Už len 3 kusy za túto cenu
kinder 2614 kinder Country Schokoriegel 20 St.
10,89 €
23,17 € / 1kg
plus 14,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Čokoládové tyčinky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
VeľkoobchodPL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g71,63 €/1kg
293,98 €
-42,55 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
251,43 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretán(30x75g tyčiniek)21,63 €/1kg
54,07 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Nuts® 1257940006 Nuts® Schokoriegel 24 St.24,29 €/1kg
1,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er31,16 €/1kg
0,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Country, Mliečna čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mlieko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
56,31 €/1kg
11,91 €
Predajca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder, Mliečna čokoláda, 100 g, Čokoláda, Mlieko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
18,17 €/1kg
2,67 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,09 €
Predajca: Megasam24PL

Ferrero Kids Country Bar z pražených obilnín 23g
30,87 €/1kg
0,71 €
Predajca: Unicat-Candy

STORCK Knoppers, 200 g, Mliečna čokoláda, 8 kusov, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
35,60 €/1kg
7,12 €
Predajca: AllYouNeed

kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
40,58 €/1kg
15,34 €
Predajca: somnia24

kinder 5288 kinder KAKAO Schokoriegel 28x 20,7 g
34,33 €/1kg
19,90 €
Predajca: somnia24

Tyčinky Ferrero kinder Bueno 2er vo veľkom balení 30 kusov (30 x 2 tyčinky)
25,50 €/1kg
32,89 €
Predajca: Unicat-Candy

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
54,73 €/1kg
12,04 €
Predajca: somnia24

SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
26,21 €/1kg
41,93 €
Predajca: somnia24

MilkyWay 607364 MilkyWay Schokoriegel 5 St./107,5 g
92,93 €/1kg
9,99 €
Predajca: somnia24

LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
19,29 €/1kg
0,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

kinder 2026 kinder Schokolade Schokoriegel 20x 50 g
32,87 €/1kg
32,87 €
Predajca: somnia24

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
11,05 €/1kg
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore

Milka 3255628009 Nussini Schokoriegel 35 St.
31,97 €/1kg
35,25 €
Predajca: AllYouNeed

Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
35,28 €/1kg
23,71 €
Predajca: AllYouNeed
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kinder Schokoriegel Country 20 x 235 g/Pack.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- ČOKOLÁDA Z PLNÉHO MLIEKA 33,5 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor lecitíny (SOYA), vanilín), cukor, sušené odstredené mlieko (18 %), palmový olej,pufované obilniny 7,5 % (JEČMEŇ, RYŽA, PŠENICA, PŠENICA (špaldová), pohánka), MASLOVÝ OLEJ, emulgátor lecitíny (SOYA), vanilín. Celkový obsah mliečnych zložiek vo výrobku 31 %.
- Výživové údaje
- Energia: 561,00 kcal, 2 342,00 kJ; Tuk: 33,80 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 21,90 g; sacharidy: 54,90 g; z toho cukry: 49,10 g; bielkoviny: 8,60 g; soľ: 0,28 g;
- Alergény
- Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Obilniny obsahujúce glutén, konkrétne pšenicu a výrobky z nejSójové bôby a výrobky z nichObilniny a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 470 g
- Potravinársky podnik
- Ferrero 60624 Frankfurt am Main (EU) Deutschland
- Obchodný názov
- Plnená mliečna čokoláda s mliečnou náplňou (59 %) a rôznymi obilninami.
- Výrobca
- Kinder
- Model
- Country
- Číslo od výrobcu
- 2614
- EAN kód
- 8000500426524
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- ČOKOLÁDA Z PLNÉHO MLIEKA 33,5 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor lecitíny (SOYA), vanilín), cukor, sušené odstredené mlieko (18 %), palmový olej,pufované obilniny 7,5 % (JEČMEŇ, RYŽA, PŠENICA, PŠENICA (špaldová), pohánka), MASLOVÝ OLEJ, emulgátor lecitíny (SOYA), vanilín. Celkový obsah mliečnych zložiek vo výrobku 31 %.
- Výživové údaje
- Energia: 561,00 kcal, 2 342,00 kJ; Tuk: 33,80 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 21,90 g; sacharidy: 54,90 g; z toho cukry: 49,10 g; bielkoviny: 8,60 g; soľ: 0,28 g;
- Alergény
- Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Obilniny obsahujúce glutén, konkrétne pšenicu a výrobky z nejSójové bôby a výrobky z nichObilniny a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 470 g
- Potravinársky podnik
- Ferrero 60624 Frankfurt am Main (EU) Deutschland
- Obchodný názov
- Plnená mliečna čokoláda s mliečnou náplňou (59 %) a rôznymi obilninami.
- Výrobca
- Kinder
- Model
- Country
- Číslo od výrobcu
- 2614
- EAN kód
- 8000500426524
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

STORCK Knoppers, 200 g, Mliečna čokoláda, 8 kusov, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
35,60 €/1kg
7,12 €
Predajca: AllYouNeed

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
26,21 €/1kg
41,93 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder Country, Mliečna čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mlieko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
56,31 €/1kg
11,91 €
Predajca: somnia24

Veľké balenie Knoppers 375g
30,75 €/1kg
11,53 €
Predajca: somnia24

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

Ferrero Kinder, Mliečna čokoláda, 100 g, Čokoláda, Mlieko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
18,17 €/1kg
2,67 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,09 €
Predajca: Megasam24PL

10x deti 3246 bueno čokoládová tyčinka 10 ks.
46,65 €/1kg
10,50 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,03 €
Predajca: AllYouNeed

kinder 5288 kinder KAKAO Schokoriegel 28x 20,7 g
34,33 €/1kg
19,90 €
Predajca: somnia24

Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g
39,95 €/1kg
7,99 €
Predajca: AllYouNeed

Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
36,12 €/1kg
3,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Double White 40er (40x18,2g)
31,66 €/1kg
23,05 €
Predajca: AllYouNeed

nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
30,33 €/1kg
13,65 €
Predajca: somnia24

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Funny Fresh Pom Bear Originálne solené zemiakové lupienky 75g
32,75 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Apple iPhone 16 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
Generálne opravený
850,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: MOBII-X
![Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO

Pringles - Chipsy Paprika 40 gramov | tuba 1 kus
16,79 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
33,15 €/1kg
45,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hračka kaktus hovoriaci tancujúci spievajúci 32 cm plyš zelený
10,90 €
Doprava zdarma
Predajca: OnetDigital

Koláč "Baumkuchen" s polevou z plnotučnej čokolády, 100 g | HAMMERMÜHLE
49,90 €/1kg
5,81 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: taleoo

Detský overal s kapucňou zimný flanelový overal na hranie s nožičkami kreslený overal(hnedý)0-3 mesiace)
27,27 €
Predajca: odsellingaaa

Ferrero 70101392 Mini sušienky
45,27 €/1kg
23,36 €
Predajca: somnia24

Klarstein, espresso kávovar s portafiltrom s napeňovačom mlieka, 1,8 l mini espresso kávovar s portafiltrom, 20 barový malý kávovar z nehrdzavejúcej ocele, 0,5 l nádrž na mlieko, 1 350 W kávovar na mletú kávu
156,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
163,00 €/1kg
17,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

VeľkoobchodPL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
293,98 €
-42,55 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
251,43 €
Predajca: AllYouNeed
71,63 €/1kg

Zmiešané mini, 1 balenie (1 x 1,425 kg)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
35,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,86 €/1kg

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,89 €
Predajca: Heartforcards
43,38 €/1kg

El Almendro Turrón Selection, tyčinka Turrón v 3 príchutiach: sezam, krehká a karamelová
18,99 €
Predajca: RB_Trade
94,95 €/1kg

Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
70,82 €
Predajca: AllYouNeed
1 506,81 €/1kg

VeľkoobchodPL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
80,60 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,94 €
Predajca: AllYouNeed
58,92 €/1kg

Twix Minis, 1 balenie 150 tyčiniek (1 x 3 kg)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
59,36 €
Predajca: AllYouNeed
19,79 €/1kg

Kitkat Japan, sada príchutí Strawberry & Deep Matcha, japonský snack Kit Kat, 11 tyčiniek od každej príchute
17,58 €
Predajca: Heartforcards
64,16 €/1kg

Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretán(30x75g tyčiniek)
54,07 €
Predajca: AllYouNeed
21,63 €/1kg

Mars Minis mliečna čokoláda s cukríkovým krémom a karamelom 2800g
59,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,16 €/1kg

Čokoládová tyčinka Grzeski Mega Poľská oplátková tyčinka s čokoládou (32x48g)
46,07 €
Predajca: AllYouNeed
209,41 €/1kg

Držiak na portafilter na kávu Profesionálny stojan na portafilter na kávu z nehrdzavejúcej ocele
34,99 €
Predajca: Zanjo24

Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
0,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,16 €/1kg

Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,71 €
Predajca: AllYouNeed
35,28 €/1kg

Čokoláda Nestlé Lion White, 24 balení (24 x 42 g)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
25,13 €
Predajca: AllYouNeed
24,93 €/1kg

Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,12 €/1kg

Šokový gél Prince Polo (28 x 17,5 g)



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,10 €
Predajca: AllYouNeed
40,18 €/1kg

STORCK Knoppers, Mliečna čokoláda, 200 g, Lieskový orech, 2157 kJ, 517 kcal, 29,7 g
3,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,85 €/1kg

Bounty Milk, balenie 9 kusov (9 x 28,5 g)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,91 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,05 €
Predajca: AllYouNeed
43,00 €/1kg

Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusov x 50 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,25 €
Predajca: AllYouNeed
23,91 €/1kg