchlostí, čierna farba, Retoo
118,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Elektrická mini masážna pištoľ, technológia baňkovania a infračerveného tepla USB masážny prístroj na krk - CUPNOVA
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Mäser 931880 Kombinovaný servis Lumaca pre 6 osôb, kamenina (1 sada, 30 kusov)
145,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Lehmann

Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Obojstranný matrac
66,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

TEFAL Optigrill Optigrill Black GC7058
186,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Čistiaca kefka na tvár Nabíjateľná USB vodotesná kefka na tvár Elektronická ultrazvuková čistiaca kefka na pleť Hĺbkové čistenie Exfoliácia Retoo
15,29 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Súprava hrncov 12-dielny hliníkovo-keramický riad Súprava hrncov na varenie Súprava hrncov na varenie Hrnce Sklenená pokrievka Priemer Black Retoo
83,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Hermia Concept, SV24Y200, obedový servis, obedový servis (24 kusov), biela, porcelán, 25 x 25 x 2 cm
105,93 €
-3,60 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Odšťavovač LEHMANN z nehrdzavejúcej ocele, 2 nastavenia rýchlosti, 1,5 l nádoba na dužinu, 450 ml nádoba na šťavu, rýchla príprava šťavy
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Šampón Softto Plus pre čierne vlasy, 350 ml
71,14 €/1l
24,90 €
Predajca: mk-tronic

Bioxcin Keratín a argánový regeneračný kondicionér v spreji 150 ml
66,33 €/1l
9,95 €
Predajca: mk-tronic

Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Žehliaca doska Laurastar Comfortboard Beige, 38 cm x 120 cm, 100% bavlna, nastaviteľná výška, univerzálna žehliaca plocha, 7,3 kg
185,13 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Arkemusa | Arganový olej na vlasy 75 ml - Hydratácia a lesk - profesionálna starostlivosť o suché vlasy
11,50 €
Predajca: HAIRSALE
153,33 €/1l

Aliver batanový olej na vlasy a pleť - 120 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,90 €
Predajca: Aliver
149,17 €/1l

Olej na vlasy a pleť Aliver 3v1 - rozmarínový & mätovým & tekvicový olej - 60 ml
14,90 €
Predajca: Aliver
248,33 €/1l

Aliver posilňujúci olej na vlasy - 60 ml
16,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,50 €
Predajca: Aliver
258,33 €/1l

Rozmarínové olejové kapsule na vlasy Aliver - 40 ks
13,80 €
Predajca: Aliver
153,33 €/1kg

Goldwell TAMING OIL, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Zmäkčovadlo, Kokos



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,25 €
Predajca: MAGUHAAR
142,50 €/1l

Davines 8004608247593, Olej na vlasy, 135 ml, Všetky typy vlasy, Lesk



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
52,90 €
Predajca: Serica
391,85 €/1l

Alfaparf Milano - Semi di Lino Sublime Cristalli Liquidi Serum 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: MAGUHAAR
350,00 €/1l

Davines Olejek przeciw puszeniu do włosów suchych, 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
82,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 374 166,70 €/1kg

Softto+Plus Hadí olej - Olej na vlasy Olej na starostlivosť o vlasy, vitamín-E, hadí olej 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,00 €
Predajca: Exporgin
340,00 €/1l

Black Shine Rozmarínový olej na vlasy 50 ml – ošetrujúci olej na pokožku hlavy a vlasy
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls Multi-Benefit Oil multifunkčný suchý olej pre lesk vlnitých a kučeravých vlasov 100 ml
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
91,67 €/1kg

Montibello Gold Oil Essence Tsubaki vlasový olej, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
333,33 €/1l

LIMBA kozmetika olej na vlasy RECHARGING ELIXIR 50 ml
18,99 €
Predajca: Keratinshop
379,80 €/1l

Sachajuan Intenzívny olej na vlasy 50ml
37,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
755,00 €/1l

Obnovujúci olej na vlasy s olejom z pšeničných klíčkov a skvalanom
28,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: SuperMerchant
279,90 €/1l

Mamado Jamajský čierny ricínový olej s kokosom 150 ml.
13,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
93,27 €/1l

Ricínový olej 1000ml - Brat.pl Brat.pl
16,09 €
Predajca: BRAT_PL
6,19 €/1kg

OLORCHEE Miracle Macadamia Oil regeneračný vlasový olej 50 ml
29,99 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
379,80 €/1l

Dabur Amla olej na vlasy GOLD 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
44,95 €/1l